Zadruga - rijaliti clickbait

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#476 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Mene opet cudi cemu potencirnje da se nesto ne gleda. Kao to je samo za zatucane a vi ste becka skola i njaki inetelektualci :lol: Pa da mitrovic nema racuna zavrsio bi pricu nakon farme 1, a ne zaredo ih je koliko ono 7 komada, plus evo sad druga sezona zadruge ide, a idu i iste price na forumu kako to nema gledanosti ofo ono :-)

Bas mi je drago za Marka, gotivan mi je lik bio i u prvij sezoni.
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#477 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Da bilo je 7 farmi i cini mi se 2 Velika brata (od toga sezona koju RTL HR nije htjela a onda svaki dan izvjestavali o njoj :lol: :lol: i VIP sezona, ima klipova po YouTubu prepirka Jelene Karleuse i Mikija Dzuricica) i evo sada druga sezona Zadruge. Slazem se za Marka.

Sto se Bojana tice ne branim ga, taj "vic" nije isao na glavnom Pinku vec na onom Zadruga 1 sa moje gore slike. Ali mi smeta sljedeca situacija...
Mitrovic prvobitno kaznjava Bojana sa mjesecnim honorarom a kasnije opet dolazi pismo gdje ga diskvalifikuje. Mitrovic kakav jeste opet pise otvoreno pismo naciji kako je zgrozen pravi se da je moralna vertikala a nije zgrozen to sto mu je sin pregazio autom neku djevojku. S obzirom da se uvaljuje vladajucim, sin mu nije ni dana prelezao u zatvoru... To je ono sto mi u ovoj situaciji onako bljak...
Opet vecini Zadrugara smetaju kandidati iz BiH a taj "vic" nisu ispricali Zerina, Damir ili Olja nego eto bas njihov kandidat (kako oni vole da kazu "nas Srbin").

Zadruga ko ambijent je fantastican sto su i stranci rekli ali oni eto nisu znali kakav se sljam useljava. I da obozavam da ih gledam kad podivljaju pa oce da se pocupaju :lol: :lol:

Najzanimljivije mi je i kad je Miki u Zadruzi...
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#478 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by klosar pravi »

Rugafet wrote:Mene opet cudi cemu potencirnje da se nesto ne gleda. Kao to je samo za zatucane a vi ste becka skola i njaki inetelektualci :lol: Pa da mitrovic nema racuna zavrsio bi pricu nakon farme 1, a ne zaredo ih je koliko ono 7 komada, plus evo sad druga sezona zadruge ide, a idu i iste price na forumu kako to nema gledanosti ofo ono :-)

Bas mi je drago za Marka, gotivan mi je lik bio i u prvij sezoni.
Kako to da je SDA na vlasti toliko godina, a situacija u državi sve gora i gora?

Laku noć svakom njegovo, pozz i javite ako bude kakvih klipova za se ismiješ idiotima.
User avatar
trambusek88
Posts: 4796
Joined: 03/10/2009 23:51

#479 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »

MTV wrote:Da bilo je 7 farmi i cini mi se 2 Velika brata (od toga sezona koju RTL HR nije htjela a onda svaki dan izvjestavali o njoj :lol: :lol: i VIP sezona, ima klipova po YouTubu prepirka Jelene Karleuse i Mikija Dzuricica) i evo sada druga sezona Zadruge. Slazem se za Marka.

Sto se Bojana tice ne branim ga, taj "vic" nije isao na glavnom Pinku vec na onom Zadruga 1 sa moje gore slike. Ali mi smeta sljedeca situacija...
Mitrovic prvobitno kaznjava Bojana sa mjesecnim honorarom a kasnije opet dolazi pismo gdje ga diskvalifikuje. Mitrovic kakav jeste opet pise otvoreno pismo naciji kako je zgrozen pravi se da je moralna vertikala a nije zgrozen to sto mu je sin pregazio autom neku djevojku. S obzirom da se uvaljuje vladajucim, sin mu nije ni dana prelezao u zatvoru... To je ono sto mi u ovoj situaciji onako bljak...
Opet vecini Zadrugara smetaju kandidati iz BiH a taj "vic" nisu ispricali Zerina, Damir ili Olja nego eto bas njihov kandidat (kako oni vole da kazu "nas Srbin").

Zadruga ko ambijent je fantastican sto su i stranci rekli ali oni eto nisu znali kakav se sljam useljava. I da obozavam da ih gledam kad podivljaju pa oce da se pocupaju :lol: :lol:

Najzanimljivije mi je i kad je Miki u Zadruzi...
Išao je i na Pink media BH
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#480 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Ok i to je kablovski kanal, nije sa zemaljskom frekvencijom. Da je islo na glavnom pinku mozda bi i Zadruga bila zabranjena.

Ovaj Vladimir je zasluzio diskvalifikaciju al izgleda da je on njihova muska Kija.
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#481 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Vladimir diskvalifikovan.
Kakav je samar opalio Aleksandri...

EDIT:




Image
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#482 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Cuj to?

A bio je vala meni barem smor, a i inace je tezak tip. Mada volio sam da je ostao barem dok Kristijan ne udje tu bi bilo svasta
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#483 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Rugafet wrote:Cuj to?

A bio je vala meni barem smor, a i inace je tezak tip. Mada volio sam da je ostao barem dok Kristijan ne udje tu bi bilo svasta
Postavio sam videe mozes pogledati izgleda da je Aleksadru lupio sakom.
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#484 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Evo upravo pregledao, jest fino je junacina udarila nema sta
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#485 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Brendon ga je fino opisao :lol: :lol: :lol: :lol:

A juce sve predvidio
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#486 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Pustili video u kuci gdje se navodno vidi (gledaoci nisu vidili) da je Aleksandra prva udarila Vladu a nisu pustili dio gdje je on nju nabio sakom.
Aleksandra onda pobjegla, David se vratio pakuje stvari...

EDIT: Pustili su i nama video. Jeste Aleksandra je njega prva po faci udarila ali neopravdava ovog Vladimira da nekog stocira po faci pogotovo zensko...
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#487 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Ma samo je bilo pitanje trenutka kad ce naletit na nekoga...Brendon ga je najbolje objasnio, lik je egomanijak, kratak fitilj + sa njim neko prepreden poput stanije pred kojom se mora pokazati kao baja i zastitnik i eto ti super kombinacije.
Kristijan i njegovo obracanje zadrugarima sinoc :lol:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#488 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by klosar pravi »

MTV wrote:Vladimir diskvalifikovan.
Kakav je samar opalio Aleksandri...

EDIT:




Image
E vidite na ove klipove se ja ismijem kao budala..

Gledajte samo tu histeriju nakon šamara.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#489 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Izgleda da Kurunicka unilazi veceras u Zadrugu
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#490 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Joj lune sinoc, pod hitno psihijatru i to specijalacu nekom

User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#491 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

GRUBO PREKRŠIO PRAVILO: Zadrugar svojevoljno NAPUSTIO RIJALITI, sledi mu OVA KAZNA! (FOTO) -

Code: Select all

http://www.pink.rs/domaći/93341/grubo-prekrsio-pravilo-zadrugar-svojevoljno-napustio-rijaliti-sledi-mu-ova-kazna-foto
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#492 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Pa nije valjda pobjego. E jbg Damiro
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#493 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Nije, sad se grli sa Zadrugarima. Pita jel bio sastanak da sam otisao :lol: :lol:
Kaze Damiro sretan sam ne smijem pricati.

Izgleda je dobio poziv sa cerkom al tamo u produkciji...
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#494 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Ali

KAO GROM IZ VEDRA NEBA: Stanija NAPUSTILA ZADRUGU! (VIDEO) -

Code: Select all

http://www.pink.rs/domaći/93384/kao-grom-iz-vedra-neba-stanija-napustila-zadrugu-video
User avatar
Rugafet
Posts: 4678
Joined: 14/12/2015 17:52

#495 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by Rugafet »

Sad bas citam to za Staniju...Inace, utihnula je od kako je Vlado out

Hajde drago mi za Demira da nije preskocio i da je jos tu
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#496 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

I meni za Demira. Kako on njih profesionalno nervira. Ma za medalju.

Stanija, ne svidja mi se kao sto mi se ni Vlado ne svidja. Valjda ce biti sve ok nakon operacije.
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#497 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Doslo pismo.
MC Damiro je samoincijativno napustio zadrugu te ce ga televizija pink tuziti u iznosu 100 000 eura s obzirom da je ovaj prekrsaj vec uradio u Zadruzi 1.
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#498 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

MC DAMIRO SVOJEVOLJNO NAPUSTIO ZADRUGU! Sledi mu ovakva kazna (VIDEO) -

Code: Select all

http://www.pink.rs/domaći/94575/mc-damiro-svojevoljno-napustio-zadrugu-sledi-mu-ovakva-kazna-video
Stvarno mi nije jasan. Prije par dana kad je dobio poziv sa kcerkom je pizdio i pricao "zbog tebe sam ovdje" a onda fasuje kaznu od 100 000 eura kao da je u pitanju kazna od 100 KM.
User avatar
MTV
Posts: 14294
Joined: 21/08/2013 19:39

#499 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by MTV »

Novi youtube kanal "Zadruga Explicit" sadrzi sve vruce akcije zadrugara :mrgreen:
User avatar
trambusek88
Posts: 4796
Joined: 03/10/2009 23:51

#500 Re: Zadruga - rijaliti clickbait

Post by trambusek88 »

Bora bira buduću djevojku koja će ući u Zadrugu.

Biće veselo ako odabere Naidu iz Sarajeva, biće ko u LZN, "Naida draga, u tebe prangija veća neg' u mene" :lol: :lol: :lol:

https://ekskluziva.ba/bora-ne-sluti-s-k ... -sa/310450
Post Reply