zasto mi se i muski svidjaju

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#51

Post by _MaYa_ »

aaa ja mogu biti muskarac i guziti te (pa ima raznih oni umjetnih ...pimpeka)??? :roll:

:lol: a voljela to probati...nesto mi govori da bi bilo zanimljivo :D
Hera
Posts: 159
Joined: 31/05/2002 00:00
Location: Sarajevo, BiH

#52

Post by Hera »

Opa, moj department ;)

Ti horns suti perverznjak jedan, lafo ti se okrece zeludac od pedera, a znamo mi veoma dobro kako si ti slab na prstice (sjeti se Natase)... :-D Ma bubim te!

BuBu braco haug!

Mislim da ovom covjeku jedino moze odgovoriti druga bisexsualna osoba, a to sam naravno ja! :-) Ako si istinski biseksualan odmah prihvati da ce ti se citav zivot svidjati i zene i muskarci, da ces i jedne i druge moci zavoliti, naloziti se na njih. Ali koliko god to na prvu zvuci komplikovano, i nije tako strasno. Kada se jednog dana odlucis na zajednicki zivot sa nekim imas dva nacina na koja mozes da se ponasas u toj vezi. Totalna vjernost ili povremeni izleti. Ako je ovo drugo u pitanju, kod tebe ce to nekada biti zene, nekada muskarci, jer vjeruj mi i jedni i drugi ce te privlaciti, u razlicitim periodima zivota. Ali to nije nista drugacije od straight brakova, i oni ili varaju ili ne.

E sada, kod tebe je jedini problem, koji nije ni tako mali, da si ti dosta kasno otkrio svoju bi-seksualnost i zbog toga sumnjam da tvoja veza moze uspjeti na duge staze, jer ces ti sada zeljeti da ovo isprobas, da otkrijes ovu stranu sebe. Kazu da tek kada spavas sa otprilile istim brojem zena i muskaraca mozes da se upustis u ozbiljnu vezu (sa kim vec odlucis). Ako imas ispod 30 godina - prekini vezu, ucinices uslugu i toj djevojci. I molim te, ne zaboravi kondom, nikada ni u ludilu, kada krenes u pohode. A hoces, I know... :o
BELLUNO
Posts: 125
Joined: 22/10/2004 14:12

#53

Post by BELLUNO »

haha izvini, ovo je zvucalo tako iskreno, ko da si se 3 sedmice pripremao da mi kazes...:)

oces da budes moj? :lol: moze sjedaj...ima mjesta :D[/quote]


mozda i jesam ko zna :roll: :D
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#54

Post by Zox »

Pa, Mayo, ti si stvarno otkrila toplu vodu.
Ti tvrdis da ce njemu biti tesko.
Pa, biti iskren prema sebi i drugima JESTE tesko.
Bolje onda linija manjeg otpora.
Zavlaci zenu dok god budes mogao.
Da TEBI ne bi bilo tesko.
Niko ne kaze da ce mu od ovih savjeta biti DOBRO.
Samo kazemo da NIJE POSTENO.
I da bi mozda trebao biti manje egoista.
Mada je TESKO.
Hera
Posts: 159
Joined: 31/05/2002 00:00
Location: Sarajevo, BiH

#55

Post by Hera »

_MaYa_ wrote:aaa ja mogu biti muskarac i guziti te (pa ima raznih oni umjetnih ...pimpeka)??? :roll:

:lol: a voljela to probati...nesto mi govori da bi bilo zanimljivo :D
Strap-on se zove MaYa.. Meni nije nesto narocito interesantno. Izgleda pravo kinky, malo bolesno, a uostalom kad hocu pimpek, pravi je bolji...
Sa zenom ima toliko drugih boljih stvari za raditi... :o
Panasonic
Posts: 1299
Joined: 22/07/2004 22:39
Location: Sarajevo

#56 Re: zasto mi se i muski svidjaju

Post by Panasonic »

deny3791 wrote::-D Muskarac sam i imam djevojku koju jako volim i skojom sam vec 9 godina zajedno. Zenicu je. Vec duze vrijeme osjecam privlacnost i prema muskarcima, pogotovo u svlacioni poslije nogometa. Znam da je pogresno ali neznam kako da tu zelju ugasim. Bio sam intiman sa jednim momkom iz drugoga kluba. Bilo je ludo. Nesvidja mi se to sto sam uradio ali znam da cu to sigurno ponoviti.
Jer si peder
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#57

Post by _MaYa_ »

BELLUNO wrote:haha izvini, ovo je zvucalo tako iskreno, ko da si se 3 sedmice pripremao da mi kazes...:)

oces da budes moj? :lol: moze sjedaj...ima mjesta :D

mozda i jesam ko zna :roll: :D[/quote]

:D odogovorit cemo se jos...
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#58

Post by _MaYa_ »

Hera wrote:
_MaYa_ wrote:aaa ja mogu biti muskarac i guziti te (pa ima raznih oni umjetnih ...pimpeka)??? :roll:

:lol: a voljela to probati...nesto mi govori da bi bilo zanimljivo :D
Strap-on se zove MaYa.. Meni nije nesto narocito interesantno. Izgleda pravo kinky, malo bolesno, a uostalom kad hocu pimpek, pravi je bolji...
Sa zenom ima toliko drugih boljih stvari za raditi... :o
a ja bi ipak voljela guziti...ne mogu si pomoci...pa makar zenu....:D

sta se bojis novih iskustava?

nemoj pricati ...nisi se okusao(la)
krmelj
Posts: 94
Joined: 14/01/2005 11:25

#59

Post by krmelj »

ako zaista imate tako ozbiljne planove kao sto je brak, onda je tvoja moralna obaveza da to podijelis (ne frajere, nego tajnu) i sa svojom djevojkom. Ona bi to trebala da zna prije nego izgovori DA, jer tu nije rijec samo o tvojoj proslosti, nego i o vasoj zajednickoj sadasnjosti i buducnosti.

Osim toga, koliko si ti uopste siguran da te podjednako privlace oba pola?
BELLUNO
Posts: 125
Joined: 22/10/2004 14:12

#60

Post by BELLUNO »

_MaYa_ wrote:
BELLUNO wrote:haha izvini, ovo je zvucalo tako iskreno, ko da si se 3 sedmice pripremao da mi kazes...:)

oces da budes moj? :lol: moze sjedaj...ima mjesta :D

mozda i jesam ko zna :roll: :D
:D odogovorit cemo se jos...[/quote]

hajde da cujem sta smijem sta nesmijem,kao tvoj momak koje su mi zabrane.pita se jede dok je vruca.
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#61

Post by _MaYa_ »

Zox wrote:Pa, Mayo, ti si stvarno otkrila toplu vodu.
Ti tvrdis da ce njemu biti tesko.
Pa, biti iskren prema sebi i drugima JESTE tesko.
Bolje onda linija manjeg otpora.
Zavlaci zenu dok god budes mogao.
Da TEBI ne bi bilo tesko.
Niko ne kaze da ce mu od ovih savjeta biti DOBRO.
Samo kazemo da NIJE POSTENO.
I da bi mozda trebao biti manje egoista.
Mada je TESKO.
a cuj, zivot nije posten :) mislim samo da on prizna, ja bi mu dala titulu :) ali nece...znam da nece....zivjet ce u sjeni kao i vecina ljudi sto je pogubno prije svega za njega a onda i sve ostale koji ga okruzuju

moj savjet je reci PEDER SAM, pa kud puklo da puklo! 8-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#62

Post by _MaYa_ »

BELLUNO wrote:
_MaYa_ wrote:
BELLUNO wrote:haha izvini, ovo je zvucalo tako iskreno, ko da si se 3 sedmice pripremao da mi kazes...:)

oces da budes moj? :lol: moze sjedaj...ima mjesta :D

mozda i jesam ko zna :roll: :D
:D odogovorit cemo se jos...
hajde da cujem sta smijem sta nesmijem,kao tvoj momak koje su mi zabrane.pita se jede dok je vruca.[/quote]

molim te budi precizniji :D
Hera
Posts: 159
Joined: 31/05/2002 00:00
Location: Sarajevo, BiH

#63

Post by Hera »

Maya jesam probaLA i to u oba smjera :-D ali mi se ne svidja. Nije me strah nicega sto me privlaci - to i probam, samo sam podjelila sa tobom svoje misljenje. Ako zelis da guzis - trebas da probas, zasto ne? Puno lezbi to koristi i svidja im se...
BELLUNO
Posts: 125
Joined: 22/10/2004 14:12

#64

Post by BELLUNO »

_MaYa_ wrote:aaa ja mogu biti muskarac i guziti te (pa ima raznih oni umjetnih ...pimpeka)??? :roll:

:lol: a voljela to probati...nesto mi govori da bi bilo zanimljivo :D
mayo sa tobom sve cu probati
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#65

Post by _MaYa_ »

Hera wrote:Maya jesam probaLA i to u oba smjera :-D ali mi se ne svidja. Nije me strah nicega sto me privlaci - to i probam, samo sam podjelila sa tobom svoje misljenje. Ako zelis da guzis - trebas da probas, zasto ne? Puno lezbi to koristi i svidja im se...
hehe cool, vec mi se svidjas 8-)
BELLUNO
Posts: 125
Joined: 22/10/2004 14:12

#66

Post by BELLUNO »

_MaYa_ wrote:
Hera wrote:Maya jesam probaLA i to u oba smjera :-D ali mi se ne svidja. Nije me strah nicega sto me privlaci - to i probam, samo sam podjelila sa tobom svoje misljenje. Ako zelis da guzis - trebas da probas, zasto ne? Puno lezbi to koristi i svidja im se...
hehe cool, vec mi se svidjas 8-)
nasle se otpadam ja
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#67

Post by _MaYa_ »

BELLUNO wrote:
_MaYa_ wrote:
Hera wrote:Maya jesam probaLA i to u oba smjera :-D ali mi se ne svidja. Nije me strah nicega sto me privlaci - to i probam, samo sam podjelila sa tobom svoje misljenje. Ako zelis da guzis - trebas da probas, zasto ne? Puno lezbi to koristi i svidja im se...
hehe cool, vec mi se svidjas 8-)
nasle se otpadam ja
ne otpadas i ti mi se svidjas, otvoren si za suradnju :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#68

Post by _MaYa_ »

BELLUNO wrote:
_MaYa_ wrote:
Hera wrote:Maya jesam probaLA i to u oba smjera :-D ali mi se ne svidja. Nije me strah nicega sto me privlaci - to i probam, samo sam podjelila sa tobom svoje misljenje. Ako zelis da guzis - trebas da probas, zasto ne? Puno lezbi to koristi i svidja im se...
hehe cool, vec mi se svidjas 8-)
nasle se otpadam ja
ne otpadas i ti mi se svidjas, otvoren si za suradnju :D cao sad, idem malo do grada, u stvari zivot, kafice :)
BELLUNO
Posts: 125
Joined: 22/10/2004 14:12

#69

Post by BELLUNO »

[javi se da probamo svasta :-) :roll:
deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#70 Re: zasto mi se i muski svidjaju

Post by deny3791 »

deny3791 wrote::-D Muskarac sam i imam djevojku koju jako volim i skojom sam vec 9 godina zajedno. Zenicu je. Vec duze vrijeme osjecam privlacnost i prema muskarcima, pogotovo u svlacioni poslije nogometa. Znam da je pogresno ali neznam kako da tu zelju ugasim. Bio sam intiman sa jednim momkom iz drugoga kluba. Bilo je ludo. Nesvidja mi se to sto sam uradio ali znam da cu to sigurno ponoviti.

hvala na sim tim odgovorima. ima ih dobrih i losih.
kada bi bilo nekih tableta da to u sebi ugasim ja bi ih prvi uzeo i zaboravio na privlacnost muskog spolo. zenske mi se i dalje svidjaju.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#71

Post by novalic »

onda to fino objasni i svojoj kokici..

jer, ako ti imas priliku da biras... pusti je neka bira i ona... ili te prihvata takvim kakav jesi... ili ne...

to je njeno osnovno pravo
Zreli
Posts: 352
Joined: 20/10/2003 00:00

#72

Post by Zreli »

znam isto tako jednoga tipa, on je bio ozenjen i razvede se on i zena mu ode sa jednom lezbom, to je samo zato sto nije dobro guzio.

hocu ovom tipu da kazem, on kaze za sebe zna da je to pogresno i nikad se nije ni borio protiv toga, jednostavno se pomirio s time, on prica o privlacnosti a vidi da je to neka pogresna misao, i da to niej normalno, ne moze te muskarac vise privlaciti od zene, muskarci su ruzniji, to je jednstavno neki psihicki nedostatak...
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#73

Post by otherside »

Bice da je ova Maja "dark side" Sarajevske princeze :roll:
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#74

Post by Toozla »

_MaYa_ wrote:
Toozla wrote:ti imas svoje ne otudjivo pravo da radis sta hoces.....necu se mjesati u to :shock:

...ali, ja imam svoje ne otudjivo pravo da upratim jel' me ko "cudno" gleda u fudbalskoj svlacionici i da mu noge slomijem tako da mu fudbal vise na pamet pasti ne moze :D
zasto macak? bojis se da ces doci u iskusenje ? :roll:

e bas ste mi zanimljivi muskarci :) kad krenete se toliko se jako boriti protiv homoseksualaca, svi ste vi u podcsvijesti homosexualci samo ne zelite priznati :D
mayo, kad si mi tako pametna, sveznajuca i otvorena danas, haj' mi molimte reci svoje misljenje i stav o analnom seksu!?!?!?!?

:shock: :shock: :shock:
the the
Posts: 227
Joined: 29/04/2004 09:00

#75

Post by the the »

sto vas je neko opasno nalozio...nema nikoga tamo, prica je cista fikcija...budjeeeenjeeeee!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: !
Post Reply