zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Maska
Posts: 13
Joined: 11/01/2007 22:51

#51

Post by Maska »

hehehe.Ne da njega Maska-kako on dobro razmislja.A....na sta bolan :shock:
Maska
Posts: 13
Joined: 11/01/2007 22:51

#52

Post by Maska »

Pa Minella-to nisam ja izmislila-to pricaju muski iz vasega kraja.Dakle nit generaliziram-nit me zanima-samo sam temu vidjela te se sjetih i uskocih.Inace-imam precih stvari,nego da se bavim tako nevaznim sitnicama.Pozdrav miroljubivim na forumu.Ne gadjam bananama. :D
Pozdrav iz Österreich :)
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#53

Post by BIHBOSNJAK »

ma kraiskinje su super,samo su im kraisnici malo uskih gledista,da ne kazem nesto drugo :-) Da li kraisnici misle da se i Sarajke,Mostarke ...itd.nisu imale gdje provoditi nego eto cekale njih kraisnike :D :D Nema tu generaliziranja svugdje ima svakakvih zena ,a i muskaraca.S tim da su meni kraisnici nekako najgori za zene,cast izuzetcima... :zzzz:
blackflag
Posts: 12
Joined: 27/08/2007 07:48
Location: dolina dabrova

#54

Post by blackflag »

jesi ti to sproveo anketu ili onako hajde Alija nek je vise vojske....
razbijač_magle
Posts: 170
Joined: 13/07/2007 17:17

#55

Post by razbijač_magle »

nešto mi nije jasno....kako ta da uvijek kad se rješavaju sudbinska pitanja po opstanak BiH, ovako glupe teme se izvuku iz naftalina glupim komentarom.... je li to baš nikako nije povezano s gorkom pilulom gutanje koje je jučer najavio Lajčak..... u aprilu '06 se desila piramida pa ste svi blebetali o tome iako su amandmani bili 1000 puta vazniji....sad najavili "reformu" policije, i svi najednom lupaju o brakovima u USK, "repki" (fuj), bojenju zidova, dijelovima za automobile.... :shock:
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#56

Post by amalka »

A sta bismo trebali? Sjesti i plakati? :roll: To ne pomaze, uvjerili smo se u to.
hulle1986
Posts: 7
Joined: 27/10/2009 12:38

#57 Re:

Post by hulle1986 »

elektropotrosac wrote:statistika je iz neke informativne emisije na teveu, nemoj me pitati koje, bilo je to prije vise mjeseci. uglavnom u usk je bilo negdje oko 25 razvoda a po ostalim kantonima oko 10-15 razvoda, ne sjecam se za koji period.

e sad sto je zedo kanton u takvom stanju pa i razvod ti je haman ista katastrofa ko i siromastvo, jer obicno ko nema zene nema ni raznih ostalih stvari i obratno.

takodjer tamo je i najveci broj priavljenih zlostavljanja...sad ko koga zlostavlja muz zenu ...zena muza il ko prvi naleti....

ma hoce ljudi da zive do daske...kaze zasto imati 1 muza/zenu kad mozes milion :)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#59 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by Maraschino »

zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?
valjda do vode...ko ce ga znati... :roll: :D

i vole malo ''ta trane'', kako muskinje tako i zene a rezultati dodju poslije... :-)
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#60 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by Bosanski_kralj »

Maraschino wrote:
zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?
valjda do vode...ko ce ga znati... :roll: :D

i vole malo ''ta trane'', kako muskinje tako i zene a rezultati dodju poslije... :-)
a ima dosta udaja/ženidbi zbog papira. Pa kasnije to pukne i svak na svoju stranu. :D
User avatar
olensoner
Posts: 1149
Joined: 24/01/2008 19:34

#61 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by olensoner »

Zbog papirusa...
User avatar
Papirna
Posts: 87
Joined: 20/10/2011 17:33

#62 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by Papirna »

ah, ti ljuti krajisnici :D
mi se necemo puno zamarat, vec presjecemo i idemo dalje, a mozda i zato sto je krajina uvijek bila zapad za ostatak Bosne.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#63 Re:

Post by Hodidid »

pitt wrote:krajiski temperament :D:D
Otprilike je to. Tu je i ponos i manjak zelje za popustanjem.
Izvini je danas jedna od najskupljih rijeci u braku.
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#64 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by VCorp »

Ja prvi put čujem tu riječ, nema to kod nas ovdje na Zapadu :lol:
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#65 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by Sanda88 »

elektropotrosac wrote:zasto US kanton prema statistici ima najvecu stopu razvoda u federaciji, i to ubjedljvo najvecu? koje je objasnjenje za ovu neobicnu pojavu?

otkud ti to matere ti?
koliko ja znam, krajisnici se zene "na zene", pa imaju po nekoliko!
vela havle gluposti.. cuj, razvod u krajini :shock:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#66 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by fosna2014 »

U zadnje vrijeme ima dosta razvoda u Krajini. Ima to puno veze sa temperamentom i naravno zavisi iz koje sredine dolazis.
jasnaS
Posts: 2
Joined: 14/12/2019 18:55

#67 Re: zasto USK ima najvise razvoda u Federaciji?

Post by jasnaS »

Da li neko zna kako se zvao gril koji je bio pored poste a preko puta opstine u Sanskom Mostu 1994-95 godine?
Post Reply