What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#1 What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Cini mi se da sto vise stvari ubacujem u ormar sve manje i manje imam za obuci, i svako jutro mi pocinje sa istim problemom sta obuci danas???
Koja je Vasa odjevna kombinacija za danas?
I sto predlazete za odjenuti na posao?


Image
Jedan od primjera.
*mima*

#2 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Jel ovo iz tvog ormara?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#3 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Ne, ali je odlican primjer sta obuci.
*mima*

#4 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Jeste ....odlican primjer......ali ja opet gledam svoj ormar a ne slike po netu.....
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#5 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

*mima* wrote:Jeste ....odlican primjer......ali ja opet gledam svoj ormar a ne slike po netu.....
Nemam plavi cardigan ali imam sivi, nemam plavu haljinicu ali imam ljubicastu, cizmice mi nisu crne vec sive tako da ne vidim problem u tome da se iskopira ovaj look.
*mima*

#6 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Ma bezze ti je to......ovaj sa slike je ljepsi.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#7 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Sasvim sam zadovoljno onim koji imam :) , a na ovaj nacin trazim ideju da rijesim tu vjecitu dilemu svakog radnog dana.
*mima*

#8 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Ma zezam se bona ne bila..... :lol: ..........umorna sam od spremanja u jutro.......tako da obucem prvo sto mi dodje pod ruku..... :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#9 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

*mima* wrote:Ma zezam se bona ne bila..... :lol: ..........umorna sam od spremanja u jutro.......tako da obucem prvo sto mi dodje pod ruku..... :D
Nekad mi je to majca od jucer :| :D .... ali samo nekad kad kasnim a neznam sta obuci... 8-)
E pa zato sam otvorila ovu temu, jer tamo negdje na dnu ormara sigurno ima nesto sto si kupila a nikad nisi obukla iz ko zna kog razloga i ovako kad vidis sliku mozes dozivjet prosvjetljenje. :D
User avatar
black
Posts: 17156
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#10 Re: What to wear???

Post by black »

mi muskarci nemamo problema sa tim :mrgreen: a kombinacija za danas :arrow:

Image

:roll: :mrgreen:
*mima*

#11 Re: What to wear???

Post by *mima* »

woooow........................osjecam se tako prosvijetljeno................Image
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#12 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

*mima* wrote:woooow........................osjecam se tako prosvijetljeno................Image
Jbg meni pomaze da skontam sta sutra.
Ima cice i kosu kao ti ova zenska :D
@black, nemas pojma kak ste sretni, btw ovo nimalo lose ne izgleda.
Last edited by Gospoda Ministarka on 10/11/2010 13:39, edited 1 time in total.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#13 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Jao ta vjecita patnja svake od nas zena i izajva koja nase partnere vejrovatno ostavlja potpuno zbunjenim :) Kad kazem da nemam sta obuci, dragi me samo pogleda izgubljeno :) Nekad mi je samo zao sto pored tolike kiolicine stvari u ormaru, najcesce nosim iste kombinacije, druge stvari stoje neiskoristene, ili bar ne optimalno iskoristene :) Inace uzivam praveci kombinacije na polyvore-u, ponekad tu crpim inspiraciju, ali bilo bi idealno, svoj stvarni ormar prekopirati tu, pa sebi kombinovati :). Nekad sam procitala, i cini mi se zaista super ideja, da povremeno treba napraviti review ormara i kombinacija sa prijateljicama, i to tako, da pustis da ona sama napravi neke kombinacije iz tvog ormara, jer ona moze uociti sasvim drukcije kombinacije koje ti vise ne vidis :)
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#14 Re: What to wear???

Post by hocunecu »

nekad mi se cini da bi najbolje bilo imati dvije kombinaceije za sezonu,jedni lezerniju i drugu utegnutu :lol: iznosas i u kantu. Nova sezona nove krpice :D
*mima*

#15 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Gospoda Ministarka wrote:
*mima* wrote:woooow........................osjecam se tako prosvijetljeno................Image
Jbg meni pomaze da skontam sta sutra.
Ima cice i kosu kao ti ova zenska :D
@black, nemas pojma kak ste sretni, btw ovo nimalo lose ne izgleda.

:lol: nije vise crvena......smedja sa par crvenih pramencica.... :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#16 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

hocunecu wrote:nekad mi se cini da bi najbolje bilo imati dvije kombinaceije za sezonu,jedni lezerniju i drugu utegnutu :lol: iznosas i u kantu. Nova sezona nove krpice :D
Ili kao sto je mama dok smo bili djeca slozi ti "outfit" za 7 dana i to nosas nema nista drugo :lol:

Image

Image
(ovo mi je odlicno ali nemam nista ni slicno u ormaru)
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#17 Re: What to wear???

Post by jedna tamo »

ovo je fakat vječiti problem..ja imam pun ormar stvari ali što reče neko nemam šta obuć :roll:
jednostavno uvijek isto..krenem negdje šta ću obuć :? nemam šta obuć a ormar pun...
take smo mi žene :D
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#18 Re: What to wear???

Post by arbosan »

Mani se depresivnih boja, CRNA, SIVA, SMEDJA. Jeste zima, ali pokusaj unjeti malo svjezine, kao recimo narandzasta boja, super je sada kako je jesen, ili tamno zelena, itd.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#19 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

jedna tamo wrote:ovo je fakat vječiti problem..ja imam pun ormar stvari ali što reče neko nemam šta obuć :roll:
jednostavno uvijek isto..krenem negdje šta ću obuć :? nemam šta obuć a ormar pun...
take smo mi žene :D
arbosan wrote:Mani se depresivnih boja, CRNA, SIVA, SMEDJA. Jeste zima, ali pokusaj unjeti malo svjezine, kao recimo narandzasta boja, super je sada kako je jesen, ili tamno zelena, itd.
Dajte ideje u slikama.
Image
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#20 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ma lako mi je za svaki dan, odjelo, košulja, malo nakita i vozi...meni je veći problem smisliti kombinaciju za neke specijalne prilike :roll:
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#21 Re: What to wear???

Post by arbosan »

Image
Last edited by arbosan on 10/11/2010 13:58, edited 2 times in total.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#22 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

♥ Julianna ♥ wrote:Ma lako mi je za svaki dan, odjelo, košulja, malo nakita i vozi...meni je veći problem smisliti kombinaciju za neke specijalne prilike :roll:
Ne nosim odijelo tako da sam osudena svaki dan na razmisljanje sta uz sta, ali sam tome doskocila kupujem haljinice :D
A nisam ni u najboljim odnosima s nakitom :lol:
@arbosan, ne vidim nikakvu sliku...pokusaj jos jednom.
Last edited by Gospoda Ministarka on 10/11/2010 13:58, edited 1 time in total.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#23 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Sad cu ja ubaciti s polija, da vidite zaraze :)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#24 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

Haljine su najpraktičnije i ljeti i zimi :)

Ja za posao volim nešto jednostavno

Image

a volim i casual varijante, luda sam za ovakvim safari

Image
*mima*

#25 Re: What to wear???

Post by *mima* »

arbosan wrote:Mani se depresivnih boja, CRNA, SIVA, SMEDJA. Jeste zima, ali pokusaj unjeti malo svjezine, kao recimo narandzasta boja, super je sada kako je jesen, ili tamno zelena, itd.


Crna i smedja uopste nisu depresivne ....samo ih treba osvjezit.......ja sam npr. danas u smedjoj boji....znaci...cizme...suknja...majica...jakna.....ali imam svijetlo zeleni sal....i veliki zeleni prsten...... :D
Post Reply