Vriska djece po kaficima i igra?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#451 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by moonca »

dr_Evil wrote: 09/08/2022 15:07
MarlboroGold wrote: 09/08/2022 14:58 Al nek je moonca tu.

Oduvijek stručnjak za djecu
Moonca ce ko ona dvojica "brace" jucer na videu da vodi roditeljima djecu sta se deru.
hahah. vidish da je bolji efekat, kad se direktno obratish roditeljima... :-D kako se :ljut:
a video.. i jeste interesantno. gdje su djeca chula to, da psuju Boga.. ne trebaju ih fizichki dirati .. ali, sve otalo je dozvoljeno.. :zoka:
User avatar
Tananarive
Posts: 902
Joined: 22/04/2021 14:45

#452 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Tananarive »

MarlboroGold wrote: 09/08/2022 13:16
Chloe wrote: 09/08/2022 13:04

Naslov mi je privikao pažnju kao roditelju troje djece,
i zanimljivo je čitati kako smo mi odgojeni.
Odmorio se? :kiss:
Ev dobro je. Moglo je još :|

ih ja sam zaboravio da imaš troje :mrgreen:

Neka trostruka patnja za ove što se žale kad negdje sjedneš. Reci djeci da urlaju što više :lol:

tako je što više da pokažu nivo retardacije
User avatar
doox
Posts: 887
Joined: 30/04/2010 08:35

#453 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by doox »

Blixen wrote: 09/08/2022 13:38
doox wrote: 09/08/2022 13:14 Blixen je vidno poremećen lik, nadam se da će jednom naletiti na pogrešnog tatu.
Živi u nadi da hoće
Do tada ću uredno govoriti tatama da njihova djeca nemaju pravo urlati u restoranu
Ma ti si jedan frustriran lik kome se ne diže i ne može napraviti svoje pa mu sva smetaju i bio bi se okolo sa roditeljima. Sigurno si neki debeli "bilder" u trenerci pa te tostesteron puca na agresivu, ali da vidim da neko kao ti prijeti bilo dijeci ili roditeljima, najmanje što bi dobio bocu u glavu, a onda bi te sparhtlom kupili sa poda. :kiss:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#454 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Blixen »

doox wrote: 09/08/2022 17:59
Blixen wrote: 09/08/2022 13:38

Živi u nadi da hoće
Do tada ću uredno govoriti tatama da njihova djeca nemaju pravo urlati u restoranu
Ma ti si jedan frustriran lik kome se ne diže i ne može napraviti svoje pa mu sva smetaju i bio bi se okolo sa roditeljima. Sigurno si neki debeli "bilder" u trenerci pa te tostesteron puca na agresivu, ali da vidim da neko kao ti prijeti bilo dijeci ili roditeljima, najmanje što bi dobio bocu u glavu, a onda bi te sparhtlom kupili sa poda. :kiss:
Dijeci 🤣🤣🤣
Nepismen si
Može kafa? 🤣
Jedva čekam da me tom bocom spucaš
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#455 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Blixen »

Niko ne obraća pažnju na to da djeca (u slučaju koji sam ja naveo) urlaju u restoranu
Revu od plača
Cvile
Da roditelje, valjda oguglale na urlike, hladno zaboli......
Da okreću glavu kada ih pogledaš
Svi mi trebamo upijati decibele koje ta njihova derišta proizvode

A smeta što se roditeljima skreće pažnja (u mom slučaju na vrlo grub način) da su im djeca ohola i bahata

Forumski šlageri bi kao sa mnom pod brisali
Niko da se javi u pp da pokuša
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#456 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Bloo »

Suzie Q wrote: 09/08/2022 14:43 ima ovih nekih forumasa, da znam gdje izlaze sad bih se s djecom tamo zaputila i pustila ih s lanca :D :D :D
A oni puste ciuvave :D let the games begin! :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#457 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dale cooper »

Jel' ovo respo opet uskrsno i mrzi djecu i pita za kafu? :zoka: :mrgreen:
HelaS
Posts: 5654
Joined: 22/09/2018 13:21

#458 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by HelaS »

Rodirelji koji vodite djecu u kafiće i restorane pa ih pustite da se slobodno igraju oko vas dok vi uživate u kafama, pivama i cigaretama, zašto tu djecu ne povedete u kina i pozorišta. I tamo se djeca imaju gdje igrati, dok vi gledate filmove i podižete vlastite nivoe kulture
no_sikiriki
Posts: 17243
Joined: 11/12/2012 13:21

#459 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by no_sikiriki »

dale cooper wrote: 09/08/2022 22:10 Jel' ovo respo opet uskrsno i mrzi djecu i pita za kafu? :zoka: :mrgreen:
Napokon da neko nešto kaže, ja čitavo vrijeme kontam da je on. :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#460 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dale cooper »

no_sikiriki wrote: 09/08/2022 22:17
dale cooper wrote: 09/08/2022 22:10 Jel' ovo respo opet uskrsno i mrzi djecu i pita za kafu? :zoka: :mrgreen:
Napokon da neko nešto kaže, ja čitavo vrijeme kontam da je on. :mrgreen:
Jedino mi je malo čudno što pita muške za kafu. To je novi momenat nesvojstven respi. :mrgreen: Needs further investigation. :D
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#461 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Snake Eyes »

dale cooper wrote: 09/08/2022 22:10 Jel' ovo respo opet uskrsno i mrzi djecu i pita za kafu? :zoka: :mrgreen:
Vise mi smeka na onog Starx-a poznatijeg kao mirzeta.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#462 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Bloo »

dale cooper wrote: 09/08/2022 22:18
no_sikiriki wrote: 09/08/2022 22:17

Napokon da neko nešto kaže, ja čitavo vrijeme kontam da je on. :mrgreen:
Jedino mi je malo čudno što pita muške za kafu. To je novi momenat nesvojstven respi. :mrgreen: Needs further investigation. :D
Ženska respa :D
no_sikiriki
Posts: 17243
Joined: 11/12/2012 13:21

#463 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by no_sikiriki »

dale cooper wrote: 09/08/2022 22:18
no_sikiriki wrote: 09/08/2022 22:17

Napokon da neko nešto kaže, ja čitavo vrijeme kontam da je on. :mrgreen:
Jedino mi je malo čudno što pita muške za kafu. To je novi momenat nesvojstven respi. :mrgreen: Needs further investigation. :D
Jah, dobro si. Plus mislim da respo trenutno ordinira i pod još jednim nickom, pa možda je samo neko "inspired by" respo. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#464 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Ateista »

moonca wrote: 09/08/2022 14:41 Samo je jedan roditelj ( Blixen ) napisao da je reagovao na nesnoshljivu vrisku djece u restoranu.

.. niti jedan roditelj nije prijavio da je bio upozoren od nekoga, na ponashanje svoje djece, i kako je reagovao ....... :zoka: ne moze biti da ih nema . . ah
Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
zokach
Posts: 21
Joined: 06/08/2022 21:33

#465 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by zokach »

Ateista wrote: 09/08/2022 22:25
moonca wrote: 09/08/2022 14:41 Samo je jedan roditelj ( Blixen ) napisao da je reagovao na nesnoshljivu vrisku djece u restoranu.

.. niti jedan roditelj nije prijavio da je bio upozoren od nekoga, na ponashanje svoje djece, i kako je reagovao ....... :zoka: ne moze biti da ih nema . . ah
Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
Jako sebicno,ljudi su dosli na odmor a ne da slusaju arlaukanje tvog djeteta.Sa bolesnom djecom se ne ide na put.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#466 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by moonca »

Ateista wrote: 09/08/2022 22:25
moonca wrote: 09/08/2022 14:41 Samo je jedan roditelj ( Blixen ) napisao da je reagovao na nesnoshljivu vrisku djece u restoranu.

.. niti jedan roditelj nije prijavio da je bio upozoren od nekoga, na ponashanje svoje djece, i kako je reagovao ....... :zoka: ne moze biti da ih nema . . ah
Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
Djeca su nepredvidiva, tako. . ako dijete plache i ne prestaje.. ima problem. svima je to jasno. ali, nije jasno da ako ti zena iz susjedne prostorije, kaze da se uznemirila, od placha. nije mogla spavati. vjerujem da joj je chak i bilo zao djeteta... niko ne voli taj plach, ti je ..hladno skinesh. zashto ?? shta je ona loshe ucinila tebi i jel' ona doprinijela uznemirenosti djeteta...
Ako si ovako napisao recenziju na bookingu.. ja bih taj apartman/ vlasnika . odabrala .. nisi ispravno postupio... :-)
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#467 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Samprotivsviju »

moonca wrote: 09/08/2022 14:41 Samo je jedan roditelj ( Blixen ) napisao da je reagovao na nesnoshljivu vrisku djece u restoranu.

.. niti jedan roditelj nije prijavio da je bio upozoren od nekoga, na ponashanje svoje djece, i kako je reagovao ....... :zoka: ne moze biti da ih nema . . ah
Generalno mi ne smetaju djeca koja se igraju oko mene , nisam nikad upozorio ni jednom roditelje na ponasanje djeca, obicno i ako je neprimjereno ponasanje istrpim...ali jednom me djelila sekunda da malog i mamu mu napenalim :D sekunda...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#468 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Blixen »

Bloo wrote: 09/08/2022 22:19
dale cooper wrote: 09/08/2022 22:18

Jedino mi je malo čudno što pita muške za kafu. To je novi momenat nesvojstven respi. :mrgreen: Needs further investigation. :D
Ženska respa :D
Šta je respa?
Ne kontam
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#469 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

moonca wrote: 09/08/2022 22:57
Ateista wrote: 09/08/2022 22:25

Mi smo imali jednu situaciju, mali je znao kao beba imati neke nocne prenose, probudi se i vristi, a u stvari poluspava i ne mozemo mu nista, ne postoji nacin da ga umirimo dok ne prodje. Vremenom je to postajalo rjedje i skroz proslo, a jednom se desilo na moru u gluha doba noci, bili u nekom apartmanu. Dolazila zena iz drugog apartmana da se zali, ne znam ni ja na kojem jeziku, iduci dan i gazdarica srala, samo smo je hladno skinuli. Ne trebas biti strucnjak za djecu da cujes da se dijete ne moze smiriti, ko da i mi ne bi radije spavali. Nakon ljetovanja smo joj ostavili jako los review na bookingu, ne samo zbog toga.
Djeca su nepredvidiva, tako. . ako dijete plache i ne prestaje.. ima problem. svima je to jasno. ali, nije jasno da ako ti zena iz susjedne prostorije, kaze da se uznemirila, od placha. nije mogla spavati. vjerujem da joj je chak i bilo zao djeteta... niko ne voli taj plach, ti je ..hladno skinesh. zashto ?? shta je ona loshe ucinila tebi i jel' ona doprinijela uznemirenosti djeteta...
Ako si ovako napisao recenziju na bookingu.. ja bih taj apartman/ vlasnika . odabrala .. nisi ispravno postupio... :-)
Moonca pravi djecu pa ces znati o cemu covjek prica. Nocni strahovi, dozivili smo ih par puta su katastrofa, nikakvog kontakta sa djetetom ne mozes ostvariti, a dijete je potpuno zdravo, kad dodje sebi ne sjeca se nicega.

Mes cini ima smisla ona teorema o neojebanim, tamo nekome. Zasluzila je taj los review, i jos gore.
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#470 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Suzie Q »

cak mislim da je to s nocnim strahovima faza kod vecine djece, negdje sam citala da moze biti povezano s jednom od vakcina koje se primaju u toj dobi. Kako god, ne znam kako zvuci drugima ali samim roditeljima je strasno. Da ti dijete place i vristi a ne mozes pomoci.
To svakako nema veze s temom jer na to nemas nikakvog utjecaja.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#471 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Suzie Q wrote: 10/08/2022 08:07 cak mislim da je to s nocnim strahovima faza kod vecine djece, negdje sam citala da moze biti povezano s jednom od vakcina koje se primaju u toj dobi. Kako god, ne znam kako zvuci drugima ali samim roditeljima je strasno. Da ti dijete place i vristi a ne mozes pomoci.
To svakako nema veze s temom jer na to nemas nikakvog utjecaja.
Kod nas je trajalo 2 sedmice i evo 2 mjeseca poslije nije se ponovilo, a kolega kaze kod njega curica 2 godine dana se budila :S, dosla u fazu da pocinje da se sjeca pa bi je poslije bilo stid.

Strasno, da sam vjernik pravac bi u hodze dijete :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#472 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Bloo »

Ah, pocelo je. :mrgreen:
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#473 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by GAU8 »

Suzie Q wrote: 10/08/2022 08:07 cak mislim da je to s nocnim strahovima faza kod vecine djece, negdje sam citala da moze biti povezano s jednom od vakcina koje se primaju u toj dobi. Kako god, ne znam kako zvuci drugima ali samim roditeljima je strasno. Da ti dijete place i vristi a ne mozes pomoci.
To svakako nema veze s temom jer na to nemas nikakvog utjecaja.
Mozda je jednostavno povezano sa samom starosnom dobi.
Zapravo vjerovatno je povezano iskljucivo sa starosnom dobi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#474 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by Bloo »

Iko konsultirao djecjeg psihologa kao strucno lice koje poznaje razvoj djeteta?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#475 Re: Vriska djece po kaficima i igra?

Post by dr_Evil »

Bloo wrote: 10/08/2022 08:48 Ah, pocelo je. :mrgreen:
Ha, blasfemija, na vatru cemo te
Post Reply