WD hard drive RMA

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Ostri_Mac
Been thanked: 3 times

WD hard drive RMA

Post by Ostri_Mac » 03/05/2011 14:56

Ima li neko savjet, uzeo disk vani/ inostranstvo prije 8mj, radio bez problema...prije par dana odapeo, imam 5god garncije...da se ne peglam direktno sa WD RMA i pakovanjem/ slanjem itd...mogu li negdje ovdje kod nekoga predati disk pa da mi se to zavrsi- zvao sam kim-tec, oni valjda rade samo distribuciju, rekose mi da odem do media-marketa jer oni rade maloprodaju...ima li neko iskustava sa reklamacijom i zamjenom WD-a?

Hvala!

Pozzz

MedionUS

Re: WD hard drive RMA

Post by MedionUS » 06/05/2011 14:19

Hmm najbolje ti je da odes tamo gdje si uzeo disk i njima se obrati, kad bi dosao na oci tim sto su ti iz Kimteka preporucli odvalili bi ti se smijati, rekli bi samo ako ste kod nas uzeli mogli bismo Vam pomoci :S

Ostri_Mac

Post by Ostri_Mac » 06/05/2011 16:05

otisao sam do media-marketa, xtra uljudni i susretljivi/ tamo do Bosmala...popunili servisni nalog, poslali su nekome ko radi povrate/ reklamacije...javice se za par dana sa odg da li mogu ili ne. Ako ne bude, morat cu sam...onda ce biti funny sa nasim postama isl.

Hvala u svakom sl. ;)

udrch

Post by udrch » 06/05/2011 23:41

Ostri_Mac wrote:otisao sam do media-marketa, xtra uljudni i susretljivi/ tamo do Bosmala...popunili servisni nalog, poslali su nekome ko radi povrate/ reklamacije...javice se za par dana sa odg da li mogu ili ne. Ako ne bude, morat cu sam...onda ce biti funny sa nasim postama isl.

Hvala u svakom sl. ;)

Vjeruj mi da su ga oni poslali u KimTec..
Očekuj da ti se uskoro vrati..KimTec je ovlašteni distributer i servis i oni su ti to trebali završiti ako je moguće..

Ostri_Mac

Post by Ostri_Mac » 07/05/2011 10:04

pa iz kim teca su me uputili na njih... :D
ako ne bude nis, saljem mail wd supportu, sta ces... uradio bih sam preko poste, al' RMA procedura kilometar, jos nase poste i carine...jezi ga, vidjecemo.
Hvala ;)

Post Reply