Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#151 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by BarbaDue »

Srećom manjina je ali je veoma zarazno i štetno. Meni iskreno ne trebaju slušalice, osjećam samo sažaljenje za gledaoca Farme. :wink:
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#152 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by vade_mecum »

BarbaDue wrote:Srećom manjina je ali je veoma zarazno i štetno. Meni iskreno ne trebaju slušalice, osjećam samo sažaljenje za gledaoca Farme. :wink:
zutila je uvijek bilo, cak ima vise u printanim medijima tako da su mi veca misterija ovi sto su se upalili zbog farme pored ispravnog daljinskog.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#153 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by BarbaDue »

Nema potrebe za daljinskim jer tv haman pa i ne gledam. Osim Potjere na hrt-u i poneki film. A pogotovo Farmu ne gledam jer pink preskačem prilikom šaltanja.

Ponavljam, meni ne smeta Farma, prilično sam operisan od tog poroka već mi je žao gledalaca jer slušaju i gledaju šta posljednji šljam planete radi i priča.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#154 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Matijevic_Vlado »

BarbaDue wrote:Nema potrebe za daljinskim jer tv haman pa i ne gledam. Osim Potjere na hrt-u i poneki film. A pogotovo Farmu ne gledam jer pink preskačem prilikom šaltanja.

Ponavljam, meni ne smeta Farma, prilično sam operisan od tog poroka već mi je žao gledalaca jer slušaju i gledaju šta posljednji šljam planete radi i priča.
Ma de ba, pa kome vise suplju bacas?
Pa jesil mi jucer na poslu pricao o Farmi
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#155 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by RtrnOfSalisbury »

ko sto brazilski fudbaleri daju nadu ponosnom i siromasnom brazilskom narodu tako i nama farma daje nadu da naki pjevaci, kriminalci, starlete, ilegalci i gerilci postanu poznate i cijenjene licnosti, usput osvoje desetke tisuca ojrova, spetljaju se sa nekim djevojkama sa velkim dojkama, u zadnje vrijeme i djevojke mogu nac djevojke :shock: a navodno i muski muske a sve to skoro nizasta, jedes, pijes, nesta ko pricas
i narod te (za)voli i glasa ... imal sta bolje? farma more ukinut samo samu sebe i narod umjesto da slavi sto ima takvu mogucnost, hoce da ukida i hapsi :roll: neki bi sceli da svi nezaposleni i dokoni ostanu bez zabave. neka hin ispred tv morebit da hin manje bude napolju :idea:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#156 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Drinski »

BarbaDue wrote:
vade_mecum wrote:mislim da samo teski licemjeri mogu palamuditi o stetnosti realitya iz razloga jer osobe kojima ovo vrijedja inteligenciju ne znaju uopce za ove incidente. zasto? zato sto i ne gledaju
Dođem na posao, troje od 15 kolega se ne gase o farmi. Saznam i što treba i što ne treba. Nije potrebno da gledam farmu pa da znam o čemu se radi. Samo zato sto vidim da oni tu farmu doživljavaju i prepričavaju slađe no ikakav film vidim kuda to vodi i zato pokušavam skrenuti pažnju na štetnost.

Posljdice mogu ostati trajne!!!
Mene jedna pita zasto one priče u KRv nije voda ne bi mogle biti snimljeni stvarni događaj...
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#157 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by dustaban »

Ove rijalitije treba tretirati isto kao i XX kanale. Ko hoce nadje sve sto trazi, ali emiterima bi trebalo nametnuti obavezu, makar kurtoaznu, u smislu ogranicavanja emitovanja ovakvih prljavastina
:mrgreen:
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#158 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by bull21 »

beniciodeltoro wrote:
piupiu wrote:Izvolite, potpišite peticiju, ako vam je baš stalo ... :wink:

https://www.change.org/p/rak-bih-petici ... ef=Default
Hvala na linku :thumbup: Potpisujem odmah
Ne vidjeh link na novoj strani pa evo, da se nađe. Skoro 4 000 potpisa! :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#159 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Dr. Kuca »

Farme,parove,veliku bracu, dvore itd itd gledaju samo teski debili, mentalni mravi.
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#160 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Alkos »

@mba wrote:
mirsek wrote:
karanana wrote:o kakvom je vrijedjanju rijec?
himna srbije ga vrijedja?

a mogo je balijetina uci tamo i sa karakterima tipa lepog mice se plazat, a vrijedja ga himna srbije.
a i postavljac je naziva cetnickom. po cemu to? zar cetnicka himna nije spremte se spremte?
Maja se svadjala sa Semirom i zapjevala mu " Tamo daleko" srpsku vojnu pjesmu.

samo da primjetim nesta, "tamo daleko je turska pjesma"

https://www.youtube.com/watch?v=R0nGlsu-xVQ

https://www.youtube.com/watch?v=0SQ3L81XgRc
"Poznata srpska pesma iz 1915. koju su Turci bez obraza kopirali 1907. i nazvali je Sevim DERAN - Hatırla sevgili" :lol: :lol:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#161 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Tiger 033 »

Š'o ponovo pocinje...jer ste vi to trazili :bih:

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#162 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by spreca »

Dr. Kuca wrote:Farme,parove,veliku bracu, dvore itd itd gledaju samo teski debili, mentalni mravi.
nevrijedjaj ove vrijedne .......oni su mentalni crvi :mrgreen:
User avatar
FAP mashina
Posts: 469
Joined: 04/10/2008 16:53
Location: Dolina glupana

#163 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by FAP mashina »

spreca wrote:
Dr. Kuca wrote:Farme,parove,veliku bracu, dvore itd itd gledaju samo teski debili, mentalni mravi.
nevrijedjaj ove vrijedne .......oni su mentalni crvi :mrgreen:
mentalni cvrčci :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#164 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by hizo ramidovic »

svakunoc sumenemi hanumom isa ahbabom sukrom gledam realne souve jerbosuto relane zanimljive emisie pase more tuj svasta vidijet inaucit ljpohin sredzene sobe ljepo pricaju odrugim neznam stajeto ljudima problem gledat kakose ljudi svadzaju ilkako spavaju menijeto ljepo asvaki posteni bosnjo bitrebo vidijet kakose ponasa zmaj otsipova padase ion tako ponasa ane daglumi nekaku kulturu ilahkoje podapisat dase nesta zabrani adzesu potpisi dase uvede teve kanal dananjemu budnu samo vake realne emisie
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#165 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by klixo »

Rizvan wrote:Srbijanski mediji su fakat dno dna, za Tamaru svi pišu da je napustila farmu tek tako jer je bijesna, niko ne spominje da je psovala muslimane.

Koje huškanje i zlo, nisu u stanju biti objektivni ni radi jedne obične uličarke. Kako bi tek postupili da je u pitanju neki ozbiljniji međunacionalni incident :run:
Pogledaj ti njima najcitanijih internet portala, kurir u prvom redu , cigani su kultura za njih.
Cak u Rusiji postoji dobar dio koji ne zeli bliskost sa njima jer ih smatraju ciganima.
Pa nijedan grad nema vise prostitutki i kurvi(za ove elitne ljepotice naziv) od Beograda.
veiz
Posts: 421
Joined: 15/01/2010 20:39

#166 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by veiz »

Isključite signal TV PINK
Prekršili su sve moguće kodexe ponašanja.
Ukoliko regulatorna agencija BiH ne učini to trebea smoijeniti sve u regulatornoj agenciji a djeca im bila kakvi su i ovi likovi sa farme
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#167 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by nasa »

piupiu wrote:Izvolite, potpišite peticiju, ako vam je baš stalo ... :wink:

https://www.change.org/p/rak-bih-petici ... ef=Default
:thumbup:
Jedini pametan komentar i reakcija na ovu pricu je potpisati...
I ja cu mada ne gledam nikako pink I inace ne gledam puno tv ali sam pogledala neke snimke s portala :cry:
Fauja Singh
Posts: 2469
Joined: 07/12/2011 12:40

#168 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Fauja Singh »

Nadam se da stvarno ne mislite da ove online peticije mogu nesto promijeniti. Samo vam uzimaju podatke a onda ocekujte vise reklama u mail sanducetu.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#169 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by vade_mecum »

BarbaDue wrote:Ponavljam, meni ne smeta Farma, prilično sam operisan od tog poroka već mi je žao gledalaca jer slušaju i gledaju šta posljednji šljam planete radi i priča.
gdje si moralna vertikala, nisam te prepoznao
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#170 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by vade_mecum »

nasa wrote:
piupiu wrote:Izvolite, potpišite peticiju, ako vam je baš stalo ... :wink:

https://www.change.org/p/rak-bih-petici ... ef=Default
:thumbup:
Jedini pametan komentar i reakcija na ovu pricu je potpisati...
I ja cu mada ne gledam nikako pink I inace ne gledam puno tv ali sam pogledala neke snimke s portala :cry:
zasto pametan komentar nije "zaboli me rinaka"? meni su reality u rangu LZN koji ima podjednako prostota pa niko ne pravi frku oko toga :skoljka:
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#171 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by nasa »

Sta je LZN?
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#172 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by vade_mecum »

nasa wrote:Sta je LZN?
Image
:D
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#173 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by nasa »

Aha :D Ma ne gledam ni to
Potpisacu i za to peticiju :D
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#174 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by @mba »

"Poznata srpska pesma iz 1915. koju su Turci bez obraza kopirali 1907. i nazvali je Sevim DERAN - Hatırla sevgili" :lol: :lol:
jes vidio logike! :D
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#175 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by vade_mecum »

ovo ti je finansirano od drzavnih para, prepuno prostota, vrti se ili se vrtilo u prime timeu i onda na poslu slusas "jesi vidio izeta sinoc?" :roll:
rjesenje na poslu: "ne gledam", a u sebi mislis boli me rinaka za izeta. rjesenje kod kuce:
Image

i zato su ovi koji potpisuju su veci licemjeri nego i jedna druga grupa. oni koji ne gledaju ne pada im na pamet da gube vrijeme na potpisivanje peticije za ukidanje necega sto ih uopce ne interesuje, a oni koji uzivaju u ovome ce nastaviti gledati bez obzira na sve. grupa koja potpisuje je kao nismo protiv realitya per se ali ovo je kao nedopustivo. :skoljka:
Post Reply