Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#101 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by zijancer »

može pomisliti par stvari, sve zaviši šta i kako budeš govorio
- da si neka vrsta jehovinog svjedoka pa praviš uvod
- da nisi pri sebi i presrećeš žene po ulici
- zezancija zbog opklade
- želiš neku zakučastu uslugu, opet dugi uvod (znaš gdje stanuje i gdje radi)

šta god govorio to bi trebalo biti jednostavno, opušteno i sasvim jasno :cry:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#102 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

zijancer wrote: 30/10/2020 17:27
šta god govorio to bi trebalo biti jednostavno, opušteno i sasvim jasno :cry:
To je to :)
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#103 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

HellBell wrote: 30/10/2020 17:40
Guadalajara wrote: 30/10/2020 17:26 Kakva je danas ispred mene isla :oops: uhhh :lol:
tako sam i ja ljetos pola grada pješeke iza nje išo, duge noge riđa kosa, guza, JOOOJJ kad se okrenu i ugleda facu isto ko u pjanića, na san mi izašlo fuj.
Nije...ova je plavusa...bas lijepa.. :wink: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#104 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 30/10/2020 17:42 Nije...ova je plavusa...bas lijepa..

Amina.. :oops: :-D
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#105 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by TouchMyTip »

Strpljiva wrote: 29/10/2020 22:25
TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Haj žene recite mi jednu stvar.

Upoznamo se, napijemo. Prođe vremena završimo na istom afteru. Odemo ujutro na pivo, nastavimo čitav dan. Naveče pijan joj kažem da mi se sviđa kako mi se dugo djevojka nije svidjela. A godinama sam držao gard. Nakon jedne veze slabo sam šta osjećao emotivno. Kaže ne zna šta da mi kaže, ima Karaula između nas. Kasnije non stop komuniciramo, kaže da se ne sjeća šta sam joj govorio. Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
Zar se ne smije sa svog profila pisati? Nije neki skandal.

Tipicna situacija kad ti se neko svidja, pa ne vidis sumu od drveta. Drzi te ko rezervu.
Hvala na odgovoru. Nadam se da nisi u pravu :)0
Satori wrote: 30/10/2020 07:09
TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
To sto se ona sjeca tvoje p'janske i ne mora biti neka pozitivna stvar. :mrgreen:
Jesu li ti njeni najbolji prijatelji rekli da si joj se svidio? Ti si bacio udicu, ja bih pricekala da vidim hoce li se upecati.

Apropo vaganja i procjenjivanja je li taj neko za ili nije za. Vremenom shvatis da stvari budu zapravo prilicno jasne (samo sto tvoje zelje zamagljuju procjenu), i da kad je neko zainteresovan, jasno ti to stavi do znanja.
Ja sam to i mislio, rekao sam joj da sam mislio ono što sam rekao to veče, i da to i sad mislim. Eh ona je imala neku vezu prije koja je ružno završila te mi je ta ekipa rekla da imam strpljenja. I da je malkice na svoju ruku (to mi se jebiga i svidjelo).

Pa i jebe me ta magla, jer sam prema ženama imao puno jednostavniji odnos. Bez nekih osjećanja. A jebe me i ta daljina i što baš i nemam vremena još nekih 15-20 dana. Valjda do tad ne ohladi, bilo bi mi baš žao.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#106 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

zijancer wrote: 30/10/2020 17:27 može pomisliti par stvari, sve zaviši šta i kako budeš govorio
- da si neka vrsta jehovinog svjedoka pa praviš uvod
- da nisi pri sebi i presrećeš žene po ulici
- zezancija zbog opklade
- želiš neku zakučastu uslugu, opet dugi uvod (znaš gdje stanuje i gdje radi)

šta god govorio to bi trebalo biti jednostavno, opušteno i sasvim jasno :cry:
Sve će izgleda prije pomisliti osim istine, ne znam gdje stanuje, znam samo iz kojeg smjera dolazi, a gdje radi znam jer vidim sa prozora svog stana firmu u kojoj radi.Da presrećem žene po ulici već bih odavno prešao na druge, ne bi u nju gledao mjesecima prema tome nema logike.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#107 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 18:33
zijancer wrote: 30/10/2020 17:27 može pomisliti par stvari, sve zaviši šta i kako budeš govorio
- da si neka vrsta jehovinog svjedoka pa praviš uvod
- da nisi pri sebi i presrećeš žene po ulici
- zezancija zbog opklade
- želiš neku zakučastu uslugu, opet dugi uvod (znaš gdje stanuje i gdje radi)

šta god govorio to bi trebalo biti jednostavno, opušteno i sasvim jasno :cry:
Sve će izgleda prije pomisliti osim istine, ne znam gdje stanuje, znam samo iz kojeg smjera dolazi, a gdje radi znam jer vidim sa prozora svog stana firmu u kojoj radi.Da presrećem žene po ulici već bih odavno prešao na druge, ne bi u nju gledao mjesecima prema tome nema logike.
U tom slučaju bi se i ja mogao zapitati da li je ona normalna ako tako razmišlja i gleda na moje postupke, pa šta bi tek bilo da sam nešto loše uradio, izgleda da i to treba uraditi da bi shvatila da od normalnog pravi nenormalno, a kad to radiš nenormalno ćeš na kraju i dobiti, ali onda se nemoj više žaliti..
alipasijaner
Posts: 1254
Joined: 01/08/2016 23:05

#108 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by alipasijaner »

Apelujem na djevojke da počnu nosat' semafore sa sobom, pa ako neko ima prolaz da daju :D a ako nema :oops:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#109 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

sherbett wrote: 30/10/2020 19:39
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32
bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Strasno si patetican
Uzas
pacenik :lol:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#110 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:42
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32
bandit_mo wrote: 30/10/2020 14:22
ExNihilo wrote: 30/10/2020 14:19 Zamisli da ti se random lik na ulici obrati i počne komentarisati u kom pravcu živiš i koje ti je radno vrijeme. Čudi me da sutradan nije prošla uz pratnju policije.

Ne budi creep, druže.
U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Nije problem što si se obratio, nego to što si od svih stvari koje si mogao reći odabrao komentarisati njeno radno vrijeme i pravac u kojem živi.

Ako djevojka redovno izbjegava kontakt očima, postoji samo jedan razlog za to. Znaš ono kad nastavnik pita ko će uraditi zadatak, a ti gledaš pod sto i izbjegavaš kontakt očima, da ti se ne bi obratio. Eh, to je to. :|

Nastavi dalje. I nemoj biti edgelord, hljeba ti.
O čemu ti pričaš hljeba ti ja napišem da se gledamo kad god se vidimo sa osmjehom, a ti pišeš o izbjegavanju kontakta, a uostalom šta god da sam rekao neko bi se našao da napiše što baš to reče, svako je pametan kad se ne radi o njemu ili njoj lično.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#111 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 30/10/2020 15:34
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 15:33
dystopia wrote: 30/10/2020 14:54 meni je to tvoje creepy.
napisala sam da mi se upravo sinoć desilo da me neko na ulici zaustavio da se upoznamo, a ja sam stiskala jače torbicu i osvrtala se ima li ko još u blizini.
Eto kako vi razmišljate o momcima kojima se sviđate i koji vam prilaze sa željom da se upoznate kao o manijacima i onda se čudite zašto vam ne prilaze..
možda da prestanete prilaziti random djevojkama na ulici sa spikom: gledam te svaki dan dok ideš na posao? :-)
Što bi joj to govorio pa ona to vidi nije ćorava.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#112 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Control panel wrote: 30/10/2020 14:20
dystopia wrote: 30/10/2020 10:02

a na osnovu čega si se to ti zaljubio u djevojku iz prolaza?
kažeš da ne možeš više vjerovati ženskom rodu, a kako možeš njoj vjerovat?
u koju to njenu dobru osobinu si se zaljubio? osim što je 15tak godina mlađa od tebe.
Zaljubićeš se u lice, oči, tijelo. Nije to toliko opasno, koliko je kada se zaljubiš u osmjeh, pokret, hod... Onda to postaje magija, a magija se voli.
Hvala bogu da neko ovdje nešto i razumije..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#113 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Image
hm. ljudi se zaljube, citajuci nekoga... bez slike i bez tona..
LordJack
Posts: 24
Joined: 30/10/2020 23:30

#114 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by LordJack »

sssaaammmyyy wrote: 29/10/2020 08:57 Ja ne želim da ona bude nesretna nego najsretnija na svijetu, ako to ne može biti sa mnom neka bude sa kim može, ali ja ću i dalje biti zaljubljen u nju i to zadržati za sebe i tiho patiti, šta da se radi, takav je život. Šta vi mislite o čemu se zapravo ovdje radi?
Radi se o tome da si simp, googlaj taj termin ukoliko ne znas sta znaci. Ukoliko koristis drustvene mreze kao fb ili Instagram mozes je tu zapratiti, puno je lakse nego prici joj uzivo. Mada, nakon citanja prvog posta, prepostavljam da bi se ti ovako ponasao i da izadje sa tobom tako da bi te odjebala nakon 2 sata. Moras promjeniti mentalitet skroz, ona je osoba kao i ti, a ne neka boginja.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#115 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 30/10/2020 17:51
Guadalajara wrote: 30/10/2020 17:42 Nije...ova je plavusa...bas lijepa..

Amina.. :oops: :-D
:oops: :lol: 8-)
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#116 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 30/10/2020 23:18 Image
hm. ljudi se zaljube, citajuci nekoga... bez slike i bez tona..
:lol: :lol: :lol: #glavonja
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#117 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 31/10/2020 01:55
moonca wrote: 30/10/2020 23:18 Image
hm. ljudi se zaljube, citajuci nekoga... bez slike i bez tona..
:lol: :lol: :lol: #glavonja
#Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#118 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

Image.. @muha_sa .............. ne prati... :zoka:

:oops:
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#119 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

LordJack wrote: 30/10/2020 23:37
sssaaammmyyy wrote: 29/10/2020 08:57 Ja ne želim da ona bude nesretna nego najsretnija na svijetu, ako to ne može biti sa mnom neka bude sa kim može, ali ja ću i dalje biti zaljubljen u nju i to zadržati za sebe i tiho patiti, šta da se radi, takav je život. Šta vi mislite o čemu se zapravo ovdje radi?
Radi se o tome da si simp, googlaj taj termin ukoliko ne znas sta znaci. Ukoliko koristis drustvene mreze kao fb ili Instagram mozes je tu zapratiti, puno je lakse nego prici joj uzivo. Mada, nakon citanja prvog posta, prepostavljam da bi se ti ovako ponasao i da izadje sa tobom tako da bi te odjebala nakon 2 sata. Moras promjeniti mentalitet skroz, ona je osoba kao i ti, a ne neka boginja.
To zvuči dobro, ukucao sam, ali ne znam kako se to koristi i kako bi ja nju mogao zapratiti kad nemam nikakvih podataka o njoj, koja mi korist što sam ja na facebooku ili instagramu.Ako je to ipak moguće govori, pomagaj !!!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#120 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23
sherbett wrote: 30/10/2020 19:39
sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 14:32

U pravu si trebao sam joj reći jesi li za partiju seksa kod mene na brzaka, tad joj ne bi trebala policija, pristala bih odmah, rekao sam šta mi je prvo palo na pamet, kao da je meni druže jednostavno prići nekome za koga znaš da ćete svaki zajeb koštati velikih srčanih tegoba.Kad god se pokrene tema muško ženskih odnosa najbolje bi bilo da ne prilazi niko nikome da muškarci žive za sebe, a žene za sebe, da niko nikom ne prilazi i da se maksimalno trudimo da ubuduće pokopamo svaki pokušaj žensko muškog odnosa i nisam pitao koje ti je radno vrijeme nego da izgleda imamo slično radno vrijeme s obzirom da se tako često srećemo na istom mjestu, bolje bi bilo da sam creep možda već i bio u vezi sa njom, ali ja to ne znam i ne mogu i neću pa šta dragi bog da.
Strasno si patetican
Uzas
pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#121 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 10:54
Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23
sherbett wrote: 30/10/2020 19:39
Strasno si patetican
Uzas
pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#122 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 11:15
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 10:54
Guadalajara wrote: 30/10/2020 20:23

pacenik :lol:
Biti paćenik sudbina je onih koji vole, meni to ne smeta.
To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!

Sva sreća pa sam se obratio i ljudima koji su se školovali za tu vrstu problema koji su mi dali odlične savjete, a ovdje sam se prijavio da razmjenim mišljenja i zahvaljujem se ljudima koji su na normalan način i u najboljoj namjeri komentarisali i u prijateljskom raspoloženju pisali.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#123 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

Doktori...psihijatri... hodje :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#124 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by moonca »

sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 11:22 To što nekome smeta normalno, a oduševljava ga nenormalno to već nije moj problem, pa šta i ako jesam malo patetičan , to nije posljedica ničeg lošeg nego najljepših mogućih osjećanja koja čovjek može imati je li to užas i najgora stvar na svijetu, kad bi tako razmišljao možda bi i došao do zaključka da je svakom najbolje samom.Tek kad ovako sa nekim podijeliš nešto vidiš koliko neki ljudi nema osjećaja ni saosjećanja za druge, a i to je jedan od razloga zbog kojeg smo dobili i ovu prokletu koronu.Valjda nam tako i treba !!

Sva sreća pa sam se obratio i ljudima koji su se školovali za tu vrstu problema koji su mi dali odlične savjete, a ovdje sam se prijavio da razmjenim mišljenja i zahvaljujem se ljudima koji su na normalan način i u najboljoj namjeri komentarisali i u prijateljskom raspoloženju pisali.
Ti si se registrovao s otvaranjem ove teme/ tvog 'slatkog problema'.. da li si i ranije posjecivao ovakva mjesta--forume...?
..Sve napisano, reakcije, ne znace i da su 'stvarno misljenje' pojedinaca....i da se isti nisu imale slicne dogadjaje.... ako pojedine prartish na vishe tema --shvatit ces, ko su i cime se oni bore u zivotu. ne zamjeri im.. :)
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#125 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sherbett wrote: 31/10/2020 10:40
sssaaammmyyy wrote: 31/10/2020 09:15
LordJack wrote: 30/10/2020 23:37
Radi se o tome da si simp, googlaj taj termin ukoliko ne znas sta znaci. Ukoliko koristis drustvene mreze kao fb ili Instagram mozes je tu zapratiti, puno je lakse nego prici joj uzivo. Mada, nakon citanja prvog posta, prepostavljam da bi se ti ovako ponasao i da izadje sa tobom tako da bi te odjebala nakon 2 sata. Moras promjeniti mentalitet skroz, ona je osoba kao i ti, a ne neka boginja.
To zvuči dobro, ukucao sam, ali ne znam kako se to koristi i kako bi ja nju mogao zapratiti kad nemam nikakvih podataka o njoj, koja mi korist što sam ja na facebooku ili instagramu.Ako je to ipak moguće govori, pomagaj !!!
Ja sam cula da je ta tvoja forumasica
A od koga si čula, od nje :roll: :-) ???
Post Reply