Željko Joksimović na Euroviziju ide s plagijatom!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
DiGri
Posts: 28
Joined: 28/12/2003 00:00

#2 ,,,,,,,

Post by DiGri »

Ma daj ba,,,kanite se Sveta i ostalih sranja!!!Sve sto je kod nas napravljeno s malo vecim kvalitetom, proglaseno je plagijatom,,,zar ne??? Ljudi fakat nemaju mira,,,uostalom,,meni osobno Joksimovic je drag i vjerujem u ono sto je napravio,,,,a sve ove ostale komentare o plagijatu,,,,to oni mogu staviti macku pod rep :lol:
Engram
Posts: 528
Joined: 16/03/2004 22:18
Location: Šeher Sarajevo
Contact:

#3 Re: ,,,,,,,

Post by Engram »

DiGri wrote:Ma daj ba,,,kanite se Sveta i ostalih sranja!!!Sve sto je kod nas napravljeno s malo vecim kvalitetom, proglaseno je plagijatom,,,zar ne??? Ljudi fakat nemaju mira,,,uostalom,,meni osobno Joksimovic je drag i vjerujem u ono sto je napravio,,,,a sve ove ostale komentare o plagijatu,,,,to oni mogu staviti macku pod rep :lol:
izvini sine, a koji ste to VI?

nas...mi?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
DiGri
Posts: 28
Joined: 28/12/2003 00:00

#4 ,,,,,,

Post by DiGri »

Sve sto je kod NAS napravljeno,,,,da!!Mislila sam na prostorima bivse Jugoslavije,,,zvuci li sad imalo jasnije!!! Ma sta god mi pricali,,,cim se nesto ovako spomene, prave se predrasude i to UVIJEK na nacionalnoj osnovi!!! Opet kazem,,,ljudima uvijek nesto smeta,,,uvijek im nesto nije po volji!!! A zasto te je toliko zakopkalo to KOD NAS ???
:-D
Loodilo
Posts: 8
Joined: 04/04/2004 15:58
Location: Some where in middle of no where
Contact:

#5

Post by Loodilo »

Kao prvo,dokazano je da pesma nije plagijat,iste su samo prve 4 note(u sta se ja ne razumem).A ti Hrvatu Muslimanu nemas druga posla i krivo ti je sto je pesma bolja od vase pa je blatis.
DiGri
Posts: 28
Joined: 28/12/2003 00:00

#6 ,,,,

Post by DiGri »

Loodilo wrote:Kao prvo,dokazano je da pesma nije plagijat,iste su samo prve 4 note(u sta se ja ne razumem).A ti Hrvatu Muslimanu nemas druga posla i krivo ti je sto je pesma bolja od vase pa je blatis.
Hihihiihih,,,ma svaka ti cast!!! Hej nikad nisam gledala na nacionalnu pripadnost,,,jedostavno pjesma mi se svidja i to je to!!! I brate nadam se da ce postici dobar plasman,,,jer ni predstavnica Hrvatske,,,a ni nasa apsolutno nista ne valjaju!!!!
Loodilo
Posts: 8
Joined: 04/04/2004 15:58
Location: Some where in middle of no where
Contact:

#7 Re: ,,,,

Post by Loodilo »

DiGri wrote:
Loodilo wrote:Kao prvo,dokazano je da pesma nije plagijat,iste su samo prve 4 note(u sta se ja ne razumem).A ti Hrvatu Muslimanu nemas druga posla i krivo ti je sto je pesma bolja od vase pa je blatis.
Hihihiihih,,,ma svaka ti cast!!! Hej nikad nisam gledala na nacionalnu pripadnost,,,jedostavno pjesma mi se svidja i to je to!!! I brate nadam se da ce postici dobar plasman,,,jer ni predstavnica Hrvatske,,,a ni nasa apsolutno nista ne valjaju!!!!
I ja se nadam.Ne vredjam nikog ali jadno je da se prica o plagijatu ponavlja.Videcemo sta ce reci posle Evrovizije!
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#8 Re: ,,,,

Post by dinash »

Loodilo wrote:
DiGri wrote:
Loodilo wrote:Kao prvo,dokazano je da pesma nije plagijat,iste su samo prve 4 note(u sta se ja ne razumem).A ti Hrvatu Muslimanu nemas druga posla i krivo ti je sto je pesma bolja od vase pa je blatis.
Hihihiihih,,,ma svaka ti cast!!! Hej nikad nisam gledala na nacionalnu pripadnost,,,jedostavno pjesma mi se svidja i to je to!!! I brate nadam se da ce postici dobar plasman,,,jer ni predstavnica Hrvatske,,,a ni nasa apsolutno nista ne valjaju!!!!
I ja se nadam.Ne vredjam nikog ali jadno je da se prica o plagijatu ponavlja.Videcemo sta ce reci posle Evrovizije!

Koga jos boli K za evroviziju ...
:x
:(
DiGri
Posts: 28
Joined: 28/12/2003 00:00

#9 Re: ,,,,

Post by DiGri »

I ja se nadam.Ne vredjam nikog ali jadno je da se prica o plagijatu ponavlja.Videcemo sta ce reci posle Evrovizije![/quote]

Ponavlja se ponavlja,,,ali neka dosadit ce ljudima jednom da stalno pricu vrte u krug,,,hihihi :-D
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#10

Post by Pooll »

ako strucnjaci kazu da nije plagijat, sta vi tu imate pricat... ccc... :roll:
Post Reply