Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#1 Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by i agree »

Citam pojavio se novi soj u Britaniji,Indijski,ovi nasi nas shatro stite policijskim satovima umjesto da uvedu za sve strance koji ulaze u BiH obavezan pcr test i tako nam pomognu a ne da dopuste ulazak virusa i onda udri po nama ko da smo ga mi donjeli.Zbog cega ne uvedu taj pcr test na granici kad ostali to mogu?Jel cilj pomoc nam ili dopustit nove sojeve i onda se pravit da pomazes?Jel nam trebaju mrtvi zbog nesposobnim ljudi?
edode
Posts: 102
Joined: 28/04/2021 14:31

#2 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by edode »

ako mi zatvorimo, onda ce i nama zatvoriti pa necemo moci na more.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#3 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by i agree »

Jebo more ako imas pare za more imas i za pcr test,treba radi mora opet da se penju cifre i da raja umire.Nisi prosle godine mogo svakako u cg ni hr na more bez pcr.U hr ni sad ne mozes.Australija neda svojim drzavljanima da dodju ko je iz indije 5 godina zatvora ko pokusa.
User avatar
Truba
Posts: 81190
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by Truba »

Opet se rade pogreske
Jbg takav smo narod
markopd
Posts: 868
Joined: 01/12/2019 23:08

#5 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by markopd »

i agree wrote: 07/05/2021 09:42 Citam pojavio se novi soj u Britaniji,Indijski,ovi nasi nas shatro stite policijskim satovima umjesto da uvedu za sve strance koji ulaze u BiH obavezan pcr test i tako nam pomognu a ne da dopuste ulazak virusa i onda udri po nama ko da smo ga mi donjeli.Zbog cega ne uvedu taj pcr test na granici kad ostali to mogu?Jel cilj pomoc nam ili dopustit nove sojeve i onda se pravit da pomazes?Jel nam trebaju mrtvi zbog nesposobnim ljudi?
Klasičan bezobrazluk vlasti,moraju nekoga kazniti i uskratiti nekome prava,pa biraju našu državu jer smo finansijski tanji...mnogo tanji u odnosu na dijasporu.
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#6 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by hurmasica »

Stvarno mi nije jasno zas ne ogranice ulazak u BiH pa bar uvodjenjem obaveze PSR testa. Za par dana nam ide navala dijaspore i ocekujmo novi val :bih:

Da smo pametni ,ko sto nismo, mogli smo davno iskorjeniti koronu i sprijeciti da dan je unose iz inostranstva.
tuitamo
Posts: 361
Joined: 14/04/2013 00:35

#7 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by tuitamo »

Dovoljan je i brzi test. Ali ni njega ne zahtjevaju.

Kakva drzava jbte
User avatar
Mujkic
Posts: 63
Joined: 05/05/2021 19:45

#8 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by Mujkic »

Ja mislim da će se u prvom pouštravanju mjera, staviti zabrana ulaska stranih državljana bez PCR testa i karantena.
User avatar
Tananarive
Posts: 893
Joined: 22/04/2021 14:45

#9 Re: Zasto nece da nas zastite od novih sojeva?

Post by Tananarive »

eto novog soja, bje'žte kud ko zna, od prva tri već nas je milion zalijepilo, gotovi smo :D
Locked