www.floyd....net

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
ciCERON
Posts: 33
Joined: 07/01/2003 00:00

#1 www.floyd....net

Post by ciCERON »

web design & multimedia

[url]http://www.flo.....net[/url]

reklama se plaća - admin-x
zoka
Posts: 516
Joined: 30/09/2002 23:26
Contact:

#2

Post by zoka »

jos jedan u nizu od brojnih flash portfolia

Svi takvi portfolios me nerviraju globalno zbog:
Nejasna navigacija,
Necitko
Ne mozes selektovati text,
nemas pojma cemu sluze ti nepotrebni detslji

Sve u svemu solidan site
ciCERON
Posts: 33
Joined: 07/01/2003 00:00

#3

Post by ciCERON »

suplja prica...
zoka
Posts: 516
Joined: 30/09/2002 23:26
Contact:

#4

Post by zoka »

Iskreno da ti kazem nikad nebih unajmio vas da mi radite neki projekt ne zato sto na ekranu 1600px*... ne vidim nista osim neke mrlje reci mi cemu sluze oni metalik zvukovi?

Hajde mi reci
Home, usluge, projekti, o nama, i kontakt jeli pod milim bogom moze ista drugo da srtoji u portfolio. Usput hover na neku tamo dugmad gdje se pojavljuju reptilski motivi i zombi face kakve to veze ima sa stranicama koje prikazuju.

Ako cemo o projektima boje da to sklonite i ne pokazujete vrhunski ste amateri ovo se nekom profesionalcu nebi desilo:

Image

Sve u svemu taj mrav u desnom uglu i bihacka kula pa neki tamni razmrljani prizor ko iz filma harry potter.

Prije nego viknes suplja prica razmisli tri puta. usput google ce vas naci samo po terminu floydsoft evo vam i google output za vasu stranicu:

..
...
http://www....net/ - 2k - Cached - Similar pages

Jedna jedina rijec ni Web Dizajn Bihac, Bosna i Hercegovina... ma nista vise ce ova diskusija privuci posjeta sa googla po tim kjucnim rjecima nego vasa prezentacija (koja nema html verziju)

Hajde polako sad korak po korak prihvatite se posla a manite se suplje price :-D
ciCERON
Posts: 33
Joined: 07/01/2003 00:00

#5

Post by ciCERON »

nije to moje glupane...samo sam stavio link

a u ostalom kakvo je tvoje pravo da razglabas o nekim glupostima o kojima samo seres? jeli tvoje da ovdje seres ili sta vec?

uostalom nabijem te
ciCERON
Posts: 33
Joined: 07/01/2003 00:00

#6

Post by ciCERON »

daj ba ukini ovaj nick na ovom forumu...

ne zelim vise clan, a kako nije moguce da sam korisnik se izbrise ovim putem te molim i volim da mi GA izbrises...
zoka
Posts: 516
Joined: 30/09/2002 23:26
Contact:

#7

Post by zoka »

Odmah da ti kazem ja nisam admin-x i nisam dirao ovu temu a u svakom slucaju ne valja tako grube rijeci upotrebljavati.

Usput nebih se upustao u diskusiju sa tobom pa ti onda kvario temu.

Admin-x ljudi jesu stavili link na svoj portfolio sad nisam 100% siguran da ovaklih primjera nije bilo ranije. Usput sad ako je topic reklamnog tipa ja sam prije za to da se brise nego da se ljudi ovako osramote.
Post Reply