Zahiragić opet jaše

Post Reply
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#6101 Re: Zahiragić opet jaše

Post by STARx »

hamza_sa wrote: 29/04/2021 01:20
Hamza brate moze li otprilike vrijeme te izjave.. Ako budem morao gledati cijeli sat ovu telechu glavu imat cu ruzne snove

Telecha glava prica o politickom zaposljavanju a sam se uhljebio preko sda, ovakav duduk bi bio jedino kadar za pretisove kovnice da valja 155ce
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#6102 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hamza_sa »

STARx wrote: 29/04/2021 01:24
hamza_sa wrote: 29/04/2021 01:20
Hamza brate moze li otprilike vrijeme te izjave.. Ako budem morao gledati cijeli sat ovu telechu glavu imat cu ruzne snove

Telecha glava prica o politickom zaposljavanju a sam se uhljebio preko sda, ovakav duduk bi bio jedino kadar za pretisove kovnice da valja 155ce
Napisao sam ti od 32:50
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#6103 Re: Zahiragić opet jaše

Post by deogest »

Zaha 100 % udarac zena, vidis na njemu kad zapjeni da je to taj tip muskarca koji dodje u 3 ujutru, izmlati zenu i uzme kadajif od prije dva dana iz frizdera, ko da nista nije bilo.

Nesto u stilu Krpe.
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#6104 Re: Zahiragić opet jaše

Post by STARx »

hamza_sa wrote: 29/04/2021 01:27

Napisao sam ti od 32:50
Morat cu ipak pregledati sve, vidim zabalila je telecha glava. Cuj oprostite profesore nisam vas prepoznao ahahahhahahhah
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#6105 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hamza_sa »

STARx wrote: 29/04/2021 01:31
hamza_sa wrote: 29/04/2021 01:27

Napisao sam ti od 32:50
Morat cu ipak pregledati sve, vidim zabalila je telecha glava. Cuj oprostite profesore nisam vas prepoznao ahahahhahahhah
Prijatno gledanje. :D
last mohicans
Posts: 11945
Joined: 09/08/2012 23:19

#6106 Re: Zahiragić opet jaše

Post by last mohicans »

Vala i ovaj Jakupović zamucao, ne zna ni kazati koje mu je zvanje i gdje predaje. Baš potkapacitiran, džaba mu docenture, govedo to vješto koristi i na skupštinama ga često izbaci iz takta.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#6107 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hamza_sa »

last mohicans wrote: 29/04/2021 01:40 Vala i ovaj Jakupović zamucao, ne zna ni kazati koje mu je zvanje i gdje predaje. Baš potkapacitiran, džaba mu docenture, govedo to vješto koristi i na skupštinama ga često izbaci iz takta.
Slazem se u potpunosti.

Nazalost politicka scena nam je svedena na taj nivo da u svemu tome takve ne primjecujemo, jer iskacu ovakvi kao Zahiragic.
User avatar
Styling
Posts: 12585
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6108 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

deogest wrote: 29/04/2021 01:29 Zaha 100 % udarac zena, vidis na njemu kad zapjeni da je to taj tip muskarca koji dodje u 3 ujutru, izmlati zenu i uzme kadajif od prije dva dana iz frizdera, ko da nista nije bilo.

Nesto u stilu Krpe.
Ja mislim da ona mala Amra iz njihovog kluba ima nocne more od njega. Zeni treba stravu saliti.
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#6109 Re: Zahiragić opet jaše

Post by made_in_sarajevo »

Znao sam da je trojja ustvar nas jebala 30 godina, znao sam da su oni zaposljavali guzovace i za pare. Tako je zahiraga nema veze sto je tebe stranka zaposlila i sto si sam to rekao na N1, nek si ih otkrio fasisto.

Kako prepoznati debila, papka, neobrazovanog majmuna, siledziju, kurca koji misli da je bitan jer je stranka iza njega, pa samo ovog fasistu pogledati i poslusati. Frajer urlice pobi mikrofone sve u studiju, popljuva sve oko sebe, mlatara rukama, prica ni sam ne zna sta prica ali samo pricaj da ode vrijeme emisije. Papak 1/1 uz to jos i fasista.


Senad je najbolje postupio sa njim kad je umjesto skake fasiste dosao. Ti usuti, pricaj Irfane.
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#6110 Re: Zahiragić opet jaše

Post by made_in_sarajevo »

https://admin.d epo.ba/clanak/196915/sda-ov-vijecnik-adi-zahiragic-porucio-kolegama-iz-nase-stranke-da-prenose-polnoprenosive-i-smrtne-bolesti

https://www.anticorrupiks.com/zaposleni-javnom-sektoru

Evo kad se ukuca prezime zahiragic izbaci 2 lista zaposlenih na budzet pod tim prezimenom. Dobro pola ih nisu nista garant, sta cemo sa drugo pola. Jos nesto, zar gazija nije rekao da on vise ne radi u ZZO? Otkud na listi i to na dvije poziciie, ZZO i skupstina KS

Neces fasisto, jebat cemo i tebe kao i stranku ti, a skupit ces muda da dodjes konakovicu 1 na 1 jer ces misliti da si ti zajeban. Senad je lud ako ovo ne dogovori
User avatar
malakh
Posts: 7161
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#6111 Re: Zahiragić opet jaše

Post by malakh »

made_in_sarajevo wrote: 29/04/2021 06:51 https://admin.d epo.ba/clanak/196915/sda-ov-vijecnik-adi-zahiragic-porucio-kolegama-iz-nase-stranke-da-prenose-polnoprenosive-i-smrtne-bolesti

https://www.anticorrupiks.com/zaposleni-javnom-sektoru

Evo kad se ukuca prezime zahiragic izbaci 2 lista zaposlenih na budzet pod tim prezimenom. Dobro pola ih nisu nista garant, sta cemo sa drugo pola. Jos nesto, zar gazija nije rekao da on vise ne radi u ZZO? Otkud na listi i to na dvije poziciie, ZZO i skupstina KS

Neces fasisto, jebat cemo i tebe kao i stranku ti, a skupit ces muda da dodjes konakovicu 1 na 1 jer ces misliti da si ti zajeban. Senad je lud ako ovo ne dogovori
sta ba da dogovori? duel konakovica i zahiragica na face tv?

covjece konakovic je predsjednik stranke i on moze samo jedan na jedan sa bakirom izetbegovicem. sta on im pricati sa zahiragicem koji je marginalac u sda.

zar toliko ponizavas konakovica da od njega ocekujes da se bavi jednim zahiragicem?

harisov domet sto se tice sagovornika iz nipa treba biti jakupovic, okeric, sta konakovic ima sa njim pricati.

vec sam napisao, samo mrtvi ignor spram zahiragica i ispuhat ce za mjesec dana. kakvi tv dueli, kakvi bakraci.
User avatar
Styling
Posts: 12585
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6112 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

malakh wrote: 29/04/2021 08:54
made_in_sarajevo wrote: 29/04/2021 06:51 https://admin.d epo.ba/clanak/196915/sda-ov-vijecnik-adi-zahiragic-porucio-kolegama-iz-nase-stranke-da-prenose-polnoprenosive-i-smrtne-bolesti

https://www.anticorrupiks.com/zaposleni-javnom-sektoru

Evo kad se ukuca prezime zahiragic izbaci 2 lista zaposlenih na budzet pod tim prezimenom. Dobro pola ih nisu nista garant, sta cemo sa drugo pola. Jos nesto, zar gazija nije rekao da on vise ne radi u ZZO? Otkud na listi i to na dvije poziciie, ZZO i skupstina KS

Neces fasisto, jebat cemo i tebe kao i stranku ti, a skupit ces muda da dodjes konakovicu 1 na 1 jer ces misliti da si ti zajeban. Senad je lud ako ovo ne dogovori
sta ba da dogovori? duel konakovica i zahiragica na face tv?

covjece konakovic je predsjednik stranke i on moze samo jedan na jedan sa bakirom izetbegovicem. sta on im pricati sa zahiragicem koji je marginalac u sda.

zar toliko ponizavas konakovica da od njega ocekujes da se bavi jednim zahiragicem?

harisov domet sto se tice sagovornika iz nipa treba biti jakupovic, okeric, sta konakovic ima sa njim pricati.

vec sam napisao, samo mrtvi ignor spram zahiragica i ispuhat ce za mjesec dana. kakvi tv dueli, kakvi bakraci.
Tacno :thumbup:
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#6113 Re: Zahiragić opet jaše

Post by made_in_sarajevo »

malakh wrote: 29/04/2021 08:54
made_in_sarajevo wrote: 29/04/2021 06:51 https://admin.d epo.ba/clanak/196915/sda-ov-vijecnik-adi-zahiragic-porucio-kolegama-iz-nase-stranke-da-prenose-polnoprenosive-i-smrtne-bolesti

https://www.anticorrupiks.com/zaposleni-javnom-sektoru

Evo kad se ukuca prezime zahiragic izbaci 2 lista zaposlenih na budzet pod tim prezimenom. Dobro pola ih nisu nista garant, sta cemo sa drugo pola. Jos nesto, zar gazija nije rekao da on vise ne radi u ZZO? Otkud na listi i to na dvije poziciie, ZZO i skupstina KS

Neces fasisto, jebat cemo i tebe kao i stranku ti, a skupit ces muda da dodjes konakovicu 1 na 1 jer ces misliti da si ti zajeban. Senad je lud ako ovo ne dogovori
sta ba da dogovori? duel konakovica i zahiragica na face tv?

covjece konakovic je predsjednik stranke i on moze samo jedan na jedan sa bakirom izetbegovicem. sta on im pricati sa zahiragicem koji je marginalac u sda.

zar toliko ponizavas konakovica da od njega ocekujes da se bavi jednim zahiragicem?

harisov domet sto se tice sagovornika iz nipa treba biti jakupovic, okeric, sta konakovic ima sa njim pricati.

vec sam napisao, samo mrtvi ignor spram zahiragica i ispuhat ce za mjesec dana. kakvi tv dueli, kakvi bakraci.

ne gledam po poziciji stranke nego po radnoj poziciji. kolege su iz skupstine, imaju milion tema sa skupstina i iz kantona. irfan cengic moze ali on trazi skaku i on je federalni nivo. treba konakovic koji isto moze biti galamdzija, samo sto je ovaj skolovan galamdzija i svaka mu je na mjestu. samo je fazon sto dzaba sve ovo kad zahiragic nikad ne bi pristao na to.

za ignore svakako, ali vjeruj da treba jedan duel gdje ce mu se jebati dan kad se rodio. ko prati hayat,obn zahiragica ce poceti gledati kao jebenog igraca koji sutra moze drzavu voditi glat, ako vec mnogi nisu. jer sta cuju laprdanje, blebetanje, reko sam sve,a nisam reko nista i haj cao. treba jedan duel da mu se jebe sve na kamaru zajedno sa strankom, ko sa efendicem sto je bilo kod senada i gdje zavrsi efendic nakon toga. od izbora do izbora se pojavi kod senada, konakovic kad mu se ukaze on zacepi ne otvori vise usta nikako.

posto bakir ne smije u istu ulicu uci sa konakovicem, a zahiragic se sam nametnuo da je advokat bakira i stranke, pa eto. mogu od skupstine do NATO doci jer zahiraga sve zna
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#6114 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Dobro je prošla ova voditeljica, mogla je na KUM-u završiti. Samo da mu je još malo lanula, bila bi mu na dohvat šake. A i ovi sugovornici su sigurniji ovako online nego uživo, mogo bi ih gaziya pošutat sve ovako uživo. Ha ya
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#6115 Re: Zahiragić opet jaše

Post by STARx »

Pregledo sam do kraja. A supak ne spominje to sto mu je selefija brat preko sda stranke ubacen u pretis kao inzinjer? Mjesecima je hodao i nista nije radio, vrhunac posla mu je bio zapisivanje brojila za struju. Joj rokalja pleme mu skrsim.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#6116 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sigma90 »

Seyfo wrote: 29/04/2021 10:31 Dobro je prošla ova voditeljica, mogla je na KUM-u završiti. Samo da mu je još malo lanula, bila bi mu na dohvat šake. A i ovi sugovornici su sigurniji ovako online nego uživo, mogo bi ih gaziya pošutat sve ovako uživo. Ha ya
Kakav Gazija. Taj jedino u jednom sukobu moze biti onaj sto cisti pod.
Nema tu nista izuzev bureka i ulja u njemu. :thumbup:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6117 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

sehara puna bisera :lol: :lol: :D

Zahiragić: SDA je za vrijeme Tihića doživjela svoj historijski minimum


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... mum-652868




ja, pa ja i samo ja uz aliju, naravno sad uz alijjin genetski kod



ps. koliko je to djela napisao alija da je ovaj k'o djecacic iz akademske porodice :D pomno iscitavao opus pomenutog?
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6118 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

sto nebi branio zivkovice, sve su dali njegovoj femiliji sto su pozeljeli... kmet ostaje kmet...
McGradySA
Posts: 790
Joined: 24/02/2021 11:25

#6119 Re: Zahiragić opet jaše

Post by McGradySA »

Zanimljiva je ta kratkovidnost Bakira,on i stranka mu i dalje u prvi plan guraju likove poput Zahiragića,Ramića,Prevljaka.Stranka u nikad gorem stanju a stalno isti tipovi,ratne priče,ista retorika.Tihić je bio mozak za sve njih.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6120 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

kult licnosti, zemaljsko bozanstvo ... jedini nacin da kontrolisu ovce

jer nemaju nista drugo, propali su kao zeton, ostao samo alija i rat

i djecak iz akadamske porodice koji bode cakijom :thumbup:
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#6121 Re: Zahiragić opet jaše

Post by smijesni_ste »

telegrafista wrote: 02/05/2021 10:38
Zahiragić - mlad čovjek sa vizijom. Šta je problem? Kad su stari, daj mlade, kad dođu mladi, ne valjaju ni oni? Šta je problem?

Ramić - čovjek koji se lavovski bori za povratnike. Da nije njega, Bošnjaci bi izumrli u RS.

General Prevlljak - vrhunski vojskovođa. Ustati pa pomenuti to ime. Zahvaljujući generalu Prevljaku. Sarajevo se nije našlo u duploj blokadi i izbjegnut je holokaust.
Samo me strah šta će sad biti kad general nije načelnik Ilidže. Vojković i Krupac su zaista preblizu a nije zanemarivo kretanje raznih paramilitanih formacija na tom području, posebno nakon poraza generala.

Mene sad najviše strah rata :(.
Fino si krenuo trolom, ali si u nastavku posta pretjerao :D
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#6122 Re: Zahiragić opet jaše

Post by costacurta »

telegrafista wrote: 02/05/2021 10:38
McGradySA wrote: 02/05/2021 10:00 Zanimljiva je ta kratkovidnost Bakira,on i stranka mu i dalje u prvi plan guraju likove poput Zahiragića,Ramića,Prevljaka.Stranka u nikad gorem stanju a stalno isti tipovi,ratne priče,ista retorika.Tihić je bio mozak za sve njih.
Zahiragić - mlad čovjek sa vizijom. Šta je problem? Kad su stari, daj mlade, kad dođu mladi, ne valjaju ni oni? Šta je problem?

Ramić - čovjek koji se lavovski bori za povratnike. Da nije njega, Bošnjaci bi izumrli u RS.

General Prevlljak - vrhunski vojskovođa. Ustati pa pomenuti to ime. Zahvaljujući generalu Prevljaku. Sarajevo se nije našlo u duploj blokadi i izbjegnut je holokaust.
Samo me strah šta će sad biti kad general nije načelnik Ilidže. Vojković i Krupac su zaista preblizu a nije zanemarivo kretanje raznih paramilitanih formacija na tom području, posebno nakon poraza generala.

Mene sad najviše strah rata :(.
Kad vidim ovo IZUMRO ili OD VLASENICE prevrće mi se u stomaku. Prvo opismenjavanje pa ondaK u raspravu ali ne u večernje škole po Širokm, Kiseljaku ili Travniku.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#6123 Re: Zahiragić opet jaše

Post by RunnerX »

Možda je SDA bila na minimumu, ali su zato Bošnjaci bili na maksimumu, od Vijeća ministara pa dalje. To je zaista najbolje moguće poređenje koje je ćakijaš mogao izvući.

U Bakirovom predsjedavanju SDA smo dobili Biseru, Sifeta i Selma u VM gdje smo institucionalno pregaženi.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#6124 Re: Zahiragić opet jaše

Post by carobnjak_N »

Ne kaze zasto su bili na minimumu.
Zato sto je njegov tutor Bakir, preko Radoncicevog Avaza granatirao svaki dan predsjednika vlastite stranke i stalno izlazio na naslovnici kako se grli s Dodikom i kako je eto izdajnik.
Tihic je stranku vodio od nacionalisticke prema centru, lagano odhebao Iz i Cerica, koji su gurali podkapacitiranog Bakira da ispunjava njihove mokre medresanske snove. Tako je zamjenik reisa javno na hutbi govorio kako Tihic ne moze biti vodja Bosnjaka i da to mora biti neko "lijep i naocit" , valjda misleci na Bakira.
Kad ni to nije pomoglo i kad je glatko izgubio na kongresu stranke od Tihica, onda su cekali da Tihic umre od raka, pa da naprave udar u stranci i laziranim glasovima izaberu Bakira.
Tihic se zaista zalagao za Bih i prvo mu je bila drzava pa tek onda stranka, dok je kod ovih obrnuto. Stranka im djeluje kao politicka manifestacija sabora islamske zajednice.
Post Reply