Wizz air

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#1926 Re: Wizz air

Post by Mentha_Piperita »

Uzeh veceras kartu i taman da platim, kad mi se pojavi kao profil nije u upotrebi, izbaci me, udjem ponovo - kad skuplja cijena karte... :-)
paladinka
Posts: 1864
Joined: 23/06/2013 17:08

#1927 Re: Wizz air

Post by paladinka »

Mentha_Piperita wrote:Uzeh veceras kartu i taman da platim, kad mi se pojavi kao profil nije u upotrebi, izbaci me, udjem ponovo - kad skuplja cijena karte... :-)
Ocisti cache
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#1928 Re: Wizz air

Post by Mentha_Piperita »

paladinka wrote:
Mentha_Piperita wrote:Uzeh veceras kartu i taman da platim, kad mi se pojavi kao profil nije u upotrebi, izbaci me, udjem ponovo - kad skuplja cijena karte... :-)
Ocisti cache
Hvala. :thumbup: Znaci do toga je :-)
paladinka
Posts: 1864
Joined: 23/06/2013 17:08

#1929 Re: Wizz air

Post by paladinka »

Probaj , mozda uspije.
paladinka
Posts: 1864
Joined: 23/06/2013 17:08

#1930 Re: Wizz air

Post by paladinka »

Wer lange nach Flügen sucht, bekommt am Ende oft einen teureren Preis angezeigt als anfangs.
Das liegt an sogenannten Cookies, die Daten auf der Festplatte der Kunden abspeichern.
Sie signalisieren der Buchungsseite, dass der User großes Interesse hat - und treiben die Preise in die Höhe.

Ko duze trazi letove , dobije visu cijenu nego na pocetku.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#1931 Re: Wizz air

Post by Mentha_Piperita »

paladinka wrote:Wer lange nach Flügen sucht, bekommt am Ende oft einen teureren Preis angezeigt als anfangs.
Das liegt an sogenannten Cookies, die Daten auf der Festplatte der Kunden abspeichern.
Sie signalisieren der Buchungsseite, dass der User großes Interesse hat - und treiben die Preise in die Höhe.

Ko duze trazi letove , dobije visu cijenu nego na pocetku.
Hvala ti, :thumbup: , svašta :lol: . :)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#1932 Re: Wizz air

Post by Blixen »

costacurta wrote:
Blixen wrote:wizz air je preskup a usluga im je tragicna
De konkretno ščim nisi zadovoljan/na?
Šta je to što nije ispunilo očekivanja tokom 2.ipo satnog leta?
kad trazim karte uvijek nadjem jeftinije preko Ryan Air ili Norwegian
gledao sam neke karte Geteborg Tuzla
cijene kao da je SAS
dalje
koristio sam jednom let iz Tuzle za Geteborg ili da budem precizan let je otkazan
tad je nastao haos, nema drugog leta, sala na aerodromu u Tuzli puna, jedan salter radi
dali nam neki broj da zovemo
pare nam nikada nisu vratili
meni je i Wizz i aerodrom u Tuzli ostao u losem sjecanju
costacurta wrote: Prije nego otpočneš imaj u vidu da putuješ Low-Cost Airline kompanijom.
ozbiljno????
nemoj zajebavat
pojma ja nisam imao
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1933 Re: Wizz air

Post by Maraschino »

Mentha_Piperita wrote:
paladinka wrote:
Mentha_Piperita wrote:Uzeh veceras kartu i taman da platim, kad mi se pojavi kao profil nije u upotrebi, izbaci me, udjem ponovo - kad skuplja cijena karte... :-)
Ocisti cache
Hvala. :thumbup: Znaci do toga je :-)
Nije zbog toga ali treba cistiti s'vremena na vrijeme. Sve se evidentira a dijagram zainteresovanosti samo raste prilikom svakog ulaska.

Tebi se desila jedna druga stvar. To se i meni desavalo, u toku kupovine karata ona poskupi ili od dvije karte jednu mi daje sa popustom a druga bez.
I mene je znalo vratiti na poicetak i dok dodjem do kraja ono druga cijena.

Rade sta hoce. :-D
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#1934 Re: Wizz air

Post by Mentha_Piperita »

Maraschino
Nije zbog toga ali treba cistiti s'vremena na vrijeme. Sve se evidentira a dijagram zainteresovanosti samo raste prilikom svakog ulaska.

Tebi se desila jedna druga stvar. To se i meni desavalo, u toku kupovine karata ona poskupi ili od dvije karte jednu mi daje sa popustom a druga bez.
I mene je znalo vratiti na poicetak i dok dodjem do kraja ono druga cijena.

Rade sta hoce. :-D
Da, treba ocistiti jer sve oni evidentiraju :-) . Upravo to mi se desilo kako si i naveo, taman da platim, izbaci me, i vratim se opet, kad druga cijena :lol: , skuplja naravno, kad evo vidim danas opet ima ona jeftinija cijena od juče. Nema veze, nego baš nefer, ako uzimam po jednoj daj da zavrsim do kraja po toj, a ne ovako :shock: .
HVALA puno svima. :thumbup:
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#1935 Re: Wizz air

Post by costacurta »

Blixen wrote:
costacurta wrote:
Blixen wrote:wizz air je preskup a usluga im je tragicna
De konkretno ščim nisi zadovoljan/na?
Šta je to što nije ispunilo očekivanja tokom 2.ipo satnog leta?
kad trazim karte uvijek nadjem jeftinije preko Ryan Air ili Norwegian
gledao sam neke karte Geteborg Tuzla
cijene kao da je SAS
dalje
koristio sam jednom let iz Tuzle za Geteborg ili da budem precizan let je otkazan
tad je nastao haos, nema drugog leta, sala na aerodromu u Tuzli puna, jedan salter radi
dali nam neki broj da zovemo
pare nam nikada nisu vratili
meni je i Wizz i aerodrom u Tuzli ostao u losem sjecanju
costacurta wrote: Prije nego otpočneš imaj u vidu da putuješ Low-Cost Airline kompanijom.
ozbiljno????
nemoj zajebavat
pojma ja nisam imao
Pa očigledno da nisi imao pojma,
Sve ovo što si naveo su redovne pojave na letovima low cost kompanija, ne samo na TZL već i na mnogo uređenijim i opremljenijim aerodromima. Preusmjeravanja, otkazivanje, kašnjenje..... imaš toliko toga na netu, prosurfaj.
Zato ti i rekoh, da izbjegneš ovo sve fino koristiš SK, EK, TK, LX..... al i tamo ako se zaebeš kod kupovine karte pa ne označiš određeno polje kako te znaju klepiti po ušima.
Elem,
Ovo je za TZL super priča ali se bojim ko i sve drugo dobro da će se vrlo brzo raz'ebat. TZL još uvijek nema prilazna svjetla, ne da seljak šumu da mu sijeku, a stručnjaci koji vode aerodrom kontaju da će ova jesen i zima biti sa većim brojem sunčanih dana sa dobrom vidljivosti, akobogda svjetla neće ni trebati, Azira u kašike gledala :izet:
Ne konta seljober da su tu pare, u kargu je zarada, jebeš putnički saobraćaj al ko je išao u Dubrave zna koliko je uzak onaj put, ko će se usuditi poslati tegljač po teret?
Ko će proširiti put? Ko će ispraviti koju krivinu? Pa poštenog znaka nema za aerodrom a kamoli tunel da prave da spoje Tz i Aerodrom.
Ta će nam putevi, ta će aerodrom, ta će željeznica...... dokle god seljadija uz janjetinu odlučuje 'vako će bit'
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1936 Re: Wizz air

Post by spreca »

costacurta wrote: Pa očigledno da nisi imao pojma,
Sve ovo što si naveo su redovne pojave na letovima low cost kompanija, ne samo na TZL već i na mnogo uređenijim i opremljenijim aerodromima. Preusmjeravanja, otkazivanje, kašnjenje..... imaš toliko toga na netu, prosurfaj.
Zato ti i rekoh, da izbjegneš ovo sve fino koristiš SK, EK, TK, LX..... al i tamo ako se zaebeš kod kupovine karte pa ne označiš određeno polje kako te znaju klepiti po ušima.
Elem,
Ovo je za TZL super priča ali se bojim ko i sve drugo dobro da će se vrlo brzo raz'ebat. TZL još uvijek nema prilazna svjetla, ne da seljak šumu da mu sijeku, a stručnjaci koji vode aerodrom kontaju da će ova jesen i zima biti sa većim brojem sunčanih dana sa dobrom vidljivosti, akobogda svjetla neće ni trebati, Azira u kašike gledala :izet:
Ne konta seljober da su tu pare, u kargu je zarada, jebeš putnički saobraćaj al ko je išao u Dubrave zna koliko je uzak onaj put, ko će se usuditi poslati tegljač po teret?
Ko će proširiti put? Ko će ispraviti koju krivinu? Pa poštenog znaka nema za aerodrom a kamoli tunel da prave da spoje Tz i Aerodrom.
Ta će nam putevi, ta će aerodrom, ta će željeznica...... dokle god seljadija uz janjetinu odlučuje 'vako će bit'
Neznam kad si zadnji put bio u Dubravama...cesta od Aerodroma prema Zivinicama se vec prosiruje i uredjuje....tim putem tegljaci pice jos iz vakta juge voze ugalj za srbiju....uglavnom cesta se prosiruje i bice to sasvim Ok...a ovaj supak sto neda sumu pa ima zakon ako je u interesu drzave nema tu nedam,ali izgleda aerodrom nema dobrog advokata da to uredi a plus u pitanju je bezbjednost putnika je vaznija od njegovih hrastica
Strong Liner
Posts: 31
Joined: 11/06/2019 15:53

#1937 Re: Wizz air

Post by Strong Liner »

Iskreno naši ljudi S**U. Mi moramo shvatiti da Tuzlanski aerodrom je bio VOJNI aerodrom prije nekoliko godina. Tako da ovo sa Wizz airom je pun pogodak i treba vremena da se neke stvari dovedu u red. Otkazani letovi, kašnjenje letova i sve ostalo mi se lično dešavalo i na mnooogo većim aerodromima i sa avioprevoznicima gdje sam letove placala papreno.

Nastranu to što naši ljudi hoce da lete što jeftinije i ponovo očekuju uslugu kao u Qatar Airways ili Turkish ili British itd. TZL sa Wizz airom ima šansu da postane regionalni (ako vec nije u početcima) centar za low-cost letove. :bih: :bih:

I ljudi koji upoređuju TZL sa Vienna Airport ili Berlin Schönefeld, neka se :skoljka: :skoljka: . Ti ljudi najviše seru, a da im nije Wizz aira i TZL nikada se avionom ne bi provozali. :run: :run:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1938 Re: Wizz air

Post by Nadzorna_ploca »

Ne znam sto se uzbudjujete. :mrgreen:
Psi laju karavane prolaze.
Neka nama aviona i Dubrava i Wizza.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1939 Re: Wizz air

Post by spreca »

Strong Liner wrote:Iskreno naši ljudi S**U. Mi moramo shvatiti da Tuzlanski aerodrom je bio VOJNI aerodrom prije nekoliko godina. Tako da ovo sa Wizz airom je pun pogodak i treba vremena da se neke stvari dovedu u red. Otkazani letovi, kašnjenje letova i sve ostalo mi se lično dešavalo i na mnooogo većim aerodromima i sa avioprevoznicima gdje sam letove placala papreno.

Nastranu to što naši ljudi hoce da lete što jeftinije i ponovo očekuju uslugu kao u Qatar Airways ili Turkish ili British itd. TZL sa Wizz airom ima šansu da postane regionalni (ako vec nije u početcima) centar za low-cost letove. :bih: :bih:

I ljudi koji upoređuju TZL sa Vienna Airport ili Berlin Schönefeld, neka se :skoljka: :skoljka: . Ti ljudi najviše seru, a da im nije Wizz aira i TZL nikada se avionom ne bi provozali. :run: :run:
Najvise se bune oni koji su do juce guzali se u Avtobusu po citav dan negdje do Franfurta i Dortmunda itd...davno su nasi stari rekli,kolko para toliko muzike...htjeli bi Biznes clasu za 50 ili 100 eura
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#1940 Re: Wizz air

Post by Blixen »

.
Last edited by Blixen on 09/07/2019 14:42, edited 1 time in total.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#1941 Re: Wizz air

Post by Blixen »

costacurta wrote:
Blixen wrote:
ozbiljno????
nemoj zajebavat
pojma ja nisam imao
Pa očigledno da nisi imao pojma,
vezetija bola` neam :D :D

haj ba malo smanji dozivljaj
upalio si se kao Hepo kockica
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1942 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

spreca wrote:
Strong Liner wrote:Iskreno naši ljudi S**U. Mi moramo shvatiti da Tuzlanski aerodrom je bio VOJNI aerodrom prije nekoliko godina. Tako da ovo sa Wizz airom je pun pogodak i treba vremena da se neke stvari dovedu u red. Otkazani letovi, kašnjenje letova i sve ostalo mi se lično dešavalo i na mnooogo većim aerodromima i sa avioprevoznicima gdje sam letove placala papreno.

Nastranu to što naši ljudi hoce da lete što jeftinije i ponovo očekuju uslugu kao u Qatar Airways ili Turkish ili British itd. TZL sa Wizz airom ima šansu da postane regionalni (ako vec nije u početcima) centar za low-cost letove. :bih: :bih:

I ljudi koji upoređuju TZL sa Vienna Airport ili Berlin Schönefeld, neka se :skoljka: :skoljka: . Ti ljudi najviše seru, a da im nije Wizz aira i TZL nikada se avionom ne bi provozali. :run: :run:
Najvise se bune oni koji su do juce guzali se u Avtobusu po citav dan negdje do Franfurta i Dortmunda itd...davno su nasi stari rekli,kolko para toliko muzike...htjeli bi Biznes clasu za 50 ili 100 eura
Tako je. Vozili 2-3 puta Wizz-om i odmah misle da znaju kako je kod drugih aviokompanija.

U suštini Wizz je sasvim u redu za onu cijenu transporta i sa njima do sada nisam nikada imao problema. Doduše nisam ni sa drugim prijevoznicima, osim što je jednom u po frke promijenjen gate pa sam trčao s jednog na drugi terminal jer sam kasno vidio. :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1943 Re: Wizz air

Post by spreca »

alibaba_i_30_godina wrote: Tako je. Vozili 2-3 puta Wizz-om i odmah misle da znaju kako je kod drugih aviokompanija.

U suštini Wizz je sasvim u redu za onu cijenu transporta i sa njima do sada nisam nikada imao problema. Doduše nisam ni sa drugim prijevoznicima, osim što je jednom u po frke promijenjen gate pa sam trčao s jednog na drugi terminal jer sam kasno vidio. :-D
To se desava i na drugim i vecim aerodromima i kod jacih avioprevoznika...i meni se je desavalo da saznam tek kad pozivaju putnike u avion i onda kazi na koji gate...ali uvijek imas vrenea za uspjeti,jer posle cekiranja ce te tesko zaboraviti :lol: ...koliko puta sam bio svjedok kad neke kineze i po 5-6puta pozivaju a njih nema,a svi drugi u avionu i nemogu zbog njih da umaknu izlazne tunele :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1944 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

spreca wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Tako je. Vozili 2-3 puta Wizz-om i odmah misle da znaju kako je kod drugih aviokompanija.

U suštini Wizz je sasvim u redu za onu cijenu transporta i sa njima do sada nisam nikada imao problema. Doduše nisam ni sa drugim prijevoznicima, osim što je jednom u po frke promijenjen gate pa sam trčao s jednog na drugi terminal jer sam kasno vidio. :-D
To se desava i na drugim i vecim aerodromima i kod jacih avioprevoznika...i meni se je desavalo da saznam tek kad pozivaju putnike u avion i onda kazi na koji gate...ali uvijek imas vrenea za uspjeti,jer posle cekiranja ce te tesko zaboraviti :lol: ...koliko puta sam bio svjedok kad neke kineze i po 5-6puta pozivaju a njih nema,a svi drugi u avionu i nemogu zbog njih da umaknu izlazne tunele :lol:
Ma ovo se i desilo na jednom drugom i velikom aerodromu, Tuzlanski svakako ima jedan terminal. Dobro, poluterminal. :mrgreen:

Sad se sjetih da sam jednom tako zamalo zaglavio i u Turskoj, a ne stigoh uraditi check in zbog gužve pa da me čekaju. Bukvalno sam stigao na zatvaranje vrata posle svega. :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1945 Re: Wizz air

Post by spreca »

alibaba_i_30_godina wrote: Ma ovo se i desilo na jednom drugom i velikom aerodromu, Tuzlanski svakako ima jedan terminal. Dobro, poluterminal. :mrgreen:

Sad se sjetih da sam jednom tako zamalo zaglavio i u Turskoj, a ne stigoh uraditi check in zbog gužve pa da me čekaju. Bukvalno sam stigao na zatvaranje vrata posle svega. :mrgreen:
Zato ja uvijek po PSu dva sata do polijetanja jer obicno imam jutarnji let i posle chekiranja kafica, nesto ljuto i normalan dorucak,jer ovo sto sada daju je manje od djecije porcije :oops: kad bi se ovako hranio nebi ni jednom u hevti covjek srao :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1946 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

spreca wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Ma ovo se i desilo na jednom drugom i velikom aerodromu, Tuzlanski svakako ima jedan terminal. Dobro, poluterminal. :mrgreen:

Sad se sjetih da sam jednom tako zamalo zaglavio i u Turskoj, a ne stigoh uraditi check in zbog gužve pa da me čekaju. Bukvalno sam stigao na zatvaranje vrata posle svega. :mrgreen:
Zato ja uvijek po PSu dva sata do polijetanja jer obicno imam jutarnji let i posle chekiranja kafica, nesto ljuto i normalan dorucak,jer ovo sto sada daju je manje od djecije porcije :oops: kad bi se ovako hranio nebi ni jednom u hevti covjek srao :lol:
To se promijenilo tamo gdje uredno možeš uraditi check in preko mobitela i odmah imaš i boarding pass, ali onda svejedno budu ogromne gužve na pasoškoj kontroli. Još kada se potrefi ispred neki arapin sa 8 djece, pa dok ih sve digne da ih pogledaju i ostalo prođe vremena i vremena.

Jesil' ikad spavao na aerodromu? :-D
Strong Liner
Posts: 31
Joined: 11/06/2019 15:53

#1947 Re: Wizz air

Post by Strong Liner »

alibaba_i_30_godina wrote:
spreca wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Ma ovo se i desilo na jednom drugom i velikom aerodromu, Tuzlanski svakako ima jedan terminal. Dobro, poluterminal. :mrgreen:

Sad se sjetih da sam jednom tako zamalo zaglavio i u Turskoj, a ne stigoh uraditi check in zbog gužve pa da me čekaju. Bukvalno sam stigao na zatvaranje vrata posle svega. :mrgreen:
Zato ja uvijek po PSu dva sata do polijetanja jer obicno imam jutarnji let i posle chekiranja kafica, nesto ljuto i normalan dorucak,jer ovo sto sada daju je manje od djecije porcije :oops: kad bi se ovako hranio nebi ni jednom u hevti covjek srao :lol:
To se promijenilo tamo gdje uredno možeš uraditi check in preko mobitela i odmah imaš i boarding pass, ali onda svejedno budu ogromne gužve na pasoškoj kontroli. Još kada se potrefi ispred neki arapin sa 8 djece, pa dok ih sve digne da ih pogledaju i ostalo prođe vremena i vremena.

Jesil' ikad spavao na aerodromu? :-D
Ako se mogu i ja uključiti, spavala sam jednom na Ataturku, podavno. Jedostavno izmedju letova bilo oko 12 sati. Malo sam se raspitivala i rečeno mi je da nije vrijedno radi gužve u saobracaju da idem u centar Istanbula. Meni se nije plaćao smještaj, jer sam radi otkazanog leta od strane Turkish, zaglavila na aerodromu (mlada, nisam znala da sam mogla od Turkish da tražim da mi plate smještaj)...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1948 Re: Wizz air

Post by spreca »

Strong Liner wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:

To se promijenilo tamo gdje uredno možeš uraditi check in preko mobitela i odmah imaš i boarding pass, ali onda svejedno budu ogromne gužve na pasoškoj kontroli. Još kada se potrefi ispred neki arapin sa 8 djece, pa dok ih sve digne da ih pogledaju i ostalo prođe vremena i vremena.

Jesil' ikad spavao na aerodromu? :-D
Ako se mogu i ja uključiti, spavala sam jednom na Ataturku, podavno. Jedostavno izmedju letova bilo oko 12 sati. Malo sam se raspitivala i rečeno mi je da nije vrijedno radi gužve u saobracaju da idem u centar Istanbula. Meni se nije plaćao smještaj, jer sam radi otkazanog leta od strane Turkish, zaglavila na aerodromu (mlada, nisam znala da sam mogla od Turkish da tražim da mi plate smještaj)...
Nisam nikad spavao na Aerodromu jer uvijek sam imao direktne letove ....ali izgleda da su sve prilike da cu iduce hevte prespavati u istambulu cekajuci let za SA a mozda uspijem i bez spavanja sa samo 4-5 sat cekanja na istom letu ali drugo vrijeme ,a to ce mi biti i prvi put sa Turkishom a u jedno i prvi put na Sa aerodrom...obicno koristim LJ,ZG ili BG....
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1949 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

spreca wrote:
Strong Liner wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:

To se promijenilo tamo gdje uredno možeš uraditi check in preko mobitela i odmah imaš i boarding pass, ali onda svejedno budu ogromne gužve na pasoškoj kontroli. Još kada se potrefi ispred neki arapin sa 8 djece, pa dok ih sve digne da ih pogledaju i ostalo prođe vremena i vremena.

Jesil' ikad spavao na aerodromu? :-D
Ako se mogu i ja uključiti, spavala sam jednom na Ataturku, podavno. Jedostavno izmedju letova bilo oko 12 sati. Malo sam se raspitivala i rečeno mi je da nije vrijedno radi gužve u saobracaju da idem u centar Istanbula. Meni se nije plaćao smještaj, jer sam radi otkazanog leta od strane Turkish, zaglavila na aerodromu (mlada, nisam znala da sam mogla od Turkish da tražim da mi plate smještaj)...
Nisam nikad spavao na Aerodromu jer uvijek sam imao direktne letove ....ali izgleda da su sve prilike da cu iduce hevte prespavati u istambulu cekajuci let za SA a mozda uspijem i bez spavanja sa samo 4-5 sat cekanja na istom letu ali drugo vrijeme ,a to ce mi biti i prvi put sa Turkishom a u jedno i prvi put na Sa aerodrom...obicno koristim LJ,ZG ili BG....
Ja sam jednom bas lijepo odspavao par sati na jednom velikom aerodromu, nit' me ko dirao, nit' sam ja ista čuo. A redovno svaki put zaspim u avionu. Makar na 10 minuta, ali to moram. Nesto mi najdraži taj nap. :mrgreen:

Spreco ja sam letio par puta iz Turske, ali nisam otkako je ovaj novi aerodrom otvoren. Turkish ima super uslugu, ne brini, a sarajevski aerodrom je sasvim ok. Ako budu jaku vjetrovi možda budete opkruzili par puta oko grada ali inače u ovo doba sumnjam. Zimi je uvijek zeznuti je zbog magle i svega ostalog.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1950 Re: Wizz air

Post by spreca »

alibaba_i_30_godina wrote: Ja sam jednom bas lijepo odspavao par sati na jednom velikom aerodromu, nit' me ko dirao, nit' sam ja ista čuo. A redovno svaki put zaspim u avionu. Makar na 10 minuta, ali to moram. Nesto mi najdraži taj nap. :mrgreen:

Spreco ja sam letio par puta iz Turske, ali nisam otkako je ovaj novi aerodrom otvoren. Turkish ima super uslugu, ne brini, a sarajevski aerodrom je sasvim ok. Ako budu jaku vjetrovi možda budete opkruzili par puta oko grada ali inače u ovo doba sumnjam. Zimi je uvijek zeznuti je zbog magle i svega ostalog.
Cuo sam za Turke da su jako dobri i da imaju dobru klopu u avionu neznam kako je sada....ja isto u avionu zaspim posle "klope" ako se sendvic moze nazvati klopom :lol: ...nekad je bilo svega u avionu od soka do jakog alkohola a sad samo voda ,sok ,caj i kafa dje necu zaspati :lol: .....posle septembra pa sve do maja ja za Sa nebih letio ni besplatno :lol: ...dosta puta sam procitao o otkazanim letovima zbog magle i drugih revaisha pa do sletanja na druge aerodrome u regionu pa onda na autobus kuci :mrgreen:
Post Reply