Željko Komšić - Komšo

Locked
User avatar
sinuhe
Posts: 11479
Joined: 03/06/2011 11:33

#26 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by sinuhe »

Omiljeni bosnjacki politicar je kako vidim osvojio vise glasova i od Sefika. Samo je Alija bio popularniji od Komsica.
Sto je zamislio a nije stigao uraditi za prethodna dva mandata da uradi u trecem -ako stigne.
swanfilter
Posts: 7846
Joined: 06/06/2008 18:52

#27 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by swanfilter »

Stvarno dobar intervju i sto je jos bolje, izabrao je mozda i najbolji medij za obratiti se upravo Hrvatima ...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#28 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by putokaz1 »

Renomirani forumski analitičar.[/quote]
Status jedne djevojke iz Kiseljaka
''Rip BIH,Izabran samo zbog mržnje prema mom Narodu,nije moj predsjednik''
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#29 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by BHCluster »

putokaz1 wrote: Status jedne djevojke iz Kiseljaka
''Rip BIH,Izabran samo zbog mržnje prema mom Narodu,nije moj predsjednik''
Ne prema njenom narodu nego prema Covicu onome istom sto slavi ratne zlocince, sto slavi UZP, sto brani interese drugi drzava a ne one gdje je izabran, sto demonizira Bosnjake... da nastavim? Ako je to vama normalno onda je problem na vasoj strani.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#30 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by mali jomu »

Hrvatska: Plenković nezadovoljan izborom Komšića u Predsjedništvo BiH


Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković ocijenio je kako izbor Željke Komšića za hrvatskog člana Predsjedništva BiH nije dobar, kako za hrvatski narod u BiH, tako ni za samu državu


Plenković je na Gradskom groblju Mirogoj, nakon polaganja vijenaca povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske, utvrdio kako je "ponovno, zahvaljujući pozitivnom pravnom okviru koji postoji u Bosni i Hercegovini, došlo do situacije da pripadnici jednog konstitutivnog naroda na teritoriju Federacije biraju predstavnika u Predsjedništvu BiH drugom narodu“.

"Mislim da to nije dobro i da je cilj svih u Bosni i Hercegovini da se sva tri konstitutivna naroda osjećaju dobro i da su privrženi svojoj domovini BiH", izjavio je Plenković.

Dosadašnji politički angažman Dragana Čovića ocijenio je kvalitetnim, ali ipak, nedovoljno honorirarim na ovim izborima, kazavši kako je Čović napravio važan iskorak u približavanju te zemlje Europskoj uniji.

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... bih/314938






Predsjednik Mosta na Facebooku

Petrov: Komšić ne smije biti primljen u Zagrebu
Vrijeme je da se Republika Hrvatska krene ponašati suvereno i ispunjavati svoju ustavnu dužnost o zaštiti Hrvata u BiH

Dragi Hrvati u BiH, niste sami! Nametanje Željka Komšića voljom bošnjačkih birača već treći put pokazuje nam bolnu činjenicu kako se ovakav izborni zakon zloupotrebljava kako bi se dokidala prava hrvatskom narodu, napisao je na Facebooku Božo Petrov, predsjednik Mosta.

Istakao je da je Željko Komšić, kako je napisao, za razliku od sramotne saradnje koju je u prošlosti imao s određenim hrvatskim političarima, ne smije biti primljen u Zagrebu kao predstavnik Hrvata jer on to nije!

- Vrijeme je da se Republika Hrvatska krene ponašati suvereno i ispunjavati svoju ustavnu dužnost o zaštiti Hrvata u BiH. Hrvatska je članica EU više od pet, a NATO-a više od devet godina.

Takva vanjskopolitička pozicija mora biti iskorištena kako bi se ovoga puta svijetu pokazalo što Hrvati u BiH prolaze, s ciljem pronalaska rješenja i prestanka kolektivne i sustavne, višedesetljetne majorizacije Hrvata u BiH - napisao je Petrov.

Pozvao je sve kolegice i kolege koje se bave politikom da, bez obzira na političke preferencije, ideološka stajališta i različitosti, da svi zajedno strateški i konkretno stanu u zaštitu Hrvata u BiH.

- Očekujem i da hitno na tematskoj saborskoj sjednici usaglasimo početne korake međustranačkog djelovanja i komuniciranja ovog problema, jer tako se očito u Evropi u 21. stoljeću trebaju štititi demokratija, pravo glasa i dostojanstvo jednog evropskog naroda - zaključio je Petrov.

https://avaz.ba/vijesti/bih/421068/petr ... -u-zagrebu






Božo Petrov: Glasači iz druge države pobijedili u Metkoviću

Metković je danas birao novog gradonačelnika. Neslužbeni rezultati govore da je Dalibor Milan pobijedio Katarinu Ujdur za 129 glasova i osvojio gradonačelničku fotelju.

Dalibor Milan najavio je da će već od sutra zajednički raditi s Katarinom Ujdur za dobrobit Metkovića.

U izjavi za medije rekao je da će HDZ imati sedam vijećnika i da je nakon 20 godina opet pobijedio u Metkoviću.

Čestitao je svojoj protivnici, a za sebe je utvrdio da je "ujedinio HDZ i okupio nove ljude".

U stožeru MOST-a se osjeća zabrinutost, a Ujdur se kratko obratila javnosti. Izjavila je da očekuje pobjedu, ali i da su uočene nepravilnosti u vezi dolaska glasača iz Bosne i Hercegovine.

- Lično sam na vlastite oči vidjela automobil BiH registarskih oznaka i ljude ispred biračkog mjesta koje je bilo u prvom, ali ne i u drugom krugu. Mislim da nikome nije u interesu da se dovode glasači iz drugih mjesta i to je veliki problem pograničnih mjesta, pa tako i Metkovića - izjavila je Ujdur i dodala da se danas rezultati izbora očekuju nešto ranije.



Podsjetimo, upravo je Metković u prvom krugu zadnji objavio rezultate.

Izjavu za medije dao je i predsjednik MOST-a Božo Petrov.

- Mogu reći da je HDZ pobijedio, ali mi se ne osjećamo kao gubitnici, mi znamo koji su glasači glasali. U nekim svojim saopštenjima bilo je jasno i prije izbora da tu nije pobijedio Metković, već ljudi koji su glasali iz druge države - kazao je Petrov.

Na pitanje ima li dokaz za to, rekao je:

- Pa imate aute koji su bili tu, ljude koji su snimljeni, gužve na granicama. Ali, ako je to način na koji se može pobijediti u Metkoviću onda im ja čestitam. Ljudi koji su iz Metkovića, oni su glasali za MOST, a Stipe Gabrić Jambo i Dalibor Milan će pokazati kako će oni voditi grad, to smo vidjeli u proteklih 16 godina. Imamo novu vlast pa neka oni pokažu da mogu barem jednako kao i mi - kazao je Petrov.

- Stranka koja je osnovana prije četiri godine je po prvi put u ove četiri godine uopšte dovela HDZ u situaciju da moraju ići u drugi krug. HDZ više nije tako suveren na ovim prostorima. Pa mi smo druga politička opcija u cijeloj Dalmaciji - utvrdio je bivši predsjednik Sabora.

Smatra da MOST nije kažnjen zbog izlaska iz vladajuće koalicije.

- Ne bih rekao, dapače mislim da su nas građani honorirali. Vi govorite kao da smo mi imali iste startne pozicije kao i HDZ. Mi smo nastali prije tek četiri godine. Mislim da bi se HDZ trebao upitati što se s njima dogodilo - zaključio je Petrov.

https://avaz.ba/globus/region/281354/bo ... -metkovicu







Pernar: Hrvati iz BiH sada znaju kako je nama u Hrvatskoj kad na izbore dođu autobusi iz Hercegovine

Rezultate Općih izbora u BiH, između ostalih, na sebi svojstven način prokomentarisao je i hrvatski političar Ivan Perner. On je na svom Facebook profilu zahvalio Bošnjacima što su preglasali HDZ i Dragana Čovića ističući da su Hrvati u BiH na taj način konačno shvatili kako se osjećaju oni u Hrvatskoj kada na dan izbora dođu autobusi iz Hercegovine.

"Danas je čak i Plenković izrazio svoju gorčinu zbog toga jer su mnogi Bošnjaci glasali za Željka Komšića kao hrvatskog člana Predsjedništva BiH. Međutim, imam jedno pitanje za njega, zar upravo HDZ ne radi izborne manipulacije na način da mnogi Hrvati iz BiH imaju lažno prijavljene adrese u Hrvatskoj, pa onda dolaze ovdje glasati i na taj način čine prevagu u korist HDZ-a? Zar nije sramota da u mnogim mjestima živi manje ljudi nego što ima birača, pa nam onda dođu kad su lokalni izbori i glasuju za HDZ", upitao je Pernar.

Istakao je da je zamjenik predsjednika HDZ-a Milijan Brkić na pitanje o organiziranju autobusa kojima su birači iz Hercegovine dolazili u Hrvatsku na glasanje, rekao je kako svi Hrvati imaju pravo glasa.

"Zapazite, on kaže - nemate se što buniti, to je legalno. A je li to moralno? Je li pošteno da oni koji tu ne žive odlučuju o tome ko će bit gradonačelnik u nekom mjestu? Naravno da nije, ponajviše prema ljudima koji žive u tim mjestima, a koji zapravo ne mogu birati ko će ih predstavljati zbog HDZ-ove 'autobus demokracije'. Ako se postavi pitanje je li moralno da Bošnjaci biraju hrvatskog člana Predsjedništva, odgovor je naravno da ne, ali je legalno. Međutim, da bi neko imao moralno pravo prozvati nekoga za nepoštenje i izbornu manipulaciju, prvo bi on sam morao biti pošten", napisao je Pernar na Facebooku.

Poručio je da će Bošnjake koje ga prate na društvenim mrežama svakve izbore pozvati da preglasaju kandidata HDZ-a.

"To ću činiti sve dok se Hrvati iz BiH na prevarantske načine (autobus demokracijom) budu miješali u izborne procese u Hrvatskoj. Neću im dozvoliti da rade budale od nas i preglasavaju nas na svakim izborima. Želim im se ovom prilikom obratiti najozbiljnijim tonom, ne budite naivni, ne činite drugima ono što ne bi htjeli da drugi čine vama. Nemojte preglasavati nas u Hrvatskoj, a onda liti suze zato jer vas neko preglasava u BiH.Odbacite put kriminala i put mržnje, odbacite politiku HDZ-a pa vas Bošnjaci neće nadglasavati. Ovom prilikom se zahvaljujem svim Bošnjacima koji su preglasali HDZ i Dragana Čovića, drago mi je da su BiH Hrvati konačno shvatili kako se osjećamo mi u Hrvatskoj kad nam na dan izbora dođu autobusi iz Hercegovine", poručio je Pernar.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pernar- ... /181008149
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#31 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by mali jomu »

Morate razumijet i "drugu stranu" izbora, i bilo kakvih "izbora....." da bi uopste mogli bilo sta skontat u vezi svega u BiH, sto mi jaro juce rece da ako ne skontas da te uhvatila hobotnica... onda koliko god konto nisi nista skonto.

Drago mi je radi Komse sto se odupro tome i sto se tome stalno odupire, i svima drugim sto pokusavaju i sto se bore da se nekako iskoprcaju iz tog svega..... jer to su svakakvi zestoki pritisci, ucjene i svakave navlakuse svih razmjera i primjera da je potrebna posebna izvanredna snaga i hrabrost, izmaci, sklonite se i svemu se tome oduprijet.


I ja sam pred izbore dobro trzno, kao i svako sto sam na svoj nacin krisom primjetio, gledam svoje i kontam na svasta.... pa se uhvatim za glavu nedo Bog nikom.


Trebate pokusat razumijet i druge ljude zasto neko onako, a zasto neko nekako, a i zasto ja ovako.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#32 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by dezurni_ucenik »

Komšić potvrdio: Ured u Mostaru učiniti zajedničkim prostorom Univerziteta i Sveučilišta


Željko Komšić, kao kandidat za člana Predsjedništva je u toku izborne kampanje najavio zatvaranje ureda člana Predsjedništva u Mostaru. Komšić poručuje da želi da to obećanje ispuni, te da će predložiti da se ovaj prostor ustupi i pomogne prenamjeni u svrhu stvaranja zajedničkog prostora Univerziteta i Sveučilišta u Mostaru.

Ne vadi. Penicilin :thumbup: :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#33 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Po preuzimanju mandata želio bih da upriličim sastanak sa predstavnicima unije studenata Univerziteta i Sveučilišta
Dobar :lol:

Ne znam samo i gdje bi ga to upriliĆio.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#34 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Novak20 »

Hafis wrote:
Po preuzimanju mandata želio bih da upriličim sastanak sa predstavnicima unije studenata Univerziteta i Sveučilišta
Dobar :lol:

Ne znam samo i gdje bi ga to upriliĆio.
U Vitezu. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Tomahawk11 »

Hafis wrote:
Po preuzimanju mandata želio bih da upriličim sastanak sa predstavnicima unije studenata Univerziteta i Sveučilišta
Dobar :lol:

Ne znam samo i gdje bi ga to upriliĆio.
Nije to bitno, valja prostorije isturenog odjeljenja Predsjedništva da ne zjape prazne i da im se da svrha.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#36 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Novak20 wrote:
Hafis wrote:
Po preuzimanju mandata želio bih da upriličim sastanak sa predstavnicima unije studenata Univerziteta i Sveučilišta
Dobar :lol:

Ne znam samo i gdje bi ga to upriliĆio.
U Vitezu. :D
Počeo je s šupljim na samom startu.
Zna i on da bi dobio jedan veliki odjeb sa Sveučilišta...i to u pisanom obliku.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#37 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

klosar pravi wrote:
toska wrote:Čitajući forum stekao sam utisak da ovog poštenog čovjeka jednako mrze bosanski kvazi ljevičari i HDZ-ovci.

Šta je sve morao istrpiti od tih "ljevičara", a posebno uvrede po ličnoj osnovi, za to se mora doista biti jak.

Kakve tacno uvrede?
uhljeb, foteljas ,pijanica alkholicar itd itd.......on mnogima ovdje na forumu i inim kriticarima nebi dao ni chunu da mu izvade da pisha a pogotovu onim poskokovcima
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#39 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by klosar pravi »

spreca wrote:
klosar pravi wrote:
toska wrote:Čitajući forum stekao sam utisak da ovog poštenog čovjeka jednako mrze bosanski kvazi ljevičari i HDZ-ovci.

Šta je sve morao istrpiti od tih "ljevičara", a posebno uvrede po ličnoj osnovi, za to se mora doista biti jak.

Kakve tacno uvrede?
uhljeb, foteljas ,pijanica alkholicar itd itd.......on mnogima ovdje na forumu i inim kriticarima nebi dao ni chunu da mu izvade da pisha a pogotovu onim poskokovcima

Ma da kao što sam vec napisao nisu to nikakve uvrede na jedno uho uleti na drugo izleti
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#40 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

Hafis wrote:Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
Zaboravio si onog Krivozvaljavog UZP sa Mirogoja
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#41 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

klosar pravi wrote:
Ma da kao što sam vec napisao nisu to nikakve uvrede na jedno uho uleti na drugo izleti
Ma ko ih jebe....na kmecanje se porez ne placa
Last edited by spreca on 09/10/2018 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#42 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

Energetika2 wrote:
Hafis wrote:Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
Cuj toooooooooooooooooooooooooooooooo. Koja ste vi sila nebeska! :D
"Samo sto vas nije poslo"
Ah dobro onda cemo samo premjestiti ured ponovo u Sarajevo i cao djaci.
Naravno da ga treba zatvoriti cim prije i bez odlaganja
User avatar
Haris.ba
Posts: 24805
Joined: 08/09/2005 20:08

#43 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Haris.ba »

Hafis wrote:Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
A ko je MK? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#44 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

Energetika2 wrote:
Hafis wrote: Počeo je s šupljim na samom startu.
Zna i on da bi dobio jedan veliki odjeb sa Sveučilišta...i to u pisanom obliku.
Pa dobro moze se u tom slucaju koristiti za uzgajanje gljiva. :D
Ta zgrada je sada Zeljkina. :D

Image

Predivna zgrada. Treba tu odrzati jednu izlozbu o Armiji R BIH recimo. Ili o Aliji Izetbegovicu.
I bar jednom u mjesecu Mevlud organizovati i vece Ilahija i Kasida.......a dva puta godisnje takmicenje ucaca Kur-ana :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#45 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

dezurni_ucenik wrote:
Komšić potvrdio: Ured u Mostaru učiniti zajedničkim prostorom Univerziteta i Sveučilišta


Željko Komšić, kao kandidat za člana Predsjedništva je u toku izborne kampanje najavio zatvaranje ureda člana Predsjedništva u Mostaru. Komšić poručuje da želi da to obećanje ispuni, te da će predložiti da se ovaj prostor ustupi i pomogne prenamjeni u svrhu stvaranja zajedničkog prostora Univerziteta i Sveučilišta u Mostaru.

Ne vadi. Penicilin :thumbup: :bih:
Ili se meni cini ili ja cujem 'Afiza kako kmeci cak iz 'Ercegovine :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#46 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by spreca »

Haris.ba wrote:
Hafis wrote:Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
A ko je MK? :D
Prcko Mario Karamatic :lol: :lol: :lol: ...nesto se ne cuje u poslednje vrjeme...haman premuko od kmecanja :mrgreen:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#47 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by klosar pravi »

spreca wrote:
klosar pravi wrote:
Ma da kao što sam vec napisao nisu to nikakve uvrede na jedno uho uleti na drugo izleti
Ma ko ih jebe....na kmecanje se porez ne placa

Ma ja volim ljude kao što su Željko pravi patriota države države koja je za muslimane, katolike i pravoslavce..
Država koja treba biti ispred Srbije i Hrvatske u njihovim glavama, al' džaba to idiotima objašnjavati oni su najvece izdajice svoje zemlje i betona.

Sad je za nadati se da ce samo oštro s njima onako kako treba prvenstveno tu mislim oko mosta, kladionica i tako tih stvari.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24805
Joined: 08/09/2005 20:08

#48 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Haris.ba »

spreca wrote:
Haris.ba wrote:
Hafis wrote:Nije baš...zgrada je u vlasništu MK a izdana je u najam predsjedništvu.
Jedino da Želja odriješi kesu i nastavi plaćanje ako se vlasnik složi, a onda može predavati o Aliji koliko mu duša hoće.
A ko je MK? :D
Prcko Mario Karamatic :lol: :lol: :lol: ...nesto se ne cuje u poslednje vrjeme...haman premuko od kmecanja :mrgreen:
To je previše smiješno da bi bila istina. :D

Nadam se da jeste.

Nego, ko je potpisao taj ugovor za zakup tog prostora?
Djokovic
Posts: 91
Joined: 31/07/2018 20:36

#49 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Djokovic »

Bravo i treba da ih gazite :izet: da vide malo kako je bilo Srbima kada su ih tokom rata zajedno sa SDA gazili i kao predstavnike Srba u Predsjedništvo postavljali likove koji su za razliku od Komsica ubedljivo izgubili izbore.

Nadam se samo da vam u buducnosti nece pasti napamet da ga kandidujete i izaberete kao predstavnika Srpskog naroda posto mu je majka Srpkinja. Jedna zanimljivost iz biografije velikog partiote. Komšić potiče iz miješanog braka, od oca Marka Komšića (Hrvata iz Srednje Bosne) i majke Danice Stanić (Srpkinje, čiji je otac Marijan Stanić tokom Drugog svjetskog rata bio pripadnik JVuO, u okolini Doboja)

Hrvat Željko Komšić potomak četničkog vojvode!

Član Predsedništva BiH, dobitnik Zlatnog ljiljana bošnjačke armije, skriva da mu je rođeni deda bio četnički komandant

Željko Komšić, hrvatski član Predsedništva BiH, koji ne propušta nijednu priliku da borce bivše Vojske Republike Srpske nazove "četnicima", već godinama brižno skriva strogo čuvanu porodičnu tajnu da je potomak jednog od najozlogašenijih četnika u dobojskom kraju.

http://www.telegraf.rs/vesti/808501-hrv ... og-vojvode
Last edited by Djokovic on 09/10/2018 16:25, edited 5 times in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#50 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by HAVANA »

:roll:
Last edited by HAVANA on 09/10/2018 16:22, edited 1 time in total.
Locked