"Zaljubila sam se u Dinu Konakovića..."

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
brsti

"Zaljubila sam se u Dinu Konakovića..."

Post by brsti » 07/10/2015 22:20

Vjerovali ili ne to su riječi koje sam čuo širom sale na prvom dolasku na faks, pravo....

Uglavnom prvo predavanje, sve kasni, mi iskoristili priliku i upoznajemo se, dosta studenata znam i tako.. Taj Dino izgleda da poznaje glavne ljude na faksu, raspričao se sa njima, sve kasni zbog njega, on se smije, zajebava se, prilazi mu neki treći lik i kulturno govori tom Konakoviću da trebaju početi raditi sa studentima jer su okasnili a ovaj njega onako papanski izignorisao i samo mu reče "bježi bolan" ali onako podrugljivo i glasno da ga svi čuju..a ženske oko mene samo što neće orgazme dobiti.. prije nego što će pričati sa ljudima sa faksa on je pričao sa budućim studentkinjama (mi smo 1996 godište) a one se sve guraju da pričaju sa njim...

Što više vremena prolazi, ovaj Dino je u sve većem centru pažnje, a kako sam okružen studenticama uveliko krenu priča, pa znate li vi ko je to, ajoj kakav je, kakav laf, koji gospodin, koji kralj, lijep, pametan, obrazovan, kaže jedna dugo bila zaljubljena u njega, druga kaže i ja sam, trećoj se samo sviđa... ajjj duša je...

Poslije predavanja nas više ide na kafu, baš veliko društvo možda 20 ljudi.. djevojke se već malo otvorile, centralna tema ostade ista i ja iskoristio priliku da upitam što njega gotive.. djevojke mi otvoreno rekoše sve u glas nadovezujući se jedna na drugu kako je lijep, pametan, obrazovan, bivši sportista, ima vlast, moćan je, glavni je, gospodin je, svi njega pitaju, radi šta hoće, niko mu ništa ne smije i još na kraju jedna reče pa jeste bitna ljubav ali je bitno i ono što imaš u životu a on te može progurati, može ti naći posao da ljepše živiš...

Svako treba imati pravo na izbor neću ulaziti u to. Imam pitanje:

1) Jel ovako zaista najčešće razmišljaju djevojke na pravnom faksu ili sam ja bio u pogrešnoj grupi? OK ako je ovo gore poželjno ali ja sam bar navikao da se ovo malo zamota i ublaži..

2) Šta vi žene sa foruma mislite o ovom Konakoviću? Što samo fizički što ukupno karakterom i fizički? Jel on alfa muškarac ono što kažu?

Nije nikakva sprdnja.. i vjerujem da niste prvi put čuli za ovo.. ušao sam mu na fejsbuk.. tamo mu se takođe dive.. žene komentarišu kako je laf, kako je gospodin, kako je pravi, kako mu se može...

dezurni_ucenik

Re: "Zaljubila sam se u Dinu Konakovića..."

Post by dezurni_ucenik » 07/10/2015 22:23

Vidjeces kad zavrsis pravni fax sta su spremne da urade za posao.

gladna sam

Post by gladna sam » 07/10/2015 22:25

:lol: :lol: :lol:

ma s tom pamecu tesko da ce zavrsiti to pravo
osim ako neko slican konakovicu ne pogura

ja tuge i jada od novih generacija :mrgreen:

last mohicans

Post by last mohicans » 07/10/2015 22:25

Kad opletu "ljubomorni" muškarci.
Pratim..

Niemand

Post by Niemand » 07/10/2015 22:26

Nesto sumnjam da si ti '96 godiste al haj.

perfekcionista1

Post by perfekcionista1 » 07/10/2015 22:26

nemam komentar na ovo naljutice se na mene cijeli zenski rod :D

nema me tamo

Post by nema me tamo » 07/10/2015 22:27

'ebo ja sve svoje ako ovo nije Dino lično.
Eto! :D

ferratilis

Post by ferratilis » 07/10/2015 22:27

Ako je bivši sportista, šta onda predaje na fakultetu?

Niemand

Post by Niemand » 07/10/2015 22:29

nema me tamo wrote:'ebo ja sve svoje ako ovo nije Dino lično.
Eto! :D

:lol: :lol:
vala i ja kontam ko sa 19 godina cure zove zene :D

dezurni_ucenik

Post by dezurni_ucenik » 07/10/2015 22:29

gladna sam wrote::lol: :lol: :lol:

Kad sam krenuo na prvu godinu prava, neke studentice su znale govoriti za rahmetli Bajru Golica da je sladak.

wolfie

Post by wolfie » 07/10/2015 22:29

Da hoce vise taj meteor udarit da se razrahatim.

brsti

Post by brsti » 07/10/2015 22:31

Ne znam nisam žena vi ocjenite. Ok ovaj lik fizički sigurno može proći kad vidiš ostalu vlast, sportista, fino..
Karakterom ne znam ali sumnjam da neko može biti dobar čovjek ako je političar.

Image

Samo me zanima mišljenje nekoga ko je studirao pravo. Da znam zbog sebe. Jel žene buduće pravnice generalno gledaju ovakve tipove? Jel ovo poželjno kad hoćeš da nađeš momka/muža?
Dobro ne mora biti ranga ovog Dine ali to "da je vlast, da je laf, da zna zagalamiti, da ga svi slušaju.."

Iskreno malo sam se sjebao jer nisam očekivao ovako "surove" stavove, jer do svega prije 5 mjeseci.. znam da je teško dobiti posao i da svako gleda neki način ali kao prvo tek su upisali faks, kao drugo malo su me razočarale što to nisu bar prikrile.

Znam da ovo postoji. Ali kod mene u srednjoj na sekcijama demokratije kad god smo pričali o ovako nečemu bar javno je bilo sramota govoriti šta su ove djevojke govorile. Baš sramota i svi bi te gledali čudno. I prođe 5 mjeseci dolaziš u novo društvo tvojih godina iz tvog grada dakle ništa nepoznato i slušaš druge priče.

Nadam se da će mi neko ozbiljno odgovoriti jer su moja pitanja ozbiljna.. :) ;-)

JThomas

Post by JThomas » 07/10/2015 22:33

smijte se vi koliko hoćete, al' kifla je imao najviše preferencijalnih glasova u kantonu, ono mahsuz zaokružen. spolnu i dobnu strukturu ne možemo znati, ali generalno je riječ o perjanici i diki vladajućeg sistema vrijednosti u ovom društvu.

last mohicans

Post by last mohicans » 07/10/2015 22:36

Fakat,možda je kifla mandatar ovo lično napisao. Da nahrani svoju sujetu. Da vidi da li se lože i druge na njega,pored voditeljica. Možda ga je voditeljica nasikirala nešto,pa joj služio kontru...
Ja mislim da on puca ćorke, čim s trećom se pokušava skrasiti.

dječak sa šibicama

Post by dječak sa šibicama » 07/10/2015 22:38

Najpozeljniji svezenja.

brsti

Post by brsti » 07/10/2015 22:38

JThomas wrote:smijte se vi koliko hoćete, al' kifla je imao najviše preferencijalnih glasova u kantonu, ono mahsuz zaokružen. spolnu i dobnu strukturu ne možemo znati, ali generalno je riječ o perjanici i diki vladajućeg sistema vrijednosti u ovom društvu.

Ako je odgovor na ovo gore da, možeš li mi bar reći gdje naći žensko društvo mojih godina da ne traži ovakve tipove? Ali mislim onako da su dobre fizički. 8-)

Kakva je situacija na filozofskom faksu, jer ono koga god znam da je iz srednje to upisao koji god smjer uvijek su bili kontraši, buntovnici i tim djevojkama se ovaj političar nikad nebi svidio.
Jeste rano, jer sam tek upisao faks.. ali me u startu sjebe ovako nešto kad čujem. A ja nikad nebi mogao biti osoba koja će galamiti na druge, sprdati im se, zavoditi neku silu na silu, vidi me laf sam, šta mi možete ništa mi ne možete, ja ću ometati predavanje koliko ja hoću i tako taj rad..
Da se razumijemo ne generalizujem djevojke iz moje mahale ja sam uvjeren ovog Dinu nikad nebi ni pogledale da je mlađi, za par njih sam siguran da im se nikad nebi svidio. Ali sad sam se dotakao svog novog društva sa faksa, jesam upao među izuzetke?

Ko meni ne vjeruje neka pogleda komentare na fejsbuku ovog tipa, svi mu se dive, svima je idol.. i čak je najviše žena.. pa kad god ide prilog o njemu često pomenu kako je zgodan, dobro se drži, zavodnik, džentlmen..

TheMule

Post by TheMule » 07/10/2015 22:38

brsti wrote:Vjerovali ili ne to su riječi koje sam čuo širom sale na prvom dolasku na faks, pravo....

Uglavnom prvo predavanje, sve kasni, mi iskoristili priliku i upoznajemo se, dosta studenata znam i tako.. Taj Dino izgleda da poznaje glavne ljude na faksu, raspričao se sa njima, sve kasni zbog njega, on se smije, zajebava se, prilazi mu neki treći lik i kulturno govori tom Konakoviću da trebaju početi raditi sa studentima jer su okasnili a ovaj njega onako papanski izignorisao i samo mu reče "bježi bolan" ali onako podrugljivo i glasno da ga svi čuju..a ženske oko mene samo što neće orgazme dobiti.. prije nego što će pričati sa ljudima sa faksa on je pričao sa budućim studentkinjama (mi smo 1996 godište) a one se sve guraju da pričaju sa njim...

Što više vremena prolazi, ovaj Dino je u sve većem centru pažnje, a kako sam okružen studenticama uveliko krenu priča, pa znate li vi ko je to, ajoj kakav je, kakav laf, koji gospodin, koji kralj, lijep, pametan, obrazovan, kaže jedna dugo bila zaljubljena u njega, druga kaže i ja sam, trećoj se samo sviđa... ajjj duša je...

Poslije predavanja nas više ide na kafu, baš veliko društvo možda 20 ljudi.. djevojke se već malo otvorile, centralna tema ostade ista i ja iskoristio priliku da upitam što njega gotive.. djevojke mi otvoreno rekoše sve u glas nadovezujući se jedna na drugu kako je lijep, pametan, obrazovan, bivši sportista, ima vlast, moćan je, glavni je, gospodin je, svi njega pitaju, radi šta hoće, niko mu ništa ne smije i još na kraju jedna reče pa jeste bitna ljubav ali je bitno i ono što imaš u životu a on te može progurati, može ti naći posao da ljepše živiš...

1) Jel ovako zaista najčešće razmišljaju djevojke na pravnom faksu ili sam ja bio u pogrešnoj grupi? OK ako je ovo gore poželjno ali ja sam bar navikao da se ovo malo zamota i ublaži..

2) Šta vi žene sa foruma mislite o ovom Konakoviću? Što samo fizički što ukupno karakterom i fizički? Jel on alfa muškarac ono što kažu?

Nije nikakva sprdnja.. i vjerujem da niste prvi put čuli za ovo.. ušao sam mu na fejsbuk.. tamo mu se takođe dive.. žene komentarišu kako je laf, kako je gospodin, kako je pravi, kako mu se može...

Znaci nisi vise djecak, odrastas i pocinjes upoznavati pravi svijet. Ali ima jos dosta da naucis o nasim lijepim damama. Sacekaj kad budes u 30tim.

Cybernetic

Post by Cybernetic » 07/10/2015 22:39

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 21:32, edited 1 time in total.

Niemand

Post by Niemand » 07/10/2015 22:42

brsti wrote: A ja nikad nebi mogao biti osoba koja će galamiti na druge, sprdati im se, zavoditi neku silu na silu, vidi me laf sam, šta mi možete ništa mi ne možete, ja ću ometati predavanje koliko ja hoću i tako taj rad..

Ako ne promjenis ovaj stav, nikad od tebe nece bit omar mjesecar :cekam:

brsti

Post by brsti » 07/10/2015 22:48

Cybernetic wrote:Lik izgleda kao da je Vlade Divac njime obriso supak.

Pogledaj komentare žena. Sve odreda govore da je vrh u svakom smislu, pa čak i mnogo mlađe žene. Da ti se smuči.

TheMule wrote:
brsti wrote:Vjerovali ili ne to su riječi koje sam čuo širom sale na prvom dolasku na faks, pravo....

Znaci nisi vise djecak, odrastas i pocinjes upoznavati pravi svijet. Ali ima jos dosta da naucis o nasim lijepim damama. Sacekaj kad budes u 30tim.

To je jasno u 30im zasnivaš i porodicu nekako mi je lakše skontati žena želi bolje uslove za život pa bira. Ali ovo je druga stvar, mi imamo po 19 godina!!!!

Imam osjećaj da kojoj god priđem od njih da će me hladno odbiti jer ona želi nekog svog Dinu i tako nešto slično.

Nije ovo tema o kukanju, priću ja djevojkama sigurno u srednjoj sam imao dobru priču :D Ali me pogodilo to što odmah pa ni predavanje nije počelo odmah mi došlo malo da se zamislim.. ne znam nisam imao iskustva sa ovim. Ćutim i tako gledam oko sebe a i ostali muškarci su u sličnom fazonu. Sem par njih muškaraca za koje bi mogao reći po pokretima i upadljivim komentarima prema ostalim kako su tip ovog dine.. nadmeni za sve oko sebe..

todd_smith

Post by todd_smith » 07/10/2015 22:50

Pa lik sigurno ima ili k****c od 100cm ili neku odlicnu pricu cim je uspio da pokupi Martinu Sairu, pa onda Daliju Hasanbegovic. :lol:

A ovo za fax, dajem ruku da je ovo FPN u pitanju :lol:

ferratilis

Post by ferratilis » 07/10/2015 22:52

brsti wrote:Kakva je situacija na filozofskom faksu, jer ono koga god znam da je iz srednje to upisao koji god smjer uvijek su bili kontraši, buntovnici i tim djevojkama se ovaj političar nikad nebi svidio.

To sam i ja mislio, a onda sam upisao filozofski....

SSemir

Post by SSemir » 07/10/2015 22:54

1996. godiste a vec ide na fakultet :shock:
oj semire al staris jbt :run:

trcicu trceci

Post by trcicu trceci » 07/10/2015 22:55

Nisu mu pjesmu napisale, nista, kratka je to ljubav... a jest lijep kako nije

Black swan

Post by Black swan » 07/10/2015 22:55

dezurni_ucenik wrote:
gladna sam wrote::lol: :lol: :lol:

Kad sam krenuo na prvu godinu prava, neke studentice su znale govoriti za rahmetli Bajru Golica da je sladak.

cini mi se da sam ovog bajru zapisao kao vajro bolic i trazio njegovu literaturu :roll: to su bila vremena

elem sto se zena tiče... tih nelogicnih bica...dovoljno je zapisati u koga su se sve ono zaljubljivale zene
od carsla mensona hitlera :mrgreen: do raznoraznih rugoba koje znaju svirati

konakovic je tip top
ima taj stonja zovem srpsko turski gen crn visok :thumbup: jos lova i moc
savrsen afrodizijak

Post Reply