Zbog čega žene varaju ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#101 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by kiligonzales »

zbog hronicnog nedostatka paznje...
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#102 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

Moze im se i hoce :D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#103 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by ovo_mi_je_nick »

Varaju jer su sisari a svim sisarima je urođeno da varaju.

Sam oblik penisa i glavića je formiran da pri ubacivanju svog sjemena izbaci postojeće sjeme.

Tako da, biti vjeran je ograničavanje nagona i zato je na cijeni vjernost ali slabo ko izdrži.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#104 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

Ma svi varaju, i ne mislim samo na sex :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#105 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by Ramzess Veliki »

ovo_mi_je_nick wrote:Varaju jer su sisari a svim sisarima je urođeno da varaju.

Sam oblik penisa i glavića je formiran da pri ubacivanju svog sjemena izbaci postojeće sjeme.

Tako da, biti vjeran je ograničavanje nagona i zato je na cijeni vjernost ali slabo ko izdrži.
Vala ga ja ne gur'o u prethodno napunjenu ...

A ovo da je promiskuitet i mijenjanje partnera prirodno, e tu si u pravu.
Muska priroda je da oplodjuje partnerice i odbija druge muzjake od njih, a zenska priroda je da se pari sa najpozeljnijim muzjakom pa ti cuv'o ne cuv'o.
Mi smo robovi religijskih dogmi, ili nismo. Mozda smo robovi svojih strasti. ili drustvenih trenutnih dogmi. Ako zaista trazimo slobodu, porodica kao garant za stabilno odgajanje potomaka postaje opterecenje nasoj slobodi. Kao I vjernost jednom partneru.
Sloboda je apsolutna samo ako imas potpunu samostalnost u svojim odlukama. A to je opet ako si roditelj nemoguce, neko mora oprat malu guzu. Ne mozes biti slobodan ni ako nekoga volis, imas obavezu da ne povrijedis. Nije lako kako god okrenes ... pa nije nikakvo veliko cudo sto se partneri varaju. Pokusaj ostvarivanja nekog osjecaja slobode, koliko god da to nije sloboda. Bar je neka privremena strast, a nekada zamjena za nedostatak paznje, ili samo prepustanje onom iskonskom zivotinjskom. Nekad je to obijest prema partneru, nekad svjesno degradiranje sebe.
Sve sto ljudi znam vara prvom prilikom. Lazemo se medjusobno, a istina je sasvim drugacija.
Bilo bi lijepo da nije tako, svaka prevara je laz, licemjerstvo. Skidam kapu onima koji su vjerni svojim partnerima. Moj respekt i naklon do zemlje.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#106 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by Anestezija »

moyda da prekinu sa cojkom
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#107 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by Ramzess Veliki »

Prije mjesec dana nesto se ukocih od nerada i sjedenja u officeu pa pitam jednu poznanicu koja radi pored salona za masazu da li u salonu imaju pravog masera, jer mi treba prava masaza a ne tailandjanka koja ce da me nesto malo barka i da neznanje vadi sa Happy endingom (citaj rucni rad), veli ima ... ima jedna starija gospodja, pravo dobro masira.
I ja odem na preporuku ... stvarno stara teta, omalesna tailandjanka ... I pocne ona mene masirati, ZNA!!! :shock:
Masira bolje od ijednog naseg fizioterapeuta, ja odusevljen ...
I tokom masaze pocne mi pricati ...
- Muz joj radi u Brunayu, rijetko dolazi ... hocu li happy ending?
- Ne molim ... samo masazu ...
- Ima troje djece, idu u skolu ...
- Ne diraj me dolje ...
- Muz joj rijetko dolazi ...
- NE DIRAJ MI KITU !!! :twisted:

... pa nesto kontam, varaju kad im se ukaze potreba, prilika i neka korist. :oops:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#108 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

Fali im paznje .. :D

I da ih neko zapali
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#109 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by ho oponopono »

...ma rospije bolan...samo im okidač neki treba očas posla se prihvate tuđe kite...bez da trepnu...:pusi2:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#110 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by cendlerbing »

ja od ovih na kakve nalijecem ne mogu da stignem prevariti :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#111 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

ho oponopono wrote:...ma rospije bolan...samo im okidač neki treba očas posla se prihvate tuđe kite...bez da trepnu...:pusi2:
Ma ima svega, zadnji put sam se nasao u situaciji , zena sa djetetom da mi je prisla da pita za neku glupost i razvezala pricu , citav mi zivot ispricala na kraju, a starija godinu od mene.. :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#112 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:ja od ovih na kakve nalijecem ne mogu da stignem prevariti :D
Nije ti sudjeno :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#113 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by cendlerbing »

zoomba wrote:
cendlerbing wrote:ja od ovih na kakve nalijecem ne mogu da stignem prevariti :D
Nije ti sudjeno :D
pitam se kakav je osjecaj... :hm:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#114 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:
zoomba wrote:
cendlerbing wrote:ja od ovih na kakve nalijecem ne mogu da stignem prevariti :D
Nije ti sudjeno :D
pitam se kakav je osjecaj... :hm:
Sve zavisi sta trazis , sex, avanturu i koliko te neko privlaci, osjecas li neke strasti , hoces nesto novo da probas... ako je samo da vidis kako je onda nemoj :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#115 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by cendlerbing »

zoomba wrote: Sve zavisi sta trazis , sex, avanturu i koliko te neko privlaci, osjecas li neke strasti , hoces nesto novo da probas... ako je samo da vidis kako je onda nemoj :D
naravno da sam se zajebavala. ili hocu kako treba ili necu nikak
o. nemam preferencija prema povrjedjivanju drugih ljudi. ako sam bar jednom izasla na dejt i nije mi bilo fino a vidim da momak zeli jos, osjecam potrebu da mu fino kazem kako se ne bi bezeveze zagrijavao.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#116 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:
zoomba wrote: Sve zavisi sta trazis , sex, avanturu i koliko te neko privlaci, osjecas li neke strasti , hoces nesto novo da probas... ako je samo da vidis kako je onda nemoj :D
naravno da sam se zajebavala. ili hocu kako treba ili necu nikak
o. nemam preferencija prema povrjedjivanju drugih ljudi. ako sam bar jednom izasla na dejt i nije mi bilo fino a vidim da momak zeli jos, osjecam potrebu da mu fino kazem kako se ne bi bezeveze zagrijavao.
U biti nema tu puno pravila , il se desi i ne desi , to ne mozes planirati..
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#117 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by cendlerbing »

zoomba wrote:
cendlerbing wrote:
zoomba wrote: Sve zavisi sta trazis , sex, avanturu i koliko te neko privlaci, osjecas li neke strasti , hoces nesto novo da probas... ako je samo da vidis kako je onda nemoj :D
naravno da sam se zajebavala. ili hocu kako treba ili necu nikak
o. nemam preferencija prema povrjedjivanju drugih ljudi. ako sam bar jednom izasla na dejt i nije mi bilo fino a vidim da momak zeli jos, osjecam potrebu da mu fino kazem kako se ne bi bezeveze zagrijavao.
U biti nema tu puno pravila , il se desi i ne desi , to ne mozes planirati..
prevaru, mislis? a sta je s onim porukama sto idu na dm sat hmm? :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#118 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

To je ocajno vec :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#119 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by cendlerbing »

samo kazem, ima ljudi kojima se prevara desi neplanirano a ima i onih kojima se desilo zato sto su bas to trazili.
zasto je razdvojena tema "varate li"od ove? :D
sve polupam loncice u kojoj sam pisala :-)
ko eto, zene imaju specifican razlog zbog kojeg varaju...il se zaljube, il su zapostavljene, il su fistrije, il vole adrenalin u zivotu a boje se skakanja padobranom...mislim da svi nabrojani razlozi zbog kojih zene varaju, mogu vrijediti i za muskarce.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#120 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by MarlboroGold »

Treba biti fer prema drugoj strani ako ti ne ide u vezi i prestati odugovlačiti i zavlačiti. Varanje je fakat bezveze i nizak udarac i nebitno je koja je strana u pitanju. Iz iskustva govorim.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#121 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:samo kazem, ima ljudi kojima se prevara desi neplanirano a ima i onih kojima se desilo zato sto su bas to trazili.
zasto je razdvojena tema "varate li"od ove? :D
sve polupam loncice u kojoj sam pisala :-)
ko eto, zene imaju specifican razlog zbog kojeg varaju...il se zaljube, il su zapostavljene, il su fistrije, il vole adrenalin u zivotu a boje se skakanja padobranom...mislim da svi nabrojani razlozi zbog kojih zene varaju, mogu vrijediti i za muskarce.

Svako ima svoje razloge :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#122 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:Treba biti fer prema drugoj strani ako ti ne ide u vezi i prestati odugovlačiti i zavlačiti. Varanje je fakat bezveze i nizak udarac i nebitno je koja je strana u pitanju. Iz iskustva govorim.
Podrzavam. Iskrenost je bitna. I razumijevanje.
Ima parova koji se dogovore da imaju slobodniji seksualni zivot i to im uspijeva bez stete u emocionalnim odnosima.
Neki se boje da pitaju i razgovaraju.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#123 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by moonca »

:roll:
Antoine de Saint - Exupery

Veće je zadovoljstvo voljeti, nego biti voljen.
:)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#124 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by supercali »

Necu govoriti zasto zene varaju jer ne znam
Govorit cu za sebe
Ja kad sam u vezi ne varam i radije prekinem nego da prevarim zato valjda i jesam vecinu vremena slobodan pa ako i zavrsim s nekim za jednu noc nisam nikoga prevario
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#125 Re: Zbog čega žene varaju ...

Post by lijepa u dusi »

zoomba wrote:
sex, avanturu i koliko te neko privlaci, osjecas li neke strasti , hoces nesto novo da probas... samo da vidis kako je :D
Mislim da si ovdje, mozda svjesno mozda ne, naveo solidan broj razloga.
Post Reply