Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#26 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by vjesticanametli »

prijava :) :D :bih:
User avatar
Faust
Posts: 1162
Joined: 20/10/2005 23:38
Location: Ni pakao ni raj

#27 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Faust »

Dolazim i ja, s još 3 neforumaša... :D :D :D
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#28 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by sarajevo63 »

prijava+1
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#29 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

Ja sam se vec prijavila sa sinom,ali mi mozemo tek malo prije devet doci,je li problem,da ne dolazim dzaba ako se nece moci uci,dijete ima engleski do tada,a necemo da izostajemo. A on zeli i na Zabranjeni forum,naravno. I zasluzio je.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#30 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Corto Maltese »

Naša je namjera da dovedemo više ljudi nego što može ući, napravimo dernek ispred studija, koji će TV Pink također snimati, i na taj način najavimo naredne demonstracije. Ostavićemo koridor da se može doći do stola sa peticijama koj će biti smješten u samom studiju tako da će ugođaj biti potpun
User avatar
New Left
Posts: 39
Joined: 22/02/2008 15:16

#31 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by New Left »

ehhh... ali ja želim unutra... ne derneči mi se na platou
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#32 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

A ja bi unutra,stvarno nije za dijete da pravi dernek na platou poslije 21h.
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#33 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Asana »

I ja cu ... a kako cemo doci do majica ?
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#34 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Asana »

mamatajo1965 wrote:A ja bi unutra,stvarno nije za dijete da pravi dernek na platou poslije 21h.
mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#35 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

Asana wrote:
mamatajo1965 wrote:A ja bi unutra,stvarno nije za dijete da pravi dernek na platou poslije 21h.
mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:
Nije fer,da bogdo stariji sugradjani tako cesto i od srca dolaze na proteste svake subote,kao ovaj malac,pa valjda je zasluzio mjesto u publici na Zabranjenom forumu,kad ga je vec zasluzio i na udarnom Dnevniku FTV.../naravno,na Dnevniku Kantonalne ne bi ucestvovao ni da mu dozvole/.....
User avatar
homo_sapiens
Posts: 1519
Joined: 22/07/2007 14:45

#36 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by homo_sapiens »

mamatajo1965 wrote:
Asana wrote:
mamatajo1965 wrote:A ja bi unutra,stvarno nije za dijete da pravi dernek na platou poslije 21h.
mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:
Nije fer,da bogdo stariji sugradjani tako cesto i od srca dolaze na proteste svake subote,kao ovaj malac,pa valjda je zasluzio mjesto u publici na Zabranjenom forumu,kad ga je vec zasluzio i na udarnom Dnevniku FTV.../naravno,na Dnevniku Kantonalne ne bi ucestvovao ni da mu dozvole/.....

kako imas srca manipulirati vlastitim djetetom :(
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#37 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:[/quote]
Nije fer,da bogdo stariji sugradjani tako cesto i od srca dolaze na proteste svake subote,kao ovaj malac,pa valjda je zasluzio mjesto u publici na Zabranjenom forumu,kad ga je vec zasluzio i na udarnom Dnevniku FTV.../naravno,na Dnevniku Kantonalne ne bi ucestvovao ni da mu dozvole/.....[/quote]


kako imas srca manipulirati vlastitim djetetom :([/quote]
Ima vise mozga od tebe,zvanicno dokazano,od onih kojima je to posao.....
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#38 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Alhemicarkaa »

Dakle, malo informacija, posto mi postavljaju pitanje na privat.

Trebamo doci nesto prije 8 ispred Doma mladih, pitanja vec sada mozete postavljati na [email protected] a takodjer moci ce se i iz publike postavljati pitanja! Pripremajte ih i postajte. Sve sto zelite pitati, ili mislite da treba reci postajte ovdje, atko i cortom ce uzeti u obzir. Pozvani su oboje, s tim, da ja licno, cisto sumnjam da ce SS doci.

Sto se tice ulaska, kako smo krenuli nece biti problema. Napominjem, unutra ima 200 mjesta! Bilo bi super kad bi nas doslo preko 200, ponesite transparente, bedzeve, sve te dzide-midze. Ne sikirajte se oko toga hocete li uci, svi koji budu imali prijeku potrebu sigurna sam da nece biti problema, jer onima koji nisu direktno u ovome nije toliko bitno, bitno je da dernece, mozemo i pustati muziku ispred (sve samo revolucionarne pjesme. Svi prijedlozi dobro dosli!
Po nekim procjenama dosada prijavljenih (znaci oni koji su rekli da ce doci) ima oko 50. Ovdje se ne broje ljudi kojima ste rekli dodjite a niste ih prijavili. Znaci koga god znate, ko bi mogao odvojiti vrijeme pozvan je! Hajmo ruljo!
User avatar
homo_sapiens
Posts: 1519
Joined: 22/07/2007 14:45

#39 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by homo_sapiens »

mamatajo1965 wrote:mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:
Nije fer,da bogdo stariji sugradjani tako cesto i od srca dolaze na proteste svake subote,kao ovaj malac,pa valjda je zasluzio mjesto u publici na Zabranjenom forumu,kad ga je vec zasluzio i na udarnom Dnevniku FTV.../naravno,na Dnevniku Kantonalne ne bi ucestvovao ni da mu dozvole/.....[/quote]


kako imas srca manipulirati vlastitim djetetom :([/quote]
Ima vise mozga od tebe,zvanicno dokazano,od onih kojima je to posao.....[/quote]


ne znam, mozda bi trebali animirati socijalne radnike, pedagoge, nekako mi se cini prejaka manipulacija djetetom ! :shock:
Last edited by homo_sapiens on 01/04/2008 13:25, edited 1 time in total.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by vjesticanametli »

DA LI JE VRIJEME ZA NEMIRNE PROTESTE
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#41 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

homo_sapiens wrote:
mamatajo1965 wrote:mama, kad je u pitanju bilo kakav dogadjaj, pa jos onaj koji ide direktno u TV program, nemoguce je dozvliti ulazak i cuvati mjesto zakasnjelima. Ako ne mozes doci ranije, ja bih na tvom mjestu racunala na plato :cry:
Nije fer,da bogdo stariji sugradjani tako cesto i od srca dolaze na proteste svake subote,kao ovaj malac,pa valjda je zasluzio mjesto u publici na Zabranjenom forumu,kad ga je vec zasluzio i na udarnom Dnevniku FTV.../naravno,na Dnevniku Kantonalne ne bi ucestvovao ni da mu dozvole/.....

kako imas srca manipulirati vlastitim djetetom :([/quote]
Ima vise mozga od tebe,zvanicno dokazano,od onih kojima je to posao.....[/quote]


ne znam, mozda bi trebali animirati socijalne radnike, pedagoge, nekako mi se cini prejaka manipulacija djetetom ! :shock:[/quote]
Na tvoju zalost,svi pedagozi i prosvjetni radnici odusevljeni djetetom,i njegovi znanjem i poznavanjem svih mogucih oblasti,ako hoces da te uputim na njegovog direktora,nastavnike, profesore sa kurseva...i ne miniraj,sve manje ljudi se pojavljuje na protestima,sigurno zbog takvih kao ti.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#42 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Alhemicarkaa »

Vas dvojica otvorite si temu odgoj djeteta :D

Elem, sjeca li se iko one price oko onog gradonacelnika sa Kipra cini mi se koji se vratio sa puta jer se desila nesreca sa avionom ili busom. Trebaju mi detalji,dobro pitanje za postaviti...
User avatar
New Left
Posts: 39
Joined: 22/02/2008 15:16

#43 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by New Left »

treba pozvati onu strankinju što je upala u šaht na vracama...
ta garantovano ima šta za pitati
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#44 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

New Left wrote:treba pozvati onu strankinju što je upala u šaht na vracama...
ta garantovano ima šta za pitati
Pun grad takvih sahtova.....
User avatar
Šapat
Posts: 786
Joined: 09/10/2006 16:59
Location: Sarajevo
Contact:

#45 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Šapat »

Ma ljudi - pojednostavljeno da jendostavnije ne moze - zovite sve koje znate i koji zele i mogu doci!!

Unutra je 200 stolica, al naguracemo se na bar 250. Nije hladno i mzoe se biti i napolju. Bitno je da nas dodje sto vise, pa jos ako bude i transparenata i ovo moze ispasti kao neplanski protest. A kamere prenose sve! :)
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#46 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

Koji je ono e-mail Zabranjenog foruma,vrti se stalno,ali sad mi bas treba...
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#47 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by CLIO »

mamatajo1965 wrote:Koji je ono e-mail Zabranjenog foruma,vrti se stalno,ali sad mi bas treba...
[email protected]
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#48 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

CLIO wrote:
mamatajo1965 wrote:Koji je ono e-mail Zabranjenog foruma,vrti se stalno,ali sad mi bas treba...
[email protected]
Hvala.
User avatar
Šapat
Posts: 786
Joined: 09/10/2006 16:59
Location: Sarajevo
Contact:

#49 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by Šapat »

Nista...10 KM :lol:
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#50 Re: Zabranjeni forum, 3. april PROTESTI

Post by mamatajo1965 »

Šapat wrote:Nista...10 KM :lol:
Kad tajo da ostavku castim cenerom.
Post Reply