ZAVIDOVIĆI

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
jopi
Posts: 13
Joined: 16/07/2007 11:56
Location: Zdici-Mostar
Contact:

#1 ZAVIDOVIĆI

Post by jopi »

Grad Zavidovići su dobili svoj novi portal http://WWW.ZDICI.COM uz vijesti iz grada svakodnevno donosimo i vijesti iz svijeta..Svi koji su povezani sa tim gradom a i drugi znatiželjnici su dobrodošli...www.zdici.com
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by _BosanaC »

Valjda mu rok trajanja nece biti kao i svim ostalim :-)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#3

Post by Kwaheri »

_BosanaC wrote:Valjda mu rok trajanja nece biti kao i svim ostalim :-)
uvijek optimista :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#4

Post by _BosanaC »

zena wrote:
_BosanaC wrote:Valjda mu rok trajanja nece biti kao i svim ostalim :-)
uvijek optimista :D
Pogotovo kad je Balvan-city u pitanju :D :D :D
User avatar
jopi
Posts: 13
Joined: 16/07/2007 11:56
Location: Zdici-Mostar
Contact:

#5 LiVe LoNg

Post by jopi »

:D :D Krenuli smo sa velikim ambicijama, i dat cemo sve od sebe da održimo portal online..Istina reklame je teško naći, a od njih se "živi", trenutno sami sebe financiramo, ali okupili smo grupicu ljudi koji imaju veliku volju.Ujedno pozivam i sve koji su zainteresirani za reklamiranje da se jave na [email protected] ...I još da kažem da imamo novi, extra moderni izgled...Posjetite nas :) www.zdici.com -> Zavidovićki portal
User avatar
jasko_ba
Posts: 7801
Joined: 13/11/2006 17:47

#6

Post by jasko_ba »

ok susjed
pozz :D
Hattab72
Posts: 259
Joined: 01/12/2006 06:35

#7

Post by Hattab72 »

Wowww, imate zaista vrhunske, aktuelne i zanimljive vijesti...

Prva i udarna da je neka bivsa zena zapalila muzu polni oran...

A druga vijest, opet nekakva zena testirala muzeve gacice...

Ako je ovo vijest koja treba biti udarna na pocetnoj, onda vi koji radite ovaj site ili nesto mjenjajte u glavama ili gasite tu stranicu i ne trosite se dzaba...

Toliko ste me ovim raspalili, da sam morao ovako reagovati...Pored toliko znacajnih vijesti, otvoris stranicu i vidis sta vidis...

I odmah ti je jasno o cemu se radi i bjezis sto prije, jer me sund i zuta stampa , trac novine i ostale gluposti ne zanimaju...


Zaista da ne povjerujes...
User avatar
jopi
Posts: 13
Joined: 16/07/2007 11:56
Location: Zdici-Mostar
Contact:

#8 Hattab

Post by jopi »

Vidis hattab, posto je nas grad jako mali u njemu nema bas puno dogadjaja i svakodnevnih vijesti, tako da bi portal postao vrlo brzo dosadan, ovako smo se mi odlucili da ubacujemo i vijesti iz svijeta te zanimljivosti i slicne stvari..To sto smo mi takvi da nas ne interesuje politike i ostale stvari vezane za nju to je nasa stvar..Posto vidim da se lako "raspalis" ti si vjerovatno jedan od tih koji voli pricati o politici i medjunacionalnoj netrpeljivosti, to se uostalom moze vidjeti i po tvome nicku..Prihvatamo pohvale, kritike i sugestije posebno, vrijedjanje nikako..Poceli smo raditi stranicu za urbanu raju, nemamo iskustva i nije bas lako sve to voditi da bude stalno azurirano..Neznam zasto se i trudim nesto objasnjavati nekom kao ti, takvi nikom nisu potrebni...Pozdrav..
Hattab72
Posts: 259
Joined: 01/12/2006 06:35

#9

Post by Hattab72 »

Cuj ti meni iz mog nicka vidis da sam opterecen nacionalizmom...Pricas gluposti...Imam obicno normalno muslimansko ime...I meni kao muslimanu islam zabranjuje nacionalizam, stoga pucas u prazno...A ime imam pravo da nosim kakvo ja izaberem, a ne ono koje ce se drugima svidjeti...Zato me ne tangira puno ta tvoja arogancija i antipatija prema imenu koje izgleda islamsko...

Ja sam rodjen u Zavidovicima i cijeli zivot zivio u tom gradu...Nikada u mom gradu se nije pricalo onako kako se prica na toj nekakvoj kvazi stranici grada Zavidovica...

Npr. Naslovnica...Rujan, Kolovoz,...itd. Nisam nacionalista, ali pricajte i pisite jezikom drzave u kojoj zivite i kako se prica u gradu kojeg pokusavate da predstavite...
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20493
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#10

Post by Bullet Tooth Tony »

Hattab72 wrote:Cuj ti meni iz mog nicka vidis da sam opterecen nacionalizmom...Pricas gluposti...Imam obicno normalno muslimansko ime...I meni kao muslimanu islam zabranjuje nacionalizam, stoga pucas u prazno...A ime imam pravo da nosim kakvo ja izaberem, a ne ono koje ce se drugima svidjeti...Zato me ne tangira puno ta tvoja arogancija i antipatija prema imenu koje izgleda islamsko...

Ja sam rodjen u Zavidovicima i cijeli zivot zivio u tom gradu...Nikada u mom gradu se nije pricalo onako kako se prica na toj nekakvoj kvazi stranici grada Zavidovica...

Npr. Naslovnica...Rujan, Kolovoz,...itd. Nisam nacionalista, ali pricajte i pisite jezikom drzave u kojoj zivite i kako se prica u gradu kojeg pokusavate da predstavite...
P Hattab selj***no, ljudi se trude da svim silama u najboljem svjetlu prikazu tvoj grad , ako imas kakve prijedloge primjedbe javi se na private message, a ne ovako mene licno zavidovici ne interesuju ali blatis svoj grad a pricas o nekoj ljubavi drzave i o nekom jeziku cccc ... koji gl*** :x :x

e ja i jos , otidji na http://www.google.com , znas li koja je to stranicca, pa na slike i ukucaj svoj nick, pa ces vidjeti sta ce ti izbaciti :lol:
Annihilator
Posts: 11
Joined: 01/09/2007 21:40
Location: Zavidovici

#11

Post by Annihilator »

E probo sam ja ukucat na google slikama.Jesu strasne bradonje,nema sta :lol:
Nego dobra je stranica nea sta,ima svega a sto je najbitnije,DRUZENJA :D
Hattab72
Posts: 259
Joined: 01/12/2006 06:35

#12

Post by Hattab72 »

Beg_Babic wrote:
Hattab72 wrote:Cuj ti meni iz mog nicka vidis da sam opterecen nacionalizmom...Pricas gluposti...Imam obicno normalno muslimansko ime...I meni kao muslimanu islam zabranjuje nacionalizam, stoga pucas u prazno...A ime imam pravo da nosim kakvo ja izaberem, a ne ono koje ce se drugima svidjeti...Zato me ne tangira puno ta tvoja arogancija i antipatija prema imenu koje izgleda islamsko...

Ja sam rodjen u Zavidovicima i cijeli zivot zivio u tom gradu...Nikada u mom gradu se nije pricalo onako kako se prica na toj nekakvoj kvazi stranici grada Zavidovica...

Npr. Naslovnica...Rujan, Kolovoz,...itd. Nisam nacionalista, ali pricajte i pisite jezikom drzave u kojoj zivite i kako se prica u gradu kojeg pokusavate da predstavite...
P Hattab selj***no, ljudi se trude da svim silama u najboljem svjetlu prikazu tvoj grad , ako imas kakve prijedloge primjedbe javi se na private message, a ne ovako mene licno zavidovici ne interesuju ali blatis svoj grad a pricas o nekoj ljubavi drzave i o nekom jeziku cccc ... koji gl*** :x :x

e ja i jos , otidji na http://www.google.com , znas li koja je to stranicca, pa na slike i ukucaj svoj nick, pa ces vidjeti sta ce ti izbaciti :lol:

Ko je seljacina, vidi se iz tvoh nicka i posta upucenog meni...jedna obicni kompleksas, koji pati od kompleksa seljastva, pa se trza na uvrede tipa seljacino...E moj jadnice...

A vidim da te zanimam, pa si htio da proguglas i da vidis ko sam, ali razocaracu te i reci da na internetu neces naci nista od mene sto se tice licnih podataka...Jer samo seljak moze pomisliti da se neko ponasa kao on i da mu se moze identitet provaliti na jednom obicnom google pretrazivacu....

I da, pokusaj drugi put upotrijebiti gdjegod u recenici zarez i tacku, da ne pomislimo svasta...
User avatar
jopi
Posts: 13
Joined: 16/07/2007 11:56
Location: Zdici-Mostar
Contact:

#13

Post by jopi »

Ja ću Hattaba nadalje ignorisati, nemoj više pisati molim te i nemoj dolaziti na stranicu, simple as that..
A svim ostalim samo da javim da smo postigli dogovor o saradnji sa našim novinarom Irfanom Isovićem, tako da će stranica biti ažurirana redovno..
Pozdrav svima..
User avatar
Edmond
Posts: 231
Joined: 19/07/2005 11:42
Location: Sarajevo

#14

Post by Edmond »

Za sve Zavidovićane još jedan info portal na adresi www.zavidovici.co.ba. Obavezno pogledajte forum i evocirajte uspomene ... Naravno da su i ostali posjetioci dobrodošli, jer se na forumu nalazi mnogo dobrih i interesantnih tema. Pozz :thumbup:
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#15 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by CLIO »

Je li to isti hattab72? :?

http://de.youtube.com/user/Hattab72
User avatar
kemtrejls
Posts: 185
Joined: 01/04/2008 11:42
Location: Iza sedam gora

#16 Re:

Post by kemtrejls »

Hattab72 wrote:
Beg_Babic wrote:
Hattab72 wrote:Cuj ti meni iz mog nicka vidis da sam opterecen nacionalizmom...Pricas gluposti...Imam obicno normalno muslimansko ime...I meni kao muslimanu islam zabranjuje nacionalizam, stoga pucas u prazno...A ime imam pravo da nosim kakvo ja izaberem, a ne ono koje ce se drugima svidjeti...Zato me ne tangira puno ta tvoja arogancija i antipatija prema imenu koje izgleda islamsko...

Ja sam rodjen u Zavidovicima i cijeli zivot zivio u tom gradu...Nikada u mom gradu se nije pricalo onako kako se prica na toj nekakvoj kvazi stranici grada Zavidovica...

Npr. Naslovnica...Rujan, Kolovoz,...itd. Nisam nacionalista, ali pricajte i pisite jezikom drzave u kojoj zivite i kako se prica u gradu kojeg pokusavate da predstavite...
P Hattab selj***no, ljudi se trude da svim silama u najboljem svjetlu prikazu tvoj grad , ako imas kakve prijedloge primjedbe javi se na private message, a ne ovako mene licno zavidovici ne interesuju ali blatis svoj grad a pricas o nekoj ljubavi drzave i o nekom jeziku cccc ... koji gl*** :x :x

e ja i jos , otidji na http://www.google.com , znas li koja je to stranicca, pa na slike i ukucaj svoj nick, pa ces vidjeti sta ce ti izbaciti :lol:

Ko je seljacina, vidi se iz tvoh nicka i posta upucenog meni...jedna obicni kompleksas, koji pati od kompleksa seljastva, pa se trza na uvrede tipa seljacino...E moj jadnice...

A vidim da te zanimam, pa si htio da proguglas i da vidis ko sam, ali razocaracu te i reci da na internetu neces naci nista od mene sto se tice licnih podataka...Jer samo seljak moze pomisliti da se neko ponasa kao on i da mu se moze identitet provaliti na jednom obicnom google pretrazivacu....

I da, pokusaj drugi put upotrijebiti gdjegod u recenici zarez i tacku, da ne pomislimo svasta...
Po svemu sudeći,ovo je jedan od onih sa podrezanim nogavicama i bradom neurednom i nesrazmjernom,jedan od onih koji misle da je Bog njih postavio da određuju šta je dobro a šta nije.
Pun mi je k...c ljudi koji se prave plaho pametni i kritikuju sve i svašta,a sami neznaju ni jaje da ispeku.
Samo naprijed Jopi i ekipa,svaka informacija je dobra,neko je prihvati neko ne.
Ja volim Zavidoviće,mrzim primitivizam! :sax:
User avatar
jopi
Posts: 13
Joined: 16/07/2007 11:56
Location: Zdici-Mostar
Contact:

#17 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by jopi »

Da to je taj, samo sto se ne javlja vise nakon incidenta. SIPA ga nasla poslije tog snimka, i kao fazon sala sve bila (normalno i je sta im moze napravit). I jos ovako kenja covjek bi pomislio da je odavde, kad ono iz Amerike, i to sa istocne obale, daaaaleko..

A za stranicu se trudimo kolko mozemo, sami znate da je sve noprofit, al ljubav prema gradu i želja da napokon oživi je tu pa se gura nekako :) :) poZZ svima..
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#18 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by CLIO »

jopi wrote:Da to je taj, samo sto se ne javlja vise nakon incidenta. SIPA ga nasla poslije tog snimka, i kao fazon sala sve bila (normalno i je sta im moze napravit). I jos ovako kenja covjek bi pomislio da je odavde, kad ono iz Amerike, i to sa istocne obale, daaaaleko..

A za stranicu se trudimo kolko mozemo, sami znate da je sve noprofit, al ljubav prema gradu i želja da napokon oživi je tu pa se gura nekako :) :) poZZ svima..
Otkud samo oni lavovi u podlozi zar nisu slike zivotinja zabranjene u islamu. :lol:
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#19 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by ljuspica »

Molim vas da mi odgovorite.Javljam se iz Zenice ali nisam iz ovih krajeva tako da slabo poznajem i teritoriju Zavidovici. Misljenja sam da je opcina Zavidovici bogata lijepom prirodom i rijekama. Na internetu sam vidjela da je omiljeno izletiste građana grada Zavidovici rijeka Gostovic i Krivaja.Kazu obje izuzetno lijepe.Moje pitanje je koja je ljepsa?I ono najbitnije gdje nema mina,jer bih uskoro otisla tamo sa dragim na pecanje a mozebit da bi i sator podigli u prirodi na 1 noc ako bi htio.Sta mi savjetujete? Koliko je opasno da se usudimo tamo ici obzirom da ne znam teren gdje ima mina itd...
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#20 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by Stjui »

ljuspica wrote:Molim vas da mi odgovorite.Javljam se iz Zenice ali nisam iz ovih krajeva tako da slabo poznajem i teritoriju Zavidovici. Misljenja sam da je opcina Zavidovici bogata lijepom prirodom i rijekama. Na internetu sam vidjela da je omiljeno izletiste građana grada Zavidovici rijeka Gostovic i Krivaja.Kazu obje izuzetno lijepe.Moje pitanje je koja je ljepsa?I ono najbitnije gdje nema mina,jer bih uskoro otisla tamo sa dragim na pecanje a mozebit da bi i sator podigli u prirodi na 1 noc ako bi htio.Sta mi savjetujete? Koliko je opasno da se usudimo tamo ici obzirom da ne znam teren gdje ima mina itd...
krivaja je za pecanje,a uz rijeku gostović je bilo dosta plaža gdje se moglo(uz kupanje naravno) kampirati,okrenit janje itd.tu sam često išao,al čujem da su one poplave potpuno promijenile pejzaž oko rijeke.nisam nikad vidio znak "mine" oko rijeke gostović i okolne šume.
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#21 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by celeron »

ljuspica wrote:Molim vas da mi odgovorite.Javljam se iz Zenice ali nisam iz ovih krajeva
Onda si ti neka koferašica.........odakle si?
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#22 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by ljuspica »

@stuij evo dobila sam odgovor za Gostovic i Krivaju. Kamesnica se zove omiljeno izletiste građana Zavidovici.

@celeron "..nije vazno odakle sam sve dok znadem kuda putujem...." :P Epitet "koferasica" oznacava Lose ili dobro? Ako ga neko nosi ili mu ga prisiju to znaci da je manje vrijedan od lokalaca? :) eee Balkane, Balkane, Balkane moj :P
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#23 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by celeron »

ljuspica wrote:@stuij evo dobila sam odgovor za Gostovic i Krivaju. Kamesnica se zove omiljeno izletiste građana Zavidovici.

@celeron "..nije vazno odakle sam sve dok znadem kuda putujem...." :P Epitet "koferasica" oznacava Lose ili dobro? Ako ga neko nosi ili mu ga prisiju to znaci da je manje vrijedan od lokalaca? :) eee Balkane, Balkane, Balkane moj :P
Ma s tobom se salim u vezi kofera :) ali..... fazon je kad neko sa strane dodje u moj rođeni grad, uhljebi se i onda isti taj grad pljuje na sve strane. To me nervira, jer upravo znam mnoge zavidovićane kojima je Zenica sve u zivotu dala, koliko je mogla, al je to nezahvalno i dalje.
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#24 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by ljuspica »

celeron wrote:
ljuspica wrote:@stuij evo dobila sam odgovor za Gostovic i Krivaju. Kamesnica se zove omiljeno izletiste građana Zavidovici.

@celeron "..nije vazno odakle sam sve dok znadem kuda putujem...." :P Epitet "koferasica" oznacava Lose ili dobro? Ako ga neko nosi ili mu ga prisiju to znaci da je manje vrijedan od lokalaca? :) eee Balkane, Balkane, Balkane moj :P
Ma s tobom se salim u vezi kofera :) ali..... fazon je kad neko sa strane dodje u moj rođeni grad, uhljebi se i onda isti taj grad pljuje na sve strane. To me nervira, jer upravo znam mnoge zavidovićane kojima je Zenica sve u zivotu dala, koliko je mogla, al je to nezahvalno i dalje.
Ne znam.Nisam iz tih krugova. Ne mrzim nikoga niti smatram da je sve tako crno. Ne vidim druge i ne znam kako zive dok mi ne ispricaju o sebi naravno ako to zele ili imaju potrebu :) Mene vise zanima priroda i druzenje sa istom ,ljudi: manje-više :)
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#25 Re: ZAVIDOVIĆI

Post by celeron »

SViđa mi se što voliš prirodu. I u okolini Zenice imas par tura dobrih, al nema nekih rijeka za to pecanje. Ako volis biciklizam, ima se gdje provozat...
Post Reply