Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#51 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by seln »

pici wrote:samo neg nepuca
Elhamdulillah!
Posije se malo savze (moze i na balkonu), malo sadake se dobije preko boracke, zena i djeca skupljaju flase... i eto bosnjacke idile anno 2017.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24818
Joined: 08/09/2005 20:08

#52 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Haris.ba »

Roccohljup wrote:sve to stoji, ali ne govorim ja radi pozicije, nego obje su dobro zaštićene i stranački kadrovi pa zato cisto sumnjam da ih je bilo ko prisluškivao. Al eto, treba sad ovog mamlaza olešiti dok ne prizna sve.....
Pa upravo to može biti i jedan od glavnih motiva čitave ove šarade.

Bezveze se zamaramo. Svi oni će i dalje primati hiljade mjesečno - šta god da se desi. :D

Imate primjer prijašnjeg glavnog tužioca.
Novak20
Posts: 13954
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#53 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Novak20 »

homar wrote:
Novak20 wrote:Zašto Gordana Tadić ne podnese ostavku nakon blamaže ?
Zato što je to nemoralna osoba, nepismena, ali jaki politički igrač HDZ-a. Ko će sada nju smijeniti? Niko, jer naš pravosudni sistem je za moralne osobe, ali kada se pojave ovakve ublehe, e onda teško nama.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Da ima moralnih osoba u pravosudnom sistemu ne bi pola države bilo na cesti nego u zatvoru. :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#54 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by mO k3 »

Ovu temu bi trebalo povezati sa temom

http://forum.klix.ba/velikosrpska-kuhin ... l#p4923386
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#55 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/596 ... am_ko.html

I sad odmah nova prica - nije je prisluskivao Mektic, vec OSA

Popusili falsifikat, optuzili Mektica i SIPA-u za tezak kriminal... I kad je svima jasno koliko glupi su ispali, sad ih prati OSA... I nije u pitanju jedan razgovor, vec Jukicka govori i mnozini, transkripti plus mailovi... itd...

Ok, samo jedna sitnica mi nije jasna... Ako Jukicka ima dokaze, zasto su iskoristili Simica za montazu Mekticu?

U biti, Jukicka sad otvoreno govori da to radi OSA, a ne SIPA koju su prvobitno optuzili, te da to zna iz drugih izvora. Kojih izvora?

I koji kurac onda padose na Simicu i napravise pressicu optuzujuci Mektica kad i sama Jukicka danas govori da to nije radila SIPA vec OSA? Bukvalno zena priznaje da su lazno optuzili Mektica i da su svo vrijeme znali da to rade na osnovu laznih informacija.

Sad vise ne znam jel ona za zatvora ili ludare.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#56 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by JThomas »

pa ima dokaze. samo nisu pravi :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#57 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by O'zone »

MA boli ih k...c
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#58 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Kuha li se kuha, ode i do Mije, ako Avdo ne lagi i izmislja

http://slobodanvaskovic.blogspot.hr/201 ... ranja.html
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#59 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by bhnapoleon1 »

Ona je tokom izlaganja VSTV-u kazala kako ima informacije da se 14. septembra "predviđaju demonstracije gdje se traži opkoljenje zgrada i rušenje".

Kako se nezvanicno saznaje na proteste ce biti dovuceni borbeni ovni i katapulti
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#60 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by JThomas »

bio avdo u pravu ili ne, nema taj šimić ni pameti ni motiva da to radi sam za sebe. on je nečije oruđe. ako nije mijo neko drugi jeste.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#61 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

JThomas wrote:bio avdo u pravu ili ne, nema taj šimić ni pameti ni motiva da to radi sam za sebe. on je nečije oruđe. ako nije mijo neko drugi jeste.
Upravo.

Neko ga je (lose) navukao i treba se utvrditi ko mu je dostavio transkript.

A treba utvrditi i ko je prisluskivao Jukicku i citao njene mailove. Ako je OSA kako ona tvrdi, red je da se i to dovede do kraja.

Neko treba na robiju, a Simic nije jedini.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23270
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#62 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Sanjarko »

Alfons Kauders wrote: Nisam ja te srece, da od drzave dobijem par stotina milja odstete i osiguran azil u EU drzavi svog izbora. :)

Joj a kako bi Simicu bilo sa mnom u celiji... :lol: Kako bi ga jebo u mozak dok se ne resetuje na tvornicke postavke, zaposlili bi me poslije na psihijatriji kao strucnog saradnika :lol:
Ako ti nisi mozes li meni sredit. :mrgreen:

Eno sad optuzuju Osu. Vidili u tebe strsljena pa zato. :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40758
Joined: 29/06/2011 23:39

#63 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by dječak sa šibicama »

Bolje da ih ne hapse, bilo bi ko i sa Brankovicem/Energopetrolom, izadju na slobodu i jos traze odstetu od raje i sirotinje, ko oni nevini proganjani.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#64 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Vizionar 1985 wrote:
Alfons Kauders wrote: Nisam ja te srece, da od drzave dobijem par stotina milja odstete i osiguran azil u EU drzavi svog izbora. :)

Joj a kako bi Simicu bilo sa mnom u celiji... :lol: Kako bi ga jebo u mozak dok se ne resetuje na tvornicke postavke, zaposlili bi me poslije na psihijatriji kao strucnog saradnika :lol:
Ako ti nisi mozes li meni sredit. :mrgreen:

Eno sad optuzuju Osu. Vidili u tebe strsljena pa zato. :lol:
Sta mislis sto sam ja prije koji mjesec stavio osu za avatar?

Ono kad sam doktoru govorio da nisu smjeli zakuhat s SDA?

;)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#65 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Fakat, kako bi dobro bilo da imamo neku policijsku agenciju koja se zove STRŠLJEN. Hem ima š, hem lj u imenu...O r da i ne pričam...Pa probaj uradit nešto, majčin sine...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#66 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:Fakat, kako bi dobro bilo da imamo neku policijsku agenciju koja se zove STRŠLJEN. Hem ima š, hem lj u imenu...O r da i ne pričam...Pa probaj uradit nešto, majčin sine...
A njihovoj specijalnoj tako neku izvedenicu za skracenicu

ŠJO
User avatar
BarbaDue
Posts: 63357
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#67 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by BarbaDue »

arzuhal wrote:Fakat, kako bi dobro bilo da imamo neku policijsku agenciju koja se zove STRŠLJEN. Hem ima š, hem lj u imenu...O r da i ne pričam...Pa probaj uradit nešto, majčin sine...
Još da ima H, uh...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#68 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Maraschino »

Vratite Salihovica dok ne nadjete nesto bolje.
„Ne odgovaram na pitanja o konkretnim predmetima“, uzvratila je Tadićeva, inače prva rodica člana Predsjedništva HDZ-a BiH Mije Krešića.

Pitali smo, opet konkretno, da li je tužiteljica Gordana Tadić svoj poslovni prostor iznajmila kladionici Bet Live i to u periodu kada je ta kladionica imala porezni dug.

„Moj suprug iznajmljuje prostor kladionici. Ali ostali detalji se vas ne tiču“, poručila je Tadićeva.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#69 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by RIZVA »

Ova Ruzica Jukic isto prikaza,jos kad progovori :shock: kao da je sa koride dosla
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#70 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Maraschino »

RIZVA wrote:Ova Ruzica Jukic isto prikaza,jos kad progovori :shock: kao da je sa koride dosla
Je li mislis da mogu naci bolje da bi popunili nacionalnu kvotu?

Jos malo pa ce zaposljavati i staro i mlado jer i nemaju nekog izbora a kvota se mora zadovoljiti.

Sto kaze @Arzo, nadjite nam nekog okupatora jer su ovi nasi gori od bilo koga ko bi nas sa strane handrio.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#71 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Roccohljup »

a zasto ćuti OSA? Ona jukićka sad njih proziva....
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#72 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by agent_zero »

Roccohljup wrote:a zasto ćuti OSA? Ona jukićka sad njih proziva....
Ne da koalicioni partner (SDA).

Sad se sve fino vidi koliko je Alijansa za promjene u pravu bila kad je ovu HDZ stoku odjebala, i tako samo ubuduće treba nastaviti, praviti vlast bez HDZ, pa nek kmeče o samoupravama i majorizaciji do sudnjeg.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#73 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Hafis »

agent_zero wrote:
Roccohljup wrote:a zasto ćuti OSA? Ona jukićka sad njih proziva....
Ne da koalicioni partner (SDA).

Sad se sve fino vidi koliko je Alijansa za promjene u pravu bila kad je ovu HDZ stoku odjebala, i tako samo ubuduće treba nastaviti, praviti vlast bez HDZ, pa nek kmeče o samoupravama i majorizaciji do sudnjeg.
Nije to fer. 25 godina vas uredno jaše SDA, a odjebavali bi i uredovali kod drugih.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#74 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by bh.tornjak »

Alfons Kauders wrote:Kuha li se kuha, ode i do Mije, ako Avdo ne lagi i izmislja

http://slobodanvaskovic.blogspot.hr/201 ... ranja.html
sve je to u Zagrebu skuhano:

Saradnici Josipa Šimića, Boris Kordić i Josip Kvesić pobjegli su iz BiH. Pripadnici SIPA-e od četvrtka ujutro tragaju za njima, ali ih nisu pronašli na adresama u Hercegovini.

Prema saznanjima, Boris Kordić u srijedu je u podnevnim satima napustio BiH i to svega sat vremena nakon što je glavna državna tužiteljka Gordana Tadić poslala naredbu SIPA-i kojom je tražila obustavu svih aktivnosti u vezi sa slučajem Šimić.
Josip Kvesić teritoriju BiH napustio je tri dana nakon što je Josip Šimić Tužilaštvu BiH dostavio falsifikovane akte SIPA-e kojim je pokušao dokazati da ta Agencija nezakonito prisluškuje glavnu tužiteljiku Gordanu Tadić i potpredsjednicu VSTV-a Ružicu Jukić.

Njima dvojici već se sudi na Sudu BiH zbog korupcije i zloupotrebe položaja i ovlaštenja, ali oni, prema saznanjima policije i iskazu Josipa Šimića, blisko sarađuju sa zamjenikom ministra bezbjednosti BiH – Mijom Krešićem.

Inače, Krešić prvi je rođak glavne državne tužiteljke Gordane Tadić koja posljednja dva dana pokušava na sve načine opstruisai istragu u predmetu falsifikat. U tome joj dodatnu pomoć pruža potpredsjednica VSTV-a Ružica Jukić koja je, nakon prvobitne tvrdnje da je prislušjuje SIPA-a, izašla sa tvrdnjom da je prisluškuje OSA-e.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#75 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by General War »

Ja bih pod prvo zabranio svakome koje ima bilo kakvo dvojno drzavljanstvo da radi u zakonodavnoj, sudskoj praksi plus na mjestima sigurnosnih sluzbi...nisu ni prvi ni zadnji naprave picvajz po stuste napolje...
Post Reply