zabe umjesto lsd-a

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
mrak

#1 zabe umjesto lsd-a

Post by mrak » 17/08/2006 21:38

Jeste vidjeli ovo?
BEOGRAD - Srbijom se širi nova pošast među narkomanima: lizanje žaba krastača, objavio je tabloid Nedeljni telegraf. Tjednik piše kako je odnedavno apsolutni hit u Srbiji postala nova droga koju uglavnom konzumiraju oni koji su već imali iskustva s psihodelicima.

Nova droga em je dostupna, em je pet puta jača od LSD-a. A dobiva se na jednostavan način - lizanjem žaba, ili muženjem, jer žabe psihoaktivnu tvar skrivaju u svojim žlijezdama.

“Muženje žaba, iako neupućenima zvuči kao vic, nova je moda skupljanja psihoaktivnih supstanci u Srbiji”, piše Nedeljni telegraf i objašnjava da je Srbija bogata dvjema vrstama žaba: Bufo viridis, ili žaba krastača, i Bufo bufo, odnosno obična žaba. Obje žablje vrste u svojim žlijezdama kriju bufotenin, psihoaktivnu supstancu pet puta jaču od LSD-a. Žabu se može musti dva puta dnevno, a dobivena tvar se može čuvati u hladnjaku, poučava Telegraf.

Žablja droga posebno je popularna među intelektualcima, tvrdi tjednik, zbog toga što osim vizualnih i zvučnih halucinacija uživatelja obdari pitanjima: tko sam, što sam, koji je moj put i slično.
http://www.jutarnji.hr/cudne_vijesti/cl ... a,39216.jl

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 17/08/2006 22:04

haha pa jel ovo moguce. Ko zna, mozda i sisanje motke im uskore dadne neku beneficiju :D

lindjo

Post by lindjo » 18/08/2006 03:23

haha kad je homer simpson lizo zabe ...legendarna epizoda :lol:

dobra ideja za bizmis... :shock: ...treba uzgajat zabe Imagemislim da miljacka pruza idealne uslove

bufotenin,
eto na cemu je điđa :oops:

Post Reply