World Hip Hop

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#26 Re: World Hip Hop

Post by KPNCTNJAH »

Image
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#27 Re: World Hip Hop

Post by Magarece_godine »

2 Pac pa deset praznih mjesta ... onda ostali ...



i kada smo kod klasika :)

Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#28 Re: World Hip Hop

Post by Mr. Brightside »


ova dere guzove :lol: :D
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#29 Re: World Hip Hop

Post by Thug... »

Dialer wrote:2pac je bio balerina i fejker
:-) :lol:

Kakav si ti delegat kad ovo pricas...
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#30 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

Thug... wrote:
Dialer wrote:2pac je bio balerina i fejker
:-) :lol:

Kakav si ti delegat kad ovo pricas...
A zar nije bio balerina? Ukusi su razliciti ja ga ne gotivim.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#31 Re: World Hip Hop

Post by KPNCTNJAH »

Dialer wrote:
Thug... wrote:
Dialer wrote:2pac je bio balerina i fejker
:-) :lol:

Kakav si ti delegat kad ovo pricas...
A zar nije bio balerina? Ukusi su razliciti ja ga ne gotivim.


Mozes ga gotiviti ili ne gotiviti... kao Maradonu, Al Pacina, Jordana, ali se mora postovati ono sto su postigli... u suprotnom ispadas smijesan kao sad s komentarima vezano za Paca ;-)



Last edited by KPNCTNJAH on 17/03/2012 02:02, edited 1 time in total.
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#32 Re: World Hip Hop

Post by drugodtvogdruga »

I ovaj diss ima samo 60,755,900 views...

Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#33 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

Znaci taj diss nema 2-3 puncha, samo nabraja imena i kao nesto on lud frajer :D :D

Ovo se zove diss, ispade da je frajer imo srece sto je umro. :D :D



Bio je dobar dok nije posto Thug, blood itd te neke gluposti. Najbolje njegove su stvari prije DR. :thumbup:
User avatar
drugodtvogdruga
Posts: 878
Joined: 01/10/2010 02:30
Location: Mostar
Contact:

#34 Re: World Hip Hop

Post by drugodtvogdruga »

^ Koliko ti je godina iskreno? 12? Tu je negdje jer ne bi tako blebetao o jednom od najboljih muzicara svih vremena . . .


Ajd sad na citanje prvo, pa onda na slusanje...

http://en.wikipedia.org/wiki/Tupac_Shakur
User avatar
vaučer
Posts: 9181
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#36 Re: World Hip Hop

Post by vaučer »

Genijalan flow Buste na kraju


Zakon stvar
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#37 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

drugodtvogdruga wrote:^ Koliko ti je godina iskreno? 12? Tu je negdje jer ne bi tako blebetao o jednom od najboljih muzicara svih vremena . . .


Ajd sad na citanje prvo, pa onda na slusanje...

http://en.wikipedia.org/wiki/Tupac_Shakur
ocam :lol: :lol: :lol: :lol: Ti si tek posto punoljetan :thumbup: :thumbup: Nabrojat cu ti 10 repera boljih od doticnog :thumbup:
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#38 Re: World Hip Hop

Post by Thug... »

Dialer wrote:
Thug... wrote:
Dialer wrote:2pac je bio balerina i fejker
:-) :lol:

Kakav si ti delegat kad ovo pricas...
A zar nije bio balerina? Ukusi su razliciti ja ga ne gotivim.
Jeste jedno vrijeme isao u SREDNJU ART skolu u Balitmoru gdje je "studirao" poeziju, glumu, jazz i balet, i sad sto ga hejteri kao zovu baletanom je nidje veze prica nemaju sta da kazu pa seru nesto po tome, negotivim ni ja Bigia pa neserem okolo da je bio Svecenik/Pop jer je jedno vrijeme isao u katolicku srednju skolu, kontas smijesan i glup bi ispao sam sebi kad bi pricao tu pricu...

Ali Fejker??? Zasto???

Slazem se da svako ima svoj ukus i to postujem ali pljuvati po mrtvoj osobi koja je bila spremna na revoluciju i uticala svojom muzikom i rijecima na milione i milione ljudi na svijetu je ipak malo previse nepostovanja sa tvoje strane za nekoga tko slusa hip-hop...

Vezano na ovaj diss ne znam kako nisi skontao da je on te stvari digao na NEW LEVEL SHIT koji do tada niko nije radio...U ta vremena su dissevi vazda bili "subliminal" ono serem ja na tebe ali ti nespominjem ime i po prici ti ces skontati da ja serem na tebe bilo je izuzetaka ali nije niko prije njega napravio diss u kojem proziva ljude da kazem imenom i prezimenom pa cak i citav bad boy da ce ih ubiti i sve ostalo i sta tu ima nesto slagati rime da pola raje neskonta na koga je mislio jebo to trebalo je imati muda u to vrijeme i prozvati ih, i onako sviju da te boli kurac sta ce se sutra desiti da je bio fejker vjerovatno nebi smio jel tako, nije ih prozvao i sakrio se negdje i onda da takvu stvarku izbaci kao singl koji se prodao u milione primjeraka da se spot snimi za to itd...niko do tada...

Ovo od mobb depp-a sto si zakacio je koliko se sjecam njihov odgovor na hit em up ali upravo sto gore pricam pickice nisu imale muda da ga prozovu imenom vec nekim pricama da se zna da je diss na njega jebo to we on some another level shit kontas....Izmedju ostalog
Cause they been talking a lot of this shit. I got songs for them. I got this song called, When We Ride On Our Enemies, and I be like:

"nigga you barely livin', don't you got sickle-cell, see me havin' seigure on stage, you ain't livin' well, hell... How many niggas want to be involved, see I was only talkin' to Biggie, but I'll kill all of yall, then ball..."

And that's the truest shit I could ever had written. Cause these niggas in Mobb Deep is little kids. When I was in jail, when they came out with that song, when they was like, "Thug Life, we still livin' it"... you know in that song that they have. I took it as a dis'. So from jail, I'm calling my lil' homies in Atlanta and was like, "yo, they got a show out there, get with them bustas". So my homeboys roll and was like, "what's up?", them niggas cowards. In the car looking forward like they didn't see my homboys going, "Thug Life muthafucka, what's poppin?". You know what I mean? So I hate niggas like that. And these is some young bustas who gettin' scouped up by they block to come up against a muthafucka they don't even know. Mobb Deep, you know like I know I'll swallow them. Now if this was somebody I could fuck with, would I tell you? but Mobb Deep, I'll swallow them niggas. I would have a train on them niggas. You know what I mean? One of them niggas got sickle-cell, he barely breathing. He don't even want to see me. He would have a fuckin' seigure. They both weigh like 100 pounds, my lil homies is attackin' them. That's why I'm not even addressing the Mobb Deep issue. They're not even on my level. I find it disrespectful that they would even think they can attack me or the West Coast. So I don't even address those busta ass babies, and PLEASE print that....

Da dodam za kraj on nije nikad bio clan neke bande pa ni blood vec je Suge Knight je imao deal sa njima i nije postao Thug za njega je rijec Thug Life imala potpuno drugacije znacenje u odnosu na to sa cim se asocira od tog vremena...

By "thug", I mean, not criminal, someone that beats you.
I mean, the underdog.
The person that had nothing and succeeds is a thug
because he overcame all obstacles.
It has nothing to do with the dictionary's version.
To me, thug is my pride, not being someone that goes against the law,
not being someone that takes, but being someone that has nothing,
and even though I have nothing and no home to go to, my head is up high.
My chest is out. I walk tall. I talk loud. I'm being strong.

Kazes da ti je bio dobar dok nije postao thug i blood itd pa bi se kao moglo zakljuciti da si mozda stariji pa si slusao u to neko vrijeme kad su stvari izlazile ili da si slusao dosta stvari ali po ovim komentarima fakat ispadas kao neko deriste od 10 godina koje treba jos pure da jede i da nauci dosta stvari...
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#39 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

Pa najaci su dissevi kad ne spominjes koga dissujes. Pac je u hit em up smao nabrajo imena itd. henesi enemi upucan 5 puta al i dalje disem tj diso :lol: :lol:
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#40 Re: World Hip Hop

Post by madFlava »

Dialer wrote:Pa najaci su dissevi kad ne spominjes koga dissujes. Pac je u hit em up smao nabrajo imena itd. henesi enemi upucan 5 puta al i dalje disem tj diso :lol: :lol:

svasta :? :shock: :shock:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#41 Re: World Hip Hop

Post by Industrialyzer »

Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#42 Re: World Hip Hop

Post by Thug... »

Dialer wrote:Pa najaci su dissevi kad ne spominjes koga dissujes. Pac je u hit em up smao nabrajo imena itd. henesi enemi upucan 5 puta al i dalje disem tj diso :lol: :lol:
Predmet:
Hip Hop Game Knowledge
Sjedi -1
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#43 Re: World Hip Hop

Post by shin »

Kakvi ba tupaci i westcoasti i ostale MTV gluposti.

Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#44 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

Thug... wrote:
Dialer wrote:Pa najaci su dissevi kad ne spominjes koga dissujes. Pac je u hit em up smao nabrajo imena itd. henesi enemi upucan 5 puta al i dalje disem tj diso :lol: :lol:
Predmet:
Hip Hop Game Knowledge
Sjedi -1

Pojma ti nemas pasice ;-) . 2 pac nije medju prvih 10 liricara, kamol sta drugo da je inovativno uveo. Sjedi -0 ;-)
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#45 Re: World Hip Hop

Post by Thug... »

Dialer wrote:
Thug... wrote:
Dialer wrote:Pa najaci su dissevi kad ne spominjes koga dissujes. Pac je u hit em up smao nabrajo imena itd. henesi enemi upucan 5 puta al i dalje disem tj diso :lol: :lol:
Predmet:
Hip Hop Game Knowledge
Sjedi -1

Pojma ti nemas pasice ;-) . 2 pac nije medju prvih 10 liricara, kamol sta drugo da je inovativno uveo. Sjedi -0 ;-)
To po tvom top 10 izboru :D
Nemam se ja sta vise sa tobom raspravljati tvoji komentari govore sve za tebe kao i na ostalim temama nemas nista konkretno i konstruktivno da kazes sto bi poduprlo tvoje tvrdnje samo brbljas beze kao i uvijek do sad :lol: :lol:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#46 Re: World Hip Hop

Post by bordo gandalf »

Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#47 Re: World Hip Hop

Post by Mr. Brightside »

Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#48 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »

Thug... wrote: To po tvom top 10 izboru :D
Nemam se ja sta vise sa tobom raspravljati tvoji komentari govore sve za tebe kao i na ostalim temama nemas nista konkretno i konstruktivno da kazes sto bi poduprlo tvoje tvrdnje samo brbljas beze kao i uvijek do sad :lol: :lol:
Thug west side henesi enemi :lol: :lol: :lol:
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#49 Re: World Hip Hop

Post by madFlava »

u inat ovom balavcu :)


Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#50 Re: World Hip Hop

Post by Dialer »



Ta ce 2pac pored njega :dance: :dance:
Post Reply