Xiaomi mobiteli

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5951 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5952 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Humljanin »

Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.

Hahahaha :mrgreen: E jesi vala pod sretnom zvijezdom rođen!! :lol:
Svaka ti čast!
Ne reče koje je marke i može li se nabavit još koji komad po takvoj promotivnoj cijeni? (ima li kakvu grafiku da bi se mogao FHD film gledati?)

Btw...ja još uvijek čekam svoj RN5 iz Kine :-|
Već tjedan dana stoji: Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to BA/SJJ) :cry:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5953 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Humljanin wrote:
Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

https://i.imgur.com/1VRHHn0.jpg

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.

Hahahaha :mrgreen: E jesi vala pod sretnom zvijezdom rođen!! :lol:
Svaka ti čast!
Ne reče koje je marke i može li se nabavit još koji komad po takvoj promotivnoj cijeni? (ima li kakvu grafiku da bi se mogao FHD film gledati?)
Ma neka bezveze njihova marka, grafika je samo onboard chip (Intel HD500, nije za igre nikako) ali kaze da prikaziva cak i 4k film bez trzanja. :lol:
Na zalost je mi samo jedna data za tu cijenu, inace kostaju oko $325 (520KM). Naravno bez poštarine.
Humljanin wrote: Btw...ja još uvijek čekam svoj RN5 iz Kine :-|
Već tjedan dana stoji: Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to BA/SJJ) :cry:
Ne-volim ja kad mi to pise. Nekad stigne onda dan posle u BiH, a nekad je mi znalo to pisati i po 10 dana. :sad:
Sta pise ako ukucas kod na http://parcelsapp.com/en/shops/aliexpress ili http://tracktrace.posta.ba ?
Last edited by Sarajevo1970 on 07/08/2018 00:39, edited 1 time in total.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5954 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Humljanin »

Sarajevo1970 wrote:
Ma neka bezveze njihova marka, grafika je samo onboard chip (Intel HD500, nije za igre nikako) ali kaze da prikaziva cak i 4k film bez trzanja. :lol:
Na zalost je mi samo jedna data za tu cijenu, inace kostaju oko $325 (520KM). Naravno bez poštarine.
Humljanin wrote: Btw...ja još uvijek čekam svoj RN5 iz Kine :-|
Već tjedan dana stoji: Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to BA/SJJ) :cry:
Ne-volim ja kad mi to pise. Nekad stigne onda dan posle u BiH, a nekad je mi znalo to pisati i po 10 dana. :sad:
Sta pise ako ukucas kod na http://parcelsapp.com/en/shops/aliexpress ili http://tracktrace.posta.ba ?
Na parcelapp.com piše ono što sam već napisao. To sam tamo i vidio.
A na pošta.ba piše : SGSINJ - SINGAPORE S05
Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ


Neznam šta 15 dana imaju ubacivati, zar nije dovoljno 2 tjedna da pošiljka izađe iz zemlje?? :cry:

Haj inekako da pošiljka ide, pa da je zapela negdje u EU... Ali po ovome ispade da nije izašla iz Kine :shock:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5955 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Humljanin wrote: A na pošta.ba piše : SGSINJ - SINGAPORE S05
Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ


Neznam šta 15 dana imaju ubacivati, zar nije dovoljno 2 tjedna da pošiljka izađe iz zemlje?? :cry:

Haj inekako da pošiljka ide, pa da je zapela negdje u EU... Ali po ovome ispade da nije izašla iz Kine :shock:
Svasta, inace dan-dva posle toga ide dalje (ona EDI poruka). Neznam sta bi to moglo biti.

Zbog ovakve stvari, pogotovo sa skupljim artiklama, volim DHL :kiss: 2/3 dana i kuci ti je stiglo.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5956 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Humljanin »

Sarajevo1970 wrote:
Humljanin wrote: A na pošta.ba piše : SGSINJ - SINGAPORE S05
Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ


Neznam šta 15 dana imaju ubacivati, zar nije dovoljno 2 tjedna da pošiljka izađe iz zemlje?? :cry:

Haj inekako da pošiljka ide, pa da je zapela negdje u EU... Ali po ovome ispade da nije izašla iz Kine :shock:
Svasta, inace dan-dva posle toga ide dalje (ona EDI poruka). Neznam sta bi to moglo biti.

Zbog ovakve stvari, pogotovo sa skupljim artiklama, volim DHL :kiss: 2/3 dana i kuci ti je stiglo.
Kakva je EDI poruka?
A DHL...khm pa nije mi problem platiti DHL, ali je problem što i to ulazi u limit za plaćanje poreza i carine pa zato nisam smio to plaćati.
Rado bih platio i taj DHL kada zbog toga ne bi morao platiti carine i poreze na sve... :cry:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5957 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Humljanin wrote:
Sarajevo1970 wrote:
Humljanin wrote: A na pošta.ba piše : SGSINJ - SINGAPORE S05
Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ


Neznam šta 15 dana imaju ubacivati, zar nije dovoljno 2 tjedna da pošiljka izađe iz zemlje?? :cry:

Haj inekako da pošiljka ide, pa da je zapela negdje u EU... Ali po ovome ispade da nije izašla iz Kine :shock:
Svasta, inace dan-dva posle toga ide dalje (ona EDI poruka). Neznam sta bi to moglo biti.

Zbog ovakve stvari, pogotovo sa skupljim artiklama, volim DHL :kiss: 2/3 dana i kuci ti je stiglo.
Kakva je EDI poruka?
A DHL...khm pa nije mi problem platiti DHL, ali je problem što i to ulazi u limit za plaćanje poreza i carine pa zato nisam smio to plaćati.
Rado bih platio i taj DHL kada zbog toga ne bi morao platiti carine i poreze na sve... :cry:
Ma EDI poruka to ti je kao poruka za potvrdu prijema robe, inace to bude dan-dva posle ubacivanje u vrecu - izvoz i onda brzo stigne tebi.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5958 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Humljanin »

Sarajevo1970 wrote:
Ma EDI poruka to ti je kao poruka za potvrdu prijema robe, inace to bude dan-dva posle ubacivanje u vrecu - izvoz i onda brzo stigne tebi.
Znači, po tvome mišljenju, ovo je nešto zapelo?
Da im se javim email-om?
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5959 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Humljanin wrote:
Sarajevo1970 wrote:
Ma EDI poruka to ti je kao poruka za potvrdu prijema robe, inace to bude dan-dva posle ubacivanje u vrecu - izvoz i onda brzo stigne tebi.
Znači, po tvome mišljenju, ovo je nešto zapelo?
Da im se javim email-om?

Neznam, može biti da je ljetna gužva. Posalji mail za svaki slucaj.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3169
Joined: 22/07/2017 18:36

#5960 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Leopard_SA »

Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.
Koji je ovo model laptopa?
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5961 Re: Xiaomi mobiteli

Post by kloniran »

Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.
Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#5962 Re: Xiaomi mobiteli

Post by bersK »

Humljanin wrote:
Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.

Hahahaha :mrgreen: E jesi vala pod sretnom zvijezdom rođen!! :lol:
Svaka ti čast!
Ne reče koje je marke i može li se nabavit još koji komad po takvoj promotivnoj cijeni? (ima li kakvu grafiku da bi se mogao FHD film gledati?)

Btw...ja još uvijek čekam svoj RN5 iz Kine :-|
Već tjedan dana stoji: Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to BA/SJJ) :cry:
As usual during the first week after we ship out your parcel, the shipping information will not update very fastly, but please do not worry it is normal and you can track it later. Please kindly understand.

Ovu poruku mi je napisao kao neki prodajni agent Fantacya kad sam uzeo RN5.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3169
Joined: 22/07/2017 18:36

#5963 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Leopard_SA »

kloniran wrote:
Sarajevo1970 wrote:Ja sam odustao od Xiaomi Mi Air laptop-a. Preskup, a i dobio sam baš jaku i dobru ponudu od jednog Aliexpress prodavaca..

14" FHD IPS ekran, tanak 13mm, aluminium kućište, CPU N3450 na 2.2Ghz, 6GB, 128GB M.2 SSD, aktivirani Win10 pro. Besplatno DHL. :per:

I to za popišanih 275KM! ($168) :lol: Taman šta sam tražio. Mali lagani laptop lijepog designa za internet/youtube/film i muziku. :thumbup:

Image

Jedino što moram uraditi je njima napisati detaljnu recenziju na engleskom. Niks problema, majn enkliš veri gut.
Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
Cijena je stvarno super za laptop ovih karakteristika. Da li je dostava besplatna ili se placa?
Anabella_
Posts: 76
Joined: 18/03/2018 22:08

#5964 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Anabella_ »

valjuga wrote:
Anabella_ wrote:Zasto nema Crnog MI A1 na alliexpressu (verzija od 64GB)...

sad cu morat uzet ovaj sugavi zlatni.

:-?
Ahahaha :thumbup:
Pa pogledaj negdje drugo,ne mora bit aliexpres jbm miša.
Uzela sam verziju od 32GB.

Gdje kupiti SD karticu?
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5965 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Anabella_ wrote:
valjuga wrote:
Anabella_ wrote:Zasto nema Crnog MI A1 na alliexpressu (verzija od 64GB)...

sad cu morat uzet ovaj sugavi zlatni.

:-?
Ahahaha :thumbup:
Pa pogledaj negdje drugo,ne mora bit aliexpres jbm miša.
Uzela sam verziju od 32GB.

Gdje kupiti SD karticu?
Ja sam svoj original Sandisk 128GB class 10 Ultra kupio davno nekad u BBi kad je 128GB jos bio skup kao ista (kad sam budala), zena moja je narucila svoju neku jako jeftinu kinesku 128GB class 10 U3 prije godinu dana sa aliexpress. Njezin jos uvijek radi normalno i brzo, bas je neki dan narucila jos jednu (ali 64GB) za sestru. Meni se cini da je 64GB class 10 platila neki 20KM a onu 128GB mozda 50KM. Ja bas jutros mislio dan uzmem njihov 256GB class 10 U3 (oko 115KM) jer su stvarno dobro kartice. Nake marke Mixza. Evo i link ako treba: https://www.aliexpress.com/item/Real-ca ... 15064.html
Last edited by Sarajevo1970 on 08/08/2018 05:19, edited 1 time in total.
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5966 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Leopard_SA wrote: Koji je ovo model laptopa?
Ne smijem o tome jos reci ništa dok njima ne stigne moja recenzija.. Izvini buraze.
A da ti kažem iskreno, ne znam nit ja još tačno šta je (osim specs) i kakva je kvaliteta.
kloniran wrote: Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
Moram pisati recenziju i ovako i onako na Engleskom. Jeli problem ako ti pošaljem kad završim u PP?
Puno mi je posla ako bi morao to sve još da prevedem na našem, a još mi i gramatika katastrofa..
Leopard_SA wrote: Cijena je stvarno super za laptop ovih karakteristika. Da li je dostava besplatna ili se placa?
Jeste, ali je to specialna cijena meni kao "reviewer-a", inače se prodaje za neki $300-$350 bez dostave. (koliko sam ja od njih razumio)
A i vala su mene našli za reviewer, ja pojma nemam o laptop-a a inače komputeri me (više) ne zanimaju toliko. Meni samo nešta trebalo
za obicno internet surfanje, malo youtube, filmovi i tako to. Nisam neki "pc-gamer" (imam PS4) pa mi to nije nit interesantno puno :lol:

Idemo offtopic ali samo još da pokažem ovo.. Jutros 10:00 sati sam ovo naručio i platio, a oni mi već poslali u 10:40 sati. Najbrže ikad! :thumbup:
Image
(samo sto DHL jos nije došao po paket jer im je bilo kraj radnog dana, valjda će ga za koji sat pokupiti)

Back ontopic:

Šta vi mislite o Xiaomi Mi A2 $255 (400KM?).
S660 AIE, 12MP+20MP, 18:9 FHD+, 4GB/64GB
..ali Android One i baterija samo 3010mAh..
Image
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5967 Re: Xiaomi mobiteli

Post by diablobih »

Sarajevo1970 wrote: Ja sam svoj original Samsung 128GB class 10 Ultra kupio davno nekad u BBi kad je 128GB jos bio skup kao ista (kad sam budala), zena moja je narucila svoju neku jako jeftinu kinesku 128GB class 10 U3 prije godinu dana sa aliexpress. Njezin jos uvijek radi normalno i brzo, bas je neki dan narucila jos jednu (ali 64GB) za sestru. Meni se cini da je 64GB class 10 platila neki 20KM a onu 128GB mozda 50KM. Ja bas jutros mislio dan uzmem njihov 256GB class 10 U3 (oko 115KM) jer su stvarno dobro kartice. Nake marke Mixza. Evo i link ako treba: https://www.aliexpress.com/item/Real-ca ... 15064.html
Nemoj ovo uzimati @anabella_

Nemoj nikad ovako nesto uzimati... Ili sandisk ili sony.
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5968 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

diablobih wrote: Nemoj ovo uzimati @anabella_

Nemoj nikad ovako nesto uzimati... Ili sandisk ili sony.
Naravno sam mislio na Sandisk 128GB class 10 Ultra, ne Samsung. :thumbup:
User avatar
rida1976
Posts: 1907
Joined: 25/11/2007 19:43

#5969 Re: Xiaomi mobiteli

Post by rida1976 »

Sarajevo1970 wrote:
Leopard_SA wrote: Koji je ovo model laptopa?
Ne smijem o tome jos reci ništa dok njima ne stigne moja recenzija.. Izvini buraze.
A da ti kažem iskreno, ne znam nit ja još tačno šta je (osim specs) i kakva je kvaliteta.
kloniran wrote: Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
Moram pisati recenziju i ovako i onako na Engleskom. Jeli problem ako ti pošaljem kad završim u PP?
Puno mi je posla ako bi morao to sve još da prevedem na našem, a još mi i gramatika katastrofa..
Leopard_SA wrote: Cijena je stvarno super za laptop ovih karakteristika. Da li je dostava besplatna ili se placa?
Jeste, ali je to specialna cijena meni kao "reviewer-a", inače se prodaje za neki $300-$350 bez dostave. (koliko sam ja od njih razumio)
A i vala su mene našli za reviewer, ja pojma nemam o laptop-a a inače komputeri me (više) ne zanimaju toliko. Meni samo nešta trebalo
za obicno internet surfanje, malo youtube, filmovi i tako to. Nisam neki "pc-gamer" (imam PS4) pa mi to nije nit interesantno puno :lol:

Idemo offtopic ali samo još da pokažem ovo.. Jutros 10:00 sati sam ovo naručio i platio, a oni mi već poslali u 10:40 sati. Najbrže ikad! :thumbup:
Image
(samo sto DHL jos nije došao po paket jer im je bilo kraj radnog dana, valjda će ga za koji sat pokupiti)

Back ontopic:

Šta vi mislite o Xiaomi Mi A2 $255 (400KM?).
S660 AIE, 12MP+20MP, 18:9 FHD+, 4GB/64GB
..ali Android One i baterija samo 3010mAh..
Image

Slab mu SOT, katastrofa, ljudi se baš žale. 4 - 4,5 sata
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5970 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Humljanin »

Sarajevo1970 wrote: Back ontopic:

Šta vi mislite o Xiaomi Mi A2 $255 (400KM?).
S660 AIE, 12MP+20MP, 18:9 FHD+, 4GB/64GB
..ali Android One i baterija samo 3010mAh..
Image
Neznam... po mome mišljenju je puno prihvatljiviji model Mi A2 lite. Slični su skroz, a ovaj ima bolju bateriju i jeftiniji.
User avatar
felix10
Posts: 86
Joined: 19/06/2013 10:57

#5971 Re: Xiaomi mobiteli

Post by felix10 »

Humljanin wrote:
Sarajevo1970 wrote: Back ontopic:

Šta vi mislite o Xiaomi Mi A2 $255 (400KM?).
S660 AIE, 12MP+20MP, 18:9 FHD+, 4GB/64GB
..ali Android One i baterija samo 3010mAh..
Image
Neznam... po mome mišljenju je puno prihvatljiviji model Mi A2 lite. Slični su skroz, a ovaj ima bolju bateriju i jeftiniji.
Slazem se i ja za lite verziju. Ja sam ga zapikao i bit ce moj prvi Xiaomi model. Cekam do oktobra u nadi da ce jos mrvicu oboriti cijenu
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5972 Re: Xiaomi mobiteli

Post by kloniran »

Sarajevo1970 wrote:
kloniran wrote: Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
Moram pisati recenziju i ovako i onako na Engleskom. Jeli problem ako ti pošaljem kad završim u PP?
Puno mi je posla ako bi morao to sve još da prevedem na našem, a još mi i gramatika katastrofa..
Moze i pravo proslijedi link :mrgreen:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5973 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

kloniran wrote:
Sarajevo1970 wrote:
kloniran wrote: Haj kad dođe baci recenziju da i ja sebi uzmem jedan. :mrgreen:
Moram pisati recenziju i ovako i onako na Engleskom. Jeli problem ako ti pošaljem kad završim u PP?
Puno mi je posla ako bi morao to sve još da prevedem na našem, a još mi i gramatika katastrofa..
Moze i pravo proslijedi link :mrgreen:
Review saljem njima emailom a i staviti cu i na reddit pa cu ti poslati link :)
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5974 Re: Xiaomi mobiteli

Post by kloniran »

Sarajevo1970 wrote:
Review saljem njima emailom a i staviti cu i na reddit pa cu ti poslati link :)
Vazi :thumbup:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#5975 Re: Xiaomi mobiteli

Post by Sarajevo1970 »

Leaked Xiaomi Pocophone F1 unboxing video + AnTuTu testing!
Snapdragon 845, 6GB/64GB, 12MP+5MP cam, 20MP cam, IR face unlock, 4000mAh QC3.0, 6.18" FullHD+ IPS, liquid cooling, 780KM :thumbup:





Super specs, samo se meni onaj hepek (notch) na gornjem dijelu ekrana ne sviđa nimalo..
Post Reply