X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#3501 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

Gleda moj 4-godišnjak X-factor i ide priča iz bekstejdža, Nikolina priča kad mali kaže: Mama, kako se zove ova teta što ima (.)(.) ?
bhnapoleon1
Posts: 6528
Joined: 11/05/2014 23:47

#3502 Re: X FACTOR Adria

Post by bhnapoleon1 »

KPNCTNJAH wrote:Jeste, ali jedino nas narod to shvati kao da im je zivot u pitanju.. tako je i onda pobijedio onaj Adnan gumenaglava.. ne kazem da Amel nije zasluzio, nisam ni pratio... ali svaka anketa, glasanje, bilo sta u cemu Bosnjo ucestvuje, mozete odmah proglasiti pobjednika, nije bitno ko je konkurencija... :mrgreen:

Sumnjam da su ovako azurni svi kad se zove za necije lijecenje...

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3503 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Amelu iskrene čestitke. Momak je toliko dominantan na pozornici. Jednostavno, svi drugi učesnici izgledaju kao - učesnici talent programa. On jedini izgleda kao ozbiljna zvijezda. K'o koncert da je njegov. I to svi kažu. Naravno da Bosanci glasaju. Ali, glasali su za Amela i drugi, i to u puno većoj mjeri od nas. Siguran sam u to.

Ove godine cijela emisija je djelovala puno ozbiljnije i profesionalnije, tako da ne sumnjam da će i odnos prema pobjedniku biti isti. Nadam se da će mu uraditi par dobrih pjesama, jer on već ima neke svoje koje su vrlo kvalitetne, za moj pojam, pa ih može i obraditi, promovisati i sl...Momak je srčan, djeluje pošten i fin. Zaslužuje uspjeh i podršku.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3636
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#3504 Re: X FACTOR Adria

Post by RtrnOfSalisbury »

nisam sluso ni gledo al po komentarima izgleda da je otpjevo bolje od djovija. jes da djovi vise nemere pojat kak spada al nije ni on tolko los, jos malo nek vjezba i nek se i on prijavi dogodine.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3505 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2606
Joined: 16/05/2015 12:49

#3506 Re: X FACTOR Adria

Post by SpecialOffer »

Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
Evo rasplakala si me svojom tuznom pricom. :sad:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3507 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

e jest te tesko rasplakati
naucit ce te zivot da ima vecih stvari na koje treba suze trositi
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#3508 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljakan »

Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3509 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

safran wrote:Gleda moj 4-godišnjak X-factor i ide priča iz bekstejdža, Nikolina priča kad mali kaže: Mama, kako se zove ova teta što ima (.)(.) ?

sve se nosi iz kuce...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3510 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

SpecialOffer wrote:
Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
Evo rasplakala si me svojom tuznom pricom. :sad:

:lol:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3511 Re: X FACTOR Adria

Post by PriNc_ba »

Partizzanka wrote:i sta sad da kazem
pobjedi jedini koji mene nervira do zla boga (ko i prosle godine doduse)
ne kazem da ne pjeva dobro kao ni prije ali brate mili ... ja mu na koncert ne bih otisla no way!
takmicio se protiv djece koja nemaju dana iskustva, on deset godina na sceni kako tako

eno i sam je izjavio da ne moze da vjeruje da je jos jednom pobijedio ...

nek mu je sa srecom

ove godine vala ne imadoh bas nekog pretjeranog favorita
sljedece godine nam odmah reci ko te nervira da bacimo kakav ulog na kladionicu :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3512 Re: X FACTOR Adria

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:Amelu iskrene čestitke. Momak je toliko dominantan na pozornici. Jednostavno, svi drugi učesnici izgledaju kao - učesnici talent programa. On jedini izgleda kao ozbiljna zvijezda. K'o koncert da je njegov. I to svi kažu. Naravno da Bosanci glasaju. Ali, glasali su za Amela i drugi, i to u puno većoj mjeri od nas. Siguran sam u to.

Ove godine cijela emisija je djelovala puno ozbiljnije i profesionalnije, tako da ne sumnjam da će i odnos prema pobjedniku biti isti. Nadam se da će mu uraditi par dobrih pjesama, jer on već ima neke svoje koje su vrlo kvalitetne, za moj pojam, pa ih može i obraditi, promovisati i sl...Momak je srčan, djeluje pošten i fin. Zaslužuje uspjeh i podršku.
Ha pa kako nece biti dominanatan kad pjeva vec 10-tak godina i za sve ove koji su nastupili je profesionalac ako cemo biti posteni. Makedonac nije ni trunke bio losiji od njega mada je naravno i Amel odlicno pjevao.
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#3513 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

sunceKOtepsija wrote:
glasao je cijeli region od slovenije do makedonije
Slovenija nije. Oni su imali samo jednu svoju sezonu prije pinka.

Zemlje koje su ucestvovale su: Hrvatska, BiH, Srbija, Crna Gora i Makedonija.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3514 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

da nije slovenija, od do (excluding slovenia)
aliii koliko ima istine u slijedecem, sad cujem neki kazu otprilike kao sto je to jedan forumas srocio
cLo wrote:Ne kontam što prepoznajemo talente tek kad nam drugi "odobre" da su talenti :?
Odlaze nam i pamet i talenti iz države, kasnije se ljutimo što su tuđi :-) i što ne igraju za nas :?
danas pricamo na tuz temu i potegnu se zanimljiva teza, naime, prije 12 godina kada je amel pobjedio na prvom takmicenju djecica koja su
tad imala 0 godina sad imaju 12,
oni koji su imali 1 god imaju 13
oni koji su imali 4 sad imaju 16
oni koji su imali 5 sad imaju 17
oni koji su imali 6 sad imaju 18
oni koji su imali 7 sad imaju 19
tako da je za veliki dio populacije koja je rpatila ovo takmicenje (treba prvjerit koliki je udio dobnih skupina koje su pratile i glasale na x factoru adria) on ipak nesto novo, nepoznato?
Last edited by sunceKOtepsija on 22/06/2015 17:53, edited 1 time in total.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3515 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3516 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

sunceKOtepsija wrote:da nije slovenija, od do (excluding slovenia)
aliii koliko ima istine u slijedecem, sad cujem neki kazu otprilike kao sto je to jedan forumas srocio
cLo wrote:Ne kontam što prepoznajemo talente tek kad nam drugi "odobre" da su talenti :?
Odlaze nam i pamet i talenti iz države, kasnije se ljutimo što su tuđi :-) i što ne igraju za nas :?
danas pricamo na tuz temu i potegnu se zanimljiva teza, naime, prije 12 godina kada je amel pobjedio na prvom takmicenju djecica koja su
tad imala 0 godina sad imaju 12,
oni koji su imali 1 god imaju 13
oni koji su imali 4 sad imaju 16
oni koji su imali 5 sad imaju 17
oni koji su imali 6 sad imaju 18
oni koji su imali 7 sad imaju 19
tako da je za veliki dio populacije koja je rpatila ovo takmicenje (treba prvjerit koliki je udio dobnih skupina koje su pratile i glasale na x factoru adria) on ipak nesto novo, nepoznato?
A što si ti mene ovdje citirao, ne kontam? :D
Šta si StiJo sutim reć'? :D
Nego, jest' eto nešto novo, pa svi znaju onu pjesmu : što nas ima mašala :D
nije ovo snimano prije 20 god



nećemo sad tako da je novo :D
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#3517 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Sad bi na RTL-u u emisiji Sve u 6 o XFactoru. I rekli su nesto slicno ovom.

"Show koji se pratio u 5 zemljama i izmedju 12000 kandidata koji su se prijavili ima toliko talentovanih ljudi koji pobijede cak 2 puta u periodu od 11 godina. Bravo Amele!"

Ako nadjem snimak stavim ga.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3518 Re: X FACTOR Adria

Post by sunceKOtepsija »

cLo wrote:
sunceKOtepsija wrote:da nije slovenija, od do (excluding slovenia)
aliii koliko ima istine u slijedecem, sad cujem neki kazu otprilike kao sto je to jedan forumas srocio
cLo wrote:Ne kontam što prepoznajemo talente tek kad nam drugi "odobre" da su talenti :?
Odlaze nam i pamet i talenti iz države, kasnije se ljutimo što su tuđi :-) i što ne igraju za nas :?
danas pricamo na tuz temu i potegnu se zanimljiva teza, naime, prije 12 godina kada je amel pobjedio na prvom takmicenju djecica koja su
tad imala 0 godina sad imaju 12,
oni koji su imali 1 god imaju 13
oni koji su imali 4 sad imaju 16
oni koji su imali 5 sad imaju 17
oni koji su imali 6 sad imaju 18
oni koji su imali 7 sad imaju 19
tako da je za veliki dio populacije koja je rpatila ovo takmicenje (treba prvjerit koliki je udio dobnih skupina koje su pratile i glasale na x factoru adria) on ipak nesto novo, nepoznato?
A što si ti mene ovdje citirao, ne kontam? :D
Šta si StiJo sutim reć'? :D
Nego, jest' eto nešto novo, pa svi znaju onu pjesmu : što nas ima mašala :D
nije ovo snimano prije 20 god



nećemo sad tako da je novo :D
ma na dvije teme se prica o tome, a ti si to tamo dobro srocio, misljenje koje su zastupali neki u zivoj raspravi (pa da ne parafraziram), a ovdje sam htio odgovorit :D
a to sto nas ima masala evo nadoh originalan spot tu pjeva s jos dvoje ljudi (kice i dajra) (triet :lol: )
i vise su u kadru ove cure sto plesu nego on, tako da nije bas da se ova pjesma poistiovjecuje s njim 100%, vise je to kao neka bezlicna veselica
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#3519 Re: X FACTOR Adria

Post by Officer Crabtree »

taj video mu je u rodnom gradu u kojem godišnje nastupa barem 2-3 puta s tom pjesmom ... ako je neće tu znat, gdje će onda... plus taj sto svira mu je par puta bio sidekick na nastupima humanitarnog karaktera

nemojte tek tako nagliti sa zakljuccima :-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3520 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

Amel :bih:

Nikolina i Antonija :facepalm:
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#3521 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Odličan je Amel, samo se bojim da opet neće uspjeti izgraditi karijeru kao što nije to uradio kad je bio mlađi i pobijedio na OBN-u. Jednostavno, kod nas bolje prolazi Grand.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3522 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

Officer Crabtree wrote:taj video mu je u rodnom gradu u kojem godišnje nastupa barem 2-3 puta s tom pjesmom ... ako je neće tu znat, gdje će onda... plus taj sto svira mu je par puta bio sidekick na nastupima humanitarnog karaktera

nemojte tek tako nagliti sa zakljuccima :-)
Znala sam da će to neko zapazit :D Ali rizikovala sam :D
Nego, ja nemam ništa protiv što se Amel kao iskusan pjevač prijavio, i da imam nešto protiv, niko me nije ni pitao smije li :D A i da me pitao, ja bih rekla : smije, naš je :D :P
Ali nije to tema, tema je da jeste poznat, ali odjednom svi kao u čudu uuuuuuuuuuu es' čuo onog Amelaaaaa kakoooo pjeevaaaaa, i zato sam napisala ovo gore na drugoj temi, Amel mi je poslužio samo kao podsjetnik na taj naš nehaj, nemar, neutralnost prema našem, ne znam kako to da nazovem, uglavnom dok drugi ne odobre da imamo - nemamo, a kad drugi prepoznaju onda bi to mi da svojatamo i tako :D Bezbrojni su takvi primjeri, da sutra taj isti truhli Amel (kažem truhli jer je čovjek pocrnio od stajanja) ode u Njemačku :D i da tamo napravi pjesmu ajn, cvaj, policaj ili tako nešto, teži neki debilizam i da bude 1.na svjetskim top listama, mi bi rekli : joj jest onaj naš Amel genijalac, jest mu dobra ona pjesma ajn,cvaj :D meni stalno na ripitu :D kad će koncert? Eto to sam htjela reći s onim postom na "popularne što ne kontamo", nije bilo direktno vezano za Amela, i zato sam pitala zašto me ovdje citira.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3636
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#3523 Re: X FACTOR Adria

Post by RtrnOfSalisbury »

hocel bit kaki koncerat u gracanici u cast pobjede? neko bi moro nadmasit kakanj i 40 tisuca na stadionu.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#3524 Re: X FACTOR Adria

Post by Officer Crabtree »

Eto to sam htjela reći s onim postom na "popularne što ne kontamo", nije bilo direktno vezano za Amela, i zato sam pitala zašto me ovdje citira.
sad ovo bas i ne skonta, a javio sam se jer sam prepoznao zgradu iza :D

ma ovo je sve za mlađu publiku

ne treba trazit nesto puno od pjevanja tuđih pjesama na ovaj način... ima i previše muzike koju treba istražiti da bi tošili vrijeme na ovo

pozdrav
hocel bit kaki koncerat u gracanici u cast pobjede? neko bi moro nadmasit kakanj i 40 tisuca na stadionu.
ma jok ako ga penzioneri na klupama ne prepoznaju pa se pozdrave, isto ko da i nije pobijedio
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3525 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

Super pjeva, volim pjesme koje je birao, ali prije mu se nije posrecilo da ima dobru pjesmu. Nadam se da ce sada napokon napraviti karijeru kakvu zasluzuje.

Nisam glasala, ali se ne mogu nacuditi ljudima koji komentiraju sto ljudi na to trose novac. Pa ako mozemo trositi na cigare, alkohol,mobitele, drogu :oops: ili bilo sta drugo, pa nek narod zove ako mu je ceif.
Post Reply