Zašto je nastala RS!?

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#101 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Izdajnik i kukavica ostali koji su se protivili i ratovali nabijeni su na kolac.

Katarina se odrekla sina.

Vidi mene kretena nastavljam s jasnim stvarima kao suza sad idem stvarno.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#102 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Na kraju krajeva nebitno šta sam, a vec sam rekao šta sam.

Poenta je kad znaš historiju kako treba to je jedino što vrijedi.

Evo opet se javljam zbog banalnih stvari za koje covjek misli da su jasne svima..

Evo ostacu dopisivacu se :D

Da te pitam kako doživljavaš Osmanlije?

Kako ti se smijem što si prvo jedno napisao pa editovao i pravo na gugl otišao :D
Odgovori na pitanje iznad.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#103 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Cekaj ti znaš da su ti oni vecinu plemstva na kolac nabili?
Ovo ostalo da bi ostalo živo prihvatilo vjeru pa ti moraš to znati zar ne?
Moraš zar ne?
Mislim zar ne?
Moraš
mor..?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#104 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Mnogo mrtvih je palo, zna se ko su osmanlije krvnici i osvajači.

Koji su imali svoje bordele i radili bezobrazne stvari djecacima i djevojcicama.

Zar pokušavaš ovo odbraniti?
Da ono što pricas je tacno, al' izbjegavaš reci da su kukavice oni koji nisu dali živote za kraljevstvo izbjegavaš isto reci koliko je tacno bilo mrtvih a bilo je mnogo izbjegavaš mnogo stvari..

Stani da li si ti musliman koji ide u džamiju?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#105 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

ZAŠTO SRBIN?

Zato što znam historiju i znam da mi nemamo ništa s plemenitim bosancima koji su izginuli u borbi za državu, a ostali su nam ovi koji su prihvatili vjeru zbog vode i hljeba?

Mislim shvataš li o cemu pricamo?
Historija je nešto što ne možeš fabrikovati jer nije se to desilo prije 4 hiljade godina vec prije popišanih 500.

Eh sad mi reci opet da li sam srbin iako kažem da ti isti bosanski vladari su klali srbe i nisu željeli da cuju za Srbiju vec su držali i Dubrovnik u jednom periodu?
Moram te pitati da li ideš u džamiju jer braniš nešto što je neodbranjivo braniš koljače brate ne bi ni ja ni ti imali ime koje imamo sad da su se stvari odigrale drugacije to ti je bar jasno?
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#106 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Hadzi Lojo »

klosar pravi wrote:ZAŠTO SRBIN?

Zato što znam historiju i znam da mi nemamo ništa s plemenitim bosancima koji su izginuli u borbi za državu, a ostali su nam ovi koji su prihvatili vjeru zbog vode i hljeba?

Mislim shvataš li o cemu pricamo?
Historija je nešto što ne možeš fabrikovati jer nije se to desilo prije 4 hiljade godina vec prije popišanih 500.

Eh sad mi reci opet da li sam srbin iako kažem da ti isti bosanski vladari su klali srbe i nisu željeli da cuju za Srbiju vec su držali i Dubrovnik u jednom periodu?
Moram te pitati da li ideš u džamiju jer braniš nešto što je neodbranjivo braniš koljače brate ne bi ni ja ni ti imali ime koje imamo sad da su se stvari odigrale drugacije to ti je bar jasno?
Ti koda si citao samo Veselu Svesku u skoli, pa daj nam podastri podatke za te tvoje tvrdnje!?
Po meni svi smo mi doslje ovdje na Balkanu osim Albanaca direktnih potomaka Ilira.
P anem ako koga nije klao kroz istoriju, Srbi su jos kada su dosli sa Karpata genocid epravili nad Ilirima odnosno Albancima.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#107 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Taman da napišem za Kosovo, al' napisao si ostao si dostojan historiji.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#108 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Hadzi Lojo »

O jebo te pa onda najbolje Italijani kao potomci Rimljana ponovo sve zauzmu, nek pocnu od termi na Ilidji pa nek se sire.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#109 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Hadzi Lojo wrote:
klosar pravi wrote:ZAŠTO SRBIN?

Zato što znam historiju i znam da mi nemamo ništa s plemenitim bosancima koji su izginuli u borbi za državu, a ostali su nam ovi koji su prihvatili vjeru zbog vode i hljeba?

Mislim shvataš li o cemu pricamo?
Historija je nešto što ne možeš fabrikovati jer nije se to desilo prije 4 hiljade godina vec prije popišanih 500.

Eh sad mi reci opet da li sam srbin iako kažem da ti isti bosanski vladari su klali srbe i nisu željeli da cuju za Srbiju vec su držali i Dubrovnik u jednom periodu?
Moram te pitati da li ideš u džamiju jer braniš nešto što je neodbranjivo braniš koljače brate ne bi ni ja ni ti imali ime koje imamo sad da su se stvari odigrale drugacije to ti je bar jasno?
Ti koda si citao samo Veselu Svesku u skoli, pa daj nam podastri podatke za te tvoje tvrdnje!?
Po meni svi smo mi doslje ovdje na Balkanu osim Albanaca direktnih potomaka Ilira.
P anem ako koga nije klao kroz istoriju, Srbi su jos kada su dosli sa Karpata genocid epravili nad Ilirima odnosno Albancima.
Gospodine Hadžija Lojo zna se koliko su turci prljav narod toliko prljav da su pravili kule od ljudskih lobanja kad pokušaš napraviti neki puč.

Gluho i daleko da je šutke pala dalo je dosta mladih momaka život za konacni cilj koji su znali da nece uroditi plodom, al' su opet dali živote nisu prihvatili vjeru zbog posjeda.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#110 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Nemojte vi mene braco pogrešno shvatiti to su neka druga vremena kao što sam vec napisao mi nemamo nikakvih dodirnih tačaka u suštini s tim ljudima nismo ni pricali isto kako treba.

Al' historija je historija.

A reci mi kako su se zvali ti preci znaš li imena ili da ti ja napišem?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#111 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Eh to je konacni dobar odgovor treba biti ponosan to svakako, al' ne treba prihvatati jedan dio historije u kojem mi muslimani nemamo mjesta da pricamo.
Da ja sam ateista trenutno, al' muslimani su moji i ginem s njima kao što mi je i otac.

Gdje sam ja to rekao JA SAM PITAO ZNAŠ LI KO JE OSNOVAO SARAJEVO?

Naravno moja poenta je da je lik izdajnik ne prevrci mi rijeci kojih nema.
Last edited by klosar pravi on 07/10/2018 18:17, edited 1 time in total.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#112 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Hadzi Lojo »

To je samo srpska propaganda, Srbi su da bi se uvukli u suupak Rusiji i zapadnim silama sami zidali kule od lobanja izginulih srba koji su se kurcili i zajebavali Turke. Isto kao za vrijeme Oluje kada su svoj narod gazili tenkovima da bi utekli.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#113 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Hadzi Lojo »

Tebi ili je zfalilo boba ili si se predoziro!
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#114 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Hadzi Lojo wrote:To je samo srpska propaganda, Srbi su da bi se uvukli u suupak Rusiji i zapadnim silama sami zidali kule od lobanja izginulih srba koji su se kurcili i zajebavali Turke. Isto kao za vrijeme Oluje kada su svoj narod gazili tenkovima da bi utekli.
Srbi su uzeli naftu ljudima da bi utekli gaženje je propaganda.

Ovo oko lobanja možeš na guglu naci postoje zapisi ljudi ponavljam to je bliska prošlost, 500 godina je malo.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#115 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Hadzi Lojo »

Srbi su covjece nakon Ddejtona sami iskopavali leseve svoji mtvih i nosili ih tamo vamo, tako su i celekule gradili da bi pokazali svijetu vidi kako smo ugrozeni.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#116 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Ma znam naravno. :D

Ja samo diskutujem o jednom dijelu historije, a zna on o kojem..
Rat, Dejton ostalo jeste tema, al' smo mi otišli skroz na drugu stranu. :D
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#117 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Pa jesu brate svi su izdajnici u globalu, al' lagano je meni laprdat kad sam se našao u ovom vremenu u tom dijelu historije pitanje je da li bi našao snage poginuti za to.

Vidiš ne znam dok ne dođem u taj momenat.
Rijeci su besplatne.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#118 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Al' treba dodati u godinama poslije pada Bosne da su se turci korektno ponašali mislim toliko korektno da smo mi jedini koji su sacuvali taj dio historije.

A isti ti turci su nas napustili mnogo puta ( Bitka kod Banja Luke ) Bitka s Austrougarima koji sami kažu da je bio žestok otpor..
Last edited by klosar pravi on 07/10/2018 18:26, edited 1 time in total.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#119 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Energetika2 wrote:
klosar pravi wrote:Pa jesu brate svi su izdajnici u globalu, al' lagano je meni laprdat kad sam se našao u ovom vremenu u tom dijelu historije pitanje je da li bi našao snage poginuti za to.

Vidiš ne znam dok ne dođem u taj momenat.
Rijeci su besplatne.
Tacno tako i pravi si klosar :D
Pa pravi :D

A jesi li musliman ti ideš li u džamiju i to?
Djokovic
Posts: 91
Joined: 31/07/2018 20:36

#120 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Djokovic »

:-? 90
Hadzi Lojo wrote:O jebo te pa onda najbolje Italijani kao potomci Rimljana ponovo sve zauzmu, nek pocnu od termi na Ilidji pa nek se sire.
Mogli bi da obnovimo Vizantiju. Ionako je sve ovde bilo njihovo pre sto su "divlja" plemena došla na Balkan. Za prestonicu proglasimo Carigrad a evropskoj uniji zapretimo da cemo da pustimo nekoliko miliona migranata ako nas po hitnom postupku ne primi. :lol: :lol:
Last edited by Djokovic on 07/10/2018 18:48, edited 1 time in total.
Djokovic
Posts: 91
Joined: 31/07/2018 20:36

#121 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by Djokovic »

Djokovic wrote::-? 90
Hadzi Lojo wrote:O jebo te pa onda najbolje Italijani kao potomci Rimljana ponovo sve zauzmu, nek pocnu od termi na Ilidji pa nek se sire.
Mogli bi svi zajedno da obnovimo Vizantiju. Ionako je sve ovde bilo njihovo pre sto su "divlja" plemena došla na Balkan. Za prestonicu proglasimo Carigrad a evropskoj uniji zapretimo da cemo da pustimo nekoliko miliona migranata ako nas po hitnom postupku ne primi. :lol: :lol:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#122 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Da možda bi se borio uz bošnjake, al' sam bosanac solidarnost uz drugove pravoslavce i katolike kojih imam nekoliko za koje znam da bi uzeli pušku u ruke.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#123 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Pa nema veceg konja od mene još s ovih 130 kila tu smo negdje
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#124 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Cini mi se da nije ono klasicno bošnjak vec su se zvali bošnjani, al' to je prije invazije

Od 92 smo prisvojili ime zar ne?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#125 Re: Zašto je nastala RS!?

Post by klosar pravi »

Energetika2 wrote:
klosar pravi wrote:Cini mi se da nije ono klasicno bošnjak vec su se zvali bošnjani, al' to je prije invazije

Od 92 smo prisvojili ime zar ne?
:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol:

Pa vi srbi ste bas majstori manipulacije. Treba vam se kapa skinuti. :D
Nasmijavaš me baš.. :D

Al' ovo su stvarno cinjenice npr da sam srbin rekao bi da to ime nikad nije postojalo u historiji i tek se 92 vratilo, al' je ustvari u ratu opet prihvaceno jer se nije znalo kako šta..

Pa ja ne znam covjeka koji kaže za sebe da je bošnjak :D
Post Reply