Zasto nema slike na monitoru

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
ake_ap

Zasto nema slike na monitoru

Post by ake_ap » 16/07/2011 09:55

Pozz svima, ako neko zna nek pomogne

Posto mi je trebala centralna na poslu ja ponesem svoju od kuce i u firmi nadjem neki lcd monitor i prikljucim sve i radio normalno
Kad sam vratio centralnu kuci i prikljucim je na svoj monitor opet kad ono nema slike
uzmem centralnu i probam na drugi monitor u kuci (oba kucna su mi starija monitora sa katodnom), opet nema slike reko riknula centralna
ali haj reko opet mozda je i do monitora nesto, odem do druga uzmem njegovu centralnu dodjem kuci prikljucim na moje monitore ima slike i sve ok
haj reko sad znam da su monitori ok uzmem centralnu i kod maistora dodjem zatvorio ranije
ja se vratim na posao i uzmem centralnu da probam na onom lcd sto sam zadnji put radio upalim sve i ima slike sve radi,
sad mi nista nije jasno ?????????????????

bordo gandalf
Has thanked: 1 time

Re: Zasto nema slike na monitoru

Post by bordo gandalf » 16/07/2011 11:56

Pa ima li sad slike kuci???

Zainteresovani

Re: Zasto nema slike na monitoru

Post by Zainteresovani » 16/07/2011 12:04

imao sam i ja slican problem kada sam kupio novi monitor... probaj da ono nasumicno ukucas pw ako postoji.. onda ce ti se pjaviti mali ekran i na njemu nista. i onda kliknes desni klik, nakon cega ti se otvori onaj mali meni, i onda kliknes na naziv graficke koju imas.. i onda ce se otvoriti kako treba sve :D

Post Reply