Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#276 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

moonca wrote:
choxnox wrote:
moonca wrote:Nisam voljela cjenkanja.. no, godinama radim u servis uslugama, gdje je to neminovno.... :lol: moras kupcu dati popust.Koliki ..zavisi.. daj cijenu i gledaj kako reaguje--- :lol: ako iskolaci oci- spustaj odmah , ne daj mu da progovori..
Gdje radis da i ja naletim :D

..Nisam blizu... :wink: :)
Ma znam da si na drugom kraju svijeta, ali ako je dobar popust... :D
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#277 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

Qler wrote:Prije par godina ja kod burazera u Tibri, postavljamo store. I sad budimo onaj nosac sto ide u zid iznad prozora, ne na plafon, pa se na one halke zakači stora. Izmjerim ja na jednom kraju 10cm od plafona, na drugom kraju isto, razmak manje od 2m... Izbusimo, postavimo.... Krivo... Vamo nosač bliže prozoru nego na drugom kraju.. Ja opet metra, 10cm tamo 10cm vamo od plafona... Ali kriv plafon, na dužini prozora sa balkonskim vratima 4cm razlike. Ni danas mi nije jasno kako toliko.
Zato se nikada ne busi po zidovima bez vaservage :wink:
User avatar
nepass1
Posts: 9439
Joined: 06/07/2017 07:35

#278 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by nepass1 »

pisao sam vec na temama o stanovima. imam stan u novogradnji 2016 napravljeno i starogradnji 1958g napravljeno.
stan u starogradnji kad smo kupili zidovi su bili valoviti, plafon neka slama jbt u stanu mislim tri uticnice za struju. provodili novu struju, gletovali zidove, wc kompket renoviranje, cjevi bile ako jacec stisnes lome se. i opet hocu ameriicki plakar, dosli ljudi nista nije u vinklu haj doduse rekli su mi ovo je jos dobro kako je u tibri, mozda da me utjese :D . stavio i novu skupu stolariju. zvucna izolacija u stanu, komsiji ispod vibrira mobitel nije da cujem vec me probudi, komsija do se tusira i pjeva ja pjevam sa njim, ne zajebajem se. ovi ispod kupe onaj ventilator sto se kaci na plafon ne znam koliko neprespavanih noci sam imao. isto kao da mi vesmasina kraj uha centrifugu odradjuje. nakon par svadja se dogovorimo da iza 12h ne pale. zgrada je pravljena od one male cigle pa kao imaju dva sloja izmedju je staklena,vuna ili sta vec. bar tako komsije kazu. ljeti u stanu termometar pokazuje divnih 28 stepeni, doduse zimi racun za plin nije preko 50km, ugl 300km plina godisnje i ostane koja marka u pretplati. zgrada je srarom gradu, prepisaj hoda do vijecnice. u zgradi su 24 stana na dva ulaza i ima 8 parking mjesta.
stan u novogradnji, prvo ima lift :D kupljeno parking mjesto, udjes u garazu lift do stana ma ljepota. na zgradi je stolarija sa kojom kad je zatvorena eventualno cujes alarm da se upali na nekom autu, na mojoj strani ima pet stanova, ja uzeo u sredini, stan do mene sa desna,malac od mozda dvije g. apsolutno nikad nisam cuo da place, sa lijeve strane beba od neka dva mjeseca, apsolutno nisam ni jednom cuo to djete, eh sa sprata iznad cujem curicu da trci navecer ali i to je ono "u daljini". racun za plin, npr zimis zbog bebe je bilo 24h na 23 stepeba upaljeno i iznosio je 100KM, dok smo nas dvoje sami bili zbog posla nije prelazio 40KM. haustor je osvjetljen prirodnom svjetloscu, meni bar izgleda fantasticno. meni najvise sto smeta je kad komsije ispod mene kuhaju znam osjetiti miris hrane zbog nape i pritisak vode bi mogao biti jaci. ulazna vrata mislim da nisu preko 180KM kostala, unutrasnja vrata su najjeftinija moguca.
u starogradnji voda se placa pausalno, sad je prazan stan i doslo mi vode 25KM, novogradnja sa vodomjerom 11.50KM racun.
jedina,prednost starogradnje je lokacija. po svemu ostalom uvjek bi se ta,novogradnju odlucio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65338
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#279 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by _BataZiv_0809 »

Odakle ti pare frajeru :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 9439
Joined: 06/07/2017 07:35

#280 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by nepass1 »

_BataZiv_0809 wrote:Odakle ti pare frajeru :mrgreen:
od banke :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65338
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#281 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by _BataZiv_0809 »

nepass1 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Odakle ti pare frajeru :mrgreen:
od banke :D
Kapitalisto :mrgreen:
User avatar
shape of despair
Posts: 3071
Joined: 09/04/2008 18:41

#282 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by shape of despair »

nepass1 wrote:pisao sam vec na temama o stanovima. imam stan u novogradnji 2016 napravljeno i starogradnji 1958g napravljeno.
stan u starogradnji kad smo kupili zidovi su bili valoviti, plafon neka slama jbt u stanu mislim tri uticnice za struju. provodili novu struju, gletovali zidove, wc kompket renoviranje, cjevi bile ako jacec stisnes lome se. i opet hocu ameriicki plakar, dosli ljudi nista nije u vinklu haj doduse rekli su mi ovo je jos dobro kako je u tibri, mozda da me utjese :D . stavio i novu skupu stolariju. zvucna izolacija u stanu, komsiji ispod vibrira mobitel nije da cujem vec me probudi, komsija do se tusira i pjeva ja pjevam sa njim, ne zajebajem se. ovi ispod kupe onaj ventilator sto se kaci na plafon ne znam koliko neprespavanih noci sam imao. isto kao da mi vesmasina kraj uha centrifugu odradjuje. nakon par svadja se dogovorimo da iza 12h ne pale. zgrada je pravljena od one male cigle pa kao imaju dva sloja izmedju je staklena,vuna ili sta vec. bar tako komsije kazu. ljeti u stanu termometar pokazuje divnih 28 stepeni, doduse zimi racun za plin nije preko 50km, ugl 300km plina godisnje i ostane koja marka u pretplati. zgrada je srarom gradu, prepisaj hoda do vijecnice. u zgradi su 24 stana na dva ulaza i ima 8 parking mjesta.
stan u novogradnji, prvo ima lift :D kupljeno parking mjesto, udjes u garazu lift do stana ma ljepota. na zgradi je stolarija sa kojom kad je zatvorena eventualno cujes alarm da se upali na nekom autu, na mojoj strani ima pet stanova, ja uzeo u sredini, stan do mene sa desna,malac od mozda dvije g. apsolutno nikad nisam cuo da place, sa lijeve strane beba od neka dva mjeseca, apsolutno nisam ni jednom cuo to djete, eh sa sprata iznad cujem curicu da trci navecer ali i to je ono "u daljini". racun za plin, npr zimis zbog bebe je bilo 24h na 23 stepeba upaljeno i iznosio je 100KM, dok smo nas dvoje sami bili zbog posla nije prelazio 40KM. haustor je osvjetljen prirodnom svjetloscu, meni bar izgleda fantasticno. meni najvise sto smeta je kad komsije ispod mene kuhaju znam osjetiti miris hrane zbog nape i pritisak vode bi mogao biti jaci. ulazna vrata mislim da nisu preko 180KM kostala, unutrasnja vrata su najjeftinija moguca.
u starogradnji voda se placa pausalno, sad je prazan stan i doslo mi vode 25KM, novogradnja sa vodomjerom 11.50KM racun.
jedina,prednost starogradnje je lokacija. po svemu ostalom uvjek bi se ta,novogradnju odlucio.
Pa ne kupuje se stan u starogradnji staroj 70+ godina. Eto takvih u Avde jabučice na izvoz. Valjda gledaš neku bolju godinu 1970-1990.
Znači kupio si stan sa valovitim zidovima, slamom u plafonu, znao da je to ulaganje 50k+ i došao se žalit. Pa niko te tjero nije da kupuš smeće
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#283 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Zizi505 »

Thorgerson wrote:
gidra wrote: Navest ću svoj lični primjer, imam stan koji sam kupio u zgradi na Malti, siva fasadna cigla-kifla (ista zgrada kao ona Viza za budućnost na M.Dvoru), pravljena za oficirska JNA lica u koji sam uložio grdne pare za renoviranje, sigurno preko 50 milja. Garantujem da je taj stan obzirom i na kvalitet same zgrade i renoviranja kvalitetniji od sve ijednog stana u zgradi "Moja Malta" preko puta ili o stanovima u novogradnjama na Alipašinom mostu, kao što je Tibra, Veneto, bio sam u svim tim zgradama...
Pretpostavljam da si zamjenio i cijevi i instalacije u citavoj zgradi u svom ulazu koje su stare preko 30 i kusur godina?

I joj pusti mi se te više šuplje jalijaške. Pravljena za JNA lica. Ja kad sam tražio da kupim stan, svaki stan u starogradnji je bio pravljen za jna vojna lica, za partijske funkcionere itd...tu šuplju ne znam više ko može popušit.

I tada je bila masovna gradnja, i ta kifla kad je pravljena. Bila je masovnija gradnja nego sada. :-) :-) Sta mislis koliko je zgrada napravljeno tih godina u Sarajevu? Pa Alipašino čitavo izgrađeno za 4-5 godina. 80% Dobrinje za 3 godine. Ciglane citave za 2-3 godine. :run:

Moja zgrada sama pravljena godinu dana. Sama ona. I ti mi sad tu pričaš o nekakvoj masovnoj gradnji danas. Te kako se tu prave fule zbog toga.

Ti jesi renovirao svoj stan, ali nisi renovirao citavu zgradu. Ta zgrada je stara kolko? 30 i nesto godina? I ti sad meni hoces da kazes da je njega konstrukcija izdrljivija i da je ta zgrada bolja od zgrade u kojoj sam ja kupio stan koja je stara 2 godine. Ok. Ako ti je tako lakše.

Mogu sve prihvatiti da je lokacija bolja, pa za neke zgrade i pristup, infrastruktura, ali tu priču da je zgrada stara 40 godina bolja od zgrade koja je nova, ne znam to mi nema logike. Ali nikakve.
Koja firma je pravila tvoju zgradu?
User avatar
nepass1
Posts: 9439
Joined: 06/07/2017 07:35

#284 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by nepass1 »

ne zalim se nista samo iznio kako je. ne znam sto si agresivan :D
lissics
Posts: 499
Joined: 09/08/2018 06:29

#285 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by lissics »

Ne znam ljudi ali ja kad udjem u stariju zgradu pa vidim one birvaktile pločice, pa stari lift...mene neka tjeskoba obuzme.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#286 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

nepass1 wrote:pisao sam vec na temama o stanovima. imam stan u novogradnji 2016 napravljeno i starogradnji 1958g napravljeno.
stan u starogradnji kad smo kupili zidovi su bili valoviti, plafon neka slama jbt u stanu mislim tri uticnice za struju. provodili novu struju, gletovali zidove, wc kompket renoviranje, cjevi bile ako jacec stisnes lome se. i opet hocu ameriicki plakar, dosli ljudi nista nije u vinklu haj doduse rekli su mi ovo je jos dobro kako je u tibri, mozda da me utjese :D . stavio i novu skupu stolariju. zvucna izolacija u stanu, komsiji ispod vibrira mobitel nije da cujem vec me probudi, komsija do se tusira i pjeva ja pjevam sa njim, ne zajebajem se. ovi ispod kupe onaj ventilator sto se kaci na plafon ne znam koliko neprespavanih noci sam imao. isto kao da mi vesmasina kraj uha centrifugu odradjuje. nakon par svadja se dogovorimo da iza 12h ne pale. zgrada je pravljena od one male cigle pa kao imaju dva sloja izmedju je staklena,vuna ili sta vec. bar tako komsije kazu. ljeti u stanu termometar pokazuje divnih 28 stepeni, doduse zimi racun za plin nije preko 50km, ugl 300km plina godisnje i ostane koja marka u pretplati. zgrada je srarom gradu, prepisaj hoda do vijecnice. u zgradi su 24 stana na dva ulaza i ima 8 parking mjesta.
stan u novogradnji, prvo ima lift :D kupljeno parking mjesto, udjes u garazu lift do stana ma ljepota. na zgradi je stolarija sa kojom kad je zatvorena eventualno cujes alarm da se upali na nekom autu, na mojoj strani ima pet stanova, ja uzeo u sredini, stan do mene sa desna,malac od mozda dvije g. apsolutno nikad nisam cuo da place, sa lijeve strane beba od neka dva mjeseca, apsolutno nisam ni jednom cuo to djete, eh sa sprata iznad cujem curicu da trci navecer ali i to je ono "u daljini". racun za plin, npr zimis zbog bebe je bilo 24h na 23 stepeba upaljeno i iznosio je 100KM, dok smo nas dvoje sami bili zbog posla nije prelazio 40KM. haustor je osvjetljen prirodnom svjetloscu, meni bar izgleda fantasticno. meni najvise sto smeta je kad komsije ispod mene kuhaju znam osjetiti miris hrane zbog nape i pritisak vode bi mogao biti jaci. ulazna vrata mislim da nisu preko 180KM kostala, unutrasnja vrata su najjeftinija moguca.
u starogradnji voda se placa pausalno, sad je prazan stan i doslo mi vode 25KM, novogradnja sa vodomjerom 11.50KM racun.
jedina,prednost starogradnje je lokacija. po svemu ostalom uvjek bi se ta,novogradnju odlucio.
Kupis stan u zgradi koja je gradjena dok je Hitler jos bio u hodaljci i zalis se na neravne zidove (i jos hiljadu drugih stvari) i na kraju to referenca da starogradnja niposto ne valja, ali je novogradnja zato zakon... Bezuslovno moze braniti novogradnju, a u isto vrijeme kuditi starogradnju samo neko ko nikada nije proveo vise od 2 mjeseca u starogradnji gradjenoj od 1980. pa do rata.

Niko ne spori da mozda ima kvalitetne novogradnje, ali se takve zgrade pa i u cijeloj BIH mogu nabrojati na prste.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#287 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

lissics wrote:Ne znam ljudi ali ja kad udjem u stariju zgradu pa vidim one birvaktile pločice, pa stari lift...mene neka tjeskoba obuzme.
To se kod nas kaze "kad se opanak pocipeli" :D
User avatar
nepass1
Posts: 9439
Joined: 06/07/2017 07:35

#288 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by nepass1 »

ne zalim se ja na starogradnju, sta ste se nasli uvrijedjeni kao da sam vam mater opsovao?
meni ova starogradnja donosi pare, stan se renta, platio ga 1250km po kvadratu, mislim da je udvostrucio vrijednost.
jebi ga nisam imao prilike ziviti u toj elitnoj starogradnji. ali se sad ne bih mjenjao za alipasino one nebodere na jezeru 0rije okretaljke, one zgrade u hrasnom kod robota.
gdje si to ti provodio vrijeme u novogradnji, mozda iz auta vidio novu zgradu.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#289 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

Auto? Sta je to?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#290 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by nosara »

lissics wrote:Ne znam ljudi ali ja kad udjem u stariju zgradu pa vidim one birvaktile pločice, pa stari lift...mene neka tjeskoba obuzme.
:lol:

A kako je s asvaltom, jel te jos ziga ili si se navikao? :D
lissics
Posts: 499
Joined: 09/08/2018 06:29

#291 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by lissics »

choxnox wrote:
lissics wrote:Ne znam ljudi ali ja kad udjem u stariju zgradu pa vidim one birvaktile pločice, pa stari lift...mene neka tjeskoba obuzme.
To se kod nas kaze "kad se opanak pocipeli" :D
Ja sam navikao da zivim gdje je cisto i uredno. Ko ne zna za bolje neka ga u rupi
User avatar
sime_cipol
Posts: 15871
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#292 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by sime_cipol »

Na prste jedne ruke se u Sarajevu mogu izbrojati zgrade u novogradnji koje se mogu porediti sa "starogradnjom" pred rat kao sto su Breka, Ciglane, Dobrinja 5 i Vojnicko polje.
lissics
Posts: 499
Joined: 09/08/2018 06:29

#293 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by lissics »

Nema mnogo klijentele za kvalitetne stanove u danasnjem Sarajevu. Traze se vecinom socijalni stanovi
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#294 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by choxnox »

lissics wrote:
choxnox wrote:
lissics wrote:Ne znam ljudi ali ja kad udjem u stariju zgradu pa vidim one birvaktile pločice, pa stari lift...mene neka tjeskoba obuzme.
To se kod nas kaze "kad se opanak pocipeli" :D
Ja sam navikao da zivim gdje je cisto i uredno. Ko ne zna za bolje neka ga u rupi
To da li je cisto i uredno zavisi prije svega od ljudi. Imas po novogradnji bruku naseljenih peksina.
User avatar
mk ultra
Posts: 19139
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#295 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by mk ultra »

lissics wrote:Nema mnogo klijentele za kvalitetne stanove u danasnjem Sarajevu. Traze se vecinom socijalni stanovi
Nista nema socijalno u cijeni 2200KM po kvadratu a njega u izgradnji kosta 900 maksimum
lissics
Posts: 499
Joined: 09/08/2018 06:29

#296 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by lissics »

mk ultra wrote:
lissics wrote:Nema mnogo klijentele za kvalitetne stanove u danasnjem Sarajevu. Traze se vecinom socijalni stanovi
Nista nema socijalno u cijeni 2200KM po kvadratu a njega u izgradnji kosta 900 maksimum
Kosta vise ako se uzme obzir zemljiste, da je cijena recimo sa PDV-om i sl. Ipak je mit da imaju profit 100%
User avatar
sime_cipol
Posts: 15871
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#297 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by sime_cipol »

Ja mislim da oni rade za dobrobit zajednice, da se raja skuci visokokvalitetnim stanovima za male pare. Vjerovatno rade tu negdje oko + nule. Možda zarade neku sicu, eto da se ima.
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#298 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by TheGodfather001 »

Ne rade za maržu 100% nego 150-200%. Tibra Kiseljak vs. Tibra Buća Potok vs Tibra Nedžarići = 800 vs 2100 vs 1650 - isti materijal isti stil isto sve. I koja je to marža? Eto Tiho pravi za "sarajevsku raju" stanove i poklanja ih haman. Nova Otoka isto s.anje samo bolji arhitekta.
Ali on topic - ima starogradnje samo da dovedeš bager i srušiš (Švrakino npr), ali ima starogradnje gdje su stanari mijenjali lift preko upravitelja, osvježavali redovno stubište, čistili i vršili deratizaciju, dezinskeciju i dezinfekciju podruma. Gdje se redovno plaća upravitelj pa se zamijeni krov i tako dalje... U takvoj zgradi sam kupio stan, a prije toga obišao 150 stanova. Novogradnje, starogradnje u svim opštinama osim Hadžića. Jedina starogradnja koja mi se svidjela (osim moje zgrade)je u Lužanima i to zgrada gdje je nekad bio Ciklocentar i ona prekoputa Proming pumpe (sa garažama). Ostalo je samo za implozije i uklanjanja.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24173
Joined: 08/09/2005 20:08

#299 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Haris.ba »

Mislio sam da znas i cemu pricas dok nisi dao konkretne primjere. Ta preko puta Prominga jeste novogradnja, ali sa mnogo minusa. Hajde raspored prostorija i nekako, ali gradjena je sa mnogo konpromisa. Valjda je dovoljno reci da i danas placaju mobu da izvlaci govna jer kanalizacija nine odradjena dobro.

A ta zgrada gdje je bio ciklocentar je bas zapustena. Ali, nekome se i to svidja. Ne vidim po cemu je posebna. Ista zgrada ko ostale iz 80ih koje su se gradile po Luzanima. Koliko se sjecam nema ni lift.

Gdje si kupio na kraju?
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#300 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by TheGodfather001 »

Haris.ba wrote:Mislio sam da znas i cemu pricas dok nisi dao konkretne primjere. Ta preko puta Prominga jeste novogradnja, ali sa mnogo minusa. Hajde raspored prostorija i nekako, ali gradjena je sa mnogo konpromisa. Valjda je dovoljno reci da i danas placaju mobu da izvlaci govna jer kanalizacija nine odradjena dobro.

A ta zgrada gdje je bio ciklocentar je bas zapustena. Ali, nekome se i to svidja. Ne vidim po cemu je posebna. Ista zgrada ko ostale iz 80ih koje su se gradile po Luzanima. Koliko se sjecam nema ni lift.

Gdje si kupio na kraju?
Ne mislim na žutu zgradu sa onim alatima nego iza nje. Gdje su garaže i podrum pića, tamo sam gledao stan sa vrhunskim rasporedom doduše u izvornom stanju. Nisam primjetio sKeptičku jamu okolo. Znam za tu novogradnju da je imala problema sa podzemnim vodama pa je garaža plavila... ali to su glasine bile...
Gdje je CC bio meni je bila super i ulaz je bio pristojan, stan tako-tako, ali je imao pogled prema malom igralištu ili nekom parkiću koliko se sjećam.
A gdje sam kupio - zasad je službena tajna :D Niske su zgrade uglavnom - 6 stanova u ulazu i podrumi :skoljka:
Post Reply