Zbogom homoseksualci

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#101

Post by Alfons Kauders »

Šeha wrote:
pitt wrote:E jebiga.....ako neko nije skontao da je ovo zajebancija sta cu mu ja :-) :D :-) :D
Jel to ho's da kazes da ovi derasi ovnovi ne bi isli za Prvi Maj?!
povlaci se pizda, dvojke dobio a nece da pocasti... :D :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#102

Post by GandalfSivi »

- Umrli alkos, ovisnik o nikotinu i homoseksualac. I odu oni kod boga.
- Kaze bog, dacu vam jos jednu priliku, ali ako ikad ponovite i jedan od poroka, umrijet cete opet.
- Obecase sva trojica da nece nikad vise i vrati ih bog na zemlju.
- I tako hodaju oni pored nake kafane, kad na stolu casa pica. Alkos konta hoce li, nece li, ma hajde moram jednu, nije to puno rece. Cim je tako alkohol umrje odmah.
- Sjebali se pusac i homoseksualac, ode covjek. I tako hodaju oni dalje, kad na podu neispusena cigara, jos se dimi.
- Konta pusac, hoce li, nece li, ma hajde uzet cu samo dim i krenu da se sagne kad homoseksualac vrisnu: "ne saginji se, poginusmo".
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#103

Post by Alfons Kauders »

pitt wrote:to ti je political correctness alfie. nemam nista protiv bilo keje grupe al mi mrak padne na oci kad vidim kako se neki bore za taj povlasteni tretman i nabijaju na nos drugima. :?
vidim, i tebi ide izvlacenje... :D
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#104

Post by SaraLe »

pitt wrote:Nisam homofob.........ja i sara lee se volimo D::D jel tako saro :D:D
Ma naravno da je tako :D PITT ne laze :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#105

Post by pitt »

SaraLe wrote:
pitt wrote:Nisam homofob.........ja i sara lee se volimo D::D jel tako saro :D:D
Ma naravno da je tako :D PITT ne laze :D
vjera mi ne dozvoljava :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#106

Post by Alfons Kauders »

SaraLe wrote:
pitt wrote:Nisam homofob.........ja i sara lee se volimo D::D jel tako saro :D:D
Ma naravno da je tako :D PITT ne laze :D
i fakat izvuce se levat... :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#107

Post by Alfons Kauders »

Šeha wrote:
Alfons Kauders wrote:
povlaci se pizda, dvojke dobio a nece da pocasti... :D :D
A sve prica nesto lafo nije beg cicija...

Ja karaktera i govana :)
da nije beg cicija, kurac bi ista imo... :D :D
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#108

Post by SaraLe »

Alfons Kauders wrote:
SaraLe wrote:
pitt wrote:Nisam homofob.........ja i sara lee se volimo D::D jel tako saro :D:D
Ma naravno da je tako :D PITT ne laze :D
i fakat izvuce se levat... :D :D
Varas se :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#109

Post by pitt »

Alfons Kauders wrote:
Šeha wrote:
Alfons Kauders wrote:
povlaci se pizda, dvojke dobio a nece da pocasti... :D :D
A sve prica nesto lafo nije beg cicija...

Ja karaktera i govana :)
da nije beg cicija, kurac bi ista imo... :D :D
nemam precha posla nego na vas hadume pare trosit :D:D Znate li vi koliko su pelene za one maxume :D:D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#110

Post by Alfons Kauders »

pitt wrote:
Alfons Kauders wrote:
Šeha wrote: A sve prica nesto lafo nije beg cicija...

Ja karaktera i govana :)
da nije beg cicija, kurac bi ista imo... :D :D
nemam precha posla nego na vas hadume pare trosit :D:D Znate li vi koliko su pelene za one maxume :D:D
ko ti je kriv, na nevakat djecu pravis... uz to klosar si, jedva sebe hranis...uostalom i zena ti debela, pojede boga oca... janje dnevno, otmi joj jedno, pocasti raju...
EI Presidente
Posts: 765
Joined: 17/11/2004 21:24

#111

Post by EI Presidente »

Alfons Kauders wrote: ne zakuhavam, al ne volim licemjerje... mozes zajebavat pametne, glupe, seljake, debele, ruzne, narkomane, nacionaliste, komuniste itd... sve osim gayeva i lezbejki - bezze, jebes licemjerje. ljudi su ko i mi, kad mene neko moze zajebavat za nesto, a meni to ne smeta, sto bi oni bili izuzetak?
Jedno je zajbancija moj Alfons a drugo cinjenica da kada bi homosexualni par prohodao s rukom u ruci od vjecne pa do carsije, sebilj bi vidjeli - al' prebijeni. Dok ove ostale grupacije koje si naveo svoj zivot zive normalno.

Jesu oni ljudi kao i mi, ali nisu slobodni da ispoljavaju svoj zivotni stil k'o i ostala raja.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#112

Post by Alfons Kauders »

EI Presidente wrote:
Alfons Kauders wrote: ne zakuhavam, al ne volim licemjerje... mozes zajebavat pametne, glupe, seljake, debele, ruzne, narkomane, nacionaliste, komuniste itd... sve osim gayeva i lezbejki - bezze, jebes licemjerje. ljudi su ko i mi, kad mene neko moze zajebavat za nesto, a meni to ne smeta, sto bi oni bili izuzetak?
Jedno je zajbancija moj Alfons a drugo cinjenica da kada bi homosexualni par prohodao s rukom u ruci od vjecne pa do carsije, sebilj bi vidjeli - al' prebijeni. Dok ove ostale grupacije koje si naveo svoj zivot zive normalno.

Jesu oni ljudi kao i mi, ali nisu slobodni da ispoljavaju svoj zivotni stil k'o i ostala raja.
i ? jesam li ja za to kriv ? sumnjam...
EI Presidente
Posts: 765
Joined: 17/11/2004 21:24

#113

Post by EI Presidente »

Alfons Kauders wrote:
EI Presidente wrote:
Alfons Kauders wrote: ne zakuhavam, al ne volim licemjerje... mozes zajebavat pametne, glupe, seljake, debele, ruzne, narkomane, nacionaliste, komuniste itd... sve osim gayeva i lezbejki - bezze, jebes licemjerje. ljudi su ko i mi, kad mene neko moze zajebavat za nesto, a meni to ne smeta, sto bi oni bili izuzetak?
Jedno je zajbancija moj Alfons a drugo cinjenica da kada bi homosexualni par prohodao s rukom u ruci od vjecne pa do carsije, sebilj bi vidjeli - al' prebijeni. Dok ove ostale grupacije koje si naveo svoj zivot zive normalno.

Jesu oni ljudi kao i mi, ali nisu slobodni da ispoljavaju svoj zivotni stil k'o i ostala raja.
i ? jesam li ja za to kriv ? sumnjam...
Ma ne, nisi ti kriv, ili ja, ili neko treci...al' kada neko nije slobodan da zivi onako kako osjeca da treba-onda to ne moze biti predment zajebancije. I ne moze se usporediti s grupacijom debelih, ruznih, itd jer ovima zivot nije u opasnosti prosto radi cinjenice da su debeli, ruzni, itd...
Sogan
Posts: 1421
Joined: 29/10/2006 02:46
Location: Centar za socijalnu skrb Kraljevine Svedske

#114

Post by Sogan »

Image

Vidi mu se na faci ko je i sta je! :oops:

:D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#115

Post by Vozdra_123 »

hasanaginica wrote:
Wednesday wrote:
sahan wrote:Ma traze ljudi lijek, šta je čudno?
homosexualnost nije bolest da je potrebno traziti lijek. a i ako jeste, ima puno gorih bolesti za koji bi trebalo traziti lijek. bolje da su ove pare, sto na ovo uludo potrosise potrosili na istrazivanje o AIDSu, ili da su ih dali za kakvu humanitarnu akciju. oni se s pederskim ovnovima zajebaju,, a usvijetu svake sekunde umiru djeca od gladi. :( :x
Pa da nije tog pederluka ne bi ni AIDS-a bilo..
komentar godine :lol:
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#116

Post by rashid »

Vozdra_123 wrote:
hasanaginica wrote:
Wednesday wrote: homosexualnost nije bolest da je potrebno traziti lijek. a i ako jeste, ima puno gorih bolesti za koji bi trebalo traziti lijek. bolje da su ove pare, sto na ovo uludo potrosise potrosili na istrazivanje o AIDSu, ili da su ih dali za kakvu humanitarnu akciju. oni se s pederskim ovnovima zajebaju,, a usvijetu svake sekunde umiru djeca od gladi. :( :x
Pa da nije tog pederluka ne bi ni AIDS-a bilo..
komentar godine :lol:
:) Stvarno smijesno. Pederluk ide u doba Grka tako da pederluk nije nesto novo. A dokazano je da za AIDS nisu znali prije 195x i nesto, tako da mislim da je taj virus zvani HIV potekao od ljudske ruke ali se je izmaklo van kontrole ... ali to je samo moje misljenje.

Inace licno nemam nista protiv pedera, ali cudim se i pitam: kako bi izgledalo sudzenje da je muskarac silovo muskarca? Ja bih umirao od smjeha :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#117

Post by Alfons Kauders »

rashid wrote: Inace licno nemam nista protiv pedera, ali cudim se i pitam: kako bi izgledalo sudzenje da je muskarac silovo muskarca? Ja bih umirao od smjeha :)
ne znam, ako odes u zenicu pa ti ga neko zacera, javi nam kako je bilo, i da li si umirao od smijeha...
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#118

Post by danas »

Alfons Kauders wrote:
rashid wrote: Inace licno nemam nista protiv pedera, ali cudim se i pitam: kako bi izgledalo sudzenje da je muskarac silovo muskarca? Ja bih umirao od smjeha :)
ne znam, ako odes u zenicu pa ti ga neko zacera, javi nam kako je bilo, i da li si umirao od smijeha...
fakat... :roll: sta je tacno sega oko silovanja, bilo cijeg... :roll: :-?
emm@
Posts: 21
Joined: 06/11/2004 15:04

#119

Post by emm@ »

HOMOSEKSUALNOST JE ITEKAKO BOLEST I TO OPASNA I IZGLEDA SVAKIM DANOM SVE RASIRENIJA..
STO JE REKAO ROJS "TREBA IM DAT NJIHOVU DRZAVU PA NEK SE TAMO MNOZE" :lol: :lol: :lol:
jedino bi ih se tako rijesili...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#120

Post by pitt »

sreca pa glupost nije bolest.......sta bi vas bilo zarazenih :oops:
simon13
Posts: 75
Joined: 06/12/2006 15:08

#121

Post by simon13 »

Homosexualnost je bolest kao i incest, nesto neprirodno, ko god podrzava homosexualnost da Bog da mu djeca takva bila, daleko im kuca od moje bila, poserem vam se ja na vasa ko fol moderna i otvorena gledista....... I jos nesto, nisam tog misljenja da ih treba shikanirati i izolirati od drustva, nego sistematski ljeciti... Al kad malo bolje razmislim lezbejstvo i nije lose,,, ako nam daju barem da gledamo :D :D :D :D :D :D
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#122

Post by SaraLe »

simon13 wrote:Homosexualnost je bolest kao i incest, nesto neprirodno, ko god podrzava homosexualnost da Bog da mu djeca takva bila, daleko im kuca od moje bila, poserem vam se ja na vasa ko fol moderna i otvorena gledista....... I jos nesto, nisam tog misljenja da ih treba shikanirati i izolirati od drustva, nego sistematski ljeciti... Al kad malo bolje razmislim lezbejstvo i nije lose,,, ako nam daju barem da gledamo :D :D :D :D :D :D
Sa takvim debilima se ni ne pozdravljam, a kamo da ti dopustim da me gledas 8)
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#123

Post by SaraLe »

emm@ wrote:HOMOSEKSUALNOST JE ITEKAKO BOLEST I TO OPASNA I IZGLEDA SVAKIM DANOM SVE RASIRENIJA..
STO JE REKAO ROJS "TREBA IM DAT NJIHOVU DRZAVU PA NEK SE TAMO MNOZE" :lol: :lol: :lol:
jedino bi ih se tako rijesili...
Tebi ROJS uzor u zivotu :-)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#124

Post by pitt »

tuzno je vidjeti kako omladina razmislja :roll:
Locked