Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#76 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Satori »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:22
Pa izgleda da je i nju strah, a ništa nisam uradio da ima razloga za tako nešto, a na kakav to način, zar se treba plašiti nekoga kome si drag i ko ti želi ljubav, sreću i sve najbolje u životu, ja sam mislio da se treba plašiti onih koji ti žele zlo !!!
Ama, sto bi nekoj zeni koju samo sreces svaki dan zelio ljubav, srecu i sve najbolje? Realno, sta te se ona tice. Sto bi dodavao rijec po rijec svaki dan, i mastao o njoj makar ti zivot prosao u tome, umjesto da imas normalnu vezu s nekom normalnom zenom?

To je mozda cak i simpaticno kad vam je izmedju 15 i 20 godina. U zrelim godinama to je ponasanje freaka i opsjednute osobe, a zene su se nagledale dovoljno filmova na tu temu.
Last edited by Satori on 30/10/2020 14:39, edited 1 time in total.
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#77 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by bandit_mo »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32
bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Jednostavnije bi bilo da si je pozvao na kavu da se boklje upoznate.
"svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba" - ovo dramatiziranje priliči emo tinejđeru.
" najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa" - ovako sad živiš. Ne prilazeći.
"bolje bi bilo da sam creep" - veći creep djeluješ gledajući je svakodnevno i maltene prateći pogledpm, nego jednim pitanjem Jesi li za kavu.

Nisam balavica, prošla sam razvod i spojeve nakon njega, ali ti od sebe praviš žrtvu, neshavćeni ljubavnik iz sjene, Pablo faking Neruda... Nema slave u tome, sreća prati hrabre (aka, pozovi na kavu).
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#78 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:17
dystopia wrote: 30/10/2020 13:57

pa to je samo obično simpatisanje. kakva crna zaljubljenost.

prišao si joj, nije urodilo plodom, ne znam kakav ti još jasniji znak treba da zaboraviš na tu priču.

usamljeni ljudi prečesto znaju otići predaleko u svojim fantazijama.
To kako će to neko nazvati to je druga tema i otkud ti uopšte to da nije urodilo plodom, zar misliš da će ti se sve osobe na prvu otvoriti i priznati pravo stanje stvari, pa nismo svi isti, ima nas raznih.To što ti pišeš može biti tačno kao što isto tako može biti tačno i to da i ona sada razmišlja o meni kao i ja o njoj i da vrti film kroz glavu zašto je bila tako smušena i izgubljena i da li će imati priliku za popravni, e pa pod tom pretpostavkom ja ću joj dati šansu za popravni, ali dok se glave malo ohlade i moja i njena jer ja trenutno izgori od svih misli koje mi plutaju glavom po principu šta bi bilo kad bi bilo.
Ti polaziš od (možda) krive pretpostavke da je ona smušena, stidljiva, plaha, a u suštini je možda nezainteresirana.
Kako sam kažeš, djelovalo je da želi da joj priđeš, a nakon što si prišao, počinje njena "smušenost" i izvjegavaje. Osim ako ne govoriš o djevojčici koja se pogubi kad joj simpy priđe (a nadam se da nisi), onda je vjerovajtnije da nisi ostavio dobar dojam.
Da isto kao što i ti polaziš od pretpostavke da je nezainteresovana što je moguće, ali više od 100 naših susreta ne ukazuje na to, ja samo kažem da to treba provjeriti i ne znam o kakvim djevojčicama više pričamo, žena je visoko obrazovana i zaposlena godinama, ali je koliko sam vidio zatvorena kao troslojni beton, nju se može vidjeti samo tad kad ide na posao ili sa posla, nju se ne može vidjeti u gradu nigdje i nikad.Ne samo da vjerujem da nije udata nego sam ubjeđen da nema ni momka, svih tih preko 100 puta koliko smo se vidjeli nikad nije bila ni u ženskom ni u muškom društvu, uvijek apsolutno sama.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#79 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by ExNihilo »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32
bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Nije problem što si se obratio, nego to što si od svih stvari koje si mogao reći odabrao komentarisati njeno radno vrijeme i pravac u kojem živi.

Ako djevojka redovno izbjegava kontakt očima, postoji samo jedan razlog za to. Znaš ono kad nastavnik pita ko će uraditi zadatak, a ti gledaš pod sto i izbjegavaš kontakt očima, da ti se ne bi obratio. Eh, to je to. :|

Nastavi dalje. I nemoj biti edgelord, hljeba ti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#80 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:09
moonca wrote: 30/10/2020 12:19 Situacija nije - neubicajna.... pokushao je, nije prihvatila... ne ciniti nista za neko vrijeme...

..za postavljaca ....Kad se dogadjaj desio.. ovih dana u doba --korone ?
Prilazak je bio prije desetak dana, do prilaska me prizivala, a nakon prilaska bježi, uplašio sam je garant, ali šta da radim pa morao sam jednom nekako kako bilo prići, hoću li je vječno gledati kako prolazi pored mene, nisam bio ni nepristojan ni napadan, ni grub, doduše u momentu prilaska nije bila ni ona. Ali je tada kod nje više bio primjetan strah nego nedostatak želje što je razumljivo međutim ja baš nisam neki majstor u razbijanju tog straha, znam da sam za nju stranac, ali to ne želim da budem.Odlučio sam da je izbjegavam nekoliko dana, a onda da se opet pojavim da je u prolazu pozdravim ma šta ona u tom trenutku radila i ma koliko ne obraćala pažnju na mene samo da vidim hoće li išta odgovoriti pa ako ne odgovori taj dan, sljedeći opet isto, pa nakon toga opet isto sve dok ne odgovori ili zdravo ili odbi, ja ovdje drugo riješenje ne vidim pa ako kaže zdravo ne nastavljati konverzaciju nego produžiti svojim putem pa narednog dana dodati još neku riječ i sve tako korak po korak, meni se ona toliko sviđa da mi se apsolutno nigdje ne žuri taman i život prošao u tome.
..Mislim da si trebao poceti s pozdravljanejm, prije si joj prisao....no, dobro- ako se opet sretnete i ako vam se pogledi sretnu- samo se nasmjeshi ili klimni glavom kao pozdrav... ne govorom.. :staima:

:lol: :sabur:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#81 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

meni je to tvoje creepy.
napisala sam da mi se upravo sinoć desilo da me neko na ulici zaustavio da se upoznamo, a ja sam stiskala jače torbicu i osvrtala se ima li ko još u blizini.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#82 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:38
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32
bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Jednostavnije bi bilo da si je pozvao na kavu da se boklje upoznate.
"svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba" - ovo dramatiziranje priliči emo tinejđeru.
" najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa" - ovako sad živiš. Ne prilazeći.
"bolje bi bilo da sam creep" - veći creep djeluješ gledajući je svakodnevno i maltene prateći pogledpm, nego jednim pitanjem Jesi li za kavu.

Nisam balavica, prošla sam razvod i spojeve nakon njega, ali ti od sebe praviš žrtvu, neshavćeni ljubavnik iz sjene, Pablo faking Neruda... Nema slave u tome, sreća prati hrabre (aka, pozovi na kavu).
Zato i jesam ovdje da čujem i druga mišljenja iz ženskog ugla, ja sam recimo odgajan tako da ako damu odmah pozovem na kafu da to može biti i drugačije protumačeno, a to ne želim posebno ne u ovom slučaju, ljudi moji žena mi se mnogo sviđa i ne bi sebi oprostio nikad ako bi od toga odustao sad, a onda nakon par godina saznam nekako da sam se i ja sviđao njoj, ali da je sve propalo zbog nekih blentavih okolnosti. Pa valjda se mora nekako prije samog poziva dati do znanja da si zainteresovan, to bi ti izašla s nekim na kafu odmah ko ti priđe prvi put i to ti nije creep pa mi onda reci da niste čudne. Što se tiče pogleda nisam pratio samo ja nju nego i ona mene i meni je to što me ona prati pogledom i osmijehuje se predivno, a kad ja uzvratim njoj bi trebalo da bude creep, pa možda bi onda trebao da složim neku facu ljutog lava koji želi da je proždere, tad bi vjerovatno pozvala psihijatrijsku kliniku, da li vi žene primjećujete da šta god da se uradi vi ćete u tome naći da nešto ne valja jer ste u takvoj poziciji da to možete. U svakom slučaju što više ljudi pamet je veća, zato hvala i tebi i svima.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#83 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by saint_mirad »

Pitaj je za kafu, druye, vrlo otvoreno i direktno. Više ćeš se kajati zbog stvari koje nisi uradio a mogao si, nego za one koji si uradio.

A postoji i realna mogućnost da joj se ne sviđas. Kad je pozoves na kafu znaceš na čemu si.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#84 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Control panel »

Pridji, pitaj da izadjete, javi nam se sa rezultatima. Do tada ova tema nema smisla ivec su te poceli zezati.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#85 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Control panel wrote: 30/10/2020 15:00 Pridji, pitaj da izadjete, javi nam se sa rezultatima. Do tada ova tema nema smisla ivec su te poceli zezati.
moonca wrote: 30/10/2020 14:51
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:09
moonca wrote: 30/10/2020 12:19 Situacija nije - neubicajna.... pokushao je, nije prihvatila... ne ciniti nista za neko vrijeme...

..za postavljaca ....Kad se dogadjaj desio.. ovih dana u doba --korone ?
Prilazak je bio prije desetak dana, do prilaska me prizivala, a nakon prilaska bježi, uplašio sam je garant, ali šta da radim pa morao sam jednom nekako kako bilo prići, hoću li je vječno gledati kako prolazi pored mene, nisam bio ni nepristojan ni napadan, ni grub, doduše u momentu prilaska nije bila ni ona. Ali je tada kod nje više bio primjetan strah nego nedostatak želje što je razumljivo međutim ja baš nisam neki majstor u razbijanju tog straha, znam da sam za nju stranac, ali to ne želim da budem.Odlučio sam da je izbjegavam nekoliko dana, a onda da se opet pojavim da je u prolazu pozdravim ma šta ona u tom trenutku radila i ma koliko ne obraćala pažnju na mene samo da vidim hoće li išta odgovoriti pa ako ne odgovori taj dan, sljedeći opet isto, pa nakon toga opet isto sve dok ne odgovori ili zdravo ili odbi, ja ovdje drugo riješenje ne vidim pa ako kaže zdravo ne nastavljati konverzaciju nego produžiti svojim putem pa narednog dana dodati još neku riječ i sve tako korak po korak, meni se ona toliko sviđa da mi se apsolutno nigdje ne žuri taman i život prošao u tome.
..Mislim da si trebao poceti s pozdravljanejm, prije si joj prisao....no, dobro- ako se opet sretnete i ako vam se pogledi sretnu- samo se nasmjeshi ili klimni glavom kao pozdrav... ne govorom.. :staima:

:lol: :sabur:
Hvala, slažem se sa vašim mišljenjem..
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#86 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Control panel wrote: 30/10/2020 15:00 Pridji, pitaj da izadjete, javi nam se sa rezultatima. Do tada ova tema nema smisla ivec su te poceli zezati.
Da u pravu si, a što se tiče zezanja to je ovdje neizbježno, lako se zezati kad si sa strane nečega, a kad si lično u nečemu e onda je druga priča.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#87 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

saint_mirad wrote: 30/10/2020 15:00 Pitaj je za kafu, druye, vrlo otvoreno i direktno. Više ćeš se kajati zbog stvari koje nisi uradio a mogao si, nego za one koji si uradio.

A postoji i realna mogućnost da joj se ne sviđas. Kad je pozoves na kafu znaceš na čemu si.
I to je tačno..
User avatar
BHDragons
Posts: 367
Joined: 18/08/2020 15:24

#88 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by BHDragons »

Trebao si se baciti pred njom i odglumiti infarkt. Šalu na stranu, po tvom opisu sam godinama bliži njoj nego tebi, tako da neću pametovati mnogo. Ako ti se stvarno sviđa, priđi joj i zovi na kafu, od fantaziranja nemaš ništa. Ako te odbije nastavi dalje sa životom, zaboravit ćeš je za par dana, imao sam mali milion takvih situacija i u svom životu gdje sam mislio da nikad neću moći prežaliti tu osobu, a zaboravio je ustvari za par dana i nastavio dalje. Imaš moju podršku i samo jako!
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#89 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Control panel »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 15:03
Control panel wrote: 30/10/2020 15:00 Pridji, pitaj da izadjete, javi nam se sa rezultatima. Do tada ova tema nema smisla ivec su te poceli zezati.
Da u pravu si, a što se tiče zezanja to je ovdje neizbježno, lako se zezati kad si sa strane nečega, a kad si lično u nečemu e onda je druga priča.
Nemoj dalje ni citati. Neces ti ovdje puno pomoci naci. Sam odluci. Ja bih prisao. Cim je prvi put vidis u akciju.
Sretno.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#90 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by saint_mirad »

Ljudi koji su se javili na temu haman imaju konsenzus da trebas pozvati na kafu i videti. To je razuman savet s kojim se ti sam slažeš. Ostaje da sprovedes u delo i da nam javiš kako je bilo.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#91 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

saint_mirad wrote: 30/10/2020 15:12 Ljudi koji su se javili na temu haman imaju konsenzus da trebas pozvati na kafu i videti. To je razuman savet s kojim se ti sam slažeš. Ostaje da sprovedes u delo i da nam javiš kako je bilo.
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 15:05
saint_mirad wrote: 30/10/2020 15:00 Pitaj je za kafu, druye, vrlo otvoreno i direktno. Više ćeš se kajati zbog stvari koje nisi uradio a mogao si, nego za one koji si uradio.

A postoji i realna mogućnost da joj se ne sviđas. Kad je pozoves na kafu znaceš na čemu si.
I to je tačno i obično je tako jednom se sviđa drugom se ne sviđa i dok se nađu dvoje koji se sviđaju jedno drugom i da odgovaraju po naravi i po interesovanjima prođe i život, još i ova sadašnja situacija sad nam još djevojke i žene kad im se prilazi mogu tražiti i negativan test na koronu, masku na lice, dezinfekciju ruku i distancu od 2 metra, već nam je korona ubila ljubav nadam se da bar osoba koja mi se sviđa to neće uraditi, ali sve je u božjim rukama, on upravlja i sa tim šta ću ja reći kao i sa tim šta će ona odgovoriti u tom trenutku.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#92 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

saint_mirad wrote: 30/10/2020 15:12 Ljudi koji su se javili na temu haman imaju konsenzus da trebas pozvati na kafu i videti. To je razuman savet s kojim se ti sam slažeš. Ostaje da sprovedes u delo i da nam javiš kako je bilo.
Da izgleda da je tako :)
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#93 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Control panel wrote: 30/10/2020 15:08
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 15:03
Control panel wrote: 30/10/2020 15:00 Pridji, pitaj da izadjete, javi nam se sa rezultatima. Do tada ova tema nema smisla ivec su te poceli zezati.
Da u pravu si, a što se tiče zezanja to je ovdje neizbježno, lako se zezati kad si sa strane nečega, a kad si lično u nečemu e onda je druga priča.
Nemoj dalje ni citati. Neces ti ovdje puno pomoci naci. Sam odluci. Ja bih prisao. Cim je prvi put vidis u akciju.
Sretno.
Baš tako ili će tako biti ili ću ja poluditi, kad se ovako postave stvari izbor i nije baš tako težak i hvala.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#94 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

BHDragons wrote: 30/10/2020 15:06 Trebao si se baciti pred njom i odglumiti infarkt. Šalu na stranu, po tvom opisu sam godinama bliži njoj nego tebi, tako da neću pametovati mnogo. Ako ti se stvarno sviđa, priđi joj i zovi na kafu, od fantaziranja nemaš ništa. Ako te odbije nastavi dalje sa životom, zaboravit ćeš je za par dana, imao sam mali milion takvih situacija i u svom životu gdje sam mislio da nikad neću moći prežaliti tu osobu, a zaboravio je ustvari za par dana i nastavio dalje. Imaš moju podršku i samo jako!
I to bi uradio ako bi upalilo, ako odbije ja ću samo zaboraviti na mogućnost da ću ikad biti s njom, ali ne i na nju jer ona je već postala na neki način djelić mog života i to se ne može izbrisati, ja ni svoju bivšu ženu ne mogu izbrisati bez obzira što mi je uradila mnogo lošeg ona je bila dio mog života, ali prije bih se ubio nego ponovo je poželio i na 100 kilometara od sebe.A ova o kojoj sad pričamo je prva koja mi je nakon 5 godina od razvoda uspjela zaokupirati pažnju, bilo je tu nekih vezica samo da čovjek ne bi bio sam i te veze sam lakše i ostvarivao zato što mi nije bilo toliko stalo, a sad je frka do bola. Hvala na podršci.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#95 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 30/10/2020 14:54 meni je to tvoje creepy.
napisala sam da mi se upravo sinoć desilo da me neko na ulici zaustavio da se upoznamo, a ja sam stiskala jače torbicu i osvrtala se ima li ko još u blizini.
Eto kako vi razmišljate o momcima kojima se sviđate i koji vam prilaze sa željom da se upoznate kao o manijacima i onda se čudite zašto vam ne prilaze..
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#96 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 15:33
dystopia wrote: 30/10/2020 14:54 meni je to tvoje creepy.
napisala sam da mi se upravo sinoć desilo da me neko na ulici zaustavio da se upoznamo, a ja sam stiskala jače torbicu i osvrtala se ima li ko još u blizini.
Eto kako vi razmišljate o momcima kojima se sviđate i koji vam prilaze sa željom da se upoznate kao o manijacima i onda se čudite zašto vam ne prilaze..
možda da prestanete prilaziti random djevojkama na ulici sa spikom: gledam te svaki dan dok ideš na posao? :-)
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#97 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by saint_mirad »

Jos jedan predlog, ako dopustas.

Kad joj pridjes, ne zelis da pomisli da si manijak jer joj je to totalni turn off posto su zene bioloski uslovljene da gravitiraju ka sigurnosti. Moras nesto uraditi da relaksiras atmosferu, npr pridji joj na nekom javnom mestu gde ima ljudi okolo i kad krenes da bacas spike pozeljan je neki neofiran kompliment ili cak neka usputna sala da se malo opusti. Nemoj samo prve reci sto ces joj reci da budu ae na kafu.

Pre toga joj pohvali kaput, frizuru, oci, sta god. :-D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#98 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

:roll:
.. cuj manijak... taj ne prilazi ----------- taj napada... iskace iz zbunja. skida hlace itd...ccccc
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#99 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Strpljiva »

@postavljacu teme

Dvije hipoteticke situacije:

1. Svaki dan idem istom rutom na posao i usput vidjam lika koji mi privuce paznju: izgled, drzanje, ne djeluje ko manijak, you name it. Pocnem intenzivije razmisljati o njemu, radujem se svakom jutru jer cu ga sresti. Vidim gleda i on mene. Oho! Moglo bi neceg biti. Jedva bih cekala da uspostavimo neku komunikaciju, cak i isprazna konstatcija poput tvoje bi bila izgovor da ga bolje upoznam, pa vidjecemo kako ce se razvijati.

2. Na putu do posla, srecem nekog lika svako jutro. Ne pridajem tome puno znacaja. Kako dani prolaze poceo mi se osmijehivati, a ja iz kurtoazije uzvratim osmijeh. Ne svidja mi se. Ne vidim u njemu sliku muskarca s kojim zelim biti. Tako da, osim tih jutara kada se zapravo sretnemo, ne razmisljam o njemu. Prilazi, zeli kontakt sa mnom. Ljubazno ga izignorisem. Nastavim raditi isto svaki put kada ga sretnem jer ne zelim mu ulivati ikakve nade.

Ne vjerujem da si bio creepy, ali da se curi svidjas...ne vjerujem. Posto imas fiksaciju zaljubljenosti, pozovi je na kafu da se konacno razuvjeris.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#100 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

Kakva je danas ispred mene isla :oops: uhhh :lol:
Post Reply