Zalba i prijedlog za novi pod-forum

(H)istorija/povijest Bosne i Hercegovine, regiona, itd...

Moderator: anex

Locked
lipakaja
Posts: 123
Joined: 16/05/2008 12:18

#1 Zalba i prijedlog za novi pod-forum

Post by lipakaja »

Prije par sedmica otvorio sam temu vezanu za Ilire i Bosnu, ta tema je obrisana, ja mislim da je pomalo bezobrazno obrisati temu, a pri tome ne dati valjan razlog zasto je to ucinjeno, ipak na tu temu kao i na ostale ulozio sam podosta vremena skenirajuci stranice, mislim da nije u redu da se tema tek tako ukloni, moderatori mogu to uciniti, u skladu je sa pravilima i njihovim ovlastenjima, ali nije ljudski. Jedino sto trazim je da mi date valjan razlog zasto je to ucinjeno, ako mi to uskratite mozete me slobodno banirati jer ja nemam namjeru pisati vise na forumu gdje se ovako postupa sa clanovima.
Ako je tema zbrisana za inicijativu nekog Albanca obradovat ce ga informacija da ce tema o Bosni i Ilirima biti objavljena na mojoj stranici, koja ima ogroman rejting na internetu i bice dostupna velikoj masi ljudi koji redovno posjecuju moju stranicu, a radi se o 200-300 posjeta dnevno, normalno sa dodatnim informacijama i skenovima na tu temu, ono je bilo jedva desetak posto od materijala, dakle macji kasalj u odnosu na ono sta vas ceka.

Drugo zamolio bih administraciju da kreiraju Bosnjacki nacionalni pod-forum sa fokusom na Bosnu i Bosnjake, srpski i hrvatski forumi su krcati anti-Bosnjackom propagandom, pljuvanje po Bosnjacima je postalo normalno, na nasim forumima i minorne provokacije upucene ne-Bosnjacima se ostro kaznjavaju, mislim da smo i mi Bosnjaci zasluzili da imamo makar jedan pod-forum, gdje cemo adekvatno odgovoriti na sve provokacije i glupave mitove koje imaju o nama, nasoj religiji i Bosnjastvu, a sto je najvaznije moderatori ce ukloniti razne trolove kao pjo2 koji zagaduju sve forumu ukljucujuci i ovaj.
Nadam se da cete razmotriti ovaj moj prijedlog o novom pod-forumu i obrazloziti zasto je tema o Ilirima uklonjena preko pm ili javno, ako ne zelite to da ucinite ja pozdravljam sve clanove i napustam ovaj forum.
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2 Re: Zalba i prijedlog za novi pod-forum

Post by dr.gog »

lipakaja wrote:Prije par sedmica otvorio sam temu vezanu za Ilire i Bosnu, ta tema je obrisana, ja mislim da je pomalo bezobrazno obrisati temu, a pri tome ne dati valjan razlog zasto je to ucinjeno, ipak na tu temu kao i na ostale ulozio sam podosta vremena skenirajuci stranice, mislim da nije u redu da se tema tek tako ukloni, moderatori mogu to uciniti, u skladu je sa pravilima i njihovim ovlastenjima, ali nije ljudski. Jedino sto trazim je da mi date valjan razlog zasto je to ucinjeno, ako mi to uskratite mozete me slobodno banirati jer ja nemam namjeru pisati vise na forumu gdje se ovako postupa sa clanovima.
Ako je tema zbrisana za inicijativu nekog Albanca obradovat ce ga informacija da ce tema o Bosni i Ilirima biti objavljena na mojoj stranici, koja ima ogroman rejting na internetu i bice dostupna velikoj masi ljudi koji redovno posjecuju moju stranicu, a radi se o 200-300 posjeta dnevno, normalno sa dodatnim informacijama i skenovima na tu temu, ono je bilo jedva desetak posto od materijala, dakle macji kasalj u odnosu na ono sta vas ceka.

Drugo zamolio bih administraciju da kreiraju Bosnjacki nacionalni pod-forum sa fokusom na Bosnu i Bosnjake, srpski i hrvatski forumi su krcati anti-Bosnjackom propagandom, pljuvanje po Bosnjacima je postalo normalno, na nasim forumima i minorne provokacije upucene ne-Bosnjacima se ostro kaznjavaju, mislim da smo i mi Bosnjaci zasluzili da imamo makar jedan pod-forum, gdje cemo adekvatno odgovoriti na sve provokacije i glupave mitove koje imaju o nama, nasoj religiji i Bosnjastvu, a sto je najvaznije moderatori ce ukloniti razne trolove kao pjo2 koji zagaduju sve forumu ukljucujuci i ovaj.
Nadam se da cete razmotriti ovaj moj prijedlog o novom pod-forumu i obrazloziti zasto je tema o Ilirima uklonjena preko pm ili javno, ako ne zelite to da ucinite ja pozdravljam sve clanove i napustam ovaj forum.

@ Tema je uklonjena zbog začatavanja i nesuvislih komentara,te vrijeđanja.Niko ne dovodi u pitanje tvoj trud,ali održavanje podforuma i Foruma iziskuje brisanje ili premještanje teme shodno moderatorovoj/administratorovoj odluci u datom trenutku,a na osnovu pažljive procjene.

Detaljno je objašnjeno na:

http://www.sarajevo-x.com/forum/uslovi.html

Samim pisanjem na forumu prihvatate Uslove korištenja i način rada moderatora.

Nacionalno određivanje podforuma ne dolazi u obzir na Sarajevo-x.com Forumu ni pod kakvim uvjetima.


Shodno vašem znanju,koje nije zanemarivo,možete otvarati teme koje su u skladu sa Pravilima ovog Foruma.

Ostali forumi i način moderacije naših kolega sa drugih Portala, ne mogu biti predmet diskusije ni tema na Forumu Sa-x.

Komentare i primjedbe nije dozvoljeno postavljati kao temu, već poslati na e-mail Redakcije Sa-x ili na pp Administratora.

Hvala. :)
Locked