Vrijedi li pokusati ponovo...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
mrchaa10
Posts: 71
Joined: 19/02/2007 13:42

#1 Vrijedi li pokusati ponovo...

Post by mrchaa10 »

Hmmm neznam odakle da pocnem.E ovako,upoznali smo se prije neke dvije godine.Bilo je ok,ona izasla iz duge veze od nekih 7 godina i ja naletio ali ok prihvatio sam da joj treba vremena i prvih 6 mjeseci bilo je ja ona i drustvo ali posle je bilo sve bolje i bolje.Sticajem okolnosti morao sam napustiti grad posto mi pocinje sezona a bavim se sportom i to je bilo prosle godine.Nisam joj javio kad mi se zavrsava sezona i iznenadio sam je i tad sam je uhvatio da mi laze i otkrio sam da me varala.Trbebalo mi je dosta vremena da se saberem i oprostim joj posto sam imao taj osjecaj koji mi nikad nije bio znan prije i ja sam imao flertova kojekakvih u tom periodu ali nista ozbiljno.Posle tog incidenta smo bili skupa i dokazivala mi da se kaje sto me lagala i da me voli na moje pitanje sto je to uradila ona mi je govorila neznam sto sam to uradila,al nikad mi nije priznala da me varala.Posle smo poceli ziviti zajedno i ja odlucim da ne igram polu sezonu da bih vidio jel to to i da dam nama priliku.I sve bude ok i skupa zivili 8 mjeseci dok ja nisam trebao ponovo sad u januaru da idem odigrati drugi dio polusezone posto me ugovor veze.Doduse bio sam i u decembru ovde gdje igram i sve je funkcijonisalo kako treba.Medjutim iz dana u dan sve napetije i sve rijedje sam dobijao sms od nje i kad je nazovem ono pricamo ali osjetio sam da to nije to.Cak navece kad joj posaljem sms ona mi ne odgovori tako cesto tj svaki 3-4 put i da bi meni ljudi poceli javljati sta i gdje ona ide,kako se opija sa drugaricama svaki vikend i neki plesovi po diskoteci,flertovi i sl.Moram naglasiti da sam ja taj koji je uvijek trcao kad god bi zaskripalo u vezi i kad sam bio i kad nisam bio u pravu ja sam isao da se izvinem i krenemo opet.Taj stan gdje smo zivili sam ja placao jer ona od svoje plate nije mogla,cak sam joj i auto ostavio da bi mogla ici na posao.I tako meni su poceli javljati i ja sam joj rekao da znam gdje je bila i sta radi da bi ona meni rekla e znas sta ja se osjecam kontrolisano u vezi i imam uvijek osjecaj da mi visis iznad glave,a to isto i njene drugarice rade i drugovi kad sam ja dole u nasem gradu samo sto ja nemam taj osjecaj.I da sam bolesno ljubomoran i to je rekla i ostalim nasim prijateljima cak i mojim roditeljima kada je vratila kljuc od auta.Nisam je zvao sedmicu dana ni sms slao da bi cuo od njene drugarice kako se pocela zabavljati sa nekim drugim likom.Imao sam u planu da je vjerim posto smo skupa 2 godine i da se uzmemo na ljeto.E sad da li je nju strah mozda od ozbiljne veze jer zna moj sledeci potez ili je ne izivljena ili neznam ni ja...U jedno sam siguran a to je da nisam bolesno ljubomoran jer trazila je samo izgovor da bi se pocela zabavljati(to je moje misljenje).
Sad ja vas pitam vrijedi li se ponovo spustati i kad se vratim dole za mjesec i po da je zaprosim jer nemam sta cekati ili da se okrenem i krenem dalje.Ahh da njoj je 26 a meni 30!Molim vas pomozite mi...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

zajebi to jarane......da te voli ne bi to radila. Ne prastaj onome ko te za srce ujede. :roll:
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#3

Post by Latina »

Procitaj ponovo ovo sto si napisao, ali bez emocija ako mozes.

Znaces odgovor.
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#4

Post by maccarona »

dosla sam samo do :arrow: otkrio sam da me varala :oops: :oops: :oops:

nema se tu sta razmisljati, ne znam kako uopste dolazite na tu ideju :-) :-) :-)
i na miso vrijedi li pokusati ponovo :roll: bla bla bla :-)

eto huja me ufati :x
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#5

Post by prleitihi »

slažem se sa brkicom.. :D :D ..i citali smo do istog momenta.. :-) :-) :D .vidi se da oboje imamo brčiće.. :D :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#6

Post by Saian »

joj meshtre nemoj da ti ja sta pishem, jos cu te uvrijedit :-) :-) :-) :roll:
amarella
Posts: 79
Joined: 17/02/2007 00:58
Location: Sarajevo

#7

Post by amarella »

Definitivno je neizivljena! Kako ja izracunah od svoje 17te je bila u 7 godisnjoj vezi, pa onda s tobom 2 god....cijeli zivot u dugim vezema... Mislim da te ne cijeni dovoljno, kao osobu, a vala i ne voli, kad ti je tako nesto mogla uradit, al to je moje misljenje ;-)
User avatar
black
Posts: 17165
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#8

Post by black »

ne vrijedi..
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#9

Post by Michun »

Auuu - sto je zivot nekih ljudi zanimljiv...onom traze spermu, ovog cura vara. Al' je meni dosadno...al' sam rahat!
Ta djevojka nema pojma ko je ona, 7 god. veze, pa 2 god. s tobom.
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#10

Post by maccarona »

prleitihi wrote:slažem se sa brkicom.. :D :D ..i citali smo do istog momenta.. :-) :-) :D .vidi se da oboje imamo brčiće.. :D :D :D
i oboje volimo muskarce :D :D :D
i nikad se moj tihi ne treba bojati da cu mu jednog oteti :D
ne palim se na one tipa deen :D :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#11

Post by maccarona »

prleitihi wrote:slažem se sa brkicom.. :D :D ..i citali smo do istog momenta.. :-) :-) :D .vidi se da oboje imamo brčiće.. :D :D :D
i oboje volimo muskarce :D :D :D
i nikad se moj tihi ne treba bojati da cu mu jednog oteti :D
ne palim se na one tipa deen :D :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#12

Post by prleitihi »

od deena sam daleko..pitaj djugajicu.. :oops: :D :D
lady_bug
Posts: 291
Joined: 25/01/2007 16:04

#13

Post by lady_bug »

sve ti to lijepo batali. uvalices se u jos vece probleme ako nastavis, a sto ti to treba. kad nije funkcionisalo dvije godine...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#14

Post by pitt »

dobro je spameri....ne zachatavajte. :oops: :D
User avatar
black
Posts: 17165
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#15

Post by black »

maccarona wrote:
prleitihi wrote:slažem se sa brkicom.. :D :D ..i citali smo do istog momenta.. :-) :-) :D .vidi se da oboje imamo brčiće.. :D :D :D
i oboje volimo muskarce :D :D :D
i nikad se moj tihi ne treba bojati da cu mu jednog oteti :D
ne palim se na one tipa deen :D :D
:lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#16

Post by pitt »

i jos nesto.....ako si fudbaler, ima ovdje dosta forumashica koje begenishu nogomet boys :D:D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#17

Post by Zhaba »

mrchaa to trebas ti najbolje znati...ali ja tu vidim samo jednu trebu koja je uhvatila zlatnu ribu...sorry...ali ona je zaradila da je u 3 pm odjeb...ne voli te, ne cjeni te niti ima respekta...
jos nesta...veza samo moze funkcijonisati ako se obadvoje trude!!!
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#18

Post by Latina »

Alternativa je da se pomiris s njom, a onda joj uradis nesto slicno. Da ne bi ovako zalio ...^^
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#19

Post by Zhaba »

pitt wrote:i jos nesto.....ako si fudbaler, ima ovdje dosta forumashica koje begenishu nogomet boys :D:D
to svakako...a imam ja dobre prijateljice koje nisi sponzoruse ;)
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#20

Post by freak_with_a_laptop »

Prevarila te, jest da je bolno i za mene licno "no go", ali ... nismo svi isti. Ima ih, pa mogu cak i to oprostiti - hebi ga, zakinulo se :D

Medjutim, cinjenica, da ta djevojka tebe ne voli - a to je ocigledno - je razlog da je otkacis za sva vremena. Pih! Pun grad cura, ja valjda ce naci jedna ;)
User avatar
black
Posts: 17165
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#21

Post by black »

Zhaba wrote:mrchaa to trebas ti najbolje znati...ali ja tu vidim samo jednu trebu koja je uhvatila zlatnu ribu...sorry...ali ona je zaradila da je u 3 pm odjeb...ne voli te, ne cjeni te niti ima respekta...
jos nesta...veza samo moze funkcijonisati ako se obadvoje trude!!!
:oops: :D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#22

Post by Latina »

Ideja je u redu. :D:D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#23

Post by prleitihi »

e blekiću kad bih ja izdvaj'o pravopisne i gramatičke greške moderacije..trebalo bi napraviti novi podforum.. :-) :-) :D
Saraswati
Posts: 1817
Joined: 05/05/2006 11:22

#24

Post by Saraswati »

Mislim da black zachatava... :zzzz:

:D
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#25

Post by Saian »

prleitihi wrote:e blekiću kad bih ja izdvaj'o pravopisne i gramatičke greške moderacije..trebalo bi napraviti novi podforum.. :-) :-) :D
e tihicu mojne sviju ti, ionako samo chekam kad ces iz argete izletit :D :D :D
Last edited by Saian on 19/02/2007 17:22, edited 1 time in total.
Post Reply