Zašto SDA-ovci više vole SDS-ovce i HDZ-ovce od SDP-ovaca?

User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#26

Post by Alfons Kauders »

Prenj wrote:
manijak1 wrote:Ili što bi svi skromno zaključili da je ovdje riječ o ličnom stavu posmatrača ( sa štelom - kolika je dnevnica ? :D :D ) Komija.
Premisa 1 2 Zaključak pa tek onda Sud a Komi je odmah presudio :D
Moj glas je ostao na Grbavici :D
Kao i vecina drugih tema, i ova je krenula iz subjektivnog iskustva.
Ali zar vam se ne cini da medjunacionalna ljubav svo vrijeme cvjeta kada su SDA, HDZ i SDS u pitanju?
Cak i za vrijeme rata, ljubavne niti se nisu prekidale.
Samo jednooom seee ljuuubiiiii, sve je ostalo laaaaz ! :lol:

U pravu si care, prava sapunica ta njihova ljubav. Podsjecaju me na 1984. - ko fol ratuju Istazija, Eurazija i Okeanija, a da bi funkcionisale moraju biti u savezima i mazat narodu oci. Dok god postoji i uspjesno funkcionise samo jedna nacionalna stranka, moraju biti jake jos 2, samo malo nam glup narod. Treba naselit jos Kineza, pa da se i oni organizuju po tim linijama. Taman da imamo sve na 4 jezika umjesto na 3 ! :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#27

Post by Truba »

Alfons Kauders wrote:
Prenj wrote:
manijak1 wrote:Ili što bi svi skromno zaključili da je ovdje riječ o ličnom stavu posmatrača ( sa štelom - kolika je dnevnica ? :D :D ) Komija.
Premisa 1 2 Zaključak pa tek onda Sud a Komi je odmah presudio :D
Moj glas je ostao na Grbavici :D
Kao i vecina drugih tema, i ova je krenula iz subjektivnog iskustva.
Ali zar vam se ne cini da medjunacionalna ljubav svo vrijeme cvjeta kada su SDA, HDZ i SDS u pitanju?
Cak i za vrijeme rata, ljubavne niti se nisu prekidale.
Samo jednooom seee ljuuubiiiii, sve je ostalo laaaaz ! :lol:

U pravu si care, prava sapunica ta njihova ljubav. Podsjecaju me na 1984. - ko fol ratuju Istazija, Eurazija i Okeanija, a da bi funkcionisale moraju biti u savezima i mazat narodu oci. Dok god postoji i uspjesno funkcionise samo jedna nacionalna stranka, moraju biti jake jos 2, samo malo nam glup narod. Treba naselit jos Kineza, pa da se i oni organizuju po tim linijama. Taman da imamo sve na 4 jezika umjesto na 3 ! :D
i nije bitno hoćeš li pobijediti...

već je bitno da se održava status KVO :D

najdraža mi knjiga Orvelova 8)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#28

Post by Alfons Kauders »

Ha ! Pa zaboravio sam Zivotinjsku farmu, ko je ko kod nas ? Umre stari Major (kod nas marsal) pa krene belaj, Napoleon, Snowball itd. Hahaha :lol: , fakat ima za svakog naseg politicara ponesto !

Sve zivotinje su jednake, samo su svinje malo jednakije od ostalih.
Nek crknu ove nase svinje, volim svoju Tuzlu, i bez vode, para, i volim putovat do Saraj'va grada 3 sata, ali vrijedi, no pasaran fasisti, nikad u TZ, nikad, ni '90. ni '92. ni 2004, pa nek crknu dusmani !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply