Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#1 Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by burger_pasa »

Mislim da se svi slazemo da treba ici naprijed, gradit bolju buducnost. Ali dali sr buducnost moze gradit sa ljudima koji imaju krvave ruke poput Vucica, Nikolica, Dacica i ostalih. To je mislim nemoguce. Mir je moguce gradit samo sa onim koji nisu optetereceni ratnom proslosti.
mmaar
Posts: 1704
Joined: 21/07/2012 17:12
Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

#2 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by mmaar »

Naravno da treba graditi bolje odnose i sa Srbima, ali nema buducnosti i boljih odnosa dok se Srbija kao drzava, njena politicka elita i vecina onih koje predstavljaju ne denacifikuje i suoci s prosloscu.

Danasnji srbijanski prvaci, Grobar, Vucic i Dacic, trebalo bi da odgovaraju u najmanju ruku za podstrekivanje na Genocid, zlocine i druge stvari iz svoje nedavne proslosti, a ne da ih se gura da predvode proces pomirenja.

Nema mira s zlocincima, negatorima genocida i velikosrpskim nacistima, niti sa drzavom koja je stitila i stiti ratne zlocince, koja je rehabilitirala fasisticki pokret iz IIWW odgovoran za stravicne zlocine nad nesrbima i genocid nad Bosnjacima Istocne Bosne i Sandzaka 1943. i koja ni danas nije odustala od svojih aspiracija prema drugim zemljama i drugim narodima.

Nema vise ni muslimana i Muslimana koji su spremni ponovo staviti noz pod kamu. Lhako je bilo s muslimanima i s velikim i s malim m, ali s Bosnjacima to nece tako ici. Druga su vremena dosla.
User avatar
escobar__
Posts: 8874
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by escobar__ »

Bolja budućnost se ne može graditi na neistini i petljanju... Sve dok Srbija, srpski politički i vjerski establišment, te u konačnici Srbi ne prihvate i ne suoče se sa strahotama koje su napravili na ovim prostorima unesrećivši na desetine hiljada ljudi, neće postojat nikakva šansa da se ide naprijed i u takvom ambijentu je smiješno očekivati da se gradi nekakvo povjerenje, a pružanje ruku prijateljstva i slične srpske gluposti će bit smatrane vrhuncem cinizma i ismijavanja žrtava.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#4 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Ludzak »

Mi unutar države imamo Dodika koji pljuje po državi, Bošnjacima, koji javno negira genocid i njemu niko ništa ne može. Prvo očistimo ispred svoje avlije pa onda, prvo zakamenjajmo naše domaće izdajnike pa onda tuđe.
Nalazimo probleme u Vučiću, a ne nalazimo u DOdika, Bakira itd.

Le li vi, moji dragi Bošnjaci, znate li šta hoćete ?? Je li vama ikako prioritet građenje ekonomsko jake države ? Ili je vama u cilju da potpaljujete ? Da se sramotite na dženazama ?

Mogli ste bar pronaći prigodno mjesto gdje ćete ga kamenjati. Što niste otišli u Srbiju pa ga zakamenjati ako vam toliko smeta ? Nego sramotiti i Srebrenicu i žrtve ?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#5 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Dr. Kuca »

Kada priznaju da su genocidasi i da je rs genocidna tvorevina i kada plate odstetu onda mozemo pricati. Guzicu lizati necemo, ne trebaju nam!
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#6 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Ludzak »

Priznati neće nikad to da ti je jasno. Bolje se sada okrenuti prioritetnijim stvarima, nego ratovati.
I Dodik ti javno negira genocid, zašto ne ideš u njegove Laktaše i ne zakamenjaš ga ? Lahko je palamuditi preko Klixa, Facebooka itd. Otkad je ovaj facebook nastao, sve revolucije i sav protest se na njemu rade, niko ne izlazi na ulice.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#7 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Paul F. »

Da li ljudi shvataju kako je bilo teško Aliji Izetbegoviću ? Ovakve kretenčine naoružane do zuba sa međunarodnom šutnjom nasuprot slabo naoružanih...
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#8 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by razonoda »

Paul F. wrote:Da li ljudi shvataju kako je bilo teško Aliji Izetbegoviću ? Ovakve kretenčine naoružane do zuba sa međunarodnom šutnjom nasuprot slabo naoružanih...
:?
Tesko, isti osjecaj ima i Bakir ---toliko mu je tesko da nema snage da napusti--PREDSJEDNICKU STOLICU. :-) :lol:
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#9 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by IcedMFEarth »

Ma Vučić je, kao i većina balkanskih naroda, suncokret. Niti ta ratna izjava znači nešto posebno, niti sad ove miroljubive znače nešto. Vučić nije bitan, bitno je šta narod u Srbiji misli, a to ćemo vidjeti na slijedećim izborima u Srbiji.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#10 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Paul F. »

razonoda wrote:
Paul F. wrote:Da li ljudi shvataju kako je bilo teško Aliji Izetbegoviću ? Ovakve kretenčine naoružane do zuba sa međunarodnom šutnjom nasuprot slabo naoružanih...
:?
Tesko, isti osjecaj ima i Bakir ---toliko mu je tesko da nema snage da napusti--PREDSJEDNICKU STOLICU. :-) :lol:
Ako sam dobro shvatio, ti pripadaš nebeskom narodu. Kako objašnjavaš da se slave Draža i Ratko, koji su jedine vojne uspjehe imali protiv civila ?
User avatar
apsidejzi
Posts: 8223
Joined: 25/05/2013 23:49

#11 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by apsidejzi »

Paul F. wrote:Da li ljudi shvataju kako je bilo teško Aliji Izetbegoviću ? Ovakve kretenčine naoružane do zuba sa međunarodnom šutnjom nasuprot slabo naoružanih...
Da su samo sutili to bi bilo divno. Kasnije su mu poceli zavrtati ruku kad je Armija BiH pocela cistiti teritoriju.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#12 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by razonoda »

Paul F. wrote:
razonoda wrote:
Paul F. wrote:Da li ljudi shvataju kako je bilo teško Aliji Izetbegoviću ? Ovakve kretenčine naoružane do zuba sa međunarodnom šutnjom nasuprot slabo naoružanih...
:?
Tesko, isti osjecaj ima i Bakir ---toliko mu je tesko da nema snage da napusti--PREDSJEDNICKU STOLICU. :-) :lol:
Ako sam dobro shvatio, ti pripadaš nebeskom narodu. Kako objašnjavaš da se slave Draža i Ratko, koji su jedine vojne uspjehe imali protiv civila ?
:roll:
Ako sam dobro shvatila----ti mislis da sam ja --srpkinja--jel??
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#13 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Paul F. »

razonoda wrote: Ako sam dobro shvatila----ti mislis da sam ja --srpkinja--jel??
Imam takav osjećaj. A ako nisi, trebaće mi neki srbin sa dna kace pa da malo promuhabetimo.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#14 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by limeni »

Ludzak wrote:Priznati neće nikad to da ti je jasno. Bolje se sada okrenuti prioritetnijim stvarima, nego ratovati.
I Dodik ti javno negira genocid, zašto ne ideš u njegove Laktaše i ne zakamenjaš ga ? Lahko je palamuditi preko Klixa, Facebooka itd. Otkad je ovaj facebook nastao, sve revolucije i sav protest se na njemu rade, niko ne izlazi na ulice.
Priznat ces i ti i tvoj vucic kad vam svabo uho zavrne jebali ste jeza za sva vremena to upamti srbine ili to ili ste okruzeni sa svih strana nato-savezom :izet:
jebem mater putinu!
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#15 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by razonoda »

Paul F. wrote:
razonoda wrote: Ako sam dobro shvatila----ti mislis da sam ja --srpkinja--jel??
Imam takav osjećaj. A ako nisi, trebaće mi neki srbin sa dna kace pa da malo promuhabetimo.
:-D izdao te osjecaj.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#16 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by Ludzak »

limeni wrote:
Ludzak wrote:Priznati neće nikad to da ti je jasno. Bolje se sada okrenuti prioritetnijim stvarima, nego ratovati.
I Dodik ti javno negira genocid, zašto ne ideš u njegove Laktaše i ne zakamenjaš ga ? Lahko je palamuditi preko Klixa, Facebooka itd. Otkad je ovaj facebook nastao, sve revolucije i sav protest se na njemu rade, niko ne izlazi na ulice.
Priznat ces i ti i tvoj vucic kad vam svabo uho zavrne jebali ste jeza za sva vremena to upamti srbine ili to ili ste okruzeni sa svih strana nato-savezom :izet:
jebem mater putinu!
Hehe ee jebe se meni i za Vucica, i za Svaba, i za Srbe i za sve...
Kako si tako ogranicen?

Ako je vama herojstvo dvadesetero vas kamenjati jednu osobu i to u sred dzenaZe , ja onda ne znam . Ako su ga majke Srebrenice mogle kulturno docekati, zasto niste i vi ?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#17 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by hAZNADAR »

Vucic je samo proizvod jednog standarda u Srba koji se stvorio pocetkom devedesetih i putem medija, skolstva, .. ljudima nametnuo i postao dio kulture, mentalnog sklopa.

Zlo je pocelo sa famoznim Memorandumom SANU i prvo postao standard kod intelektualaca gdje je usput izvrsena selekcija i promovirani fasisti a minorizirani normalni. Srbija se pocela tumaciti kao ostecena u YU i zakinuta za teritorije, ostali narodi kao manje vazni a posebno Bosnjaci kao niza vrsta i genetski otpad.

Poslije je ta ideologija postala standard u medijima i skolstvu i naravno kod politicara gdje su i komunisti i disidenti nasli zajednicki jezik, gdje su i partizani i cetnici konacno postali isti tim. Mediji stvorili propagandu o ugrozenima i selektivno izvjestavali, lagali,... filmovi i dokumentarci postali mentalni trening za mrznju i nadolazeci rat, historija postala mitomanija, kultura postala ratnicka u slavu oruzja, crkva sve to posvetila i podrzala,..

Isto kao piramida gdje su u vrhu akademici, pa politicari crkva, vojska, narod,..

Vucic je samo dio toga,.. slucajno je pred kamerom lanuo nesto sto velika vecina misli. DA, Bosnjaci su u tumacenju velike vecine Srba niza vrsta, otpadnici, historijska greska, atavisticki ostatak jedne okupacije, tumor, anomalija,... nemaju naciju, jezik, kulturu, historiju,.. i DA - jedan Srbin vrijedi i vise od 100 Bosnjaka. Nebi se ni sekundu iznenadio da je isto to rekao privatno u kuloarima i mimo kamera i Tadic, Kostunica, pokojni Djindjic,... i 99% cjelokupne srpske elite.

Zato prestanite traziti podobnog Srbina politicara jer ih je jako malo i marginalni su. Dokle god postoji standard kakav vec jeste 99% sanse za bilo koga je da je isto govno kao i Vucic. Razlika je samo u tome sto je neko izletio pred kamerama i rekao sto 99% misli a neko ili nije sto je pazio ili se radi o slucajnosti.

Ta piramida zla i fasistickog standarda prema nama se moze promijeniti samo od vrha - gdje je source. A to moze biti samo ako se vremena promijene i bude interesa za to. Ako Srbija i Srbi jednostavno zakljuce da je vrijeme za dobrosusjedske prijateljske odnose i da su teritorijalni prohtjevi podmireni. Za to im je dovoljna RS koju vec smatraju samo svojom i kompenzacijom za Kosovo. Treba im samo od Bosnjaka pravna verifikacija toga - i sve je onda na mjestu. Vise nemaju razloga za fasizam, mitomaniju, stigmatizaciju ostalih, medijsku propagandu mrznje, ultranacionalizam,.... i mogu da postanu moderan evropski narod sa sredjenim komsijskim odnosima.

Sa svima drugima su manje-vise rascistili i nemaju potrebu da podgrijavaju mrznju na njih. Cak si i Kosovo prihvatili da je izgubljeno jer znaju da ne mogu dobiti samo teritorij bez Albanaca. Jedini problem i nerjeseno pitanje u zadnjih 20 i kusur godina njihove borbe za nacionalne ciljeve su Bosnjaci. Bosnjacko tvrdoglavo odbijanje podjele BiH i dokle god je tako - ovaj bolesni fasisticki standard ce se odrzavati i podgrijavati.

Zato jednostavno ne mozemo imati kompromis. Ne mozemo graditi zajednicku buducnost ili dobrosusjedske odnose. Zapeli smo na teritoriji koju i jedni i drugi smatramo svojom i dzaba trazenje podobnijeg srpskog politicara jer bilo koji od velikih je dio istog standarda kojem pripada i Vucic.

A svi koji misle da ih ima finih danas jer eto nisu izjavili javno 100 za jednoga, ili eto mladost ludost - promijenio se i postao je fin,... su vise puta i sami kukali o nasoj naivnosti i gluposti koja nas kosta. Pa ako mislite definisati bosnjacku naivnost i odrediti mjerilo - najbolji nacin je kako kontamo srpsku politicku i kulturnu elitu pojedinacno. Imaju isti standard kao devedesetih, iste ciljeve, tumacenja, isti matrix, source, ideologiju,... i dokle god je tako ne vjerujem im(cast par izuzetaka koji nikada nece uzeti izbore). Onaj ko se pobrine da u RS imamo ista prava kao i u Fed ili se pobrine da prestane etnicka podjela zemlje kao entiteti,.. - moze zaraditi povjerenje. Sve mimo toga je neprihvatljivo.
To su davno skontali Albanci i Hrvati tako sto su prvo ujedinili oko istog cilja - i nacionaliste, vjernike, papke, intelektualce, komuniste, ljevicu, desnicu, malogradjansku elitu,... i nijedna od spomenutih grupa nije bila problem, stupica,.. u konfrontaciji sa drugima. Privatno mogu vaditi oci jedni drugima - ali kada je stani-pani,.. kad ti Beograd dolazi ili sa granatama ili darovima - tu su svi slozno isti stroj i protiv fasizma.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#18 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by mirzadelibasic »

Sta je Vučić mislio da će ga dočekati u Srebrenici ? Da će ga svi izgrliti i izljubiti i ponuditi ga kafom ?
Ako ćemo iskreno, neka bude sretan što mu nisu nanesene veće ozljede i što ga više ljudi nije napalo. Svaka čast našem reisu i on je taj koji je spriječio veći incident.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#19 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by limeni »

Ludzak wrote:
limeni wrote:
Ludzak wrote:Priznati neće nikad to da ti je jasno. Bolje se sada okrenuti prioritetnijim stvarima, nego ratovati.
I Dodik ti javno negira genocid, zašto ne ideš u njegove Laktaše i ne zakamenjaš ga ? Lahko je palamuditi preko Klixa, Facebooka itd. Otkad je ovaj facebook nastao, sve revolucije i sav protest se na njemu rade, niko ne izlazi na ulice.
Priznat ces i ti i tvoj vucic kad vam svabo uho zavrne jebali ste jeza za sva vremena to upamti srbine ili to ili ste okruzeni sa svih strana nato-savezom :izet:
jebem mater putinu!
Hehe ee jebe se meni i za Vucica, i za Svaba, i za Srbe i za sve...
Kako si tako ogranicen?

Ako je vama herojstvo dvadesetero vas kamenjati jednu osobu i to u sred dzenaZe , ja onda ne znam . Ako su ga majke Srebrenice mogle kulturno docekati, zasto niste i vi ?
Pa eto zamisli da heinrich himmler dodje 1965 u Auschvitz ili Dachau, govori kako ce usmrtiti 100 Jevreja za jednog nacistu, negira holokaust i potencira pricu o zrtvama bombardovanja na Dresden i druge njemacke gradove, ne izvinjava se i moli ruse da ne usvoje rezoluciju o strasnim zlocinim, kunem ti se da ne bi ziv izasao.
Jesi li ti lud ili nisi vidio sta se desava u zadnje vrijeme, hapsenje Orica, zastrasivanje i hapsenje onog malog broja povratnika, prijetnje referendumom.. Vi ako mislite da ce Bosnjaci i ovaj put gledati dok koljete nasu bracu ste u teskoj zabludi, vi srbi idete opet prema losim sa komsijama Bosnjacima, Albancima i Hrvatima i to ce vas skupo kostati jer ste ostali ista bagra koja je vladala i prije 20 godina.
Mi zelimo mir vi zelite unistenje
Mi zelimo cjelovitu BIH svih gradjanja vi zelite apartheid i srbovanje
Mi zelimo u EU i Nato vi zelite sa diktatorom putinom
Mi volimo zivot vi volite da sirite smutnju i nemire
Mi volimo nasu domovinu vi je rusite
Mi zelimo istinu vi lazete i negirate genocid
Mi cemo opet pobjediti zlo, za nasu slobodu, za buducnost nase djece i za sve sehide koji svjedoce vasem varvarstvu!
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#20 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by lakilaka »

Ludzak wrote:
limeni wrote:
Ludzak wrote:Priznati neće nikad to da ti je jasno. Bolje se sada okrenuti prioritetnijim stvarima, nego ratovati.
I Dodik ti javno negira genocid, zašto ne ideš u njegove Laktaše i ne zakamenjaš ga ? Lahko je palamuditi preko Klixa, Facebooka itd. Otkad je ovaj facebook nastao, sve revolucije i sav protest se na njemu rade, niko ne izlazi na ulice.
Priznat ces i ti i tvoj vucic kad vam svabo uho zavrne jebali ste jeza za sva vremena to upamti srbine ili to ili ste okruzeni sa svih strana nato-savezom :izet:
jebem mater putinu!
Hehe ee jebe se meni i za Vucica, i za Svaba, i za Srbe i za sve...
Kako si tako ogranicen?

Ako je vama herojstvo dvadesetero vas kamenjati jednu osobu i to u sred dzenaZe , ja onda ne znam . Ako su ga majke Srebrenice mogle kulturno docekati, zasto niste i vi ?
da li ti znas ko je organizirao napad na vucica? da znas - iznenadio bi se. saznace se i to brzo.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#21 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by bh.tornjak »

Ludzak wrote: Hehe ee jebe se meni i za Vucica, i za Svaba, i za Srbe i za sve...
Kako si tako ogranicen?

Ako je vama herojstvo dvadesetero vas kamenjati jednu osobu i to u sred dzenaZe , ja onda ne znam . Ako su ga majke Srebrenice mogle kulturno docekati, zasto niste i vi ?
to nije ni blizu herojstva.....
herojstvo je kad dvadesetak "safataju" civile u kucu i istu zapale (Visegrad)....ili kad ih pokolju.....ili kad na Petrovdanskoj slavi ljude peku na raznju (u logoru Omarska)...to je herojstvo....to je cojstvo
cekek
Posts: 343
Joined: 21/06/2015 12:47

#22 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by cekek »

mirzadelibasic wrote:Sta je Vučić mislio da će ga dočekati u Srebrenici ? Da će ga svi izgrliti i izljubiti i ponuditi ga kafom ?
Ako ćemo iskreno, neka bude sretan što mu nisu nanesene veće ozljede i što ga više ljudi nije napalo. Svaka čast našem reisu i on je taj koji je spriječio veći incident.
Koliko sam vidio, da, dočekaše ga sa kaficom i cmokicom.

Nije problem Vučić - četnik bio i ostao, nije jedini....nema misterije. Problem je bezkičmenjaštvo nas koji bi uvijek bili i je*eni i pošteni, pa eto, neka dođe. FUJ
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#23 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by bh.tornjak »

Autor: Danijel Ivanković

"Majka" Rusija je opet bila zaštitnica. VS nije usvojilo rezoluciju o Srebrenici, danima se govorilo o potrebi pomirbe, ali pomirbe po srpskom scenariju proklamiranih četnika, kao što je i sam srbijanski premijer Aleksandar Vučić. Još prije 20 godina u srbijanskom parlamentu je govorio da jedan život Srbina vrijedi stotinu muslimanskih života.

Kada je cijeli svijet, kroz pravosudni sustav Haaga, dokazao da je riječ o genocidu, pitamo se zašto je Vučić uopće došao u Srebrenicu.

Na ovu godišnjicu u Srebrenici se okupila vrijedna politička elita, a Vučić to samo iz tog razloga nije želio propustiti. Htio se pokazati da je i on dio toga, a u stvari nije, jer se srbijanska politika, još jednom i po tko zna koji put, pokazala neljudskom, primitivnom i prevarantskom.

Današnji će dan u Srebrenici postaviti novi temelj politici u BiH, Balkanu i Europi.

U BiH politička scena će se radikalizirati od strane Milorada Dodika, Mladena Ivanića, koji se također osramotio, te srpske vlasti i oporbe u RS-u. To će biti uvod u veće političke promjene, koje moraju dovesti BiH što bliže Europskoj uniji i htjeli ne htjeli Srbi će morati prihvatiti reformsku agendu, inače im se crno piše. Aleksandar Vučić bi, ako ovako nastavi, mogao postati nasljednik Slobodana Miloševića, što bi trebala biti nova stepenica samouništavanja srbijanske politike.

Ruska pomoć u VS-u UN-a je nešto najgluplje što su Srbi mogli zatražiti, umjesto da priznanje genocida u Srebrenici i agresije na Hrvatsku sa stotinama velikih zločina budu početak nacionalne katarze po uzoru na Hitlera i Njemačku, Srbi biraju gubitničku politiku s velikim posljedicama po njih samih. Samo je to i naš problem, jer će nas svojim primitivizmom i kratkovidnim i neostvarivim željama zadržavati u stvaranju boljeg društva i života.

Aleksandar Vučić se nimalo ne razlikuje od one osobe koja ga je pogodila kamenom u glavu.

Napad na njega su učinili oni, koji nisu u Srebrenici bili primarno da oplakuju mrtve. Ali nakon političkog primitivizma i labilnima je porastao adrenalin.

I zaslužio je upravo onako kako se i ponašao. On u Srebrenici nije bio žrtva, već se svojom nazočnošću, šutnjom, a prije toga prevarantskom politikom prethodnih dana potpuno osramotio.


Nema se kome opravdati, osim što će političku potporu za neki novi politički rat tražiti i dobiti na srbijanskoj nacionalnoj sceni.

Zar takva Srbija i RS mogu u EU? Nikako.




covjek je sve reko...
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#24 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by mirzadelibasic »

cekek wrote:
mirzadelibasic wrote:Sta je Vučić mislio da će ga dočekati u Srebrenici ? Da će ga svi izgrliti i izljubiti i ponuditi ga kafom ?
Ako ćemo iskreno, neka bude sretan što mu nisu nanesene veće ozljede i što ga više ljudi nije napalo. Svaka čast našem reisu i on je taj koji je spriječio veći incident.
Koliko sam vidio, da, dočekaše ga sa kaficom i cmokicom.

Nije problem Vučić - četnik bio i ostao, nije jedini....nema misterije. Problem je bezkičmenjaštvo nas koji bi uvijek bili i je*eni i pošteni, pa eto, neka dođe. FUJ
Pa mnogi su ga upozoravali da nije poželjan njegov dolazak, onda zašto je došao ? Što se mene lično tiče neka je došao i treba svako doći i odati počast, ali dešavanja prije nekoliko dana njemu nisu garantirala sigurnost. On je isto tako bio svjestan da njemu problem neće napraviti Munira i majke Srebrenice, već neko iz mase - tako i bi...
Zašto se kriju napadači, ko su ti ljudi ? Koja je navijačka skupina skandirala ? Sve je to sad za sad enigma..
Najviše me pogodi kada se 20. godišnjica genocida stavi u drugi plan, zbog manipulatora koji isti ne priznaje i koji je 9 dana poslije genocida prijetio riječima 100 za 1...
User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#25 Re: Za jednog srbina ubit cemo 100 muslimana.

Post by AntiKrist »

Treba temu podkrijepiti video materijalom bez obzira sto smo svi gledali :
Post Reply