Yamaha Virago xv 535

Podforum za motocikliste...
Post Reply
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#1 Yamaha Virago xv 535

Post by sheikh »

Pozdrav!

Koje je vaše mišljenje o ovoj yamahi? Godine su je stigle ali su solidno motori. Nisu neke jurilice, ali za neke srednje razdaljine.
Kakva su vaša iskustva i slično za pomenuti model?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#2 Re: Yamaha Virago xv 535

Post by Ramzess Veliki »

sheikh wrote:Pozdrav!

Koje je vaše mišljenje o ovoj yamahi? Godine su je stigle ali su solidno motori. Nisu neke jurilice, ali za neke srednje razdaljine.
Kakva su vaša iskustva i slično za pomenuti model?
Pa klasicni pocetnicki motor ... lagan za nauciti voziti ga.

Ali to su sad veoma stari motori pa bih radije stedio za nesto mladje i bar izgledom modernije. Previse mi je hipi model. Kad vidim da ih prodaju za preko 3000 KM smanta mi se ... ja ne bih za nju dao vise od 2000, i to da je tip-top.

Sortiraj ponudu motora na OLXu po cijeni pa vidi druge opcije, evo ja na prvu nadjoh ovaj i sigurno je deset puta bolji od Viraga:

https://www.olx.ba/artikal/34587191/yam ... 05-r6-led/
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#3 Re: Yamaha Virago xv 535

Post by sheikh »

Ramzess Veliki wrote:
sheikh wrote:Pozdrav!

Koje je vaše mišljenje o ovoj yamahi? Godine su je stigle ali su solidno motori. Nisu neke jurilice, ali za neke srednje razdaljine.
Kakva su vaša iskustva i slično za pomenuti model?
Pa klasicni pocetnicki motor ... lagan za nauciti voziti ga.

Ali to su sad veoma stari motori pa bih radije stedio za nesto mladje i bar izgledom modernije. Previse mi je hipi model. Kad vidim da ih prodaju za preko 3000 KM smanta mi se ... ja ne bih za nju dao vise od 2000, i to da je tip-top.

Sortiraj ponudu motora na OLXu po cijeni pa vidi druge opcije, evo ja na prvu nadjoh ovaj i sigurno je deset puta bolji od Viraga:

https://www.olx.ba/artikal/34587191/yam ... 05-r6-led/


Slažem se da je cijena previsoka, ne znam niti na osnovu čega... fzr nisu loši, ali više mi se sviđaju ovaj drugi tip.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#4 Re: Yamaha Virago xv 535

Post by Ramzess Veliki »

sheikh wrote: Slažem se da je cijena previsoka, ne znam niti na osnovu čega... fzr nisu loši, ali više mi se sviđaju ovaj drugi tip.
Ako mislis na choppere te klase, potrazi nesto kao Yamahu V-Star 650 ccm.

Mada ja ne bih uzimao choppera sa V motorom ispod 800 ccm.

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#5 Re: Yamaha Virago xv 535

Post by Ramzess Veliki »

Mislim ja ne bih ... :roll:
Ja gledam sta sa bar stotinjak konja, uhvati me huja ako dam gas a motor ne zguzva asfalt ... :oops:

Ali stvarno taj Virago je ruzan, eto uporedi V-Star i njega, ili neku Hondu Shadow 600 ccm:

Image
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#6 Re: Yamaha Virago xv 535

Post by dadoka84 »

Meni je fazer bas super motor, interesantan mi je i aprilia pegaso.
Post Reply