zasto sam ovoliko zbunjena...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#26 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by kirby »

aminchev2 wrote:
kirby wrote:zajebato.djaba savjeti,nisi ni ti od juce.ali ima ona balaseviceva ,to ne bira pamet vego srce.dvije godine proslo a ti ga jos uvijek volis i sto je najgore jos ce toliko proci a ti ces ga jos uvijek voliti. svaki put kad ti pridje tebi ce biti isto.cak i kad ti budes imala klince i muza.
ne sluti
:(

ne slutim ,ali tako ce biti.nisi ni prva ni posljednja kojoj se to desava.
User avatar
Ekspanzi
Posts: 516
Joined: 05/09/2008 08:54
Location: Mars

#27 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Ekspanzi »

ma nece sigurno, to nestane samo od sebe cim se pojavi neko novi ko ce te okupirati, i kad skontas koliko si se potrosila oko imbecila bezze.. samo naprijed! :thumbup:
User avatar
krkan_look
Posts: 7
Joined: 10/09/2008 10:31

#28 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by krkan_look »

Mozda mu mlada u njega nije vratila liniju nakon porodjaja :?
Kako god, imati male bebice blizance usrecilo bi i psihopatu teske kategorije tako da je tvoj bivsi ocigledno debil bez trunke supstance.
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#29 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by mojgrad »

aminchev2 wrote:Slazem se.
I moja naj bolja drugarica to isto kaze. Ne da me je napala, nego mi je opsovala sve zivo, i onda njega nazvala da i njemu sve zivo opsuje.
Ne pricam vise ni sa njegovim bratom, jer mi kaze da sam mu burazeru "srce za vijecno slomila"
Sto seru
:(
Ignore, ignore, IGNORE!

Najveca je glupost petljati se u tudje probleme, bez obzira koji to problemi bili. Pa tako i ova akcija tvoje prijateljice, bez obzira koliko god vas dvije bile dobre opet je to problem kojeg TI moras rijesiti i niko drugi, a ona bas zato sto ti je drugarica ne bi smjela da se pelja vec da ti da savjet i da se na tome zavrsi akcija. A ne zvati, pa ja bi bila u stanju i nju izbaciti napolje. Cuj proziva moje bivse, kao toliko joj je stalo da ja ne budem povrijedjena bla bla bla, koja glupost. Tako ce ti ista ta drugi put dati sebi za pravo rijesiti ti neki drugi problem na svoju ruku a da neces biti ni svjesna toga.. Pazi se i povuci granicu u vezi ovoga to ti je moj savjet.
E sad sto se tice sto si ti zbunjena nakon vidjanja tog svog bivseg, ocigledno da niste imali zavrsetak kako treba, razisli ste se ali ti nisi sama sa sobom rascistila neke stvari. Evo ovo ti je savrsen momenat da to uradis, konacno jer skontaj prolaze ti godine a on je vec ozenjen i ima djecu. Sto opet znaci tebe nema u toj picture. Sto prije skontas prije ces krenuti dalje svojim zivotom, jer ta osoba je uradila ocajnicki pokusaj da privuce tvoju paznju, a ne zna da je trazi tamo gdje u stvari treba, kod svoje zene i djece. Ma koliko on bio nesrecno ozenjen, to je njegov brak i sam je birao za njega.
Tebi sretno ali da sam na tvom mjestu ne bih ga ni pogledala ma ni misli mu uputila nikada vise.
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#30 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by mojgrad »

Arslan wrote:glavno mi je ono, nesretno ozenjen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e i vi stvasta vjerujete... :D :D

hahahaha upravo. Takvi 'nesretno' ozenjeni nikad se ne razvedu vec time mame svoje ljubavnice, joj joj sto ne gumo suplje
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#31 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Amazonka27 »

ma razveo bi se on..al mu nedaju roditelji...zavolili snahu i nedaju je :D
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#32 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Dr.Cuddy »

Amazonka27 wrote:ma razveo bi se on..al mu nedaju roditelji...zavolili snahu i nedaju je :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#33 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Lippenbekenntnis »

joj nemojte se toliko zezati..djevojci nije lahko... :D

sjecam se ja jednog svog..svaki put kada se vidimo kaze da me voli..iako nismo skupa...kasnije ja skontala da on svaku voli.. :D ..ja kontala da sam nesto posebno.. :D
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#34 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by kirby »

Bond_JaneBond wrote:
aminchev2 wrote:
kirby wrote:zajebato.djaba savjeti,nisi ni ti od juce.ali ima ona balaseviceva ,to ne bira pamet vego srce.dvije godine proslo a ti ga jos uvijek volis i sto je najgore jos ce toliko proci a ti ces ga jos uvijek voliti. svaki put kad ti pridje tebi ce biti isto.cak i kad ti budes imala klince i muza.
ne sluti
:(
Pusti Kirbyija, glupost sto napisa on..Kad ti budes imala klince, bices sretna sto imas klince i nekoga ko te voli, neces znati ni da postoji, a i kad ga sretnes vjerovatno ga neces na prvi mah ni prepoznati a i ako ga prepoznas shvatices koliko ti je drago i kako je dobro sto nisi ostala s njim..
Trebace ti jos malo da ga prekrizis ali ce se i to desiti nekad.


pa i on ima klince pa jos uvijek misli na nju?tako ce i ona.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#35 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by d2 »

aminchev2 wrote:
Citizen-X wrote:Ajd prisarafi ovo. Razbunili smo damu rjesenjima.
Sigurno ima i drugih ljudi koji su imali slicne probleme...
situacija u kojoj si nije bas tako dramaticna, recimo jos uvijek hodas ulicom gledajuci naprijed jelda ? to je vec jako dobro jer imas hrabrosti da gledas naprijed umjesto u asfalt sebi pred noge... ima puno gorih stvari od toga... lijepo sjedi, sama sa sobom to rijesi, fino si objasni kakva je situacija sa vama, posebno sada kada je gospodin ozenjen i ima djecu i fino onda nastavis putem kojim si krenula dalje... bez njega.
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#36 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by metal_rules_cura »

Koliko god smijesno bilo ovako kada se cita, svi mi u zivotu napravimo stvari koje su van svake zdrave pameti i sto je jos gore poslije toga se osvrcemo za necim za sta nam treba dosta vremena da skontamo kako nije ni toliko vrijedno bilo.

Lako je realno i trezveno govoriti kada si objektivan, pojma nemas o kome se radi, pa si onda jako pametan, govoris onako kako jeste. Ali, kladim se da 99% nas kada bi se naslo u istoj situaciji pokazalo bi slicnu reakciju, manje ili vise intenzivnu.

I nista se tu nema vise reci nego da ce vrijeme uciniti i pokazati. Ako vec nije.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#37 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by d2 »

naravno, nije covjek kamen ali zato nakon sto to prodje rijesis to sa sobom i idemo dalje.
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#38 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Dr.Cuddy »

d2 wrote:naravno, nije covjek kamen ali zato nakon sto to prodje rijesis to sa sobom i idemo dalje.
čovjek jeste ali srce nije :mrgreen:
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#39 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by metal_rules_cura »

Da, ali da bi rijesio sam sa sobom moras skupiti dovoljno hrabrosti i odlucnosti, a i to moze biti jedan proces i obicno jeste jedan proces. A kvaka zapravo lezi u tome da treba preuzeti odgovornost za prekid i biti 100% siguran da je ispravno to sto radis. Tek poslije mozes reci "idem dalje".
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#40 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by d2 »

metal_rules_cura wrote:Da, ali da bi rijesio sam sa sobom moras skupiti dovoljno hrabrosti i odlucnosti, a i to moze biti jedan proces i obicno jeste jedan proces. A kvaka zapravo lezi u tome da treba preuzeti odgovornost za prekid i biti 100% siguran da je ispravno to sto radis. Tek poslije mozes reci "idem dalje".
ne treba ni hrabrost ni odlucnost, samo dovoljno godina u guzici, dvije trunke pameti i jedna trunka samopostovanja.
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#41 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by metal_rules_cura »

Samopostovanje se podrazumijeva, ali mi ovdje ne pricamo o situacijama kada covjek umije biti 100% realan, vec o situacijama kada ima neke osjecaje, a treba to prekinuti. Tada itekako treba hrabrost i odlucnost. Ona koja se odnosi na nas. Bitka u nama, a ne protiv nekog i ne protiv istine i realnosti.
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#42 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by aminchev2 »

metal_rules_cura wrote:Samopostovanje se podrazumijeva, ali mi ovdje ne pricamo o situacijama kada covjek umije biti 100% realan, vec o situacijama kada ima neke osjecaje, a treba to prekinuti. Tada itekako treba hrabrost i odlucnost. Ona koja se odnosi na nas. Bitka u nama, a ne protiv nekog i ne protiv istine i realnosti.
slazem se.
:skoljka:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#43 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Bodkin »

ma kakvi da ce ti to biti zauvijek kako kaze kirby.nakon raskida prije ili kasnije uvijek prodje ma kako jaka ljubav bila...sve ce to tebe proci pa ces se nekad nasmijati ma sta on rekao :)
meri
Posts: 11
Joined: 05/08/2008 09:52

#44 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by meri »

Kada upoznas onog ko ti okupira sve tvoje misli, sa kojim ti je fino bez obzira sta radili, sa kojim razmisljas o buducnosti, djeci, starenju skupa, tek onda shvatis kako su zapravo sve stare ljubavi bile samo nesto prolazno, i kako se ne mogu NIKAKO porediti sa tom pravom.... Mozda stvarno zvuci kao suplja ali kada covjek pogleda ako sada imas nesto savrseno zasto onda zaliti za necim sto ocigledno nije bilo dobro dok je zavrsilo.... Definitivno mislim da je teza da ce uvijek voljeti ili misliti na njega apsolutno pogresna... Moji bivsi su bili ovakvi ili onakvi... Ne mogu reci da su bili losi, ali jednostavno nisu bili za mene. Zaista ne zalim ni za jednim! Niti bih bilo kada rekla da je neki od njih bolji od ovog sadasnjeg... :wink:

Prema tome draga moja da bi upoznala onog pravog treba se baciti u promet :-D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#45 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by zelenashica »

aminchev2 wrote:vidjela sam bivseg u subotu
sad je nesretno ozenjen i ima blizance.
kad me je vidio - prvi put od kad sam mu rekla da me vise nikada ne kontaktira prije 2 godine - je doletio do mene
"Sta ima? Super izgledas? Nevjerovatno mi nedostajes. Jesam kreten, ne mogu da vijerujem da sam mogao da ti kazem zBogom. ne mogu da se odmaknem od tebe, a znam da moram. Zasto me uvijek ovako zacaras?"
Fino sam ga gurnula, i rekla "idi zeni i djeci", i onda otisla u VC da se pokusam smiriti.
Zasto muskarci moraju ovako nesta reci? Kad je kraj, kraj je! Zasto opet spominjati proslost?
Ne razumijem zasto sam ovoliko zbunjena oko njega, jos dan danas. Ali mi fakat nedostaje, i nikad nije bolje izgledao.
:? :roll:
e draga,,.....ne opterećuj se beze kojekakvim razmišljanjima o osobi koja te nije vrijedna.....jednostavno podignu glavu,nabaci osmijeh na lice :-D ...i smo idi dalje....ja da sam na tvom mjestu ga ne bini primjećivala ako ga sretnem.....
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#46 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by hocunecu »

mislim da trebas emociju a ne njega,cim se pojavi neko ko ce je izazvat zaboravt ces ga kao da ga nije ni bilo ;-)
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#47 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by damirm »

Ozenio se? Ko mu je kriv.
Move on. :run:
slatkusina
Posts: 121
Joined: 12/09/2006 15:42
Location: Sarajevo

#48 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by slatkusina »

nije ti lako....
Last edited by slatkusina on 19/02/2009 09:42, edited 1 time in total.
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#49 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by kirby »

slatkusina wrote:Znam tacno kako se osjecas, bila sam u istoj situaciji. Jos sam i ja udata. To sa bivsim je bila velika ljubav, ali pukla tikva. On se ozenio, ja udala. Oboje dijete imamo. Kada sam srela bivseg istu je takvu pricu pricao kao ja sam mu pojam zene, tesko da ce me ikad preboljeti i bla bla bla. I ja sam bila zbunjena jer super je kada ti neko laska pogotovo jos bivsa velika ljubav. Bila sam zbunjena dobrih mjesec dana i mislila sam da definitivno ne volim muza i da volim samo bivseg i onda sam sjela sa svojim muzem i razgovaralo o tome i shvatila koliko budalesem.
Spika bivseg je samo spika, djela je svoja davno pokazao i to je sada samo obicna glupost. Jednostavno vrate se neke uspomene pa se covjek zapita ali vidjeces kada prodje vremena sa ili bez nekoga shvatices da je to samo dio proslosti koja se mora s vremena na vrijeme malo probuditi i uzburkati zivot. Samo sebi postavi pitanje bi li volila biti sa njim bez obzira na sve oko sebe i sve ce ti se samo reci....

ma kazem vam,dosta je takvijeh slucajeva.neko hrani ego,neko stvarno tako osjeca a neko iz ciste zajebancije.najgore je sto ona druga strana povjeruje u to. :D :D :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#50 Re: zasto sam ovoliko zbunjena...

Post by Šeherzada »

Arslan wrote:glavno mi je ono, nesretno ozenjen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e i vi stvasta vjerujete... :D :D
Potpisujem ovo,svi su oni NESRETNO OZENJENI kada imaju neki cilj.Ne budi naivna draga.....
Post Reply