Zasto su zene nezahvalne? >(

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#101 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by kritichar »

rezanje vena je jedino rješenje
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#102 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by nadžak »

ekola wrote:
Lucky Strike wrote:
Pila je rekao sebi... Vrijeme je da svoju izabranicu testiram. Hajde rekoh da vidim kako li ce reagovati ako bih ja radio neki LOW PAID JOB i ako bih joj rekao da nemam para i da moram raditi kao jebeni konobar da bih mogao finansirati i sebe i nju?
Kakvo je ovo vrijedjanje, sto ti ovo treba???
Ja vala baš. I onda morališe nešto.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#103 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by KPNCTNJAH »

Otto_13 wrote:Ako je ona takva kakva jeste ti nemas potrebe da budes . Zivod ide dalje ljudi zive u braku i razidju se . Sutra je novi dan
:lol: :lol:
Rece lik koji je prije par dana kacio slike nake izmisljenje trebe koja ga je sjebala
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#104 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by insomnia78 »

Walther wrote:
insomnia78 wrote:S sada ozbiljno
Zasto nezahvalna, na cemu to ona tacno treba biti zahvalna?
Sto si je "volio"?
Dobro, i sta sad, treba nazor ostati s nekim?
Treba se o'ladila, e sad da l' je to stvarno zbog tvog kokuzluka ili je nesto drugo u pitanju...
Uglavnom, krajnji rezultat je isti
Treba biti zahvalna na vremenu, parama i zivcima (obicno). Veza je u principu kao posao u koje oboje "ulazu". I na kraju se na to neko po....
Kad ti neko u poslu nesto "da" onda postoji obaveza ili bar zahvalnost.
Pa i ona je njemu ponesto od toga dala
emko1234
Posts: 4583
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#105 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by emko1234 »

Lucky Strike wrote:Pila ima 26 godina, ona 25. Kao sto je napisano u predhodnom postu, meni samo treba objasnjenje. Treba mi odgovor. Zakljucak. Closure. Evo citam temu, pusim cigaru na cigaru i nadam se nekom kvalitetnom odgovorom da vidim mogu li doci do smiraja..


Jeste kurva jer me presvukla samo tako, i za nju sam bio spreman sjesti guzicom na vreli sporet, toliko sam je volio... Volim je jos, i ne izlazi mi iz glave nikako..

Kurva je, ali je volim. A ne mogu joj oprostiti.

Ja to nikako nisam zasluzio..
Nema zaključka vezanog za tvoju priču. Išao si druže all in, i na kraju je neko drugi imao jače karte od tebe.
Zaključak je da naučiš iz ovoga da se ne može nakon 8 mjeseci poznavanja nekome slijepo vjerovati, ako sam dobro upratio počeli ste nekad prošle godine.

Tvoju priču smo svi prošli, na ovaj ili onaj način. Ja kad sam je prolazio uvijek sam bio više ljut na sebe nego na osobu koja me namagarčila, jer ne bi ona od mene napravila magarca da ja to nisam dozvolio. Imam 5 godina više od tebe i situacije ovog tipa su sastavni dio života. Sjetiće se pojedini forumaši da sam i ja pisao sličan tekst prije malo više od 3 godine.

Ja ti druže vjerujem u onu "ili jesi ili nisi", nema sredine. Po meni i po onome što sam vidio, naučio, doživio, čuo postoje samo te dvije varijante. U svakoj vezi neko više voli neko manje, kad se razilazite nekog više boli nekog manje. Ili jebeš ili si jeben.

Zato ubuduće, nije jedan test dovoljan da neko zasluži ultimativno povjerenje, nego 101. I naravno što više emocija, manje je razuma, krajnji rezultat = jeben.
U vezi je uvijek bolje biti onaj koji manje voli.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#106 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by dobar osjecaj »

Walther wrote:
sherbett wrote:Ali nazivati ju sad kurvom je dno dna
eto treba je zvati sveticom... lopov sigurno ne zoves lopovom zar ne? siledziju? ubicu? dilera? a onda se cudimo maci i budalestinama na TV :shock:
Ona kurva a izmisljeni on je obicna budaletina. Niko ko drzi do sebe ne bi dozvolio nikome da ga testira takvim djecijim glupostima. Ja nikome ne bi dozvolila da se bavi ikakvim testiranjima i na taj nacin donosi sud o meni. Lika koji ima takve sklonosti bi odbacila kao otpad.
Lucky Strike wrote: Pila je rekao sebi... Vrijeme je da svoju izabranicu testiram.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#107 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by dust in the wind »

postavljač teme je budala koja lose zajebaje, ne znam kako vas ovoliko pade na ovu njegovu pricu. :izet:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#108 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by shmizlica »

Lucky Strike wrote:

Hajde da ne duzim.. Koga bude zanimalo, mogu napisati opsirnije, ali znam da vjerovatno gubite interes za ovu moju zalopojku, ali eto moram se nekom ispovjediti...
kad si već ponudio ako možeš malo opširnije :D
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#109 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by dobar osjecaj »

dust in the wind wrote:postavljač teme je budala koja lose zajebaje, ne znam kako vas ovoliko pade na ovu njegovu pricu. :izet:
Pa on je izmisljeni on ali svejedno koristi previse uvrijezenih misljenja i oblika ponasanja. U stvarnosti ima bezbroj budaletina koje se bave nekim slicnim testiranjima. Uglavnom dobiju nogu u guzicu sto i zasluzuju. Niko ko drzi do sebe ne bi dozvolio nikome da ga testira na ove nacine pokupljene iz jeftinih ljubavnih prica.
User avatar
yoda82
Posts: 1623
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#110 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by yoda82 »

Da pretpostavimo da je ovo sve istina.

Kako neko može biti siguran da ga je ta djevojka ostavila zbog para ili zbog nedostatka istih? Možda je nešto drugo u pitanju?
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#111 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by vade_mecum »

Life is not fair, get fucking over it. Jbt imas 25 godina, citav zivot ispred tebe.

Ok je biti malo tuzan, ljudski je. Bilo bi cudno da nisi tuzan. Ali cemu ovalika gorcina i mrznja? Cura da ovo i procita ce biti jako sretna sto je razgulila. Jer ovo sto pises mi ne djeluje jako lijepo i zvucis jako ljubomorno i posesivno.

Opet, u redu je i ljudski biti malo tuzan, cak i ljut. Ali cemu toliko razocarenje? Neko ti je dobro napisao, ako si u njemackoj pravac u kafanu sa rajom i udri po franziskaneru. Sa rajom je uvijek bolje.

Ako nisi u DE,onda ce i sarajevska biti dobra.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#112 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by KPNCTNJAH »

Cuj forumskih licemjera... k'o da oni nikad nisu otisli bivsoj na vrata, prebili brata ili majku, oteli kera, zapalili macku...
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#113 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by vade_mecum »

KPNCTNJAH wrote:Cuj forumskih licemjera... k'o da oni nikad nisu otisli bivsoj na vrata, prebili brata ili majku, oteli kera, zapalili macku...
Probusili gume, ispustil ulje iz kocnica... :D
User avatar
zgiba
Posts: 570
Joined: 05/09/2003 00:00

#114 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by zgiba »

Znaci, iz sve ove price moze se zakljuciti da je postavljac teme u toku svoje veze LAGAO svoju djevojku.

Za njega znamo da je lagao sta radi, gdje radi, da namjerava da prekine studije, da namjerava da ide u inostransto i ko zna sta jos ne. Za nju sem toga da ge je ostavila putem Viber-a nismo dobili informacije o "iznosenju neistina".

Postavljac teme pretpostavlja da ga je ona ostavila zbog novca, nikako zbog lazi. :skoljka:

Raskid putem Viber-a jeste nezreo i supacki, ali obzirom kakve postove on ostavlja po foruma mozda je cura i imala pravo :run:
User avatar
Asta
Posts: 1082
Joined: 05/03/2012 14:54
Location: Sjeverno od tuge

#115 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by Asta »

zgiba wrote:Znaci, iz sve ove price moze se zakljuciti da je postavljac teme u toku svoje veze LAGAO svoju djevojku.

Za njega znamo da je lagao sta radi, gdje radi, da namjerava da prekine studije, da namjerava da ide u inostransto i ko zna sta jos ne. Za nju sem toga da ge je ostavila putem Viber-a nismo dobili informacije o "iznosenju neistina".

Postavljac teme pretpostavlja da ga je ona ostavila zbog novca, nikako zbog lazi. :skoljka:

Raskid putem Viber-a jeste nezreo i supacki, ali obzirom kakve postove on ostavlja po foruma mozda je cura i imala pravo :run:
:thumbup:
Hakiz
Posts: 40693
Joined: 30/07/2015 20:01

#116 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by Hakiz »

zgiba wrote:Znaci, iz sve ove price moze se zakljuciti da je postavljac teme u toku svoje veze LAGAO svoju djevojku.

Za njega znamo da je lagao sta radi, gdje radi, da namjerava da prekine studije, da namjerava da ide u inostransto i ko zna sta jos ne. Za nju sem toga da ge je ostavila putem Viber-a nismo dobili informacije o "iznosenju neistina".

Postavljac teme pretpostavlja da ga je ona ostavila zbog novca, nikako zbog lazi. :skoljka:

Raskid putem Viber-a jeste nezreo i supacki, ali obzirom kakve postove on ostavlja po foruma mozda je cura i imala pravo :run:
Ili je postavljač teme izmislio sve da bi se smijao na to šta ljudi pišu.
User avatar
yoda82
Posts: 1623
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#117 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by yoda82 »

zgiba wrote:Znaci, iz sve ove price moze se zakljuciti da je postavljac teme u toku svoje veze LAGAO svoju djevojku.

Za njega znamo da je lagao sta radi, gdje radi, da namjerava da prekine studije, da namjerava da ide u inostransto i ko zna sta jos ne. Za nju sem toga da ge je ostavila putem Viber-a nismo dobili informacije o "iznosenju neistina".

Postavljac teme pretpostavlja da ga je ona ostavila zbog novca, nikako zbog lazi. :skoljka:

Raskid putem Viber-a jeste nezreo i supacki, ali obzirom kakve postove on ostavlja po foruma mozda je cura i imala pravo :run:
:thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50501
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#118 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by Bloo »

vade_mecum wrote:
KPNCTNJAH wrote:Cuj forumskih licemjera... k'o da oni nikad nisu otisli bivsoj na vrata, prebili brata ili majku, oteli kera, zapalili macku...
Probusili gume, ispustil ulje iz kocnica... :D
obrisali ga od zavjese, nategnuli macku, počupali bokore od lala..
Seyfo
Posts: 4352
Joined: 23/08/2011 14:12

#119 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by Seyfo »

Ovo ti je škola koju mora svako da prođe, bolje prije nego kasnije.
Malo ko ne prođe tu školu.
Vremenom se to dešava toliko često, da ''očeličiš''.

Btw za ubuduće - ta ''testiranja'' su preglupa, nezrela, neproduktivna,... još je gore ako te neki nazovi jaran na to nagovori.

Opcije samoozljeđivanja i samoubistva odbaci-kako bi preživio gore stvari u životu koje te možda čekaju ????? Znaš li šta su ljudi u ratu prolazili, npr.u logorima ???
User avatar
medvjed23
Posts: 26905
Joined: 16/07/2010 13:49

#120 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by medvjed23 »

čitam treći put uvodni post i jedino loše što njoj mogu pripisati je to što ga je ostavila putem poruke.. trebala je to napraviti korektno, ljudski, licem u lice.. razumijem i bol i tugu i razočaranje i sve, al mislim da nema prostora za teške riječi na njen račun..
neki
Posts: 6723
Joined: 17/02/2005 07:57

#121 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by neki »

auuu... kako ce te bit sramota zbog ove teme za par mjeseci...mozda i dana
User avatar
yoda82
Posts: 1623
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#122 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by yoda82 »

Bloo wrote:
vade_mecum wrote:
KPNCTNJAH wrote:Cuj forumskih licemjera... k'o da oni nikad nisu otisli bivsoj na vrata, prebili brata ili majku, oteli kera, zapalili macku...
Probusili gume, ispustil ulje iz kocnica... :D
obrisali ga od zavjese, nategnuli macku, počupali bokore od lala..
:oops: kakvu ti pokvarenu maštu imaš :lol:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#123 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by walter kurtz »

Daj mi njen broj :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66472
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#124 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by _BataZiv_0809 »

Po nacinu izrazavanju i slengu kojeg koristis-zivis u Americi. Pa je moje pitanje: Sta cekas??


Brate pravac Vegas, digni ustedjevinu s banke, potrosi na kurve i kokain, pa ce ti se percepcija nezahvalnosti promijeniti :izet:

Go get it tiger :thumbup:

P.S. Ako imas ekstreman visak para, zovi i mene, valtera kurca, karananu, radosnog i bucketheada :oops:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50501
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#125 Re: Zasto su zene nezahvalne? >(

Post by Bloo »

_BataZiv_0809 wrote:Po nacinu izrazavanju i slengu kojeg koristis-zivis u Americi. Pa je moje pitanje: Sta cekas??


Brate pravac Vegas, digni ustedjevinu s banke, potrosi na kurve i kokain, pa ce ti se percepcija nezahvalnosti promijeniti :izet:

Go get it tiger :thumbup:

P.S. Ako imas ekstreman visak para, zovi i mene, valtera kurca, karananu, radosnog i bucketheada :oops:

hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kao wingmaaaaaaaaaaaaan :mrgreen:
Post Reply