Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#51 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Da jesam HellBell upravo sam to što si ti napisao poslije 20 godina provedenih u braku, sve čestitke za konstataciju, BRAAAAAAAAVOOOOOOOOO !!!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#52 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 30/10/2020 10:02
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:21 Hvala svima na komentarima i savjetima, ima svega kao što sam i očekivao.Ima savjeta koji se podudaraju sa mojim razmišljanjem, ali i onih potpuno suprotnih.Što se tiče komentara da budem grublji to ne mogu da prihvatim, ovakav sam kakav sam i treba mi ženska osoba koja će me takvog prihvatiti, a i ja nju, to bi bila gluma i pretvaranje i ako se njoj sviđa neko takav čak i da se odglumi i ako bi pristala na prvu kad bi vidjela vremenom da nisam takav ništa od toga ne bi bilo.Najviše se slažem sa komentarom da treba pustiti da malo ohladi par dana, dati joj vremena pa onda pokušati ponovo pa šta bude, ako je zainteresovana pokazaće se da li su joj imalo nedostajali naši susreti ili ne.Ne znam kojih ste godina svi vi koji ste komentarisali, ali imam osjećaj da ste svi mlađi i da još niste bili u prilici da osjetite zaljubljenost u zrelijim godinama.Ona se u tom periodu mnogo teže ostvaruje nego u mladim godinama, a kada se tako teško i sporo ostvari jer kad si zreo ništa više ne radiš na brzinu pa ni zaljubljivanje, to postaje ozbiljan proces, a ne kao u mlađim godinama zaljubiš se i odljubiš nekoliko puta na dan.Ja sam se sad zaljubio nakon vrlo lošeg iskustva iza sebe iza kojeg nisam vjerovao više ženskom rodu nikako, zamislite koliko je teško nekom takvom da se zaljubi i da ga neko uopšte ponovo uspije nečim privući, zbog toga se ja toj djevojci ili ženi divim i zahvalan sam joj do neba.Zbog nje mi se vraća snaga za život, svaki susret s njom mi daje novu volju i snagu da nastavim dalje koju sve dok je nisam sreo nisam imao, a to se ne može ničim platiti, to su osjećanja zbog kojih vrijedi živjeti iako ne znam ni ko je ni šta je ni u kakvoj je životnoj poziciji samo znam da mi se zbog nje ponovi živi i da me je vratila iz mrtvih.Volio bih bar na tome da joj se zahvalim ako ništa više od toga..
a na osnovu čega si se to ti zaljubio u djevojku iz prolaza?
kažeš da ne možeš više vjerovati ženskom rodu, a kako možeš njoj vjerovat?
u koju to njenu dobru osobinu si se zaljubio? osim što je 15tak godina mlađa od tebe.
Eh kad bi se zaljubljenost i još mnoge druge stvari mogle tako lako objasniti ne bi nam ni trebala ničija pomoć ni savjet.U šta se to svako zaljubi kad primjeti nekog na ulici ko mu se svidi, možeš li se zaljubiti u neku osobinu nekoga koga ne poznaješ, u većini slučajeva se i zaljubljujemo u nekog koga nismo do tad poznavali pri čemu dobijamo snažnu želju da tu osobu upoznamo i ta želja nas nikako ne napušta.Kad mi se približi obuzme me osjećaj kao da mogu apsolutno sve, kada se opet udalji vrati mi se osjećaj kao da ne mogu ništa i taj osjećaj bezvoljnosti nadoknađujem time što stalno mislim na nju sve do narednog susreta.Zaljubio sam se u pogled u osmijeh, u pristojnost, u damsko ponašanje, u stil odijevanja u urednost i naravno u fizički izgled što mi je probudilo želju da saznam i nešto više..
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#53 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 30/10/2020 09:59
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:43
dystopia wrote: 29/10/2020 18:46 Zaljubi se ti u nekog drugog.
Zašto?
zato što proiciraš. ne možeš bit zaljubljen u nekog koga samo gledaš u prolazu.
Pa odnekud se valjda mora krenuti, niko ko se zaljubi ne može u tom momentu znati nešto o osobi u koju se zaljubio ili zna vrlo malo, to i jeste zaljubljenost jer zaljubljen možeš biti samo dok nekog bar malo idealiziraš iako u podsvijesti znaš da to nije tako, kad tu osobu bolje upoznaš zaljubljenost nestaje i onda prelazi ili u ljubav i harmoniju ili u pakao i razlaz !!!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#54 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

HellBell wrote: 30/10/2020 09:36
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:21 Hvala svima na komentarima i savjetima, ima svega kao što sam i očekivao.Ima savjeta koji se podudaraju sa mojim razmišljanjem, ali i onih potpuno suprotnih.Što se tiče komentara da budem grublji to ne mogu da prihvatim, ovakav sam kakav sam i treba mi ženska osoba koja će me takvog prihvatiti, a i ja nju, to bi bila gluma i pretvaranje i ako se njoj sviđa neko takav čak i da se odglumi i ako bi pristala na prvu kad bi vidjela vremenom da nisam takav ništa od toga ne bi bilo.Najviše se slažem sa komentarom da treba pustiti da malo ohladi par dana, dati joj vremena pa onda pokušati ponovo pa šta bude, ako je zainteresovana pokazaće se da li su joj imalo nedostajali naši susreti ili ne.Ne znam kojih ste godina svi vi koji ste komentarisali, ali imam osjećaj da ste svi mlađi i da još niste bili u prilici da osjetite zaljubljenost u zrelijim godinama.Ona se u tom periodu mnogo teže ostvaruje nego u mladim godinama, a kada se tako teško i sporo ostvari jer kad si zreo ništa više ne radiš na brzinu pa ni zaljubljivanje, to postaje ozbiljan proces, a ne kao u mlađim godinama zaljubiš se i odljubiš nekoliko puta na dan.Ja sam se sad zaljubio nakon vrlo lošeg iskustva iza sebe iza kojeg nisam vjerovao više ženskom rodu nikako, zamislite koliko je teško nekom takvom da se zaljubi i da ga neko uopšte ponovo uspije nečim privući, zbog toga se ja toj djevojci ili ženi divim i zahvalan sam joj do neba.Zbog nje mi se vraća snaga za život, svaki susret s njom mi daje novu volju i snagu da nastavim dalje koju sve dok je nisam sreo nisam imao, a to se ne može ničim platiti, to su osjećanja zbog kojih vrijedi živjeti iako ne znam ni ko je ni šta je ni u kakvoj je životnoj poziciji samo znam da mi se zbog nje ponovi živi i da me je vratila iz mrtvih.Volio bih bar na tome da joj se zahvalim ako ništa više od toga..
bjeri noste tento tamo!

savjet:

zajebo si se!
U čemu to?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#55 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by vjesticanametli »

:lol: e nije mi to palo npmt :lol: :mrgreen:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#56 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

HellBell wrote: 30/10/2020 11:29
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 10:15 Da jesam HellBell upravo sam to što si ti napisao poslije 20 godina provedenih u braku, sve čestitke za konstataciju, BRAAAAAAAAVOOOOOOOOO !!!
hajde bola kome ti valjaš šuplje, znam takve kaže ima 50 godina i živi sa majkom na moje pitanje koliko živi sa majkom?

kaže 50 godina, reko živiš sa majkom 50 godina i još nemate djece?
Tako je sve si u pravu, blago tebi sa tolikom količinom znanja, zavidim ti, a na tom zezanju za to što nisam imao djece i što sam kroz pakao prošao u pokušajima da ih dobijem posebno ti se zahvaljujem..
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#57 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

vjesticanametli wrote: 30/10/2020 11:35 :lol: e nije mi to palo npmt :lol: :mrgreen:
Hvala i tebi vještice na metli..
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#58 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by stetoskop »

Možda bi najbolje bilo da joj nekako daš kontakt, pa da se za početak dopisujete preko Facebooka.
Opasni ljudi hodaju ulicama, a žensko je to...
Druga priča je kada se odnekud poznajete ili zna nekog ko te poznaje.
Ovako, za nju ti si stranac i možda misli da je uhodiš.
Za početak mora nekako biti sigurna da nisi serijski ubica. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#59 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Situacija nije - neubicajna.... pokushao je, nije prihvatila... ne ciniti nista za neko vrijeme...

..za postavljaca ....Kad se dogadjaj desio.. ovih dana u doba --korone ?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#60 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by vjesticanametli »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 11:55
vjesticanametli wrote: 30/10/2020 11:35 :lol: e nije mi to palo npmt :lol: :mrgreen:
Hvala i tebi vještice na metli..
ma nisam ni u ludila mislila na to kako ti to predstavi......nije mi namjera bila da te ismijavam i slicno a to za djecu iskreno ni ne skontah....... haj odo ja i izvini

nije ovo tema za mene a ljubav je za budale :D
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#61 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by bandit_mo »

Znači nije ti dovoljno što si izgubio 20 godina na loš brak, pa još želiš dodatno mjesece, godine na fantaziranje.
Nema kruha od tog.
Zovi van. Ako odbije, ideš dalje. Jer ovo se polako, ali sigurno počinje pretvarati u fiksaciju, a to nije dobro ni za tebe, a ni za nju.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#62 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

vjesticanametli wrote: 30/10/2020 12:21
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 11:55
vjesticanametli wrote: 30/10/2020 11:35 :lol: e nije mi to palo npmt :lol: :mrgreen:
Hvala i tebi vještice na metli..
ma nisam ni u ludila mislila na to kako ti to predstavi......nije mi namjera bila da te ismijavam i slicno a to za djecu iskreno ni ne skontah....... haj odo ja i izvini

nije ovo tema za mene a ljubav je za budale :D
Ok prihvatam izvinjenje mada sam eto sad i budala.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#63 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by vjesticanametli »

ma nisi haj pregonisch :)
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#64 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 10:37
dystopia wrote: 30/10/2020 09:59
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:43

Zašto?
zato što proiciraš. ne možeš bit zaljubljen u nekog koga samo gledaš u prolazu.
Pa odnekud se valjda mora krenuti, niko ko se zaljubi ne može u tom momentu znati nešto o osobi u koju se zaljubio ili zna vrlo malo, to i jeste zaljubljenost jer zaljubljen možeš biti samo dok nekog bar malo idealiziraš iako u podsvijesti znaš da to nije tako, kad tu osobu bolje upoznaš zaljubljenost nestaje i onda prelazi ili u ljubav i harmoniju ili u pakao i razlaz !!!
pa to je samo obično simpatisanje. kakva crna zaljubljenost.

prišao si joj, nije urodilo plodom, ne znam kakav ti još jasniji znak treba da zaboraviš na tu priču.

usamljeni ljudi prečesto znaju otići predaleko u svojim fantazijama.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#65 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

moonca wrote: 30/10/2020 12:19 Situacija nije - neubicajna.... pokushao je, nije prihvatila... ne ciniti nista za neko vrijeme...

..za postavljaca ....Kad se dogadjaj desio.. ovih dana u doba --korone ?
Prilazak je bio prije desetak dana, do prilaska me prizivala, a nakon prilaska bježi, uplašio sam je garant, ali šta da radim pa morao sam jednom nekako kako bilo prići, hoću li je vječno gledati kako prolazi pored mene, nisam bio ni nepristojan ni napadan, ni grub, doduše u momentu prilaska nije bila ni ona. Ali je tada kod nje više bio primjetan strah nego nedostatak želje što je razumljivo međutim ja baš nisam neki majstor u razbijanju tog straha, znam da sam za nju stranac, ali to ne želim da budem.Odlučio sam da je izbjegavam nekoliko dana, a onda da se opet pojavim da je u prolazu pozdravim ma šta ona u tom trenutku radila i ma koliko ne obraćala pažnju na mene samo da vidim hoće li išta odgovoriti pa ako ne odgovori taj dan, sljedeći opet isto, pa nakon toga opet isto sve dok ne odgovori ili zdravo ili odbi, ja ovdje drugo riješenje ne vidim pa ako kaže zdravo ne nastavljati konverzaciju nego produžiti svojim putem pa narednog dana dodati još neku riječ i sve tako korak po korak, meni se ona toliko sviđa da mi se apsolutno nigdje ne žuri taman i život prošao u tome.
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#66 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Satori »

Iskreno, mene bi bilo strah da se nekom svidjam na takav nacin kako ti opisujes. :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#67 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by vjesticanametli »

Jel ti nas zajebajes brt....ima vise od ceteres kuka garant i izjavis ganjachu pa makar mi zivot prosao u tome :mrgreen: de getalajf ne vrijedi niko tolko baaaa priDZi razjasni ne pravi budalu od sebe

Sebe prvo treba najvolit😂
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#68 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 30/10/2020 13:57
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 10:37
dystopia wrote: 30/10/2020 09:59

zato što proiciraš. ne možeš bit zaljubljen u nekog koga samo gledaš u prolazu.
Pa odnekud se valjda mora krenuti, niko ko se zaljubi ne može u tom momentu znati nešto o osobi u koju se zaljubio ili zna vrlo malo, to i jeste zaljubljenost jer zaljubljen možeš biti samo dok nekog bar malo idealiziraš iako u podsvijesti znaš da to nije tako, kad tu osobu bolje upoznaš zaljubljenost nestaje i onda prelazi ili u ljubav i harmoniju ili u pakao i razlaz !!!
pa to je samo obično simpatisanje. kakva crna zaljubljenost.

prišao si joj, nije urodilo plodom, ne znam kakav ti još jasniji znak treba da zaboraviš na tu priču.

usamljeni ljudi prečesto znaju otići predaleko u svojim fantazijama.
To kako će to neko nazvati to je druga tema i otkud ti uopšte to da nije urodilo plodom, zar misliš da će ti se sve osobe na prvu otvoriti i priznati pravo stanje stvari, pa nismo svi isti, ima nas raznih.To što ti pišeš može biti tačno kao što isto tako može biti tačno i to da i ona sada razmišlja o meni kao i ja o njoj i da vrti film kroz glavu zašto je bila tako smušena i izgubljena i da li će imati priliku za popravni, e pa pod tom pretpostavkom ja ću joj dati šansu za popravni, ali dok se glave malo ohlade i moja i njena jer ja trenutno izgori od svih misli koje mi plutaju glavom po principu šta bi bilo kad bi bilo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#69 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by ExNihilo »

Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#70 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Control panel »

dystopia wrote: 30/10/2020 10:02

a na osnovu čega si se to ti zaljubio u djevojku iz prolaza?
kažeš da ne možeš više vjerovati ženskom rodu, a kako možeš njoj vjerovat?
u koju to njenu dobru osobinu si se zaljubio? osim što je 15tak godina mlađa od tebe.
Zaljubićeš se u lice, oči, tijelo. Nije to toliko opasno, koliko je kada se zaljubiš u osmjeh, pokret, hod... Onda to postaje magija, a magija se voli.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#71 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Satori wrote: 30/10/2020 14:12 Iskreno, mene bi bilo strah da se nekom svidjam na takav nacin kako ti opisujes. :mrgreen:
[/quote

Pa izgleda da je i nju strah, a ništa nisam uradio da ima razloga za tako nešto, a na kakav to način, zar se treba plašiti nekoga kome si drag i ko ti želi ljubav, sreću i sve najbolje u životu, ja sam mislio da se treba plašiti onih koji ti žele zlo !!!
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#72 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by bandit_mo »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:17
dystopia wrote: 30/10/2020 13:57
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 10:37

Pa odnekud se valjda mora krenuti, niko ko se zaljubi ne može u tom momentu znati nešto o osobi u koju se zaljubio ili zna vrlo malo, to i jeste zaljubljenost jer zaljubljen možeš biti samo dok nekog bar malo idealiziraš iako u podsvijesti znaš da to nije tako, kad tu osobu bolje upoznaš zaljubljenost nestaje i onda prelazi ili u ljubav i harmoniju ili u pakao i razlaz !!!
pa to je samo obično simpatisanje. kakva crna zaljubljenost.

prišao si joj, nije urodilo plodom, ne znam kakav ti još jasniji znak treba da zaboraviš na tu priču.

usamljeni ljudi prečesto znaju otići predaleko u svojim fantazijama.
To kako će to neko nazvati to je druga tema i otkud ti uopšte to da nije urodilo plodom, zar misliš da će ti se sve osobe na prvu otvoriti i priznati pravo stanje stvari, pa nismo svi isti, ima nas raznih.To što ti pišeš može biti tačno kao što isto tako može biti tačno i to da i ona sada razmišlja o meni kao i ja o njoj i da vrti film kroz glavu zašto je bila tako smušena i izgubljena i da li će imati priliku za popravni, e pa pod tom pretpostavkom ja ću joj dati šansu za popravni, ali dok se glave malo ohlade i moja i njena jer ja trenutno izgori od svih misli koje mi plutaju glavom po principu šta bi bilo kad bi bilo.
Ti polaziš od (možda) krive pretpostavke da je ona smušena, stidljiva, plaha, a u suštini je možda nezainteresirana.
Kako sam kažeš, djelovalo je da želi da joj priđeš, a nakon što si prišao, počinje njena "smušenost" i izvjegavaje. Osim ako ne govoriš o djevojčici koja se pogubi kad joj simpy priđe (a nadam se da nisi), onda je vjerpoajtnije da nisi ostavio dobar dojam.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#73 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by saint_mirad »

Pridji joj sa krpom natopljenom hloroformom i daj joj da pomirise. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#74 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Dinostula »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 10:37
dystopia wrote: 30/10/2020 09:59
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:43

Zašto?
zato što proiciraš. ne možeš bit zaljubljen u nekog koga samo gledaš u prolazu.
Pa odnekud se valjda mora krenuti, niko ko se zaljubi ne može u tom momentu znati nešto o osobi u koju se zaljubio ili zna vrlo malo, to i jeste zaljubljenost jer zaljubljen možeš biti samo dok nekog bar malo idealiziraš iako u podsvijesti znaš da to nije tako, kad tu osobu bolje upoznaš zaljubljenost nestaje i onda prelazi ili u ljubav i harmoniju ili u pakao i razlaz !!!
A koliko je tebi godina a koliko njoj ? I varas se ako mislis da je ovdje vise onih sa 20 godina bice prije da nas je vise od 40-55. :D
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#75 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Post Reply