Wizz air

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
hamush
Posts: 31
Joined: 24/01/2019 11:13

#1876 Re: Wizz air

Post by hamush »

skvo wrote:
hamush wrote:
Može broj mobitela u inbox, hvala :)
Valjda je stigla poruka. Sad vidim jednu iz 2016te godine :lol:
Nije :-) :P
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#1877 Re: Wizz air

Post by skvo »

hamush wrote:
skvo wrote:
hamush wrote:
Može broj mobitela u inbox, hvala :)
Valjda je stigla poruka. Sad vidim jednu iz 2016te godine :lol:
Nije :-) :P
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Shredder
Posts: 129
Joined: 04/02/2010 01:23
Location: Sarajevo

#1878 Re: Wizz air

Post by Shredder »

---
Last edited by Shredder on 31/05/2019 10:33, edited 1 time in total.
Shredder
Posts: 129
Joined: 04/02/2010 01:23
Location: Sarajevo

#1879 Re: Wizz air

Post by Shredder »

skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1880 Re: Wizz air

Post by muha_sa »

Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
i ne treba ti broj :-) desetak metara prije aerodromske rampe sa desne strane je kuca--vazda imaš mjesto i vozdra
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1881 Re: Wizz air

Post by spreca »

Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
Broj parkinga ili forumasice :lol: :lol: ...eno ti je muha vec objasnio...a ima tih avlija puno
Shredder
Posts: 129
Joined: 04/02/2010 01:23
Location: Sarajevo

#1882 Re: Wizz air

Post by Shredder »

spreca wrote:
Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
Broj parkinga ili forumasice :lol: :lol: ...eno ti je muha vec objasnio...a ima tih avlija puno
Parkinga, parkinga :D
A šta ja znam, strah me da se ipak može desiti da ne bude mjesta, ništa me ne košta nazvati i najaviti. Što je sigurno sigurno.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1883 Re: Wizz air

Post by spreca »

Shredder wrote:
Parkinga, parkinga :D
A šta ja znam, strah me da se ipak može desiti da ne bude mjesta, ništa me ne košta nazvati i najaviti. Što je sigurno sigurno.

:thumbup:
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#1884 Re: Wizz air

Post by skvo »

Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
Poslala. Pusti muhu i spreču, zamisli dođeš rano, svi došli bez najave a ti gledaš odakle je vedro :)

Osiguraj se ti
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1885 Re: Wizz air

Post by muha_sa »

skvo wrote:
Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
Poslala. Pusti muhu i spreču, zamisli dođeš rano, svi došli bez najave a ti gledaš odakle je vedro :)

Osiguraj se ti
blago je rec da sam osupnut :(
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#1886 Re: Wizz air

Post by skvo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Shredder
Posts: 129
Joined: 04/02/2010 01:23
Location: Sarajevo

#1887 Re: Wizz air

Post by Shredder »

skvo wrote:
Shredder wrote:
skvo wrote:
Evo poslala sam opet. Piše da je poslana uspješno. Sljedeći put pišem broj ovdje :)
Mogu li i ja zamoliti za broj :)
Poslala. Pusti muhu i spreču, zamisli dođeš rano, svi došli bez najave a ti gledaš odakle je vedro :)

Osiguraj se ti
Tačno tako. Hvala ti! :)

Još uvijek nema poruke, ali sačekat ću, možda treba duže iz nekog razloga. Ako je ne bude javim se opet :D
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#1888 Re: Wizz air

Post by skvo »

Shredder wrote:
Tačno tako. Hvala ti! :)

Još uvijek nema poruke, ali sačekat ću, možda treba duže iz nekog razloga. Ako je ne bude javim se opet :D
Poslala sam opet. Iz nekog razloga imam poruku iz 2016te koja visi u Outbox.u :)
castrodex
Posts: 22
Joined: 03/12/2012 18:13

#1889 Re: Wizz air

Post by castrodex »

Pozdrav raja,
U aprilu sam kupio dve karte za Berlin na moje i ime moje djevojke, pre sedam dana smo se vjencali i ona je uzela moje prezime i dobila novi pasos sa novim prezimenom. Check in nisam jos odradio, ali u onom potvrdnom mejlu mi stoji njeno djevojacko prezime..sta da radim sad kod check in-a? Da li da koristim podatke iz starog pasosa ili njeni novi pasos sa novim prezimenom ?
Hvala puno na pomoci
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1890 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

castrodex wrote:Pozdrav raja,
U aprilu sam kupio dve karte za Berlin na moje i ime moje djevojke, pre sedam dana smo se vjencali i ona je uzela moje prezime i dobila novi pasos sa novim prezimenom. Check in nisam jos odradio, ali u onom potvrdnom mejlu mi stoji njeno djevojacko prezime..sta da radim sad kod check in-a? Da li da koristim podatke iz starog pasosa ili njeni novi pasos sa novim prezimenom ?
Hvala puno na pomoci
Hmm najbolje bi ti bilo da kontaktiraš odmah njihovu oficijalnu korisničku podršku i objasniš situaciju. Check in ne bi trebao uraditi sa brojem starog pasoša jer to više nije validan dokument, ako je već dobila novi kao što si rekao. Dakle, ona sa starim više nigdje ne može putovati, tj. izaći iz zemlje.
Možda eventualno samo doplatiš nešto sitno za promjenu imena osobe koja putuje. Nešto sada ne mogu da se sjetim kako je bilo kada sam radio posljednji check in prije 2 mjeseca u vezi imena, da li se moglo promijeniti ili ne, odnosno koliko se plaćalo to.

Evo šta piše na stranici, znači u pravu sam:

Code: Select all

CAN I MAKE CHANGES TO MY RESERVATION OR PURCHASE SERVICES AFTER I CHECKED IN ONLINE?
 

You can add additional services to your reservation even after check-in. If you added Priority Boarding or Seat Selection to the reservation, you need to

- reprint the boarding card or

- proceed to the check-in desk at the airport to receive a sticker reflecting the changes on the existing boarding card.

You can also change the flight and the name of the passenger up to 4 hours before departure online or via the Wizz Air Call Centre. You will be required to pay a fee for the change. If you request the change via the Wizz Air Call Center a transaction fee will be charged as well. This Call Centre Transaction fee is not refundable.

If you would like to change the flight’s date, time or route for only some of the passengers in the booking, you need to contact the Call Center for assistance. In this case the Call Center transaction fee does not apply.

Please note, if you have changed your flight or the passenger's name, you will need to check in again and reprint your boarding pass.
https://wizzair.com/en-gb/information-a ... d-boarding#/
castrodex
Posts: 22
Joined: 03/12/2012 18:13

#1891 Re: Wizz air

Post by castrodex »

Stoji im da je promjena imena 45 e :) a karta je placena 50e :)..dobili smo i medjunarodni vjenacani list, pa kontam da ga pokazem takodje.. jel imaju oni neki svoj Bh servis za podrsku ? U svakom slucaju hvala drug na pomoci
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#1892 Re: Wizz air

Post by bingov buraz »

Tuzla pad broja putnika u odnosu na prošlu godinu.Banjaluka odnijela dio kolača.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1893 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

castrodex wrote:Stoji im da je promjena imena 45 e :) a karta je placena 50e :)..dobili smo i medjunarodni vjenacani list, pa kontam da ga pokazem takodje.. jel imaju oni neki svoj Bh servis za podrsku ? U svakom slucaju hvala drug na pomoci
Imaju, ali se fino plaća. Evo ako si na BH Telecomu:

Bosnia - BH Telekom

094 250436

Rate per minute 1.615 BAM
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#1894 Re: Wizz air

Post by Bluemore »

bingov buraz wrote:Tuzla pad broja putnika u odnosu na prošlu godinu.Banjaluka odnijela dio kolača.
Gdje se leti iz banjaluke?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#1895 Re: Wizz air

Post by bingov buraz »

Štokholm,Brisel,Memingen,Berlin.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1896 Re: Wizz air

Post by Maraschino »

castrodex wrote:Stoji im da je promjena imena 45 e :) a karta je placena 50e :)..dobili smo i medjunarodni vjenacani list, pa kontam da ga pokazem takodje.. jel imaju oni neki svoj Bh servis za podrsku ? U svakom slucaju hvala drug na pomoci
Imao si opciju za 10€ da ne navodis ime drugog putnika do chek ina a posto si to propustio kao sto sam kazes, skoro je jeftinije kupiti drugu kartu iznova nego mijenjati ime putnika.
Zapamti bar za ubuduce, ako ne znas sa kim ces putovati nemoj upisivati ime drugog putnika.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1897 Re: Wizz air

Post by Maraschino »

bingov buraz wrote:Tuzla pad broja putnika u odnosu na prošlu godinu.Banjaluka odnijela dio kolača.
Tuzla na koljenima.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1898 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

Maraschino wrote:
castrodex wrote:Stoji im da je promjena imena 45 e :) a karta je placena 50e :)..dobili smo i medjunarodni vjenacani list, pa kontam da ga pokazem takodje.. jel imaju oni neki svoj Bh servis za podrsku ? U svakom slucaju hvala drug na pomoci
Imao si opciju za 10€ da ne navodis ime drugog putnika do chek ina a posto si to propustio kao sto sam kazes, skoro je jeftinije kupiti drugu kartu iznova nego mijenjati ime putnika.
Zapamti bar za ubuduce, ako ne znas sa kim ces putovati nemoj upisivati ime drugog putnika.
Pa znao je lik da će putovati sa ženom ... samo se malo zeznuli oko dokumenata. :mrgreen:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#1899 Re: Wizz air

Post by alibaba_i_30_godina »

Maraschino wrote:
bingov buraz wrote:Tuzla pad broja putnika u odnosu na prošlu godinu.Banjaluka odnijela dio kolača.
Tuzla na koljenima.
Iz Banja Luke leti Ryanair, ne Wizz. Bilo je za očekivati da će jedan dio putnika prešaltati se tamo. Ljudi lete tamo gdje im je bliže, a razlika u cijeni nije velika.

Iz Sarajeva će svakako nastaviti da idu u Tuzlu jer je bliže nego BL. Osim ako Wizz ne pojača i svoj program iz SA. Za sada lete samo za Budimpeštu.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#1900 Re: Wizz air

Post by bingov buraz »

Maraschino wrote:
bingov buraz wrote:Tuzla pad broja putnika u odnosu na prošlu godinu.Banjaluka odnijela dio kolača.
Tuzla na koljenima.
Daleko od toga ali višegodišnji rast je stao i pad od nekih 5-10% u odnosu na prošlu godinu.
Ima mjesta i za Wizz i Ryan,svaki dan imamo sve više dijaspore :mrgreen:
Post Reply