Zahiragić opet jaše

Post Reply
El_comadante
Posts: 7862
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#6251 Re: Zahiragić opet jaše

Post by El_comadante »

Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 10:28 @Styling

Ne sumnjam uopšte u ovo što pišeš, upravo se u jednom od prethodnih postova zapitah gdje stvarno leži eventualni sukob interesa na ovoj relaciji Ministarstvo pravde KS - Notarski ured. Imaš li ti konkretna saznanja u vezi istog ili barem ideju kako bi nova ministrica mogla pomoći i pogodovati svojoj mami konkretno?

@pici

Sve je jasno druže k'o dan, svjesno je izguran kako bi pravio cirkus, ne kontaju oni da fakat to isto njima ne ide u prilog. Mene iskreno začuđuje politika SBB-a i donekle ostaje žal što ovako nisu reagovali i uoči izbora pa bi najvjerovatnije imali Delića na poziciji načelnika ali isti možda i bolje rezultate ima na trenutnoj poziciji kao ministar. Eto na sreću i uz ovakvo ponašanje njihovih članova SDA za sada ne uspijeva napraviti veću štetu i sve što mogu jeste da napuštaju sjednice, prave skandale i cirkus od svega.

Ovaj dečko Zahiragić definitivno nije dobar s glavom što bi se kod nas reklo, sve mogu da razumijem ali da ga forsiraju kao neku "nadu" i dopuštaju sebi da ih on ovakav kakav već i jeste predstavlja i šalje sliku o njima u javnost mogu samo ili očajnici bez mogućnosti izbora ili maloumnici kojima je ovo normalno. Hem nije u vinklu, hem je sirovina sa dna kace, hem je potkapacitiran i džaba mu ne jedna nego sto fakultetskih diploma.
po SDA, kažem njihovo mišljenje neznam ja, je probem što o notarskim stvarima i propisima odlučuje direktno Ministar što u budučnosti može donjeti neku potencijalnu situaciju da pogododuje sestri i materi po ovom pitanju, a nemože se izuzeti jer mora Ministar to potpisati. e sad je problem ovde što sad raspravljaju o potencijalno hipotetičkoj situaciji šta će biti ako dođemo do toga, a ustvai i nemora doći.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6252 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

ne zna potkapacitirano primitivno zivince sta je kontra, pila naopako, ispisti budala...ima srama i obraza koliko i pameti :oops: manje nego nista

jedino zna rikati i praviti haos i destrukciju, to jje ocito plan i za to je postavljen

samo mislim da dino ima jace zivce :D
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#6253 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

El_comadante wrote: 18/06/2021 11:14
Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 10:28 @Styling

Ne sumnjam uopšte u ovo što pišeš, upravo se u jednom od prethodnih postova zapitah gdje stvarno leži eventualni sukob interesa na ovoj relaciji Ministarstvo pravde KS - Notarski ured. Imaš li ti konkretna saznanja u vezi istog ili barem ideju kako bi nova ministrica mogla pomoći i pogodovati svojoj mami konkretno?

@pici

Sve je jasno druže k'o dan, svjesno je izguran kako bi pravio cirkus, ne kontaju oni da fakat to isto njima ne ide u prilog. Mene iskreno začuđuje politika SBB-a i donekle ostaje žal što ovako nisu reagovali i uoči izbora pa bi najvjerovatnije imali Delića na poziciji načelnika ali isti možda i bolje rezultate ima na trenutnoj poziciji kao ministar. Eto na sreću i uz ovakvo ponašanje njihovih članova SDA za sada ne uspijeva napraviti veću štetu i sve što mogu jeste da napuštaju sjednice, prave skandale i cirkus od svega.

Ovaj dečko Zahiragić definitivno nije dobar s glavom što bi se kod nas reklo, sve mogu da razumijem ali da ga forsiraju kao neku "nadu" i dopuštaju sebi da ih on ovakav kakav već i jeste predstavlja i šalje sliku o njima u javnost mogu samo ili očajnici bez mogućnosti izbora ili maloumnici kojima je ovo normalno. Hem nije u vinklu, hem je sirovina sa dna kace, hem je potkapacitiran i džaba mu ne jedna nego sto fakultetskih diploma.
po SDA, kažem njihovo mišljenje neznam ja, je probem što o notarskim stvarima i propisima odlučuje direktno Ministar što u budučnosti može donjeti neku potencijalnu situaciju da pogododuje sestri i materi po ovom pitanju, a nemože se izuzeti jer mora Ministar to potpisati. e sad je problem ovde što sad raspravljaju o potencijalno hipotetičkoj situaciji šta će biti ako dođemo do toga, a ustvai i nemora doći.
Pa zar to nije gotova stvar i zar nisu granice djelovanja notara i važeći propisi donešeni pri samom uvođenju notarske uloge/funkcije/institucije u naš sistem?

Evo čak sam na tu temu i postao nešto što pronađoh na netu, notar po funkciji ne učestvuje u sporovima i sl. na način kako to na primjer radi advokat, nema izričite strane koju predstavlja, barem ja to tako shvatam a istina je da mi fakat nije jasno.
User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6254 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

@Billy The Pljuc

Ministarstvo pravde kontrolise rad notara i daje saglasnost za imenovanje novih. U ovom konkretnom slucaju, sestra i majka su postali notari prije nego sto je ona postala ministrica, tako da tu nema problema. Ne vjerujem da bi potegla da jos nekog clana porodice imenuje za notara ukoliko to nije u skladu sa propisima.
Drugo, obzirom na nadleznosti ministarstva, svaki propis koji se donese se ne moze individualno odnositi samo na jednog ili dva notara, vec se odnosi na sve, tako da ne vidim kako bi im u ovom slucaju mogla pogodovati.
Trece, gdje se moze pojaviti problem, hipoteticki naravno, je da dodje do prituzbe na rad njene majke i sestre kao notara i da tu ministrica ne reaguje po zakonu i propisima, sto bi bio svojevrstan skandal i povod za smjenu. Cvrsto vjerujem da ministrica sebi ne bi dozvolila takvu vrstu skandala, obzirom na akademske titule koje je mukom stekla.
Cetvrto, notari djeluju teritorijalno, tako da sumnjam i na namijestanje potencijalnih poslova. Ne znam koliko ministrica moze na nekog utjecati da bira njenu majku ili sestru kao notare da im zavrse posao. To se sve moze upratiti, ali kao sto sam gore vec navela, sumnjam da bi ministrica rizikovala svoju reputaciju zbog ovoga.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#6255 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

Styling wrote: 18/06/2021 11:36 @Billy The Pljuc

Ministarstvo pravde kontrolise rad notara i daje saglasnost za imenovanje novih. U ovom konkretnom slucaju, sestra i majka su postali notari prije nego sto je ona postala ministrica, tako da tu nema problema. Ne vjerujem da bi potegla da jos nekog clana porodice imenuje za notara ukoliko to nije u skladu sa propisima.
Drugo, obzirom na nadleznosti ministarstva, svaki propis koji se donese se ne moze individualno odnositi samo na jednog ili dva notara, vec se odnosi na sve, tako da ne vidim kako bi im u ovom slucaju mogla pogodovati.
Trece, gdje se moze pojaviti problem, hipoteticki naravno, je da dodje do prituzbe na rad njene majke i sestre kao notara i da tu ministrica ne reaguje po zakonu i propisima, sto bi bio svojevrstan skandal i povod za smjenu. Cvrsto vjerujem da ministrica sebi ne bi dozvolila takvu vrstu skandala, obzirom na akademske titule koje je mukom stekla.
Cetvrto, notari djeluju teritorijalno, tako da sumnjam i na namijestanje potencijalnih poslova. Ne znam koliko ministrica moze na nekog utjecati da bira njenu majku ili sestru kao notare da im zavrse posao. To se sve moze upratiti, ali kao sto sam gore vec navela, sumnjam da bi ministrica rizikovala svoju reputaciju zbog ovoga.
:thumbup:

Hvala na objašnjenju, kao što sam i pretpostavljao nema stvarnog sukoba interesa sve dok nema eventualnog problema nastalog razvojem određene situacije pa ministrica sama po sebi u istom bude imala situaciju da odlučuje eventualno o članovima svoje obitelji.
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#6256 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

skafiskafsnjak wrote: 18/06/2021 09:07
broj dva wrote: 18/06/2021 08:27
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:25
Stajali bi većina vas u stavu "mirno" da vam se Zahiraga pojavi. Lahko se ovdje "mangupisati" iza nicka.
Ne da bi stajo nego bi se na koljena bacio pred takvom gromadom od čovjeka. Intelektualac i lider a naš, musliman. Još mlad i zgodan, svaka bi ga za zeta htjela.
Njegov govor je poezija, njegova hrabrost neograničena.Nebo mu je granica, Zahiraga za doživotnog predsjednika.
Potpis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Garant je on bio "na koljenima" pred Zahom :lol:
Pitanje je samo sta je radio na koljenima pred Zahiragom :mrgreen:.
Trenutacno je samo Zahiraga ali obzirom na streloviti uspon uskoro se je nadati visem cinu, Zahirbeg :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#6257 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 10:28 @Styling

Ne sumnjam uopšte u ovo što pišeš, upravo se u jednom od prethodnih postova zapitah gdje stvarno leži eventualni sukob interesa na ovoj relaciji Ministarstvo pravde KS - Notarski ured. Imaš li ti konkretna saznanja u vezi istog ili barem ideju kako bi nova ministrica mogla pomoći i pogodovati svojoj mami konkretno?

@pici

Sve je jasno druže k'o dan, svjesno je izguran kako bi pravio cirkus, ne kontaju oni da fakat to isto njima ne ide u prilog. Mene iskreno začuđuje politika SBB-a i donekle ostaje žal što ovako nisu reagovali i uoči izbora pa bi najvjerovatnije imali Delića na poziciji načelnika ali isti možda i bolje rezultate ima na trenutnoj poziciji kao ministar. Eto na sreću i uz ovakvo ponašanje njihovih članova SDA za sada ne uspijeva napraviti veću štetu i sve što mogu jeste da napuštaju sjednice, prave skandale i cirkus od svega.

Ovaj dečko Zahiragić definitivno nije dobar s glavom što bi se kod nas reklo, sve mogu da razumijem ali da ga forsiraju kao neku "nadu" i dopuštaju sebi da ih on ovakav kakav već i jeste predstavlja i šalje sliku o njima u javnost mogu samo ili očajnici bez mogućnosti izbora ili maloumnici kojima je ovo normalno. Hem nije u vinklu, hem je sirovina sa dna kace, hem je potkapacitiran i džaba mu ne jedna nego sto fakultetskih diploma.
Pa sta misilis kakva im je glasacka baza :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#6258 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

detroit-mercy wrote: 18/06/2021 14:44
Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 10:28 @Styling

Ne sumnjam uopšte u ovo što pišeš, upravo se u jednom od prethodnih postova zapitah gdje stvarno leži eventualni sukob interesa na ovoj relaciji Ministarstvo pravde KS - Notarski ured. Imaš li ti konkretna saznanja u vezi istog ili barem ideju kako bi nova ministrica mogla pomoći i pogodovati svojoj mami konkretno?

@pici

Sve je jasno druže k'o dan, svjesno je izguran kako bi pravio cirkus, ne kontaju oni da fakat to isto njima ne ide u prilog. Mene iskreno začuđuje politika SBB-a i donekle ostaje žal što ovako nisu reagovali i uoči izbora pa bi najvjerovatnije imali Delića na poziciji načelnika ali isti možda i bolje rezultate ima na trenutnoj poziciji kao ministar. Eto na sreću i uz ovakvo ponašanje njihovih članova SDA za sada ne uspijeva napraviti veću štetu i sve što mogu jeste da napuštaju sjednice, prave skandale i cirkus od svega.

Ovaj dečko Zahiragić definitivno nije dobar s glavom što bi se kod nas reklo, sve mogu da razumijem ali da ga forsiraju kao neku "nadu" i dopuštaju sebi da ih on ovakav kakav već i jeste predstavlja i šalje sliku o njima u javnost mogu samo ili očajnici bez mogućnosti izbora ili maloumnici kojima je ovo normalno. Hem nije u vinklu, hem je sirovina sa dna kace, hem je potkapacitiran i džaba mu ne jedna nego sto fakultetskih diploma.
Pa sta misilis kakva im je glasacka baza :mrgreen:
Nemam šta više da mislim (neki će reći da nisam ja ovdje da mislim uopšte ili da imam čime :mrgreen:), jebeš više bazu ako su do ovoga došli, baza se svakako nikada nije ni pitala za bilo šta, odron brate mili. Šteta će biti ovakve ih ne pokopati, negdje i jesam već pisao da je za njih svakako nivo mjesne zajednice u nekoj vukojebini.

Što bi rekli, osjećam susramlje....
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#6259 Re: Zahiragić opet jaše

Post by animus »

Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 11:54
Styling wrote: 18/06/2021 11:36 @Billy The Pljuc

Ministarstvo pravde kontrolise rad notara i daje saglasnost za imenovanje novih. U ovom konkretnom slucaju, sestra i majka su postali notari prije nego sto je ona postala ministrica, tako da tu nema problema. Ne vjerujem da bi potegla da jos nekog clana porodice imenuje za notara ukoliko to nije u skladu sa propisima.
Drugo, obzirom na nadleznosti ministarstva, svaki propis koji se donese se ne moze individualno odnositi samo na jednog ili dva notara, vec se odnosi na sve, tako da ne vidim kako bi im u ovom slucaju mogla pogodovati.
Trece, gdje se moze pojaviti problem, hipoteticki naravno, je da dodje do prituzbe na rad njene majke i sestre kao notara i da tu ministrica ne reaguje po zakonu i propisima, sto bi bio svojevrstan skandal i povod za smjenu. Cvrsto vjerujem da ministrica sebi ne bi dozvolila takvu vrstu skandala, obzirom na akademske titule koje je mukom stekla.
Cetvrto, notari djeluju teritorijalno, tako da sumnjam i na namijestanje potencijalnih poslova. Ne znam koliko ministrica moze na nekog utjecati da bira njenu majku ili sestru kao notare da im zavrse posao. To se sve moze upratiti, ali kao sto sam gore vec navela, sumnjam da bi ministrica rizikovala svoju reputaciju zbog ovoga.
:thumbup:

Hvala na objašnjenju, kao što sam i pretpostavljao nema stvarnog sukoba interesa sve dok nema eventualnog problema nastalog razvojem određene situacije pa ministrica sama po sebi u istom bude imala situaciju da odlučuje eventualno o članovima svoje obitelji.
Trenutno nema stvarnog sukoba interesa mada se u odredjenim stvarima moze pojaviti. Zato svakako postoji potencijalni sukob interesa koji se treba izbjegavati. Moje mišljenje je da se ovo treba razrijesiti na nacin ili da ona ne bude ministrica ili da sestra i majka obustave posao dok ona ima mandat. Tesko je predvidjeti situacije koje se mogu pojaviti gdje se moze pojaviti sumnja u objektivnost rada jedne ili druge strane. Trebali su voditi racuna o ovome.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#6260 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

animus wrote: 18/06/2021 15:02
Billy The Pljuc wrote: 18/06/2021 11:54

:thumbup:

Hvala na objašnjenju, kao što sam i pretpostavljao nema stvarnog sukoba interesa sve dok nema eventualnog problema nastalog razvojem određene situacije pa ministrica sama po sebi u istom bude imala situaciju da odlučuje eventualno o članovima svoje obitelji.
Trenutno nema stvarnog sukoba interesa mada se u odredjenim stvarima moze pojaviti. Zato svakako postoji potencijalni sukob interesa koji se treba izbjegavati. Moje mišljenje je da se ovo treba razrijesiti na nacin ili da ona ne bude ministrica ili da sestra i majka obustave posao dok ona ima mandat. Tesko je predvidjeti situacije koje se mogu pojaviti gdje se moze pojaviti sumnja u objektivnost rada jedne ili druge strane. Trebali su voditi racuna o ovome.
A ne znam iskreno, kao "navijaču" trojke mi ne smeta da ukoliko nemaju boljeg kandidata ostave ovako kako jeste sve dok se ne pojavi eventualni sukob interesa i tek onda povuku neke poteze.

Generalno, 100% si u pravu, možda su mogli pronaći i bolje rješenje i time ne ostaviti ni minimum šanse ovima iz SDA da cvrče a i otklone sve mogućnosti oko eventualnih problema u budućnosti.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6261 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

besmisleno ici unazad ako je sve bilo po ps-u

nije ministar bog, ima zakon iznad njega, inspekcija
ako mami treba produzenje licence ili cega li vec :? - ide redovnim putem, sa pravom zalbe svakog rogatog vepra ...
User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6262 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

uglavnomja wrote: 18/06/2021 16:39 besmisleno ici unazad ako je sve bilo po ps-u

nije ministar bog, ima zakon iznad njega, inspekcija
ako mami treba produzenje licence ili cega li vec :? - ide redovnim putem, sa pravom zalbe svakog rogatog vepra ...
Tako je.
belfy
Posts: 7533
Joined: 06/08/2007 09:00

#6263 Re: Zahiragić opet jaše

Post by belfy »

aldinjo wrote: 17/06/2021 16:17
Billy The Pljuc wrote: 17/06/2021 15:03
uglavnomja wrote: 17/06/2021 14:45 govedo u osnovnoj nosalo cakiju i bolo djecu sad sere nema on veze sa kriminalom :-)
boji se mrcina od 200 kila :lol:

dobro mislim malo ga hebu dinine dimenzije :oops:
Ja bih njega na svakodnevnoj osnovi dovodio do suza da imam priliku, kako sam i sam u kategoriji super teškaša a nemam straha kroz život od "fizikalija" bilo koje vrste bilo bi mi uživanje činiti isto. Ono konta da je neštA intelektualno superiorno i nadasve duhovito pa k'o fol se šprda sa ostalima i podjebava sa seljačkim fazonima.

Govedo, ništa drugo, i super je što ovakvi predstavljaju SDA i njihovu budućnost uopšte, dok je njihA takvih veće su šanse da ih se zgazi.

Dino čaršijski mangup, koje diro, čiko da bonu i samo mene zovni ako te budu dirali, dobro mu je i šukn'o na kraju.

:lol:
Kakve su ovo gluposti? Ti zaista misliš da je ovo "blaćenje" nekome zanimljivo?
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:19
Iker C wrote: 17/06/2021 15:43 Uvazeni zastupnik Zahiragic je dijete mahale, mangup jedan kroz jedan. Fizicki je najmocniji u skupstini , mislim da je poslije Plehe i najjaci u historiji bh parlamentarizma. Sad ce neko reci sta je sa djudistom Mekicem? Uvazeni zastupnik Zahiragic bi ga na kvarno uzeo dok bi Mekic ganjao ipon.
Dakle dugo se na bh politickom nebu nije pojavio neko ko je kompletan u svakom smislu, em zastupnik em mangup.
Trolaš mjesecima, ali ti to "prolazi".
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:25
detroit-mercy wrote: 17/06/2021 16:21
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:17
Kakve su ovo gluposti? Ti zaista misliš da je ovo "blaćenje" nekome zanimljivo?
Sidje Zahiraga, sta mai :mrgreen:
Stajali bi većina vas u stavu "mirno" da vam se Zahiraga pojavi. Lahko se ovdje "mangupisati" iza nicka.
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:28
Login77777 wrote: 17/06/2021 16:25
aldinjo wrote: 17/06/2021 16:25
Stajali bi većina vas u stavu "mirno" da vam se Zahiraga pojavi. Lahko se ovdje "mangupisati" iza nicka.
S cakijom u ruci?
Seljački folovi ti "ne prolaze" kod mene.
ti bi trebao pogledati kada, kako i gdje se koriste navodnici. to sto si SDA ti je olaksavajuca okolnost u ovom slucaju nepismenosti. molim kolegu @Tempo da prostudira ovaj slucaj i da najbolje savjete kako da unaprijedis svoj pravopis i sintaksu.

P.S. takodjer bih da se zahvalim korisniku @aldinjo na jako lijepim primjerima kako ne treba, kao i da se unaprijed zahvalim korisniku @Tempo, jer vjerujem da ce ovo kvalitetno obraditi i dati najbolje savjete za poboljsanja komunikacije putem koristenja pismene forme sa nagaskom na koristenje navodnika.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6264 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nosara »

Ako se desi sukob interesa, samo se pospu pepelom... :D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#6265 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Tempo »

Nema neke posebne filozofije. Cim stavi znakove navoda odmah mu treba kamenom razbiti glavu. Onim sa pruge.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#6267 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tranquil »

Rekao sam više puta i ponoviću:

Ad-hominem uvrede, tipa "vidi mu glave", ne priliče civiliziranoj raspravi.

Osim naravno u slučaju Harisa Zahiragića, gdje je fizički nemoguće pogledati mu sliku, i ne reći "vidi mu glave".

Mislim, vidi mu glave:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zahirag ... /210701101

Pa jebote, ima li ovaj četnički krmak i jednu normalnu sliku?
made_in_sarajevo
Posts: 5559
Joined: 06/05/2013 23:05

#6268 Re: Zahiragić opet jaše

Post by made_in_sarajevo »

Vepreeeee mrs u pizdu materinu pa vodi tamo drzavu jadu govnarski. Ono ce voditi drzavu, a do juce nisu htjeli se igrati drzave proljevu veparski
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#6269 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Droog »

Lik se ugojio drama...

Nema frajer vrat, spojila se glava sa ramenima.

A i los je politicar
izvrsni direktor
Posts: 9023
Joined: 20/12/2018 16:11

#6270 Re: Zahiragić opet jaše

Post by izvrsni direktor »

Sta mislite koje ce ministarstvo preuzet slj godine?
User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6271 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

Droog wrote: 02/07/2021 03:13 Lik se ugojio drama...

Nema frajer vrat, spojila se glava sa ramenima.

A i los je politicar
Populista, galamdzija, mahalas, primitivac…nastavi niz
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6272 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Patton44 »

Styling wrote: 02/07/2021 06:20
Droog wrote: 02/07/2021 03:13 Lik se ugojio drama...

Nema frajer vrat, spojila se glava sa ramenima.

A i los je politicar
Populista, galamdzija, mahalas, primitivac…nastavi niz
Kifla 2
User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6273 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

Patton44 wrote: 02/07/2021 07:17
Styling wrote: 02/07/2021 06:20

Populista, galamdzija, mahalas, primitivac…nastavi niz
Kifla 2
Hahahaha, ti bas imas kompleks Dine. :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81020
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6274 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Truba »

Lik je konstrukt i spin
4 5 ljudi je moralo odustat da bi on upao
Dovoljno govori o njeguvu polozaju u sda
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6275 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

Vise i ne sakrivaju da im je Zeljko Komsic pudlica :maca:
Post Reply