Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine u B

Post Reply
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#1 Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine u B

Post by HM 2011 »

"Ministar sigurnosti za BH radio 1 : Zakonom sankcionisati da arapi masovno kupuju nekretnine u BiH" (naslov bio važeći do 17:30 ??????

Problem: U pitanju je segregacija - jer se odnosi samo na arape - ne odnosi se na ostale strance koliko god da ih ima....

Kakav bi to zakon trebao biti, na šta bi trebao ličiti - Zakon zvani stop Arapima !!! ?

Smiju li stranci osnivati privredna društva u BiH, smiju li učestvovati u privatizaciji, smiju li investirati, smiju li dolaziti turisti.... Sve rastjerati, i sve uništiti - jel to cilj ?

Ne razumijem....

Navodno "zabrana se treba donjeti, zato što MInistarstvo sigurnosti raspolaže informacijom da se zvanični Kuvajt rješava nepoželjnih građana na način da im poklanja novce i šalje ih da kupe nekretinine u BiH "Oni im daju novac da kupuju nekretnine po BiH, sklanjaju ih sa svoje teritorije i ubacuju ih nama" - sad kako ih šalju , kao turiste, strance sa privremenim boravkom, stalnim boravkom u namjeri sticanja državljanstva ili ????? "

Volio bih da vidim taj komunike MInistarstva sigurnosti BiH....

Materijal objavljen na web siteu Dnevnog avaza - navodno javno iznesen na BH radiu 1 - danas u toku dana...

Naknadno promjenjen naslov u


Od 17:30 novi naslov...

MINISTAR SIGURNOSTI ZA BH RADIO 1Radončić: Sankcionisati učešće bh. građana u paravojnim i parapolicijskim snagamaFOTO: AVAZRadončić: Sankcionisati učešće bh. građana u paravojnim i parapolicijskim snagama

Ministar bezbjednosti BiH Fahrudin Radončić najavio je danas da bi u dogledno vrijeme u Parlamentarnoj skupštini BiH mogao da bude usvojen zakon kojim bi bilo sankcionisano da državljani arapskih zemalja masovno dolaze u BiH, kupuju nekretnine i naseljavaju se. "U dogledno vrijeme mogu se očekivati konkretne sankcije za takva lica ukoliko u Parlamentarnoj skupštini bude usvojen zakon. Ne očekujem da će biti problem da takav zakon bude usvojen, a onda je na redu Tužilaštvo BiH da radi svoj posao, odnosno pravosuđe", rekao je Radončić.On je za BH Radio jedan istakao da je to problem na kojem Ministarstvo bezbjednosti BiH ozbiljno radi."Razgovaramo sa stranim partnerima, edukujemo domaće političke partnere i djelovaćemo kao u slučaju protjerivanja iranskih diplomata koji su zloupotrebljavali službu, kada sam uveo restriktivne mjere za Iran. Tražićemo zakonska rješenja da zemlja bude odbranjena od te vrste virusa", naglasio je Radončić.Prema njegovom mišljenju, nije riječ ni o kakvim Kuvajćanima, nego o tendenciji da se Kuvajt oslobodi ljudi koji su se na neki način uselili u tu državu iz različitih zemalja. "Oni im daju novac da kupuju nekretnine po BiH, sklanjaju ih sa svoje teritorije i ubacuju ih nama", tvrdi Radončić.Govoreći o slučajevima da državljani BiH ratuju u Siriji, on je podsjetio da je posredstvom Ministarstva bezbjednosti BiH predao prijedlog zakonskog rješenja kojim bilo sankcionisano učešće u paravojnim i parapolicijskim snagama.Prema njegovim riječima, došlo je do tehničke opstrukcije Ministarstva pravde BiH, koje je smatralo da Ministarstvo bezbjednosti BiH ne treba da bude predlagač."Mi smo iskoristili drugu zakonsku mogućnost, a to je da Klub poslanika Saveza za bolju budućnost BiH preda taj zakon kao ovlašteni predlagač. Već smo dobili pozitivno mišljenje Zakonodavno-pravne komisije i Kancelarije za zakonodavstvo i naš prijedlog zakona je ušao u parlamentarnu proceduru", pojasnio je Radončić.Prema njegovom mišljenju, BiH plaća cijenu lakoumnosti kada su u ratu dovedeni mudžahedini. "Nakon toga smo dobili vehabije, sada imamo odlazak mladih ljudi u Siriju i nagovještaj i političko pokroviteljstvo dovođenja takozvanih Kuvajćana u BiH i njihovo naseljavanje u BiH", istakao je Radončić.

Ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić najavio je danas da bi u dogledno vrijeme u Parlamentarnoj skupštini BiH mogao da bude usvojen zakon kojim bi bilo sankcionisano da državljani arapskih zemalja masovno dolaze u BiH, kupuju nekretnine i naseljavaju se.

"U dogledno vrijeme mogu se očekivati konkretne sankcije za takva lica ukoliko u Parlamentarnoj skupštini bude usvojen zakon. Ne očekujem da će biti problem da takav zakon bude usvojen, a onda je na redu Tužilaštvo BiH da radi svoj posao, odnosno pravosuđe", rekao je Radončić.

On je za BH Radio 1 istakao da je to problem na kojem Ministarstvo bezbjednosti BiH ozbiljno radi.

"Razgovaramo sa stranim partnerima, edukujemo domaće političke partnere i djelovaćemo kao u slučaju protjerivanja iranskih diplomata koji su zloupotrebljavali službu, kada sam uveo restriktivne mjere za Iran. Tražićemo zakonska rješenja da zemlja bude odbranjena od te vrste virusa", naglasio je Radončić.

Prema njegovom mišljenju, nije riječ ni o kakvim Kuvajćanima, nego o tendenciji da se Kuvajt oslobodi ljudi koji su se na neki način uselili u tu državu iz različitih zemalja. "Oni im daju novac da kupuju nekretnine po BiH, sklanjaju ih sa svoje teritorije i ubacuju ih nama", tvrdi Radončić.

Govoreći o slučajevima da državljani BiH ratuju u Siriji, on je podsjetio da je posredstvom Ministarstva bezbjednosti BiH predao prijedlog zakonskog rješenja kojim bilo sankcionisano učešće u paravojnim i parapolicijskim snagama.

Prema njegovim riječima, došlo je do tehničke opstrukcije Ministarstva pravde BiH, koje je smatralo da Ministarstvo sigurnosti BiH ne treba da bude predlagač.

"Mi smo iskoristili drugu zakonsku mogućnost, a to je da Klub poslanika Saveza za bolju budućnost BiH preda taj zakon kao ovlašteni predlagač. Već smo dobili pozitivno mišljenje Zakonodavno-pravne komisije i Kancelarije za zakonodavstvo i naš prijedlog zakona je ušao u parlamentarnu proceduru", pojasnio je Radončić.

Prema njegovom mišljenju, BiH plaća cijenu lakoumnosti kada su u ratu dovedeni mudžahedini. "Nakon toga smo dobili vehabije, sada imamo odlazak mladih ljudi u Siriju i nagovještaj i političko pokroviteljstvo dovođenja takozvanih Kuvajćana u BiH i njihovo naseljavanje u BiH", istakao je Radončić.
Yug
Posts: 1887
Joined: 02/06/2013 15:52

#2 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by Yug »

Mogu li strani državljani kupovati nekretnine u BiH?
Da, ali pod slijedećim uslovima.

Da bi mogli steći nekretninu strani državljani moraju najprije zatražiti, a potom i dobiti saglasnost Ministarstva vanjskih poslova BiH, koje prije donošenja odluke zatraži mišljenje Ministarstva pravosuđa.

Odobrenje se u pravilu izdaje ako postoji uzajamnost, tj. ako državljani BiH mogu kupiti nekretninu u zemlji tražitelja odobrenja.

Postupak je slijedeći: kada se odluče za kupovinu određene nekretnine, s prodavcem sklapaju ugovor o kupoprodaji nekretnina koji se ovjerava kod notara (prodavac mora ovjeriti svoj potpis, a nije loše ako to učini i kupac), te ga zajedno s fotokopijom kupčevog pasoša također ovjerene kod notara, kao i ostalom pratećom dokumentacijom dostavljaju Ministarstvu vanjskih poslova.

Za vrijeme čekanja odobrenja savjetujemo da u nadležnim zemljišnim knjigama na osnovu ugovora o kupoprodaji izvrše predbilježbu uknjižbe prava vlasništva, kako bi zaštitili svoja prava i interese.

Stranim državljanima koji u BiH imaju otvorenu firmu nije potrebna saglasnost.
User avatar
Yamcha
Posts: 266
Joined: 06/12/2011 08:11

#3 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by Yamcha »

Koji je to smrad!
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#4 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by kritichar »

Ministre sigurnosti, ti nisi poželjan u ovoj državi, mrš odavde stoko pokvarena!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#5 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by It_is_a_Leclerc »

Slažem se s ministrom u vezi sa sankcionisanjem odlaska plaćenih ubica iz BIH. Mislim, što se mene tiče, ja nemam ništa protiv njihovog odlaska. Dapače, smatram da ti bivši narkomani i ostala nesorta, ako već ima želju da bude pokretna meta, treba da ode u Siriji, ali bih im ja zabranio da se vraćaju nazad u BiH. Ipak se radi o osobama sumnjivih namjera.

Što se tiče kupovine nekretnina, ne slažem se s g. Radončićem. Smatram da to nisu ozbiljne tvrdnje već samo dio projekta kupovine naklonosti međunarodne zajednice zbog čega će Radončić nakon izbora 2014. biti ono što je Dodik bio u prvom mandatu kad mu je kampanju financirala EU.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#6 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by HM 2011 »

It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se s ministrom u vezi sa sankcionisanjem odlaska plaćenih ubica iz BIH. Mislim, što se mene tiče, ja nemam ništa protiv njihovog odlaska. Dapače, smatram da ti bivši narkomani i ostala nesorta, ako već ima želju da bude pokretna meta, treba da ode u Siriji, ali bih im ja zabranio da se vraćaju nazad u BiH. Ipak se radi o osobama sumnjivih namjera.

Što se tiče kupovine nekretnina, ne slažem se s g. Radončićem. Smatram da to nisu ozbiljne tvrdnje već samo dio projekta kupovine naklonosti međunarodne zajednice zbog čega će Radončić nakon izbora 2014. biti ono što je Dodik bio u prvom mandatu kad mu je kampanju financirala EU.
Sumnjam da ovo ima ikakve veze sa bilo kakvim unijama.....

Već dugo vremena se šalju negativni signali prema investitorima bilo kakve vrste iz zemalja zaliva....

Ti signali su u početku bili dimni, a sada bogami i neonski (ovdje se ni malo ne šalim)....

Meni samo nije jasno u ovoj komplet kombinaciji - koji bolid moraš biti da odašilješ takve signale.... Radiš protiv sebe i smanjuješ sebi priliv poreza.....

Konkretno niti ne treba da te interesuje iz koje je države porijeklom - treba da te interesuje funkcioniše li u skladu sa važećim zakonima....

----------------------------------------------------------------------

Za ove što idu ratovati - to treba okrenuti u svim smijerovima - PMC (private military corp) ili Wahabi - ako brani ne smije da brani samo jednoj grupi nego svima..... PO čemu se razlikuje pripadnik PMC-a od Wahabija ? Isto u većini slučaja - lojalnost za lovu....

http://en.wikipedia.org/wiki/Private_military_company

ali teško se tome ulazi u trag i takav zakon kakav god da je - je u većini slučaja mrtvo slovo na papiru....

189 puta je bitnije ovo za opstrukcije kapitalu iz Zalivskih država.... i za opstrukciju bilo kojeg legalno stečenog kapitala koji treba ući u ovu državu tvrdim isto.......

te opstrukcije treba sankcionisati. a nismo sankcionisali niti red tape za investicije.
Last edited by HM 2011 on 26/11/2013 19:15, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#7 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by Kikibombona »

It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se s ministrom u vezi sa sankcionisanjem odlaska plaćenih ubica iz BIH. Mislim, što se mene tiče, ja nemam ništa protiv njihovog odlaska. Dapače, smatram da ti bivši narkomani i ostala nesorta, ako već ima želju da bude pokretna meta, treba da ode u Siriji, ali bih im ja zabranio da se vraćaju nazad u BiH. Ipak se radi o osobama sumnjivih namjera.
To nije posteno prema Sirijcima (blago receno).

Nasa drzava treba pod svaku cijenu sprijeciti odlazak ekstremista u Siriju. Ako su nek vec otisli, treba ih obavezno procesuirati kada se vrate.

Ova zabrana jeste glupa. Slazem se da strance treba provjeriti i onemoguciti kupovinu nekretnina ako se ustanovi da su prijetnja po nacionalnu sigurnost... to vazi za sve strance.

Ako covjek nema dosije, ne vidim razlog da ga se sabotira, naprotiv.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#8 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by HM 2011 »

Kikibombona wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se s ministrom u vezi sa sankcionisanjem odlaska plaćenih ubica iz BIH. Mislim, što se mene tiče, ja nemam ništa protiv njihovog odlaska. Dapače, smatram da ti bivši narkomani i ostala nesorta, ako već ima želju da bude pokretna meta, treba da ode u Siriji, ali bih im ja zabranio da se vraćaju nazad u BiH. Ipak se radi o osobama sumnjivih namjera.
To nije posteno prema Sirijcima (blago receno).

Nasa drzava treba pod svaku cijenu sprijeciti odlazak ekstremista u Siriju. Ako su nek vec otisli, treba ih obavezno procesuirati kada se vrate.

Ova zabrana jeste glupa. Slazem se da strance treba provjeriti i onemoguciti kupovinu nekretnina ako se ustanovi da su prijetnja po nacionalnu sigurnost... to vazi za sve strance.

Ako covjek nema dosije, ne vidim razlog da ga se sabotira, naprotiv.

jel ovo legalno

http://en.wikipedia.org/wiki/Private_military_company

jel pošteno ? Koja je razlika ? Ima li razlike ?
underwater
Posts: 930
Joined: 02/08/2012 17:44

#9 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by underwater »

It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se s ministrom u vezi sa sankcionisanjem odlaska plaćenih ubica iz BIH. Mislim, što se mene tiče, ja nemam ništa protiv njihovog odlaska. Dapače, smatram da ti bivši narkomani i ostala nesorta, ako već ima želju da bude pokretna meta, treba da ode u Siriji, ali bih im ja zabranio da se vraćaju nazad u BiH. Ipak se radi o osobama sumnjivih namjera.
To su samopromotivni trikovi kratkog ... nece od toga biti nista.
A zabranit im da se vrate ne mozes ... osim da im se sredi oduzimanje drzavljanstva ...a i to nemas pravo.
U principu im se ne moze nista, tim prije sto mi nemamo sposobno pravosudje i opet bi bio show u strazburu.
Prosli bi isto kao sa Maktoufom.
Što se tiče kupovine nekretnina, ne slažem se s g. Radončićem. Smatram da to nisu ozbiljne tvrdnje već samo dio projekta kupovine naklonosti međunarodne zajednice zbog čega će Radončić nakon izbora 2014. biti ono što je Dodik bio u prvom mandatu kad mu je kampanju financirala EU.
Ma njegovi folovi da u talu s Keljmendijem te iste nekretnine kupi za bagatelu..
Ko bi drugi uostalom investirao u drzavu gdje on ministar, a pogotovo katar.
A EU ...mogu oni uvlakaca naci na svakom koraku ... s kratkim oni nece tikve saditi.
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#10 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by brucos7 »

Meni je jasan ovaj Fahro i njegov nacin komuniciranja (jer drukcije ne zna), ali mi stvarno nisu jasni ljudi koji su ovome tajkunu dali glas na izborima!? :run:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#11 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by Danguba »

kritichar wrote:Ministre sigurnosti, ti nisi poželjan u ovoj državi, mrš odavde stoko pokvarena!
Mamu jebo svoju. :oops:

Sada i otvoreno radi protiv ove drzave. Svi se utrkuju da privuku Arape da investiraju a jedino ih MI moramo tjerati odavde.

Stara KOS-ova skola prilagodjena novo nastaloj situaciji.

MRS iz BiH.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#12 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by limeni »

dobro nam je koga glasamo..narod koji cita avaz i bira ovakve politicare ne moze naprijed, to je evidentno.
User avatar
newlevel
Posts: 1168
Joined: 30/03/2013 23:51

#13 Re: AW: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekret

Post by newlevel »

limeni wrote:dobro nam je koga glasamo..narod koji cita avaz i bira ovakve politicare ne moze naprijed, to je evidentno.
Sto posto si upravu limeni ! Al narod ce da "glasuje" opet za iste...

Sent from my nokia 3310
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#14 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by fixer »

I sad ce taj zakon zaustaviti investicije? Ne kontam. Investitor ukoliko vidi priliku za investiciju, on ce i investirat. Ovo moze jedino zaustaviti donacije.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#15 Re: AW: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekret

Post by Danguba »

newlevel wrote:
limeni wrote:dobro nam je koga glasamo..narod koji cita avaz i bira ovakve politicare ne moze naprijed, to je evidentno.
Sto posto si upravu limeni ! Al narod ce da "glasuje" opet za iste...

Sent from my nokia 3310
Glas SBB-u je glas protiv drzave.

Ni drugi nisu bajni ali ovi su najgori.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#16 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by fantom slobode »

Ma on hoce da oni iznajmljuju...svakako 70% onog njegovog tornja iznajmljuje drzavi...pa konta sta ce, drzava sve manje love...sad ce njemu Dodo dohakat, sa svojih pola miliona zacas...zaposljava penzionere i druge, ne placa doprinose istoj toj drzavi...pravi kriminalac, lihvar i prevarant koji samo moze na Balkanu da funkcionise na slobodi. Fahraon i njegova suplja...Malo EPP-a, pa to ti je. Ono da ga ne zaborave kako je uzorit.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#17 Re: AW: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekret

Post by limeni »

newlevel wrote:
limeni wrote:dobro nam je koga glasamo..narod koji cita avaz i bira ovakve politicare ne moze naprijed, to je evidentno.
Sto posto si upravu limeni ! Al narod ce da "glasuje" opet za iste...

Sent from my nokia 3310
ma sta ces, prije sam mislio da je sda kriva za situaciju u drzavi i citavoj planeti ali su oni jos i najbolji od svih..sdp bi imao mozda i sansu da nije onog diktatora na celu stranke kojeg ni zakoni ni zabrane ne mogu skinuti..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#18 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by StupskaBitanga »

Lepi vs Fahro
Tjeranjem stranih investitora ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić pravi ogromnu štetu građanima Novog Grada i Bosne i Hercegovine, stav je načelnika Općine Novi Grad Sarajevo Semira Efendića.

Radončićevu izjavu o zakonskom sankcioniranju kupovine nekretnina u BiH Efendić je ocjenio skandaloznom.

- Ministar bi trebao znati da državljani stranih zemalja u BiH prema važećim zakonima ne mogu kupovati nekretnine, ali firme koje imaju sjedište u našoj zemlji mogu kupovati nekretnine, bez obzira na vlasničku strukturu tih firmi. U situaciji kada je nezaposlenost u BiH veća od 40 posto i najveća u Evropi i kada vlade bh. entiteta tjeraju ovu zemlju u dužničko ropstvo jedan od izlaza iz teške ekonomske situacije su direktna strana ulaganja - istakao je Efendić.

Podsjetio je da je zbog nestabilne situacije u regionu Bliskog istoka i sjeverne Afrike, i državama koje su bile tradicionalna destinacija turista iz zemalja Perzijskog zaljeva, BiH od turističkih kompanija prepoznata kao destinacija koja može biti kvalitetna alternativa za veliki broj turista.

- Naročito je veliki interes stanovnika Kuvajta jer na osnovu važećih međudržavnih sporazuma državljanima Kuvajta za ulazak u BiH nije potrebna viza. U općini Novi Grad Sarajevo se već realizira projekat jedne kuvajtske firme vrijedan 5,5 miliona maraka, od čega direktnu korist ima lokalno stanovništvo, budžet Općine i građevinska operativa koja je uposlena na izgradnji. Osim toga, po završetku projekta, jedan broj ljudi će dobiti stalno zaposlenje - naglasio je Efendić.

Dodao je da, dok Vlada susjedne Srbije izlaz iz teške ekonomske situacije traži privlačenjem bogatih investitora sa Istoka, u BiH se izjavama državnog ministra radi suprotno.

- Bez obzira na izjave ministra Radončića pozivamo sve strane investitore da investiraju u općinu Novi Grad Sarajevo i BiH uz poruku da ćemo uraditi sve da našu zemlju učinimo dobrim mjestom za strana ulaganja - poručio je Efendić, saopćeno je iz Općine Novi Grad Sarajevo.
indikator
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#19 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by Basvod »

Sve na stranu... al jadna je drzava u kojoj jedan nacelnik moze drzati lekciju ministru.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#20 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by TheWatcher »

samo napred Fahro :lol: :lol:
User avatar
newlevel
Posts: 1168
Joined: 30/03/2013 23:51

#21 Re: AW: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekret

Post by newlevel »

Basvod wrote:Sve na stranu... al jadna je drzava u kojoj jedan nacelnik moze drzati lekciju ministru.
Hahaha 100% je tako.

Sent from my nokia 3310
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22 Re: AW: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekret

Post by HM 2011 »

newlevel wrote:
Basvod wrote:Sve na stranu... al jadna je drzava u kojoj jedan nacelnik moze drzati lekciju ministru.
Hahaha 100% je tako.

Sent from my nokia 3310

Samo jedna ispravka:

Sve na stranu... al jadna je drzava u kojoj jedan nacelnik mora drzati lekciju ministru.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#23 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by pici »

u kafani bazeni svaku noć ovo...



:thumbup: :bih: :bih: :bih: da hoĆe nas ovako petrodolarima obasipat...možda dobijemo primat ko stanovnici abudabija, ćim se dijete rodi odmah na raspolaganje ima stan 400 kvadrata, školu u svijetu koju hoĆe i naravno park auta jedno desetak komaTa...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#24 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by StupskaBitanga »

Jana i kompanija bi bile presretne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#25 Re: Zakonom sankcionisati da Arapi masovno kupuju nekretnine

Post by pici »

neku noć kafana park prinćeva na alfakovcu :thumbup:





Hana i OBN snimali :thumbup: :mrgreen:
Post Reply