ZANIMA ME VASE MISLJENJE!HELP!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
SWEETY1
Posts: 8
Joined: 24/04/2007 19:51

#1 ZANIMA ME VASE MISLJENJE!HELP!

Post by SWEETY1 »

U vezi sam tri godine.Prije tri tjedna decku je dosla sestricna iz Kine koju nikad nije vidio osim na slici.Cura ima 17 godina i lici na njegovu omiljenu glumicu(ako ste gledali charlijeve andjele znate o cemu pricam-Od te glumice je imao na pocetku nase veze sve slike i rekao mi je da ga ona najvise pali)No to je sve ok dok me on nije poceo zapostavljat radi nje.Jasno mi je da je tu bila samo par tjedana ali to ne znaci da ne mogu i ja s njima biti.Dosla je ovdje s mamom i vec prvi dan otisli su svi na veceru.Nakon vecere on je otisao na samo s njom setati po gradu,a prije nego sto je dosla uopce rekao je da normalno da cu i ja biti s njim i s njom tj.da cemo se druzit.Nisam ljubomorna ako ce to sad netko izvuci iz konteksta nego me ljuti cinjenica kad ga ja zovem van onda mu se nikad ne da i kao ne voli izlazit po noci a s njom je izlazio svaku vecer van na mjesta na koja sa mnom nije.Bez da je mene pozvao.Prosle godine uopce nismo isli na more njemu se nije dalo,a neki dan je otisao s njenom mamom i s njom na more i setao se s njom uz obalu.Nije mi se taj dan uopce htio javit na mobitel.Vidjela sam njenu sliku uz more u njegovom mobitelu.Jedan dan smo se nasli ja ona i moj decko i ona je naglasavala kako voli flertat i dok sam se ja trudila pokazati joj grad oni su imali neku svoju internu spiku i stalno su se cerekali.Od kad je ona dosla on je poceo pit alkohol a prije nikad nije jer mu je tata alkoholicar i mrzi to.Ja stvarno ne znam sto da mislim.On nije klinac,da bi se ponasao nezreo vec je odrasla osoba.Glupo mi je mislit da mu se ona svidja jer mu je sestricna ali ne razumijem njegovo ponasanje.Zbog nje je poceo igrat igricu koju ona voli i bili su cijele dane zajedno kao sto smo on i ja bili prije.Svaki dan bi se vidjeli,sad smo se vidjeli samo dva puta od kad je ona dosla.Da naglasim da svira instrument kao i on pa su zajedno svirali.I jednom se slucajno javio kad sam ga zvala i cula sam njen glas-Sad nakon igrice cu te izmasirati.!Pitala sam ga zar te masirala rekao je ma ne-rekla je message a ne massage..Laze!Oni imaju tu svoj stan no ona je zadnji dan spavala kod decka u krevetu.On zivi s roditeljima.On je navodno spavao u drugom krevetu.No dobro da skratim pricu sad je otisla i pronasla sam poruku koju je poslao njoj ide ovako-pisat cu na hrvatskom-Hey,njeno ime,tako sam tuzan sto si otisla a tek je proslo dva sata.Plakao sam ovo jutro!Molim te pozuri se sto prije da dodjes ovdje zivjeti jer cu umrijeti bez tebe!Usla si mi pod kozu!!Falite mi i ti i mama.Nemoj piti bez mene!Volim te sestro!bak bak(neka njihova interna sala)pusa

ETO TO JOJ JE POSLAO PA SAD KOMENTIRAJTE MOLIM VAS
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#2

Post by patrius »

ma nema se tu sta komentirat,frajer je puk'o ko lubenica!!!nego ti,draga slatkice,okreci novu stranicu...
SWEETY1
Posts: 8
Joined: 24/04/2007 19:51

#3

Post by SWEETY1 »

KAKO MISLIS PUKO?KAKO KOMENTIRAS NJEGOVO PONASANJE?
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#4

Post by zzzzz »

Slican se slicnom raduje, bar izgleda da je tako kod ovog tvog djuvegije. Lozi se na glumicu iz charlijevih andjela, naglasava ti to (mada ne mora nista znaciti), nalozio se na sestricnu, tebe zapostavlja itd. Svi mi odrastamo sa nekim idealom ljepote a mozda je njegov ideal kineska zena.

Najzalosnije je ako budete skupa iz neke navike, to niko sebi ne bi trebao dozvoliti. Bice ti guravo jer pretpostavljam da ga gotivis a ovo sto ti se izmice, situaciju ne cini nimalo laksom, jos vise ces da ga gotivis i bice ti teze da stavis tacku na sve to.

Meni djeluje da te se on zasitio, koliko god bolno zvucalo
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#5 Re: ZANIMA ME VASE MISLJENJE!HELP!

Post by Eshek »

SWEETY1 wrote:ETO TO JOJ JE POSLAO PA SAD KOMENTIRAJTE MOLIM VAS
Zar se tu ima šta komentirati :?
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#6

Post by ztluhcs »

Ma haj ba, vratiæe se èim skonta da se sa sestriènom ne mo¾e / ne bi trebao kresati...

Ili èekaj ili i ti pitaj familiju ima¹ li nekih zgodnih amid¾iæa :D za oko kuæe...

Joj jebote, ima li iko normalan ovdje :lol: :lol:
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#7

Post by didgeridoo »

incest, sister
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#8

Post by karanana »

Uh palim se i ja na Lucy Liu. Sto moja sestra ne lici na nju u p.m.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#9

Post by ztluhcs »

stochar wrote:
ztluhcs wrote:Ma haj ba, vratiæe se èim skonta da se sa sestriènom ne mo¾e / ne bi trebao kresati...

Ili èekaj ili i ti pitaj familiju ima¹ li nekih zgodnih amid¾iæa :D za oko kuæe...

Joj jebote, ima li iko normalan ovdje :lol: :lol:
ko ce kome ko svoj svome! :-) :-) :-)
Ha ja :D
cinderella
Posts: 203
Joined: 09/04/2007 12:17
Location: SARAJEVO

#10

Post by cinderella »

malena,u gadnoj si situaciji,ali nije ni njemu lako...zamisli da se ložiš na svoju vlastitu krv...to je malo bolesno,zar ne? da sam na tvom mjestu,sjela bih s njim i popričala...pa,niste djeca,brate dragi... reci mu da si sve skontala i da nisi glupačica koja će čekati da ga ova otkanta pa da se on skonta da želi biti s tobom... zamoli ga da bar bude iskren i da te ne vuče više za nos,poslije toliko godina veze bar si toliko zaslužila... sretno! :-D
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#11

Post by Rania »

ocito je da ga volis i da podsvjesno ne zelis vidjeti jasne cinjenice.
Mislim da je vasa veza gotova. :( To sad ne zelis cuti ali sto se prije suocis sa istinom bolje je.
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by sicky »

meni ga žao..kol'ko je jadan... :shock:
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#13

Post by ifbbpro »

Ma ja bi mu j... mater :D :D :D :D :D
karlita
Posts: 41
Joined: 20/04/2007 08:18
Location: Sarajevo
Contact:

#14

Post by karlita »

Prije par godina desilo mi se slično, nije bila u pitanju vlastita krv, ali se dragi nalozio na jednu zensku koju je upoznao dok je bio kod rodbine u holandiji i nasla mu ja poruke na mobitelu, ali tek nakon pola godine, ostavio ih i to se fakat slucajno desilo, jer mi je trebao neki broj telefona koji je bio u jednoj poruci, i elem, odoh slucajno u arhiv poruka i imala sam sta vidjet, ono poruke zavrsavaju tipa Always yours i sl. i po..zdila naravno, sasula po njemu, a on lafo pa to su ti ona standardna sranja koja se pisu ui pismima, reko super, a meni se nisi sjetio ni jedno takvo sranje nekad stavit!? elem, kako sam ja to skontala nakon pola godine, a to ocigledno zavrseno bilo nisam ni raskinila, sad mi nekad krivo, ali jbg, ali da sam to saznala netom kako se to desilo, bogami potrudila bi se da pozali za svime sto je imao sa mnom, nekad vidim da dok te ne izgube fakat ne znaju sta imaju, draga nemoj trcat za njim, znam ja da boli saznanje grozno, ali boli jos vise kad se osjetis kao neciji otirac od kojeg mozes raditi sta hoces, pokazi mu zube, da nisi glupa i da znas sta hoces, a i vise sta neces da ti neko radi, ako mu je fakat stalo do tebe odjb ce sve ostalo, a ako ne bolje ga otpili, ne zasluzuje te, a ti definitivno nekog boljeg ;)
amarce
Posts: 192
Joined: 02/09/2006 00:31

#15

Post by amarce »

To ti se zove:zasicenje u vezi.Kad veza postane monotona i dosadna.Nemas volje biti sa "voljenom" osobom.Znas sve njegove postupke,teme za razgovor,mjesta na koja uvijek izlazite.On je sa tobom iz navike reklo bi se..tuzno ali istinito..vjeruj mi...vlastito iskustvo poslije 3 godine
A ta mu je sad djevojka dosla kao osvjezenje poslije monotonije koja je zavladala.
Onaj dio:UVUKLA SI MI SE PO KOZU ili tako nesto...uuuu....to je vec da se zapitas
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#16

Post by Como_Sarajevo »

karlita wrote:Prije par godina desilo mi se slično, nije bila u pitanju vlastita krv, ali se dragi nalozio na jednu zensku koju je upoznao dok je bio kod rodbine u holandiji i nasla mu ja poruke na mobitelu, ali tek nakon pola godine, ostavio ih i to se fakat slucajno desilo, jer mi je trebao neki broj telefona koji je bio u jednoj poruci, i elem, odoh slucajno u arhiv poruka i imala sam sta vidjet, ono poruke zavrsavaju tipa Always yours i sl. i po..zdila naravno, sasula po njemu, a on lafo pa to su ti ona standardna sranja koja se pisu ui pismima, reko super, a meni se nisi sjetio ni jedno takvo sranje nekad stavit!? elem, kako sam ja to skontala nakon pola godine, a to ocigledno zavrseno bilo nisam ni raskinila, sad mi nekad krivo, ali jbg, ali da sam to saznala netom kako se to desilo, bogami potrudila bi se da pozali za svime sto je imao sa mnom, nekad vidim da dok te ne izgube fakat ne znaju sta imaju, draga nemoj trcat za njim, znam ja da boli saznanje grozno, ali boli jos vise kad se osjetis kao neciji otirac od kojeg mozes raditi sta hoces, pokazi mu zube, da nisi glupa i da znas sta hoces, a i vise sta neces da ti neko radi, ako mu je fakat stalo do tebe odjb ce sve ostalo, a ako ne bolje ga otpili, ne zasluzuje te, a ti definitivno nekog boljeg ;)
:D :D Karlita,Karlita....Čikita :lol: :lol: :lol: Valjal to tako :lol: :lol: :lol:
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#17

Post by Zhaba »

jao pa sta je ovo je li to celi svijet cita tudje poruke??? :shock: :shock: Frajer je puko a ti ga bezze gnjavis ili se pomiri s tim samo 2. biti ili odje... ga u 3 pm...
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#18

Post by krkan »

karanana wrote:Uh palim se i ja na Lucy Liu. Sto moja sestra ne lici na nju u p.m.
:(

haj da si rek'o tetka pa moglo bi i proci
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#19

Post by _BosanaC »

SWEETY1 wrote:KAKO MISLIS PUKO?
Puko ko lipic :D
karlita
Posts: 41
Joined: 20/04/2007 08:18
Location: Sarajevo
Contact:

#20

Post by karlita »

De ba Plavac, ne znas ti mene, ih, nekad je ofanziva po porukama, mailovima i sl. bila namjerna, je li, cilj opravdava sredstvo (nekad :D ) a bogami ne dam ja da me neko budalom pravi, i tu grizem :x :D
Ali ovo fakat sto je meni bilo, uh jest me opucalo,onda kad je bilo :x , jbg bas onda kad nista ne sumnjas odes po jedno nadjes drugo :D
Draga sweetya ne daj se ti zjb :thumbup:
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#21

Post by Como_Sarajevo »

karlita wrote:De ba Plavac, ne znas ti mene, ih, nekad je ofanziva po porukama, mailovima i sl. bila namjerna, je li, cilj opravdava sredstvo (nekad :D ) a bogami ne dam ja da me neko budalom pravi, i tu grizem :x :D
Ali ovo fakat sto je meni bilo, uh jest me opucalo,onda kad je bilo :x , jbg bas onda kad nista ne sumnjas odes po jedno nadjes drugo :D
Draga sweetya ne daj se ti zjb :thumbup:
Nevalja rovit :D Po tuđim mobitelima :D Što bi reko jedan moj haver :D Nogicama bi ti meni ćevape jela :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#22

Post by BHG »

_BosanaC wrote:
SWEETY1 wrote:KAKO MISLIS PUKO?
Puko ko lipic :D
ili pak petarda :D


da mu predlozis da potrazi neku pomoc...profesionalnu naravno!
karlita
Posts: 41
Joined: 20/04/2007 08:18
Location: Sarajevo
Contact:

#23

Post by karlita »

Plavac nemoj da ja pocnem ko bi sta cime jeo :D :lol: :lol: :lol:
De nemoj curi da idemo off, ajmo savjeti naprijeeeeeeeeeed-MARS!!!!!! :D
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#24

Post by Como_Sarajevo »

Pa što se savjeta tiče nema tu puno pameti :D Što bi u muškom slučaju rekli :D Jedna se otegla,druga se protegla 8)
Bero Rakun
Posts: 7
Joined: 17/04/2007 12:16

#25

Post by Bero Rakun »

nije krv voda. :-D pa mozes misliti. zaboravi to a njega posalji u kinu. 8)
Post Reply