Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post Reply
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#151 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by 512MB »

Capsicum wrote:Ne gajite iluzije o nekim silnim glasovima dijaspore. Toga nema već duže vrijeme. Na zadnjim opštim izborima za cijelu BiH je bilo cca. 10k glasova putem pošte. Dakle zanemarivo.
80% dijaspore ce putem poste glasat za Komsica, i to vec nije zanemariva cifra... ja glasam za 6 ljudi, sve sa starim BiH pasosima, a imamo svi strana drzevljanstva :mrgreen:

I ovaj put za Zeljka sa ekstra gustom..
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#152 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Hafis »

512MB wrote:
Capsicum wrote:Ne gajite iluzije o nekim silnim glasovima dijaspore. Toga nema već duže vrijeme. Na zadnjim opštim izborima za cijelu BiH je bilo cca. 10k glasova putem pošte. Dakle zanemarivo.
80% dijaspore ce putem poste glasat za Komsica, i to vec nije zanemariva cifra... ja glasam za 6 ljudi, sve sa starim BiH pasosima, a imamo svi strana drzevljanstva :mrgreen:

I ovaj put za Zeljka sa ekstra gustom..
Misliš valjda bošnjačke dijaspore.
Vjerojatno hoće poneki dijasporac iz onog prvog i drugog iseljeničkog vala. Ti su se veću ustalili, odgajaju unučad i imaju viška slobodnog vremena i za takve gluposti.

Ovo što je otišlo u zadnjih dvije-tri godine i što će otići do izbora....njima je puna hargija svega, pa i Komšića. Od takvih stručnjaka su i pobjegli.
Nema ti od tog ništa..tu i tamo po koji turbogiga internetski dijasporac- patriJot, a ogromna većina ne jebe izbore za suhu šljivu.
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#153 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by 512MB »

Eto ok Bosnjaka. Jebat ga, ti nagadjas a ja pricam sa ljudima ovde. Ovo sto Sara kaze je tacno, inat ovog puta je na visokoj razini :mrgreen:

Osim toga ovih 10k glasova, pa tolko nas ode u Pariz na tekmu BiH-Francuska, al et nece ih vise glasat...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#154 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Hafis »

512MB wrote:Eto ok Bosnjaka. Jebat ga, ti nagadjas a ja pricam sa ljudima ovde. Ovo sto Sara kaze je tacno, inat ovog puta je na visokoj razini :mrgreen:

Osim toga ovih 10k glasova, pa tolko nas ode u Pariz na tekmu BiH-Francuska, al et nece ih vise glasat...
Hoćeš reći da obavljanjem razgovora s ljudima u svojoj bližoj okolini donosiš cjelovit zaključak glede obrasca ponašanje jedne višemilijunske populacije.
Čovječe, kapa do poda. Da mi je netko platio da mu uradim silabus za prijavu doktorske distercije na tu temu, ja bih u poglavlju Ispitanici i postupci u potpoglavlju metode, vjerojatno naveo da je za takvo jedno istraživanje neophodan randomiziran uzorak od najmanje 2 500 ispitanika, iz najmanje 12 zemalja, s jasno definiranim kriterijima uključivanja i isključivanja u navedenu studiju.
Ali evo, imamo ovdje izgleda revolucionarno otkriće - skraćenu metodoligiju istraživanja zvanu ''Ja se raspit'o u ove raje ovdje što znam''.
User avatar
malakh
Posts: 7178
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#155 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by malakh »

Hafis wrote: Misliš valjda bošnjačke dijaspore.
Vjerojatno hoće poneki dijasporac iz onog prvog i drugog iseljeničkog vala. Ti su se veću ustalili, odgajaju unučad i imaju viška slobodnog vremena i za takve gluposti.

Ovo što je otišlo u zadnjih dvije-tri godine i što će otići do izbora....njima je puna hargija svega, pa i Komšića. Od takvih stručnjaka su i pobjegli.
Nema ti od tog ništa..tu i tamo po koji turbogiga internetski dijasporac- patriJot, a ogromna većina ne jebe izbore za suhu šljivu.
nakon višetjedne pauze, hafis se ponovo vratio. znači panika je zavladala.

nego, i dijaspora je na prošlim izborima glasala za komšića, kao što će i na ovim. samo je uvijek pametno postaviti pitanje koliko će to dijaspore glasovati.
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#156 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by 512MB »

Hafis wrote:
512MB wrote:Eto ok Bosnjaka. Jebat ga, ti nagadjas a ja pricam sa ljudima ovde. Ovo sto Sara kaze je tacno, inat ovog puta je na visokoj razini :mrgreen:

Osim toga ovih 10k glasova, pa tolko nas ode u Pariz na tekmu BiH-Francuska, al et nece ih vise glasat...
Hoćeš reći da obavljanjem razgovora s ljudima u svojoj bližoj okolini donosiš cjelovit zaključak glede obrasca ponašanje jedne višemilijunske populacije.
Čovječe, kapa do poda. Da mi je netko platio da mu uradim silabus za prijavu doktorske distercije na tu temu, ja bih u poglavlju Ispitanici i postupci u potpoglavlju metode, vjerojatno naveo da je za takvo jedno istraživanje neophodan randomiziran uzorak od najmanje 2 500 ispitanika, iz najmanje 12 zemalja, s jasno definiranim kriterijima uključivanja i isključivanja u navedenu studiju.
Ali evo, imamo ovdje izgleda revolucionarno otkriće - skraćenu metodoligiju istraživanja zvanu ''Ja se raspit'o u ove raje ovdje što znam''.


Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
Last edited by 512MB on 03/07/2018 16:33, edited 1 time in total.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#157 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by The 51st State »

512MB wrote:Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
oov forumsko sukanje hafiza je slagvort za realnife i covica, a cutuku bride guzovi od maltretiranja.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#158 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by The 51st State »

512MB wrote:Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
oov forumsko sukanje hafiza je slagvort za realnife i covica, a cutuku bride guzovi od maltretiranja.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#159 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Hafis »

512MB wrote:Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
Nije, to ti je nešto kao i ovo tvoje ''sho''.
Što još raja priča gore?
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#160 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by 512MB »

Hafis wrote:
512MB wrote:Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
Nije, to ti je nešto kao i ovo tvoje ''sho''.
Što još raja priča gore?
Ha nisht evo ibretimo se kako je 11.07. prosao kao dan zalosti u cijeloj BiH u Vijecu Ministara. Imas ideju? Il vam nisu jos dojavili. Ko je ono od HDZovaca u Vijecu Ministara? :mrgreen:
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#161 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Kejn »

Jeko koka sa avatara Hafise?
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#162 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Mirza007 »

(G)uznik je javno prije par dana halalio mjesto Hrvata clana Predsjednistva te oznacio Vladu FBiH te Vijece Ministara BiH kao glavne prioritete HDZ-ove kamarile.
Je li ovo na pomolu promjena plana ili je klasicna jadikovka u pitanju?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#163 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by Hafis »

512MB wrote:
Hafis wrote:
512MB wrote:Ma zajebi to, znam kako se pricalo 2010. a kako se prica sad. Cak i ova raja sto nikad nije glasala ce sad glasat da ga "shukne Covicu". Mozda se varam, mozda je randomizirani uzorak nezadovoljavajuci :mrgreen: al bumo videli sho kazu Hrvati.

Ps: Jel "distercija" novokompovani hrvatski?
Nije, to ti je nešto kao i ovo tvoje ''sho''.
Što još raja priča gore?
Ha nisht evo ibretimo se kako je 11.07. prosao kao dan zalosti u cijeloj BiH u Vijecu Ministara. Imas ideju? Il vam nisu jos dojavili. Ko je ono od HDZovaca u Vijecu Ministara? :mrgreen:
Nikada to nije bilo do hrvatskih predstavnika u vlasti, niti je ikada itko od njih osporavao srebreničku tragediju. Druga je stvar dvadesetogodišnje trzavice oko toga između Sarajeva i Banjaluke.
Ovo su ti baš ono jeftini seoski trikovi, i na svu sreću ipak mislim da su takve misli jedino prisutne u glavama par opterećnih likova na ovom forumu, jer nigdje van njega nisam čuo takve gluposti.
Ali eto ako ti je lakše, prebroj ministre. S tim da je Dalipagić tu Bošnjak samo pro forme. Veći je ''Hrvat'' od mene.
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#164 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by 512MB »

I vidis zato ce Komsic ovaj put da rasturi ko nikad, jer je percepcija takva kod ljudi, da Covic i HDZ negiraju genocid i zele Bosnjacima sve najgore. A bome ste se i potrudili dobro, pogotovo Cho i Karamatic a i ostala kompanija :thumbup:

Kasno je sad za "nije do nas"...
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#165 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by BAK-eV »

512MB wrote:I vidis zato ce Komsic ovaj put da rasturi ko nikad, jer je percepcija takva kod ljudi, da Covic i HDZ negiraju genocid i zele Bosnjacima sve najgore. A bome ste se i potrudili dobro, pogotovo Cho i Karamatic a i ostala kompanija :thumbup:

Kasno je sad za "nije do nas"...
Animozitet ljevice prema SDA je veci od te ljutnje na Covica.
Zato ce dobar dio njihovih glasova ici na Becirovica, Komsic gubi i Cova prolazi.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#166 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by mO k3 »

BAK-eV wrote:
512MB wrote:I vidis zato ce Komsic ovaj put da rasturi ko nikad, jer je percepcija takva kod ljudi, da Covic i HDZ negiraju genocid i zele Bosnjacima sve najgore. A bome ste se i potrudili dobro, pogotovo Cho i Karamatic a i ostala kompanija :thumbup:

Kasno je sad za "nije do nas"...
Animozitet ljevice prema SDA je veci od te ljutnje na Covica.
Zato ce dobar dio njihovih glasova ici na Becirovica, Komsic gubi i Cova prolazi.
Cova nema sanse da prodje :)
User avatar
StipuGaNime
Posts: 40
Joined: 07/02/2018 11:44

#167 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by StipuGaNime »

Zeljko,Denis i Mile ce u predsjednistvo po nekim mojim prognozama
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#168 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by seherzada_begovica »

Nermin presao u 'Rvate':
Kada je riječ Parlamentarnoj skupštini BiH, predsjednik SDP-a Nermin Nikšić će biti nosilac liste iz Izborne jedinice 512 (HNK i ZHK)
:lol:
Nosioci listi za Predstavnički dom Parlamenta Federacije BiH su:

nosilac liste 511 (USK i Kanton 10) biti Enes Eminić

Aktuelni zastupnik u Parlamentu FBiH Mujo Hasić za izbornu jedinicu 402 (TK i PK)

Bivši ministar u Vladi SBK i aktuelni zastupnik Nijaz Helez je nosilac liste 408(SBK), dok je bivši federalni ministar pravde Zoran Mikulić nosilac liste izborne jedinice 409 (HNK).

Općinski vijećnik iz Gruda Dragan Iličić je nosilac liste izborne jedinice 410(ZHK)

Nosioci lista za kantonalne skupštine su:
- Sifet Mrkonja u Srednjobosanskom kantonu,
- Damir Handanović za Posavski kanton,
- Aner Žuljević u Hercegovačko-neretvanskom kantonu

Ivan Herceg je nosilac liste u Zapadnohercegovačkom kantonu, i Jugoslav Brdar u Kantonu 10
Pored nosioca na listama SDP BiH će se naći i imena poput umjetnika Damira Nikšića za skupštinu Kantona Sarajevo
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#169 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by seherzada_begovica »

Čović i Dodik ponovili zajednički stav: Jedan narod ne treba drugom birati političke predstavnike

Pored Čovića i Dodika, sastanku su nazočili ministar financija i riznice BiH Vjekoslav Bevanda, ministrica financija Vlade Federacije BiH Jelka Milićević te ministar financija RS-a Zoran Tegeltija.

Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović i predsjednik SNSD-a Milorad Dodik na sastanku u utorak u Istočnom Sarajevu razgovarali su o stabilizaciji ukupnih prilika u Bosni i Hercegovini te doprinosu bržem putu naše zemlje ka Europskoj uniji.

Također, riječi je bilo o aktualnoj političkoj situaciji te predstojećim Općim izborima u BiH, priopćio je utorak Ured za informiranje HDZ-a BiH, prenosi Fena.

Na sastanku je naglašeno da je suradnja dvije stranke dobra na svim razinama. Također je kazano kao treba konačno doći do rješenja da jedan narod ne bira drugom političke predstavnike.

Pored Čovića i Dodika, sastanku su nazočili ministar financija i riznice BiH Vjekoslav Bevanda, ministrica financija Vlade Federacije BiH Jelka Milićević te ministar financija RS-a Zoran Tegeltija, navodi se u priopćenju.

"Nemojte birati druge, pustite nas da vladamo!" :razz:

Dragan unt Milorad :-)
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#170 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by putokaz1 »

Željko Komšić nemože pobjediti ni samog sebe
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#171 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by mO k3 »

putokaz1 wrote:Željko Komšić nemože pobjediti ni samog sebe
Mislis da Chuck noris moze samog sebe da pobijedi ??

:mrgreen:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#172 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by putokaz1 »

mO k3 wrote:
putokaz1 wrote:Željko Komšić nemože pobjediti ni samog sebe
Mislis da Chuck noris moze samog sebe da pobijedi ??

:mrgreen:
Drugo je Noris on čak može da pobjedi nacionaliste u BH :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#173 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by mO k3 »

putokaz1 wrote:
mO k3 wrote:
putokaz1 wrote:Željko Komšić nemože pobjediti ni samog sebe
Mislis da Chuck noris moze samog sebe da pobijedi ??

:mrgreen:
Drugo je Noris on čak može da pobjedi nacionaliste u BH :D
nije Noris svemocan :)
koliko sklekova moze da uradi chuck , sve !! :)
Jedino sto ne moze da pobijedi su nacionalisti.-....
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#174 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by putokaz1 »

Jedini koji je pobjedio Čak Norisa je Brus li-ubijen
Jedini koji je pobjedio nacionaliste TITO-umro
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#175 Re: Zeljko Komsic i DF unistavaju Dragana Covica i HDZ u oktobru?

Post by mO k3 »

putokaz1 wrote:Jedini koji je pobjedio Čak Norisa je Brus li-ubijen
Jedini koji je pobjedio nacionaliste TITO-umro
laz,laz :) Tito pobijedio nacionaliste.....
Post Reply