VW Sharan 1.9 TDI - Korisničko uputstvo/upustvo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
ectimoo

VW Sharan 1.9 TDI - Korisničko uputstvo/upustvo

Post by ectimoo » 07/12/2011 16:38

Dragi korisnici foruma,

Hitno mi je potrebno korisničko upustvo za VW Sharan 1.9 TDI, god. 2000. (I je crveno ako to šta znaći!)

Nedavno sam kupio isti automobil, bez upustva. Sada mi se pali jedna lampica na komandnoj tabli a ja ne znam šta znaći :? , a i more drugih opcija su mi nepoznate, pa ako bi neko mogao da skenira i postavi, ili donese upustvo da ga sam skeniram/kopiram, ili poklonio svoju nepotrebnu kopiju bio bih veoma zahvalan.

Upustvo može biti na engleskom, hrvatskom, srpskom ili ruskom jeziku.

POZDRAV SVIMA!!!

ectimoo

Re: VW Sharan 1.9 TDI - Korisničko uputstvo/upustvo

Post by ectimoo » 09/12/2011 10:04

Nevjerovatno, dva dana bez odgovora... :-)

ectimoo

Post by ectimoo » 09/12/2011 12:36

Hvala na odgovoru, ovo sam već sve skinuo prošle sedmice, ima češki, francuski itd, ali ne i engleski... onaj što je na ruskom, 3 dio rar arhive je skrhan, te kod raspakivanja ne radi. Kada ga "na silu" raspakujem, prikazuje samo hijeroglife (vjerovatno windowsova kodna stranica mi ne podržava rusku ćirilicu), a i onako je to tehničko upustvo za popravke (slikice se vide, i rade OK), a ne korisničko upustvo. Još jednom hvala na trudu!!!

emko1234

Post by emko1234 » 09/12/2011 23:12

ectimoo wrote:Nevjerovatno, dva dana bez odgovora... :-)
mozda zato sto ti je glupo pitanje..kakvo uputstvo za auto star 11 godina :-) ,pa nisi kupio spejs satl..osim toga ako imas problema s lampicama,postoji mjesto koje se zove servis gdje odes i ljudi ti kazu zasto nesto svjetli il ne svjetli..a ako ne zelis to,mozes uslikat sve sto te zanima i postavit ovdje.vjerujem da ce se naci neko kome ce bit toliko dosadno da ti objasni.

ectimoo

Post by ectimoo » 27/12/2011 16:36

emko1234 wrote:mozda zato sto ti je glupo pitanje..kakvo uputstvo za auto star 11 godina :-) ,pa nisi kupio spejs satl..osim toga ako imas problema s lampicama,postoji mjesto koje se zove servis gdje odes i ljudi ti kazu zasto nesto svjetli il ne svjetli..a ako ne zelis to,mozes uslikat sve sto te zanima i postavit ovdje.vjerujem da ce se naci neko kome ce bit toliko dosadno da ti objasni.
Kao prvo, molba je bila da mi neko skenira ili posudi KORISNIČKO UPUTSTVO, УПУТСТВО ЗА УПОТРЕБУ, USER MANUAL ili РУКОВОДСТВО ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ (odgovor na tvoje "glupo pitanje": kakvo uputstvo), a ne da mi pametuje kako mogu otići u servis. To znam i sam, ali ne dam "ćafirima" iz ASA-e ni marke, ako ne moram. Nažalost, pošto na forumu niko nema takvo uputstvo, izgleda da mi ne ostaje drugo nego da odem u kakav servis i platim za uslugu. I dalje, ako ima neko ko bi mogao da mi učini uslugu i skenira ili posudi korisničko uputstvo koje sam tražio, bio bih veoma zahvalan.

ectimoo

Post by ectimoo » 28/12/2011 09:10

Bakir1 wrote: http://www.vrstamps.com/stuff/Galaxy/Fo ... Manual.pdf
sto bi rekli logicno :D :-D
Hvala, hvala, hvala... ovaj ima istu komandnu tablu, te i lampice odgovaraju. Bakire prvi, kralj si, aferim.

U svakom slučaju, lampica je bila samo za niske temperature, tako da bih na servis otišao onako, bezzezze... Još jednom hvala na upustvu.
Last edited by ectimoo on 28/12/2011 09:15, edited 1 time in total.

Bakir1
Been thanked: 8 times

Post by Bakir1 » 28/12/2011 09:13

nisam prvi nego je obicni nick bio zauzet :lol:

Post Reply