Zbogom homoseksualci

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Romeo 80
Posts: 4378
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#151

Post by Romeo 80 »

Joj fakat bi bilo moćno naći lijek protiv pederluka! Fakat mi idu na živce ovi "liberali" koji kao nemaju ništa protiv, a da im dijete to postane prvo bi ubili njega pa onda i sebe! Nemam ništa lično protiv homoseksualaca, ali daleko im kuća od moje. Isto tako, ne smatram homoseksualnost klasičnom bolešću već prije za seksualnu devijaciju. Ništa mi ne znači mišljenje samih pedera koji govore da je to normalno, pa šta očekivati od njih da kažu!? Ako je to normalno zašto onda ne mogu imati vlastito potomstvo? Činjenica jeste da je pederluka bilo oduvijek, ali to nije automatski dokaz da je i normalno! Ja bih lično volio pomoći tim jadnim ljudima da se vrate u normalu ako je ikako moguće, ne znaju oni šta propuštaju! Nisam homofob, fakat ne vidim na jednom pederčiću ništa što bi me trebalo uplašiti (Pa ko Deena da se boji pobogu?), ali me neopisivo nerviraju ona njihova paradiranja, pa šta bi to trebalo da znači, kakvu poruku da pošalje? Moje mišljenje, "Peder si? Tvoja stvar, ne moraš mi to naturati na nos, ionako se vidi iz aviona"!!!
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#152

Post by simon13 »

dacina_curica wrote:
simon13 wrote:Homosexualnost je bolest kao i incest, nesto neprirodno, ko god podrzava homosexualnost da Bog da mu djeca takva bila, daleko im kuca od moje bila, poserem vam se ja na vasa ko fol moderna i otvorena gledista....... I jos nesto, nisam tog misljenja da ih treba shikanirati i izolirati od drustva, nego sistematski ljeciti... Al kad malo bolje razmislim lezbejstvo i nije lose,,, ako nam daju barem da gledamo :D :D :D :D :D :D
Jadna majko svoja, koji si ti levat......Ovo je vise nego zalosno..... :oops: :x :x
Boze mili, pa na ovom forumu ( cast rjetkim izuzetcima :D ) sve pederi i vjestice, hajd razumijem za vjestice, jer je u lov na vjestice u evropi nekad davno jedino balkan zaobidjen, pa nije ni cudo sto ih imamo ovoliko, al od kud ovoliki pederi :? :? :? . Izgleda pederluk poprimio epidemijoloske razmjere...
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#153

Post by simon13 »

pitt wrote:
SaraLe wrote:
pitt wrote:tuzno je vidjeti kako omladina razmislja :roll:
Sreca pa ima izuzetaka :)
znam saro........al zar je dotle doslo da su normalni u manjini :?
Pod normalnim mislis pedere??? :D :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#154

Post by pitt »

simon13 wrote:
pitt wrote:
SaraLe wrote: Sreca pa ima izuzetaka :)
znam saro........al zar je dotle doslo da su normalni u manjini :?
Pod normalnim mislis pedere??? :D :D :D
mislim na one sto koriste mozak. Al ne znas ti nista o tome.
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#155

Post by simon13 »

pitt wrote:
simon13 wrote:
pitt wrote: znam saro........al zar je dotle doslo da su normalni u manjini :?
Pod normalnim mislis pedere??? :D :D :D
mislim na one sto koriste mozak. Al ne znas ti nista o tome.
Mislis na isti nacin kao ti??? Pa moras da shvatis da nas ima kojima se svidja i suprotan spol,, nismo svi i ne gledamo svi na svjet kao ti. Shvatam ja i tebe ali shvati ti i mene ja VOLIM ZENE.......
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#156

Post by pitt »

ne znam otkud ti da ja ne volim al nejse.....ne radi se o tome. 8-)
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#157

Post by izblajhana »

Evo ja odgovorno tvradim da Pitt voli zene :D :D

...tako pricaju zene po forumu :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#158

Post by dacina_curica »

Romeo 80 wrote:Joj fakat bi bilo moćno naći lijek protiv pederluka! Fakat mi idu na živce ovi "liberali" koji kao nemaju ništa protiv, a da im dijete to postane prvo bi ubili njega pa onda i sebe! Nemam ništa lično protiv homoseksualaca, ali daleko im kuća od moje. Isto tako, ne smatram homoseksualnost klasičnom bolešću već prije za seksualnu devijaciju.
Joj, sve se nesto suzdrzavam da odgovaram ovakvim postovima, ali mi vala znaju povuci zivac u nedogled... :x :x :x

Kao prvo, ja sam jedna od silnih "liberala" koji ti toliko idu na k****....I iskreno kad mi se dijete rodi Hebe se meni hoce li biti homoseksualno ili heteroseksualno, nek je zivo i zdravo i SRETNO, a to sta ce njega (ili nju) ciniti sretnim to je njihova stvar.....Zato mani se vise te gluposti o liberalima koji bi se ubili kad ne bi imali heteroseksualnu djecu...... :x :x :x
Romeo 80 wrote:Ništa mi ne znači mišljenje samih pedera koji govore da je to normalno, pa šta očekivati od njih da kažu!? Ako je to normalno zašto onda ne mogu imati vlastito potomstvo?
OK, tebe ne interesuje njihovo misljenje, i drago mi je da si se izjasnio po tom pitanju....JEL' TI FAKAT MISLIS DA NJIH BOLI COSE ZA TVOJE MISLJENJE?
A po tom pitanju zasto ne mogu imati "vlastite" potomke, ja ne znam jesi li ti prespavao sve casove biologije ili se samo pravis "neinteligentan"? Osim toga "bioloski proces oplodjavanja" tj. napraviti ili roditi dijete ne cini covjeka roditeljem....To moze uciniti vecina populacije.....To je najlakse uraditi.....A biti roditelj je nesto sasvim drugo....I ko kaze da jedan homoseksulani par koji se odluci da usvoji dijete ne moze da voli to isto kao sto bi volili svoje rodjeno?.....Zato ne bulazni dzabe......
Romeo 80 wrote:Ja bih lično volio pomoći tim jadnim ljudima da se vrate u normalu ako je ikako moguće, ne znaju oni šta propuštaju!
E pa ako si ti i takvi kao ti mjerilo "normale", neka hvala.....Osim toga ko smo mi (ti, ja i bilo ko treci) da pridikujem nekome o tome sta je normalno.....Nekom jadniku je i pedofilija, nekrofilija i "guzenje" (da izvinete) ovce normala........Pa bil' ti sad prihvatio njihovu normalu???? :?
Romeo 80 wrote:Nisam homofob, fakat ne vidim na jednom pederčiću ništa što bi me trebalo uplašiti (Pa ko Deena da se boji pobogu?), ali me neopisivo nerviraju ona njihova paradiranja, pa šta bi to trebalo da znači, kakvu poruku da pošalje? Moje mišljenje, "Peder si? Tvoja stvar, ne moraš mi to naturati na nos, ionako se vidi iz aviona"!!!
Ah da, naravno homofobija znaci plasiti se da ce te jedan "mali, jadni pedercic" (izvinjavam se na izrazu) izmarisati (no pun intended)....Ma gdje bi te "zenskonje" u uskim majcicama i sjajnim pantalonicama mogli dotaci deliju poput tebe? :roll: .....Idi majke ti odrasti i obrazuj se malo...Prozivi jos koju godinu, upoznaj nekog homoseksualca, sklopi koje znacajno prijateljstvo, uzmi rijecnik i pronadji znacenje rijeci "tolerancija"......Nadam se da nisi jedan od onih mladih na kojima svijet ostaje.....Ako jesi, jadni mi svi... :( .......

Odoh povracati, vakat je......Image
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#159

Post by SaraLe »

simon13 wrote:
pitt wrote:
simon13 wrote: Pod normalnim mislis pedere??? :D :D :D
mislim na one sto koriste mozak. Al ne znas ti nista o tome.
Mislis na isti nacin kao ti??? Pa moras da shvatis da nas ima kojima se svidja i suprotan spol,, nismo svi i ne gledamo svi na svjet kao ti. Shvatam ja i tebe ali shvati ti i mene ja VOLIM ZENE.......
VOLIS TI ZENE, ali cisto sumnjam da imas uspjeha kod zena :oops:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#160

Post by pitt »

hajde ba.....ima ovaca :D:D
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#161

Post by izblajhana »

SaraLe, de gdje je ta soba za clovek :sad: :D
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#162

Post by SaraLe »

pitt wrote:hajde ba.....ima ovaca :D:D
Njega bi i OVCE odbile :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#163

Post by dacina_curica »

simon13 wrote: Boze mili, pa na ovom forumu ( cast rjetkim izuzetcima :D ) sve pederi i vjestice, hajd razumijem za vjestice, jer je u lov na vjestice u evropi nekad davno jedino balkan zaobidjen, pa nije ni cudo sto ih imamo ovoliko, al od kud ovoliki pederi :? :? :? . Izgleda pederluk poprimio epidemijoloske razmjere...
Iskreno, mnogo radije vjestica (peder ne mogu biti jer sam zensko, tako da mi samo znacenje te rijeci to ne dozvoljava) nego zatucani, netolerantni nazovi covjek......

Pozdrav.....
Last edited by dacina_curica on 04/01/2007 22:00, edited 1 time in total.
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#164

Post by simon13 »

pitt wrote:ne znam otkud ti da ja ne volim al nejse.....ne radi se o tome. 8-)
Pa ne bi ni bilo normalno da svi gledamo na sve pod istim uglom i sa istim misljenjima, ne bi bio ovaj svjet interesantan...Kao sto neki muskarci vole da budu chuldjije a neki topdjije i u tome ih neko podrzava i tetusi, a ja se isto tako na svoj nacin gnusam na to..
Nisam da se, kao sto sam gore naveo, shikaniziraju, do odredjene granice, doduse vrlo niske, ih i razumijem, ali ne mogu da shvatim ljude koji ih podrzavaju,, Pa samo kad pomislim na pederluk i dvojicu dlakavih muskaraca kako jedan drugom lizu M... i SH....,,,, umal ne povratih po kompjuteru :-D :-D :-D, al shvatam ja da dacina_curica loze dva muskarca kako rade jedan drugom kao sto sam gore opisao,,,
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#165

Post by StLouis »

SaraLe wrote:
simon13 wrote:Homosexualnost je bolest kao i incest, nesto neprirodno, ko god podrzava homosexualnost da Bog da mu djeca takva bila, daleko im kuca od moje bila, poserem vam se ja na vasa ko fol moderna i otvorena gledista....... I jos nesto, nisam tog misljenja da ih treba shikanirati i izolirati od drustva, nego sistematski ljeciti... Al kad malo bolje razmislim lezbejstvo i nije lose,,, ako nam daju barem da gledamo :D :D :D :D :D :D
Sa takvim debilima se ni ne pozdravljam, a kamo da ti dopustim da me gledas 8)
a jebo te patak neotesana, neinformisana, netolarantna. jadna je bosna s takvim kao sto si ti. ajme, sta covjek naprica, idi se lijeciti..dabogda ti karadzic psihijatar bio :D

btw, zasto teme ovake vrste uvijek budu postirane na podforumu sex & ljubav? :D
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#166

Post by simon13 »

StLouis wrote:
SaraLe wrote:
simon13 wrote:Homosexualnost je bolest kao i incest, nesto neprirodno, ko god podrzava homosexualnost da Bog da mu djeca takva bila, daleko im kuca od moje bila, poserem vam se ja na vasa ko fol moderna i otvorena gledista....... I jos nesto, nisam tog misljenja da ih treba shikanirati i izolirati od drustva, nego sistematski ljeciti... Al kad malo bolje razmislim lezbejstvo i nije lose,,, ako nam daju barem da gledamo :D :D :D :D :D :D
Sa takvim debilima se ni ne pozdravljam, a kamo da ti dopustim da me gledas 8)
a jebo te patak neotesana, neinformisana, netolarantna. jadna je bosna s takvim kao sto si ti. ajme, sta covjek naprica, idi se lijeciti..dabogda ti karadzic psihijatar bio :D

btw, zasto teme ovake vrste uvijek budu postirane na podforumu sex & ljubav? :D
Dobro je pederu, a sto da se ljecim???? Pa da postanem peder kao ti????
Boza sacuvaj, ovako mi je dobro :D :D :D
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#167

Post by Gabriela »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bih: :faraon1:
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#168

Post by StLouis »

simon13 wrote:
StLouis wrote:
SaraLe wrote: Sa takvim debilima se ni ne pozdravljam, a kamo da ti dopustim da me gledas 8)
a jebo te patak neotesana, neinformisana, netolarantna. jadna je bosna s takvim kao sto si ti. ajme, sta covjek naprica, idi se lijeciti..dabogda ti karadzic psihijatar bio :D

btw, zasto teme ovake vrste uvijek budu postirane na podforumu sex & ljubav? :D
Dobro je pederu, a sto da se ljecim???? Pa da postanem peder kao ti????
Boza sacuvaj, ovako mi je dobro :D :D :D
ma nema lijeka za tebe, ne mozes ti biti ni peder, ja bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#169

Post by pitt »

i to ti je glavni adut? Svakom neistomisljeniku u lice sasuti to mocno (i nadasve orginalno) "pederu". Fakat te zalim kad vidis 99.99% neistomisljenika oko sebe :(
Last edited by pitt on 04/01/2007 22:06, edited 1 time in total.
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#170

Post by simon13 »

SaraLe wrote:
simon13 wrote:
pitt wrote: mislim na one sto koriste mozak. Al ne znas ti nista o tome.
Mislis na isti nacin kao ti??? Pa moras da shvatis da nas ima kojima se svidja i suprotan spol,, nismo svi i ne gledamo svi na svjet kao ti. Shvatam ja i tebe ali shvati ti i mene ja VOLIM ZENE.......
VOLIS TI ZENE, ali cisto sumnjam da imas uspjeha kod zena :oops:
Pripazi sestru da gdje ne naletim na nju,,,,
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#171

Post by simon13 »

StLouis wrote:
simon13 wrote:
StLouis wrote: a jebo te patak neotesana, neinformisana, netolarantna. jadna je bosna s takvim kao sto si ti. ajme, sta covjek naprica, idi se lijeciti..dabogda ti karadzic psihijatar bio :D

btw, zasto teme ovake vrste uvijek budu postirane na podforumu sex & ljubav? :D
Dobro je pederu, a sto da se ljecim???? Pa da postanem peder kao ti????
Boza sacuvaj, ovako mi je dobro :D :D :D
ma nema lijeka za tebe, ne mozes ti biti ni peder, ja bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
Ne mozes ti to srce, sve sto ti mozes je da budes chuldjija.... :D :D :D :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#172

Post by StLouis »

simon13 wrote:
StLouis wrote:
simon13 wrote: Dobro je pederu, a sto da se ljecim???? Pa da postanem peder kao ti????
Boza sacuvaj, ovako mi je dobro :D :D :D
ma nema lijeka za tebe, ne mozes ti biti ni peder, ja bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
Ne mozes ti to srce, sve sto ti mozes je da budes chuldjija.... :D :D :D :D
volim i ja tebe simon, saljem ti cvijece danas...vidimo se kod fontane u 6 :D

zauvijek tvoj luis
Last edited by StLouis on 04/01/2007 22:11, edited 1 time in total.
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#173

Post by simon13 »

StLouis wrote:a bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
A to ti je skrivena zelja na koju mastrubiras??? :D :D :D :D :D Da gledas sultana u pederskom cinu?????
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#174

Post by StLouis »

simon13 wrote:
StLouis wrote:a bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
Da li ti je mozda ovo skrivena zelja na koju mastrubiras??? :D :D :D :D :D
dobio sam tvoju sliku...znas da ja imam mali milion skrivenih zelja :D
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#175

Post by simon13 »

StLouis wrote:
simon13 wrote:
StLouis wrote: ma nema lijeka za tebe, ne mozes ti biti ni peder, ja bi tebe samo da je moguce u 17 stoljece vratio, presvukao u kakvu krsnu slavenku, i siknuo u harem :D neka te sultan kazni :lol:
Ne mozes ti to srce, sve sto ti mozes je da budes chuldjija.... :D :D :D :D
volim i ja tebe simon, saljem ti cvijece danas...vidimo se kod fontane u 6 :D

zauvijek tvoj luis
Moze draga, onda u sest kod fontane i nemoj debeli cvjet gledaj da su tanki, da ih nema puno i da su bez bodlji,,, boliti ce te bulja kad ti ih zabijem.... :D :D :D :D
Locked