Whitesnake

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#51 Re: Whitesnake

Post by banjaluka078 »

Nisu svirali u BL. Otkazano jos nekad u aprilu ako se dobro sjecam.
E.R.
Posts: 9
Joined: 04/07/2008 02:16

#52 Re: Whitesnake

Post by E.R. »

1.previse serete jebo ga i sabbath i dp i whitesnake i bajaga i materine matere, sve je stvar ukusa i niko ne moze reci da je whitesnake sranje, da je rainbow bolji. svi su svirali u nekom svom fazonu i nekom se svidja jedna, a nekom sve grupe i zdravo.
2.coverdale. frajer je legendaran. i kao frontmen, i kao tekstopisac, pjevac, jednostavno, lik je jebena ikona. to sto je plant rekao da ga david kopira... ne znam, nisam bio prisutan kad je to izjavio :razz: , ali meni je to smijesno. pa frajer pjeva na svoj jedinstven nacin. niti imaju slicne glasove, niti ista. nevazno.
3.bio sam sad na koncertu Whitesnake-a , grupe o kojoj je, vjerujem, i pokrenuta tema, i bilo je beton, mislim bio je onako fin show, a coverdale je bio kralj kao i uvijek. zvuk je bio posran, ali ko zna pjesme i to, mogoa je pjevati cak da su i svirali iz kanalizacije. sumnjam da ce biti koncert u sarajevu. nema ih ko pozvati, a i nema dovoljno publike koja bi otisla na koncert, na kraju krajeva dajte halida, harisa i dinu. to je najbolje sto mi mozemo. toliko.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#53 Re: Whitesnake

Post by d2 »

u vezi whitesnakea ja bih samo zelio da podsjetim na jedan moj raniji post
d2 wrote:ja bih rekao samo jedno "ozenice se kad pusti kosu i pocne da slusa whitesnake"



:lol:
:lol:
Stajls
Posts: 2
Joined: 28/02/2008 23:21
Location: Rio de Zivkovo

#54 Re: Whitesnake

Post by Stajls »

E.R. wrote:1.previse serete jebo ga i sabbath i dp i whitesnake i bajaga i materine matere, sve je stvar ukusa i niko ne moze reci da je whitesnake sranje, da je rainbow bolji. svi su svirali u nekom svom fazonu i nekom se svidja jedna, a nekom sve grupe i zdravo.
2.coverdale. frajer je legendaran. i kao frontmen, i kao tekstopisac, pjevac, jednostavno, lik je jebena ikona. to sto je plant rekao da ga david kopira... ne znam, nisam bio prisutan kad je to izjavio :razz: , ali meni je to smijesno. pa frajer pjeva na svoj jedinstven nacin. niti imaju slicne glasove, niti ista. nevazno.
3.bio sam sad na koncertu Whitesnake-a , grupe o kojoj je, vjerujem, i pokrenuta tema, i bilo je beton, mislim bio je onako fin show, a coverdale je bio kralj kao i uvijek. zvuk je bio posran, ali ko zna pjesme i to, mogoa je pjevati cak da su i svirali iz kanalizacije. sumnjam da ce biti koncert u sarajevu. nema ih ko pozvati, a i nema dovoljno publike koja bi otisla na koncert, na kraju krajeva dajte halida, harisa i dinu. to je najbolje sto mi mozemo. toliko.
Svaka cast na komenataru man !!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
E.R.
Posts: 9
Joined: 04/07/2008 02:16

#55 Re: Whitesnake

Post by E.R. »

Stajls wrote:
E.R. wrote:1.previse serete jebo ga i sabbath i dp i whitesnake i bajaga i materine matere, sve je stvar ukusa i niko ne moze reci da je whitesnake sranje, da je rainbow bolji. svi su svirali u nekom svom fazonu i nekom se svidja jedna, a nekom sve grupe i zdravo.
2.coverdale. frajer je legendaran. i kao frontmen, i kao tekstopisac, pjevac, jednostavno, lik je jebena ikona. to sto je plant rekao da ga david kopira... ne znam, nisam bio prisutan kad je to izjavio :razz: , ali meni je to smijesno. pa frajer pjeva na svoj jedinstven nacin. niti imaju slicne glasove, niti ista. nevazno.
3.bio sam sad na koncertu Whitesnake-a , grupe o kojoj je, vjerujem, i pokrenuta tema, i bilo je beton, mislim bio je onako fin show, a coverdale je bio kralj kao i uvijek. zvuk je bio posran, ali ko zna pjesme i to, mogoa je pjevati cak da su i svirali iz kanalizacije. sumnjam da ce biti koncert u sarajevu. nema ih ko pozvati, a i nema dovoljno publike koja bi otisla na koncert, na kraju krajeva dajte halida, harisa i dinu. to je najbolje sto mi mozemo. toliko.
Svaka cast na komenataru man !!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:razz: :oops: 8-) ;-)
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#56 Re: Whitesnake

Post by Truba »

Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#57 Re: Whitesnake

Post by Piaty »

Pa ja. Staro je ovo par mjeseci. Ovaj Jelusic je talenat ali ce se pogubiti. Pjeva u nekoliko bendova, radi pop obrade i sta sve ne.
User avatar
So What!
Posts: 11160
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#58 Re: Whitesnake

Post by So What! »

Ogromno interesovanje za koncert Whitesnakea u Sarajevu, već prodat veliki broj karata
Image

Ogromno interesovanje publike za koncert benda Whitesnake u Sarajevu, pokazalo se već jutros u 9 sati kada je započela prodaja ulaznica.

Kolone formirane ispred biletarnica najbolje pokazuju interesovanje građana Sarajeva za najveći rock spektakl 2022. godine u Bosni i Hercegovini. Ulaznice se mogu kupiti putem portala www.kupikartu.ba, ili na njihovim mnogobrojnim prodajnim mjestima širom Bosne i Hercegovine.

"Već od devet sati bilježimo ogromnu posjetu naše web stranice, kao i formirane redove ispred naših prodajnih mjesta. Obzirom da je ovo oproštajna turneja legendarnog David Coverdalea, interesovanje za dolazak na sarajevski koncert ne vlada samo u BiH, već i u zemljama regije, odakle također bilježimo znatan broj kupljenih ulaznica", ističe Elvedin Gičević ispred portala Kupikartu.ba



Cijena ulaznica za parter iznosi 49 KM, a za tribine 60, 70 i 80 KM, u ovisnosti od pozicije na tribini. Za one najveće fanove Whitesnake-a, za Fan Pit je dostupno svega 1000 ulaznica, i mogu se kupiti po cijeni od 69 KM.

Važno je naglasiti da će publika u Sarajevu imati priliku da prisustvuje svjetskom rock spektaklu, obzirom da Whitesnake dolazi u punom produkcijskom kapacitetu najsavremenijeg razglasa i svjetlosnih efekata, što je jedna od glavnih karateristika pravljenja vrhunskog spektakla pored maestralnog muzičkog umijeća.

Bend Whitesnake je formiran davne 1978. godine na inicijativu David Coverdalea, tada već bivšeg pjevača čuvenog sastava Deep Purple. Na početku karijere osvajaju publiku širom Evrope, nakon čega čuvena "bijela zmija" svjetsku slavu započinje 1987. godine, objavom albuma "Whitesnake".
Klix
Post Reply