Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1 Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Ozbiljno pitam.

Tuzilastvo je jucer priznalo da je cijela "afera" izmisljena, odnosno da nije bilo prisluskivanja i pracenja Tadicke, kao ni Ruzice Jukic. Obje su tvrdile suprotno, tj. navele su da je sadrzaj falsifikata tacan, te da ih se prati/ugrozava itd.

Optuzile su institucije poput SIPA-e da krse zakon i da se fakticki bave drzavnim terorizmom, i nema posljedica. Da stvar bude gora, ovdje se radi o ocajnom falisifikatu za koji su morale znati da je falsifikat prije no sto su s tim izasle u javnost. Ako nisu znale, onda su kriminalno nesposobne i opet im nije mjesto na tim funkcijama, kao ni ostatku njihovih saradnika. Svako ko je pogledao Simicevu Paint montazu je odmah znao da je falsifikat.

Znalo je i Tuzilastvo.

Ali su takodjer znali da je Simic neuracunljiv i da se moze iskoristiti za ovu igru. Frajer ne moze odgovarati jer je fakat lud, nije da se izvlaci, vec je fakat bolestan covjek i treba mu strucna pomoc, ne zatvor. Tadic i Jukic su takodjer znale da ni one ne mogu odgovarati za ovo tesko krivicno djelo, iz drugih razloga (politike i pozicije).

Jebiga ispada da sad imamo situaciju da svako moze izvuci pacijenta s psihijatrije da za njeg pocini krivicno djelo i da niko ne odgovara? Pokupis random lika iz ludare ili komune, navedes ga, odradi krivicno djelo za tebe, i niko ne najebe. Sad su takvog iskoristili da falsifikuje dokumenta, a sutra bi neko mogao na slican nacin iskoristiti psihickog bolesnika za atentat, terorizam i sl. I da niko ne odgovara, jer jebiga, Tuzilastvo se ne smije dirati ni onda kad crno na bijelo priznaju da su koristeci falsifikat pokusali urusiti sigurnosni sitem cijele drzave, te da su za to vrbovali frajera koji ima problema s glavom.

Dakle, zasto Gordana Tadic i njene kolege/kolegice jutros idu na posao umjesto u pritvorsku jedinicu gdje im je i mjesto?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24789
Joined: 08/09/2005 20:08

#2 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Haris.ba »

Ako neko nekoga npr. neuračunjivog nagovori da učini krivično djelo - odgovaraće.

A biće mi zanimljivo gledati Alfonsa na televiziji kako ga privode na "informativni razgovor" zbog toga što optužuje nekoga da je počinio krivično djelo - i to glavnog tužioca BiH. :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Vapim za nekim zapadnoevropskim okupatorom...Namah bih izrazio lojalnost kvislinškoj upravi i postao saradnik okupatora...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Roccohljup »

zato što je ovo bih......zemlja svih mogućih apsurda i paradoxa :)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#5 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Haris.ba wrote:Ako neko nekoga npr. neuračunjivog nagovori da učini krivično djelo - odgovaraće.

A biće mi zanimljivo gledati Alfonsa na televiziji kako ga privode na "informativni razgovor" zbog toga što optužuje nekoga da je počinio krivično djelo - i to glavnog tužioca BiH. :D
Alfons je odavno bezbjedonosno neinteresantna osoba... :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#6 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Haris.ba wrote:Ako neko nekoga npr. neuračunjivog nagovori da učini krivično djelo - odgovaraće.

A biće mi zanimljivo gledati Alfonsa na televiziji kako ga privode na "informativni razgovor" zbog toga što optužuje nekoga da je počinio krivično djelo - i to glavnog tužioca BiH. :D
Ja je ne optuzujem, optuzila je samu sebe. :D I optuzila, i de facto priznala jucerasnjim saopstenjem za javnost. :D

Tuzilastvo BiH je juce zvanicno priznalo da je pokusalo koristiti bijedan falsifikat za krivicni progon ljudi i podrivanje institucija pravosudnog i sigurnosnog sistema.

Priznali su tesko krivicno djelo, ali eto, jos uvijek niko za njeg ne odgovara, niti ce. :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#7 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:
Haris.ba wrote:Ako neko nekoga npr. neuračunjivog nagovori da učini krivično djelo - odgovaraće.

A biće mi zanimljivo gledati Alfonsa na televiziji kako ga privode na "informativni razgovor" zbog toga što optužuje nekoga da je počinio krivično djelo - i to glavnog tužioca BiH. :D
Alfons je odavno bezbjedonosno neinteresantna osoba... :mrgreen:
Mene kad bi priveli, rekli bi ovaj je skroz lud, vratite nam Simica.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#8 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by agent_zero »

Sve one HDZovke što ih je čović instalirao (i tadićku i jukićku) po hitnom postupku treba u haps i na služenje zatvorske kazne.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24789
Joined: 08/09/2005 20:08

#9 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Haris.ba »

Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#10 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Zar je TadiČka hadezenjara? Ja kont'o lijepo bosansko-tuzlansko ćeljade normalnih vidika i obzorja, okrenuto poslu i to...aaaa...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Haris.ba wrote:Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
Znam najmanje 4 osobe koje će im omogućiti spektakularan bijeg iz pritvorske jedinice, nek' se ne brinu ;-)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#12 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Javno se nudim Kraljevini Norveškoj da obavještajno volontiram za interes Krune i da radim na podrivanju sistema i vlasti u BiH kako bih stvarao teren za buduće prisajedinjenje teritorije BiH Kraljevini Norveškoj.

Svi upiti SIPA-e, FUP-a i ostalih službi - u inboks, nije problem.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Haris.ba wrote:Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
Nisam ja te srece, da od drzave dobijem par stotina milja odstete i osiguran azil u EU drzavi svog izbora. :)

Joj a kako bi Simicu bilo sa mnom u celiji... :lol: Kako bi ga jebo u mozak dok se ne resetuje na tvornicke postavke, zaposlili bi me poslije na psihijatriji kao strucnog saradnika :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:Zar je TadiČka hadezenjara? Ja kont'o lijepo bosansko-tuzlansko ćeljade normalnih vidika i obzorja, okrenuto poslu i to...aaaa...
I politicki, i rodbinski HDZ
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#15 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Novak20 »

Zašto Gordana Tadić ne podnese ostavku nakon blamaže ?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#16 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Roccohljup »

Alfons Kauders wrote:
Haris.ba wrote:Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
Nisam ja te srece, da od drzave dobijem par stotina milja odstete i osiguran azil u EU drzavi svog izbora. :)

Joj a kako bi Simicu bilo sa mnom u celiji... :lol: Kako bi ga jebo u mozak dok se ne resetuje na tvornicke postavke, zaposlili bi me poslije na psihijatriji kao strucnog saradnika :lol:
Znači da ne šaljemo vazelJin. Bit će sexa i bez toga :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#17 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:
Haris.ba wrote:Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
Znam najmanje 4 osobe koje će im omogućiti spektakularan bijeg iz pritvorske jedinice, nek' se ne brinu ;-)
Sta ce mi cetiri kraj jedne ali vrijedne?

Image
User avatar
Haris.ba
Posts: 24789
Joined: 08/09/2005 20:08

#18 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Haris.ba »

Novak20 wrote:Zašto Gordana Tadić ne podnese ostavku nakon blamaže ?
4 milje plata, službeno vozilo, moć (tužioc ima ogromnu moć u svojim rukama)...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#19 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Roccohljup wrote:
Alfons Kauders wrote:
Haris.ba wrote:Uh. Biće materijala za Sipu. Mogu zamisliti teksta na klixu. Sipa u saradnji sa Klix portalom spriječila kaljanje ugleda tužilaštva BiH. Lice koje je koristilo pseudonim A.K., nastanjen u Tuzli, praviće društvo skribomanu J.Š. u pritvorskoj jedinici Suda BiH. :D
Nisam ja te srece, da od drzave dobijem par stotina milja odstete i osiguran azil u EU drzavi svog izbora. :)

Joj a kako bi Simicu bilo sa mnom u celiji... :lol: Kako bi ga jebo u mozak dok se ne resetuje na tvornicke postavke, zaposlili bi me poslije na psihijatriji kao strucnog saradnika :lol:
Znači da ne šaljemo vazelJin. Bit će sexa i bez toga :)
Jok, ovo ce biti platonsko jebavanje u zdrav mozak :)

Zapravo, Simic je u pitanju... znaci... jebavanje u nezdrav mozak
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#20 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by arzuhal »

Haris.ba wrote:
Novak20 wrote:Zašto Gordana Tadić ne podnese ostavku nakon blamaže ?
4 milje plata, službeno vozilo, moć (tužioc ima ogromnu moć u svojim rukama)...
:lol: :lol:

Zbunio se, valjda, pa pita... :mrgreen:

Gordana: :pisnula:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#21 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Novak20 wrote:Zašto Gordana Tadić ne podnese ostavku nakon blamaže ?
Pa jedno je blamaza, a jedno krivicno djelo.

Da je gola radila aerobik u kancelariji kao ona sutkinja, to bi bila blamaza. Onda se poklopis i povuces, da se ne brukas.

Ovo je krivicno djelo, a kad njega napravis, onda se bas i ne povlacis iz javnosti svojom voljom, radi obraza, vec zato sto je posjeta u KPZ Tuzla dvaput sedmicno.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#22 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Roccohljup »

Eh da s eu nasKE tako lako daju ostavke radi moralne odgovornosti,obraza ili savjesti........ne bi niko od sadašnje garniture ni bio u politici. Ovima je armirani beton a ne đon obraz.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#23 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Alfons Kauders »

Roccohljup wrote:Eh da s eu nasKE tako lako daju ostavke radi moralne odgovornosti,obraza ili savjesti........ne bi niko od sadašnje garniture ni bio u politici. Ovima je armirani beton a ne đon obraz.
Jedini covjek koji je dao ostavku radi moralne odgovornosi i obraza je Himzo Selimovic nakon paljevine 2014.

A covjek bio najmanje odgovoran, kad se pogleda reakcija SIPA i FUP. :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by JThomas »

čim su prošle sedmice prozvali na spuštanje tenzija, sve je bilo jasno.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#25 Re: Zašto Gordana Tadić nije uhapšena?

Post by Roccohljup »

I za njega sad kazu dalabu. Kazu da se i onaj tenkre Zeljković (premijer kantona SA) odmah pokajao kad je dao ostavku poslije protesta.......kad je vidio kako se sve smirilo i zataškalo :)
Post Reply