zašto je muškarcima sex najbitiniji u vezi????

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Da li biste bili u vezi (braku) bez redovnog i dobrog seksa?

Da (zensko sam)
5
5%
Da (musko sam)
14
14%
Ne (zensko sam)
29
29%
Ne (musko sam)
45
45%
Samo cetvrtkom (boli te piiiiip sta sam :D)
6
6%
 
Total votes: 99

Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#301

Post by Shoba »

ma ne znam sta da vam kazem. brate, lijepo je guzit'.....Pogotovo kad je partner dobar i svjez........
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#302

Post by Bosanac sa dna kace »

Shoba wrote:ma ne znam sta da vam kazem. brate, lijepo je guzit'.....Pogotovo kad je partner dobar i svjez........
je je kazu lijepo je guzit partnera :lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#303

Post by Bosanac sa dna kace »

ma muskarcima je to bitno ba , ih kad narve, pa ne misle bona ni o cem drugo onda neg o tome dje da ga zagalve...
sto bi rekli kad navre ma **bali bi i muhu u letu da mogu :lol:
hormoni :D hormoni...
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#304

Post by Zhaba »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#305

Post by sinus »

nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
Kad ona stvar očvrsne, onda mozak popusti :D :D
*mima*

#306

Post by *mima* »

nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
Pa ne moze tako.............sve mora biti ukljuceno......i mozak i glava i ona stvarka.......... :)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#307

Post by amrino »

mima wrote:
nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
Pa ne moze tako.............sve mora biti ukljuceno......i mozak i glava i ona stvarka.......... :)
cuj stvarka?! :D

nocna- trazi onda enuha ili gay- a :D :D :D
*mima*

#308

Post by *mima* »

nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#309

Post by BHG »

mima wrote:
nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
odlicno zapazanje kolegice :D
*mima*

#310

Post by *mima* »

BHG wrote:
mima wrote:
nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
odlicno zapazanje kolegice :D
Kolegice....... :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#311

Post by BHG »

mima wrote:
BHG wrote:
mima wrote: A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
odlicno zapazanje kolegice :D
Kolegice....... :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ok nisi! :P a ja reko da budem fin...bezze ti je zapazanje :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#312

Post by _BosanaC »

Trazi valjda nekog s kim ce poeziju citati :oops: i pricati o Lorencovim transformacijama :oops: :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#313

Post by ztluhcs »

_BosanaC wrote:Trazi valjda nekog s kim ce poeziju citati :oops: i pricati o Lorencovim transformacijama :oops: :D
dje spoji transformacije i poeziju svega ti na svijetu...

dupli povraæ... trebaæe mi sedmice da se oporavim od ovog posta...

:P
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#314

Post by forUMASH »

_BosanaC wrote:Trazi valjda nekog s kim ce poeziju citati :oops: i pricati o Lorencovim transformacijama :oops: :D
.....ma trazi kakvog sanera da je dobro slaze.... :D
mAAm
Posts: 65
Joined: 25/01/2007 19:54

#315

Post by mAAm »

mima wrote:
nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
pa izgleda da se malo zeznula sto se udala.
trazi hljeba preko pogace ili malo da proba zabranjeno voce...
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#316

Post by new_jazzWa »

Opet nocna dokazuje da ne moze prihvatiti misljenja drugih...Udata si,dakle presla si izvjesnu starosnu dob pticice,i sve nesto kontam,kako neko kao ti (neko ko,zaboga ide na faks,neko ko je prosao toliko toga u zivotu),moze pitati o stvarima koje su tako prirodne??? Da,muskarci stalno misle na sex,i da, 99,9% posto ih je takvih,i tako treba da bude...Prati malo proces evolucije,sex je sasvim prirodna pojava,sex sluzi izvorno za razmnozavanje,i fala bogu da je covjek bio dovoljno pametan otkriti da to uvijek ne mora biti samo oplodjivanje nego i zabava...E sad,problem je u zenama,koje UVIJEK traze opravdanje za nesto,pa tako i za sasvim prirodnu potrebu kao sto je sex...Ako hoces da ti dam-vodi me u setnju,bodi ljubazan prema meni,obasipaj me paznjom...Draga pticice,sve se svodi na ono medju nasim (i njihovim) nogama...Da nije tako,postojale bi samo zena ili samo muskarac,i opet bi pola nas(ili njih) kontali kako je sex super zabava ...Elem, ponovicu-da,muskarci stalno misle na sex,i dobro je tako...Zene jedako toliko misle na sex ali ih je (neke) sramota priznati!!! U takvom svijetu zivimo,da je jos uvijek tabu ono sto zena zeli i osjeca. Sta mislis sta meni padne na pamet kad gledam one mrke??? Ccccc,bas si chudna...Iz tvojih postova se moze zakljuciti da trazis nesto drugo od onoga sto ti daje muz,ali,kad trazis ono sto on nije,zasto si se udavala???
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#317

Post by maccarona »

da ne misli bio bi neki nenormalni tupan :D zato :oops: samo naprijed :D


zdravo kono :-)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#318

Post by ztluhcs »

mAAm wrote:
mima wrote:
nocna_ptica24 wrote:znma da je opasno ali trazim i istrazujem dok ne ulovim nekog ko razmislja srcem i glavom a ne onom stvarkom..... :D
A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
pa izgleda da se malo zeznula sto se udala.
trazi hljeba preko pogace ili malo da proba zabranjeno voce...
ili da proDa :D
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#319

Post by new_jazzWa »

djes,kono...evo me na poslu,i malo se nerviram,pa pametujem :D
mAAm
Posts: 65
Joined: 25/01/2007 19:54

#320

Post by mAAm »

ztluhcs wrote:
mAAm wrote:
mima wrote: A sta ti ustvari trazis????????' Vec si prije napisala da si u braku......... :?
pa izgleda da se malo zeznula sto se udala.
trazi hljeba preko pogace ili malo da proba zabranjeno voce...
ili da proDa :D
ma moze i tako...
pa ne znam sta je njoj, i sta ona u stvari hoce.
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#321

Post by maccarona »

negra wrote:djes,kono...evo me na poslu,i malo se nerviram,pa pametujem :D
ma ko te nervira :D pokazi mi ga kad dodjem :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#322

Post by _BosanaC »

Nije haman pticica jos skontala da nije jedina :-)

Ako ona ne da - ima koja ce dati :D
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#323

Post by new_jazzWa »

ma ticica,vidi joj postova ba,sto ovo sto ono...hoce viknut a nece da joj se vikne...ne valja joj poso...
nocna_ptica24
Posts: 217
Joined: 07/02/2007 01:53

#324

Post by nocna_ptica24 »

pozdrav..+negra hvala na odgovoru...odakle ti o da ne cijenim tuđe mišljenje???niciji osvrt ni komentar nisam kritikovala samo nepodnosim nipodastavanje tipa nemas ti pojma itd...pogledaj malo...a sto se tice posta on nema veze sa mojim bracim stanjem ako vas toliko to zanima...podvlacim: izgleda sve ovdje najvise zanima moj brak i moj zivot....hvla na objasnjenju i prosvjetljenju ..ali sam sumnjala u to sto si napisala i inikako nisam mogla da budem sto posto sigurna dok ne ispitam situaciju,pa rekoh na foruu da ispitam javo mijenje...bas tako upoznavajuci ljude i imajuci priliku da se susrecem sa muskarcima svaji dan ...koji me spopadaju..sam pocela shvatati u cemu je fol...nije bino da li smo prijatelji ili ne da li se dobro oznajemo ili smo se tek upoznali svaki muskarac prije i nego postane prijatelj ili neprijatelj prvo pomisli na sex...to mi je jedna porazavajuca cinjenica i zato sam pokrenula ovuu temu..da sad ne razlazem ovdje svoje primjeree iz zivota..da se samo razumije koga jako interesuje sretno sam udata i fala bogu nemam tih problema jer imama razumnog muza...naravno sad nemojte misliti da ja zagovaram apstinenciju izivot bez sexa ..pogresno ste mislili..samo nije sex valjda pokretac svega???
izgleda da jest...jer sex prodaje stvari...sexxy su reklame sexy su filomvi muzika pjevačice...izgleda sve se svodi na tp da se sex propagira...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#325

Post by zena21 »

[quote="nocna_ptica24"]pozdrav..+negra hvala na odgovoru...odakle ti o da ne cijenim tuđe mišljenje???niciji osvrt ni komentar nisam kritikovala samo nepodnosim nipodastavanje tipa nemas ti pojma itd...pogledaj malo...a sto se tice posta on nema veze sa mojim bracim stanjem ako vas toliko to zanima...podvlacim: izgleda sve ovdje najvise zanima moj brak i moj zivot....hvla na objasnjenju i prosvjetljenju ..ali sam sumnjala u to sto si napisala i inikako nisam mogla da budem sto posto sigurna dok ne ispitam situaciju,pa rekoh na foruu da ispitam javo mijenje...bas tako upoznavajuci ljude i imajuci priliku da se susrecem sa muskarcima svaji dan ...koji me spopadaju..sam pocela shvatati u cemu je fol...nije bino da li smo prijatelji ili ne da li se dobro oznajemo ili smo se tek upoznali svaki muskarac prije i nego postane prijatelj ili neprijatelj prvo pomisli na sex...to mi je jedna porazavajuca cinjenica i zato sam pokrenula ovuu temu..da sad ne razlazem ovdje svoje primjeree iz zivota..da se samo razumije koga jako interesuje sretno sam udata i fala bogu nemam tih problema jer imama razumnog muza...naravno sad nemojte misliti da ja zagovaram apstinenciju izivot bez sexa ..pogresno ste mislili..samo nije sex valjda pokretac svega???
izgleda da jest...jer sex prodaje stvari...sexxy su reklame sexy su filomvi muzika pjevačice...izgleda sve se svodi na tp da se sex propagira...[/quote
]

A sta fali sto je tako :oops: :D
Post Reply