Zadruga - rijaliti clickbait

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#76 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

:lol: :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#77 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by semirsar »

muha_sa wrote:
sadie_forever wrote:
MTV wrote:Usla Jelena Golubovic i pita ih ko su Bruno Mars, Justin Bieber i Steave Jobs.
Za ovu dvojicu vele pjevaci, americki bla bla.
Đekson veli da je Steve Jobs napravio "prozore Windows" a Milica Dugalic govori Jeleni on se bavi stvaranjem muzike, aranzira covjek muziku a onda da nije kompozitor vec stvaratelj.

Bora veli stvorio covjek Apple a onda se Milica vadi pa da, da njega nema nebi imali nista.

Boze :-)
pogledala jednom,sta je problem s onom sto se navodno udaje,bila trudna i sl? nije valjda da prave show na racun ljudi koji nisu skroz svoji :?
slobodno reci da redovno gledas
ma svi oni noci probdiju gledajuci a sabajle mahmurni i nervozni idu na pos'o ko radi, a oni nezaposleni k'o zombi izgledaju dok i dalje gledaju :evil:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#78 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

semirsar wrote: ma svi oni noci probdiju gledajuci a sabajle mahmurni i nervozni idu na pos'o ko radi, a oni nezaposleni k'o zombi izgledaju dok i dalje gledaju :evil:
Jest vala u utorak ce bit prekid pimkova kod nas kako cu gledat zadrugare?! :( :(
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#79 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by semirsar »

MTV wrote:
semirsar wrote: ma svi oni noci probdiju gledajuci a sabajle mahmurni i nervozni idu na pos'o ko radi, a oni nezaposleni k'o zombi izgledaju dok i dalje gledaju :evil:
Jest vala u utorak ce bit prekid pimkova kod nas kako cu gledat zadrugare?! :( :(
ti ko fol ne znas da tada imades na pinkbh, ma jok... :evil: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#80 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

semirsar wrote:
MTV wrote:
semirsar wrote: ma svi oni noci probdiju gledajuci a sabajle mahmurni i nervozni idu na pos'o ko radi, a oni nezaposleni k'o zombi izgledaju dok i dalje gledaju :evil:
Jest vala u utorak ce bit prekid pimkova kod nas kako cu gledat zadrugare?! :( :(
ti ko fol ne znas da tada imades na pinkbh, ma jok... :evil: :lol:
Sa pink BH se nikad ne zna cesto daju neke retrospektive i nije isti program k'o na pink Srbija.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#81 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by semirsar »

MTV wrote: Sa pink BH se nikad ne zna cesto daju neke retrospektive i nije isti program k'o na pink Srbija.
ne brinem se ja za tebe, orion tv, mobdro, ili neki drugi stream... nemre tebi niko uzivanciju zahebat :mrgreen:
a i vidim u tv programu da ce da bidne u 00:00h na pimkbh zadruga
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#82 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

:lol: :lol: uvije se ja nekako snadjem :mrgreen:

Na kraju kad platim klik pink i vidim zadrugu u 360 stepeni. :mrgreen:
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#83 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by moja tetka »

pržulj pjeva nacionalističke četničke pjesme, pink ne reaguje,...................................................
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#84 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Thorgerson »

Znam da vam je receno hiljadu puta, ali opet me zanima...

...kako mozete da gledate ovo sranje u pm. Eto kako. Fkt mi nije jasno.

Imam osjecaj da je to ko neka vrsta droge, ono pogledas 1-2 emisije, i onda moras, navuces se da vidis sta, kako...

Misilm ne osudjujem nikoga, samo ne shvatam kako neko moze ovo pratiti i gledati. To mi nikako ne ide u glavu.
User avatar
ettakoto
Posts: 167
Joined: 11/02/2017 12:15

#85 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by ettakoto »

moja tetka wrote:pržulj pjeva nacionalističke četničke pjesme, pink ne reaguje,...................................................
A zašto bi reagovao? U Srbiji nije zabranjen Četnički pokret... Zadruga je srpski medijski projekat, pink srpska televizija. Što se emituje i u ostalim zemljama stvar je loših zakona... Msm ne pratim to sranje, vidim da je stalno u trendovima u jutjubu pa sam par puta ušao da vidim par slatkih curica, ali...
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#86 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

Thorgerson wrote:Znam da vam je receno hiljadu puta, ali opet me zanima...

...kako mozete da gledate ovo sranje u pm. Eto kako. Fkt mi nije jasno.

Imam osjecaj da je to ko neka vrsta droge, ono pogledas 1-2 emisije, i onda moras, navuces se da vidis sta, kako...

Misilm ne osudjujem nikoga, samo ne shvatam kako neko moze ovo pratiti i gledati. To mi nikako ne ide u glavu.
Meni su bile zabavne farme na novoj tv i VB...ali sve sto je radio pink i happy nisam gledala...ovo mi se ucinilo zanimljivim jer je u pitanju vjestacki grad...ali produkcija sve radi da svedu na nivo parova koje sam na nagovor prijateljice pokusala jedno 5 puta gledat i odustala...nista ih ne razumijem jer samo urlaju. Zadruga je mogla imat ozbiljan projekat...ali produkciji je vise u cilju plasirati neke senzacionalne clanke i jebavati u mozak ucesnike...tu su dosli i mladi ljudi da se malo promovisu...ali ja iskreno ne vidim kako ce ih ista promovisati u onom hamelju...osim sto ce im vrtiti spotove- a to kosta. Evo, ja sad znam ko je Teodora ali sumnjam da ce joj ovo pomoci u karijeri...jer nije prikazana bas najbolje. Uglavnom, cim ucesnici postanu zabavni ovi iz produkcije ih ubise tracevima i kopanjem po privatnom zivotu.

Sto sam pocela gledati? Muz otisao vani, poklonila macku, prazna kuca...sjebaje tisina dok cekas papire...


A steta ideje fkt...ja bi im dopustila da kreiraju svoj grad, radnje i zanate, a ne ova sranja oko stola...igre istine i ko sta o kome misli...i slicna sranja...pljuvanja, tuce i hocel djekson koga pljasnut.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#87 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by _BataZiv_0809 »

Je li bilo seksova?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#88 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Amazonka27 wrote: Sto sam pocela gledati? Muz otisao vani, poklonila macku, prazna kuca...sjebaje tisina dok cekas papire...
Ode nam i ti?! Ako idete u Njemacku povedi i mene imam HR papire, znam nesto njemackog, mogu i u spajzu spavat, znam oprat sudje :mrgreen:
Kvalifikacije samo takve :lol: :lol:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#89 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Amazonka27 »

MTV wrote:
Amazonka27 wrote: Sto sam pocela gledati? Muz otisao vani, poklonila macku, prazna kuca...sjebaje tisina dok cekas papire...
Ode nam i ti?! Ako idete u Njemacku povedi i mene imam HR papire, znam nesto njemackog, mogu i u spajzu spavat, znam oprat sudje :mrgreen:
Kvalifikacije samo takve :lol: :lol:
Otisla :D a pritisak vode takav da se sudje samo pere...izbija i saru sa tanjira :D sa hr papirima si 5 god ispred nas...sta cekas tita ti?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#90 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Amazonka27 wrote: Otisla :D a pritisak vode takav da se sudje samo pere...izbija i saru sa tanjira :D sa hr papirima si 5 god ispred nas...sta cekas tita ti?
Sve koje poznajem, koji su otisli u DE, svak je neko nekog povukao kao i u tvom primjeru.
Upustit se u drugi svijet, sam, sa tankim znanjem jezika tesko... to je problem.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#91 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Zakuhalo je opasno, zivci pucaju malo je reci pa ili se poljevaju i pljuju po cijele dane ili histerisu i placu...Izgleda da je i Marko DNK po prvi put imao zesci napad bijesa sav se izoblicio, koliko sam upratio htio je nekoga da zakolje...Sve u svemu zadruga rules :thumbup:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#92 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Zadruga svako malo u trendovima na YT. Parova ni u tragovima...

Sto neko negdje napisa jos samo fali da mrtva glava padne...
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#93 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#94 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by missko »

MTV wrote:44 minuta :mrgreen:
https://youtu.be/QmRQDqXK5TU
Cega
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#95 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

missko wrote:
MTV wrote:44 minuta :mrgreen:
https://youtu.be/QmRQDqXK5TU
Cega
Ne razumijem pitanje?
Ako ti link neradi meni radi. Kopirao sam ga sa mobitela al i mobitel i laptop otvara link.
evo sad kopirano preko laptopa
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#96 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Andjela opet u Zadruzi!
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#97 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Joj Mickeya bore i mace :lol: kao Zorica i Kemis ahahaha
Oni haman stvarno istripovali da ce nesto napravit kad izadju iz zadruge.
Andjela mi je nesto mirna nakon povratka, hajde mozda je zatisje pred buru. Gledam i onog Marka dnk, sve imam osjecaj da ce samo da prsne i naleti na nekoga sa viljuskom u pola pet ujutro
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#98 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by dječak sa šibicama »

Miki Kupinovski, Maca i Boro ko Kemis i Zorica :D

Sta ovom Mikiju nece pasti na pamet, koji lik.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#99 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Miki je najjaci trenutno. Gledam ga sinoc, bijelo odijelo, neka sarena kosulja kao nekakav makro. U studiju pregovara sa Tanjom Savic nesto oko saradnje, pravi menadzer :lol:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#100 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MensurM »

Rugafet wrote:Miki je najjaci trenutno. Gledam ga sinoc, bijelo odijelo, neka sarena kosulja kao nekakav makro. U studiju pregovara sa Tanjom Savic nesto oko saradnje, pravi menadzer :lol:
Pa on je već deset godina najjači, ali u ovom showu se baš snašao.
Post Reply