zasto sam ovoliko zbunjena...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
profi25
Posts: 117
Joined: 15/01/2008 16:17
Location: welt

#51 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by profi25 »

e taj tvoj bivsi ocito svaku moze tako slatkorjecivo smuntati :D
odakle mu hrabrost i bezobrazluk da ti nakon svega tako nesto kaze, a i ti si jos gora sto gajis nade i slusas njegovu suplju :razz: mislim i do tebe je sto dopustas da ti to govori, umjesto da ga hladno odpilis ili ignore :x

imam ja jaranicu i ista situacija...pukla veza ima 3 godine, on se ozenio, ona sama i nikoga ne zeli ni upoznati, niko nije kao On :cry: nakon raskida on je zvao i pricao da ima novu curu, da je sretan, da se vole, ali da mu i ona nedostaje... na kraju se ona meni povjerila da su se vidjali tajno i odjednom joj rekao zeni tu novu djevojku i nema vise sexa, jer sada ce u braku imati s tom sve /a ta bila nevina prije pa zato je i vidjao ovu bivsu :lol: /
sada je godinu u braku i sretan sa svojom zenicom, a ova jaranica jos tuguje i fakat joj nema pomoci :run:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#52 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by mamica papucarka »

d2 wrote:
metal_rules_cura wrote:Da, ali da bi rijesio sam sa sobom moras skupiti dovoljno hrabrosti i odlucnosti, a i to moze biti jedan proces i obicno jeste jedan proces. A kvaka zapravo lezi u tome da treba preuzeti odgovornost za prekid i biti 100% siguran da je ispravno to sto radis. Tek poslije mozes reci "idem dalje".
ne treba ni hrabrost ni odlucnost, samo dovoljno godina u guzici, dvije trunke pameti i jedna trunka samopostovanja.
kako fino receno :-D potpisat cu te d2 u cijelosti :-D
ne okretat se proslosti, nego se radovati svim onim ljudima koje ces u buducnosti upoznat :)
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#53 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by metal_rules_cura »

Pa cuj, ja nisam ni u jednom momentu rekla da se treba okretati proslosti vec da ona moze biti jako opasna ukoliko covjek sa njom ne raskrsti na pravi nacin i kako je prekidanje necega sto ti je znacilo jedan proces. Neko to prizna, neko ne.

I kad to prodje, normalno da se ide dalje.
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#54 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Jazz_Junkie »

:lol:

Old School tema.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Banksy »

aminchev2 wrote:vidjela sam bivseg u subotu
sad je nesretno ozenjen i ima blizance.
kad me je vidio - prvi put od kad sam mu rekla da me vise nikada ne kontaktira prije 2 godine - je doletio do mene
"Sta ima? Super izgledas? Nevjerovatno mi nedostajes. Jesam kreten, ne mogu da vijerujem da sam mogao da ti kazem zBogom. ne mogu da se odmaknem od tebe, a znam da moram. Zasto me uvijek ovako zacaras?"
Fino sam ga gurnula, i rekla "idi zeni i djeci", i onda otisla u VC da se pokusam smiriti.
Zasto muskarci moraju ovako nesta reci? Kad je kraj, kraj je! Zasto opet spominjati proslost?
Ne razumijem zasto sam ovoliko zbunjena oko njega, jos dan danas. Ali mi fakat nedostaje, i nikad nije bolje izgledao.
:? :roll:
... sigurno ... :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#56 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by d2 »

babyline wrote:
kirby wrote:zajebato.djaba savjeti,nisi ni ti od juce.ali ima ona balaseviceva ,to ne bira pamet vego srce.dvije godine proslo a ti ga jos uvijek volis i sto je najgore jos ce toliko proci a ti ces ga jos uvijek voliti. svaki put kad ti pridje tebi ce biti isto.cak i kad ti budes imala klince i muza.
aha, samo sto ce je tada ako ikako uzdrmati 5 minuta, onda opet happy family :)
mozda i 5.5, nemoj smanjivati :)
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#57 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by d2 »

aida05 wrote:
Arslan wrote:glavno mi je ono, nesretno ozenjen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e i vi stvasta vjerujete... :D :D
Potpisujem ovo,svi su oni NESRETNO OZENJENI kada imaju neki cilj.Ne budi naivna draga.....
znam ih ja koji svojim djevojkama govore kako su nesretno ozenjeni godinama ali se jos uvijek ne razvode od svojih zlih zena a djevojke cekaju i cekaju i cekaju... okacite to macku o rep, da je nesretno ozenjen ne bi bio ozenjen...
šega
Posts: 183
Joined: 10/06/2007 16:28

#58 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by šega »

Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#59 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by River_isle »

šega wrote:Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema
druge prilike se daju kad covjek brzo postane svjestan svojih gresaka pa ih ipravi ili barem pokusava, al sto vrijeme vise prolazi manje se ima prava na drugu sansu dok ga skroz ne nestane.
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#60 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by aminchev2 »

River_isle wrote:
šega wrote:Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema
druge prilike se daju kad covjek brzo postane svjestan svojih gresaka pa ih ipravi ili barem pokusava, al sto vrijeme vise prolazi manje se ima prava na drugu sansu dok ga skroz ne nestane.
slazem se
potpuno.
User avatar
Ekspanzi
Posts: 516
Joined: 05/09/2008 08:54
Location: Mars

#61 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Ekspanzi »

šega wrote:Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema
:lol: dobra ti je ta
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#62 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by al_akhisari »

Kako rekose neki od prethodnika, nisi prva kojoj se to dogodilo ( sigurno ni zadnja ).Sto se tice bivseg, on je vjerovatno vec uveliko upao u monotoniju braka, osjeca se kako mu zivot prolazi pored njega ( kriza srednjih godina :D ).
Potrebno mu je nesto da ga "digne", da se ponovo osjeca zivim. Nije ovo iz iskustva :run:
A, ti? Hm, iskoristio je oruzje na koje padaju gotovo sve zene - laskanje, osjecaj posebnosti, ...

Predlazem da ga lagahno dellete iz glave ( ili ti iz srca, iako sumnjam da tu stanuje ).
šega
Posts: 183
Joined: 10/06/2007 16:28

#63 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by šega »

River_isle wrote:
šega wrote:Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema
druge prilike se daju kad covjek brzo postane svjestan svojih gresaka pa ih ipravi ili barem pokusava, al sto vrijeme vise prolazi manje se ima prava na drugu sansu dok ga skroz ne nestane.
Dobro ,ovo sa "drugom prilikom"je bio više moj sarkazam nezrelom ili pak jeftinom karakteru mladića.Međutim,mene nešto drugo mući..? Ja nikako da shvatim djevojku "ovu našu",što je tako mi svi savjetujemo,biti ostavljen,da ne kažem odbačen i jopet da mora ići u WC na rehabilitaciju,kada ga sretne i čuje par jeftinih.Nek se ne ljuti ali meni je to granići sa..... :zzzz:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#64 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by mojgrad »

šega wrote:Ja ba fakat ne kontam Vas sviju...Pa zahebo se momak,a svakom treba dati drugu priliku,a koliko vidim to u vas nema

:lol: :lol: nick ti bas stoji.
ti mora da se salis

gdje ce ba dobit drugu priliku kad ju je sam zeznuo zenidbom. Ta ni jedna ga zdravog razuma djevojka nece pored zene i djece.. Mislim nek se razvede (papir da se razveo na hastal) pa cemo dalje razgovarat i to ako budem imala jos uvijek zelju za njim :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#65 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by zena21 »

kako ste samo sitnicavi :oops: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#66 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by BHG »

zena21 wrote:kako ste samo sitnicavi :oops: :lol: :lol: :lol:
:kiss: eo da se i ti malo zbunis :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#67 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by zena21 »

BHG wrote:
zena21 wrote:kako ste samo sitnicavi :oops: :lol: :lol: :lol:
:kiss: eo da se i ti malo zbunis :D

ma ja se ne zbunjujem tako lako :wink: :D :D

e'o i bite.. zbunio se ne zbunio :kiss:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#68 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Loulou wrote:
aminchev2 wrote:
Loulou wrote:
Zato što znaju da postoje žene koje će njihove riječi uznemiriti. Zvuči surovo, ali tako je.
Dakle, move on... :)
jesam. ali mi je stvarno tesko kad ga vidim
Vjerujem. Nisi ni jedina, ni prva, ni posljednja...
Ignore je opcija nad opcijama... :)
& Delete :arrow: Empty Recycle Bin...

Divan dan, ti djevojka, život je jedan i sve je super :-D
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#69 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by iz dna duše »

Normalno je da je teško, svima nama se to desilo ili dešava.
Nisi mašina pa da ti bude svejedno..., ako si zaista prema njemu nešto osjećala. Proći će to vremenom i sve smirenije i smirenije ćeš doživljavati susrete sa njim.
Druga je stvarda ne trebaš sada dopustiti da te opsjedaju misli o njemu...da se prepustiš sanjarenju...
Oženjen je, gubićeš vrijeme.
Oženjeni uvijek će ti ispričati tužnu priču o nezadovoljstvu sa brakom,kako se kaje zbog tebe jer si ti jedna i jedina...
Kako si nešto posebno, ona ga ne razumije...
Zato, ne padaj na to.
Kada je tako, što se onda oženi....
A kako rekoh, sve smo mi to bar jednom doživjele...ali vjeruj, sve manje i manje presijeca u stomaku... :thumbup:
Post Reply