Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Locked
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#126 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by sve_ovo_ja »

Godine uspjeha i traumatiziranja 'ajduka i ostale nejači, narkomani navijači koji bi da uzimaju dio kolača i politika zbog privrženosti HDZ-u su učinile svoje. Ubacio je transferima u gradske/državne budžete desetine miliona, ali džaba niko ne voli silu i moć. Za mene jedan od najsposobnijih ljudi koji su se rodili na Balkanu...
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#127 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by Korisničkoime »

Fudo387 wrote:
MarlboroGold wrote:Teški kreten, ali je sposoban... slično Dodiku, ma da opet njih dvojica ne mogu u isti koš. Da nije Mamića bilo k**** bi Luka u Realu igrao, a ne bi ni Tottenhama vidio. Isto se odnosi i na ostale igrače koji su bili vođeni njegovom palicom tj. više od 50% hrvatske reprezentacije.
Da je bio u Zelji, napravili bi ganc novu grbavicu od prvog Dzekinog transfera, a ne ga prodali za dva sepeta haslama.
Mamic je institucija, ako stvarno ima ozbiljnih ljudi u sarajevskim klubovima odmah ce mu ponuditi pos’o.
Cuj ponudili posao. Mamic ne radi za platu niti se njemu moze ponuditi posao. Mozes mu samo ponuditi cjeli klub i 5% iz proracuna Kantona Sarajevo kao poticaj klubu e tada ce Maminjo da to sve udesetostruci stim da od toga 90% ide njemu a ostatak ostalim i opet i tada bi bili na dobitku spram sadasnjeg stanja.
User avatar
sinuhe
Posts: 11478
Joined: 03/06/2011 11:33

#128 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by sinuhe »

Neka se oproba prvo u prodaji smilja.
Dinamo je izuzetno los kakav bi mogao biti. Odnekud iz Bjelorusije i Danske bude boljih ekipa u Ligi sampiona.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#129 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by JThomas »

to je tačno, što se samih evropskih rezultata tiče prave ljudi i više sa manje. ali znaš koliko to njega zaboli i nasekira...
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#130 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by svi u napad »

Korisničkoime je dobro opisao nacin na koji Maminjo radi. Na zalost on nece preuzeti ni jedan sarajevksi klub iako bih ja kao Pitar to iskreno zelio. Ako se ova trakavica oko presude produzi on ce kao pravi patriota preuzeti Siroki. Ljudi nisu ni svesni sta je on uradio za Dinamo i za hrvatske igrace. Steta je da se on ko pravi Balkanac osilio i izgubio volan iz ruku te kao silnik i kabadahija zasmetao nekim ljudima. Spominjace oni Maminja ko mi Titu. Zivjeli.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#131 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by madner »

Ama ne pravi, ponekad se poslozi jaka ekipa sa novim talentima. Ali Dinamo je konstanta, dvije kategorije iznad HNL.
vernes81
Posts: 1581
Joined: 25/04/2011 23:04

#133 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by vernes81 »

Ma gospodin :D , danas sam ga vidio pije kafu u Vitezu u fransiznom centru gdje je otvoren Hrvatski konzulat.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#134 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by kmirsad »

Čujem ba će doči u Slobodu... :D :D
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#136 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by Toffee karamela »

Ovaj samo plače...imam utisak da preživljava neku vrstu blagog nervnog sloma :-?

Mamić se rasplakao tokom intervjua: Vidim se i kao konobar u BiH

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/re ... bih/302637

Image

"Šira javnost je ta koja mene ljubi svim bićem. Ja sam najomiljenije biće u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. Vi da ste šetali s menom od Dugog sela do Zaprešića vi bi mislili da se Gospa ukazala ili da se Michael Jackson digao iz groba".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#137 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

on je u nervnom slomu vec dvadesetak godina
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#138 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Nesto kontam mi smo drzava sa najboljim migracionim kretanjima. Iseljava se sirotinja, doseljavaju se samo lovatori :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#139 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by mO k3 »

Toffee karamela wrote:Ovaj samo plače...imam utisak da preživljava neku vrstu blagog nervnog sloma :-?

Mamić se rasplakao tokom intervjua: Vidim se i kao konobar u BiH

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/re ... bih/302637

Image

"Šira javnost je ta koja mene ljubi svim bićem. Ja sam najomiljenije biće u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. Vi da ste šetali s menom od Dugog sela do Zaprešića vi bi mislili da se Gospa ukazala ili da se Michael Jackson digao iz groba".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To je Bosna :)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#140 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by JThomas »

opet u poluvezanim novostima, donald tramp je predsjednik amerike. danas kretenstvo kao svjetonazor naprosto prolazi, i više nego ranije.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#141 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

lijepo je znati da ovakve kabadahije se moraju sakrivati i bjezati od pravde
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#142 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by dale cooper »

JThomas wrote:opet u poluvezanim novostima, donald tramp je predsjednik amerike. danas kretenstvo kao svjetonazor naprosto prolazi, i više nego ranije.
A koje slučajnosti da i Donald Trump krije svoje porezne prijave ko' guja noge. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#143 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by Logovan »

Toffee karamela wrote:Ovaj samo plače...imam utisak da preživljava neku vrstu blagog nervnog sloma :-?

Mamić se rasplakao tokom intervjua: Vidim se i kao konobar u BiH

"Šira javnost je ta koja mene ljubi svim bićem. Ja sam najomiljenije biće u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. Vi da ste šetali s menom od Dugog sela do Zaprešića vi bi mislili da se Gospa ukazala ili da se Michael Jackson digao iz groba".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nije ovaj čovjek dobar u glavu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#144 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by dezurni_ucenik »

Mamic i Dodik u predsjednistvu se zakace, "ti si jedno smece, proklet bio na bozic 2018. godine".
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#145 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

Logovan wrote:
Toffee karamela wrote:Ovaj samo plače...imam utisak da preživljava neku vrstu blagog nervnog sloma :-?

Mamić se rasplakao tokom intervjua: Vidim se i kao konobar u BiH

"Šira javnost je ta koja mene ljubi svim bićem. Ja sam najomiljenije biće u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. Vi da ste šetali s menom od Dugog sela do Zaprešića vi bi mislili da se Gospa ukazala ili da se Michael Jackson digao iz groba".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nije ovaj čovjek dobar u glavu.

nije nikad ni bio,nabijanje na kurac mu je bilo redovna izjava u javnosti,a nekima ovdje idol
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#146 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by dale cooper »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Logovan wrote:
Toffee karamela wrote:Ovaj samo plače...imam utisak da preživljava neku vrstu blagog nervnog sloma :-?

Mamić se rasplakao tokom intervjua: Vidim se i kao konobar u BiH

"Šira javnost je ta koja mene ljubi svim bićem. Ja sam najomiljenije biće u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. Vi da ste šetali s menom od Dugog sela do Zaprešića vi bi mislili da se Gospa ukazala ili da se Michael Jackson digao iz groba".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nije ovaj čovjek dobar u glavu.

nije nikad ni bio,nabijanje na kurac mu je bilo redovna izjava u javnosti,a nekima ovdje idol
I ja to ne mogu da shvatim. :|
User avatar
eltroxin
Posts: 2053
Joined: 30/08/2009 23:35

#148 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by eltroxin »

Milozvuci juznih srba:


Krajnji cilj je Zdravko Mamić bio, na njega se sustav okomio...
Na zadnje se noge uspinjala, cijela vojska bivših komunjara...
KOS-ovaca i Orjunaša i njihovih plaćenih pajdaša, pokrenula ova vražja klika, od državnog glavnog odvjetnika...
A posebno na Zdravka Mamića nagrnula hrpa nitkovića, koja hoće da mu se osveti jer mu uspjeh ne mogu podnijeti...

Pa za sitniš ove sitne duše, na Dinamo, svetinju nam ruše...
U Osijeku sudište otvara, ova bagra jugokomunjara...
Popljuvaše Zdravka i Zorana, te Lovrena, Luku kapetana, ta sramota nigdje neviđena, na ovom je sudu provođena...

Monstruozna montira se priča, puna laži, podvale i kiča...
USKOK tuži a DORH ti presudi, pa ti Zdravko tu pravednik budi...
Tužiteljstvo dokaze lažira, sudac igra kako mu se svira

Dan uoči presude odlazi i na staro ognište dolazi...
Rodnom kraju putevi ga vode u Hrvatskoj nema mu slobode

Šest je i po godina dobio, prvi stupanj to mu presudio

Neka tebe Mamiću sokole gdje te ljudi poštuju i vole...
Herceg-Bosna zaštitu ti daje, prave ljude ona prepoznaje...
Što nemaju na jeziku dlake, čvrstog stava, pravedne junake

Samo naprijed, operi po njima, ti zadrtim jugo-sinovima

Klub imamo svetinja je naša, dosta nam je smrada i udbaša

Živ nam bio ostani sa nama, usred srca tu pokraj Dinama.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#149 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by Banksy »


KLASA OPTIMIST

ZATOČENIK MEĐUGORJA
Pa zar nije da se čovjek ubije, ako ima jahtu od milijun i pol eura, a taj prekrasan brod može voziti samo oko Neuma
Ante Tomić
09.06.2018.

https://www.jutarnji.hr/magazin/zatocen ... a/7454091/

Javnost je, čini mi se, nepotrebno ogorčena da je on izmakao pravdi. Glupo je nagađati koliko će dugo još trajati pravosudna gnjavaža i hoće li vjerojatno najneomiljeniji živi Hrvat završiti u zatvoru. Jer je on već nepravomoćnom presudom na šest i po godina na stanovit način zatvoren, izoliran, odstranjen iz zajednice, a njegov je utjecaj poništen. Zdravko Mamić sam je sebe zatočio u Međugorju, a učinak je skoro pa jednak da ga je država zatočila u Remetincu. Zamislite se samo na njegovom mjestu, kako je sumorna perspektiva nekoga tko nigdje u Europu ne smije ni nosom proviriti, nekoga kome čitav svijet završava s limenom kućicom na graničnom prijelazu u Gornjim Vinjanima? Pa zar nije da se čovjek ubije, ako ima jahtu od milijun i po eura, koja s dva motora od hiljadu i sto konjskih snaga razvija brzinu do trideset pet čvorova, a taj prekrasni brod smije voziti samo oko Neuma?
Guslar opjevao bjegunca Mamića: "Herceg-Bosna zaštitu ti daje, prave ljude ona prepoznaje..."
https://www.index.hr/sport/clanak/gusla ... 03766.aspx

User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#150 Re: Zdravko Mamic za Predsjednistvo BiH

Post by madner »

Ista spika kao kod forumasa skromnih kapaciteta, komunjare i jugosloveni. :D
Locked