Vremeplov

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#1 Vremeplov

Post by Ray »

Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
blesava
Posts: 573
Joined: 01/04/2012 17:50

#2 Re: Vremeplov

Post by blesava »

covjek se ne kaje zbog onog sto je uradio u proslosti nego se uvijek kaje zbog onoga sto je mogao uraditi a nije.

Tako i ja...mogla sam da cekam i samo cekam bilo bi bolje .... a ja potrcah pred rudu, mogla sam da ga sacekam :(
User avatar
frameni
Posts: 1890
Joined: 10/05/2012 08:45
Location: Sarajevo

#3 Re: Vremeplov

Post by frameni »

Ne znam,nekad i o toj opciji razmisljam...Ako bi se i mogla vratiti prozivila bi na drugi nacin...I da,vrijedno je cim postoji o tom misao...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4 Re: Vremeplov

Post by Not My Idea »

Pa svako ko kaze da se ne bi nikad vratio i nesto (bilo sta) promijenio-laze.
il mu prosto nije bilo stalo do te veze.
User avatar
Aleluja
Posts: 1238
Joined: 07/07/2011 11:08
Location: Ne rokći, nema frke za tvoj um...

#5 Re: Vremeplov

Post by Aleluja »

Jok ja bogumi :D ...ne isto pak niti drugačije nisu li sa razlogom bivši! 8-)

Živim i puštam druge da žive! :evil:
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#6 Re: Vremeplov

Post by madFlava »

Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
zasto bih to uradio? imam pametnijeg posla u zivotu ;)

ljudi se varaju, ne postoje drugi nacini. Postoji samo jedan nacin, a taj nacin je razlicit od individue do individue. Ti si ono sto si, i ne mozes biti drugaciji.
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#7 Re: Vremeplov

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:11, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#8 Re: Vremeplov

Post by dale cooper »

Da postoji vremeplov sigurno ga ne bi trošio na ovakve stvari. :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9 Re: Vremeplov

Post by Truba »

ma ne treba ti vremeplov

dovoljno je da otkriju drogu kao u knjizi den simonsa flešbek :D

The United States is near total collapse. But 87% of the population doesn't care: they're addicted to flashback, a drug that allows its users to re-experience the best moments of their lives. After ex-detective Nick Bottom's wife died in a car accident, he went under the flash to be with her; he's lost his job, his teenage son, and his livelihood as a result.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#10 Re: Vremeplov

Post by ladyblue18 »

Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
Ne, nikada, ni zbog koga.

Da je trebalo da opstane opstalo bi.
Ja jednostavno vjerujem da se sve u zivotu desava s nekim razlogom, i da postoji razlog zasto neka osoba vise nije dio mog zivota.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#11 Re: Vremeplov

Post by dječak sa šibicama »

Ne, ono sto me definise kao osobu, su i nekakva sjecanja i dozivljena i prezivljena iskustva.
djevojka26
Posts: 74
Joined: 13/03/2011 17:43

#12 Re: Vremeplov

Post by djevojka26 »

Ne postoji osoba koja sama sebi nije postavila to isto pitanje bar jedanput u životu. I tad biva ona - šta bi bilo kad bi bilo?...
Medjutim vrijeme čini svoje i sve što nam se dešava treba prihvatiti tako jer je to baš tako najbolje za nas... I nakon nekog vremena, pa čak i godina kad vidiš kako se stvari odvijaju shvatiš da je upravo to što je i bilo tako dobro za tebe... Znam da niko ne može prelomiti preko noći, ali shvatiš na kraju da je tako jednostavno i trebalo da bude.
toliko od mene :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13 Re: Vremeplov

Post by plain vanilla »

Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
ufff,kakav izazov

ali ko kaze da bih znala pametnije, mozda bih jos gore napravila
pa se opet vrati...pa opet... :mrgreen:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#14 Re: Vremeplov

Post by fatamorgana »

K'o biva na popravni ....
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#15 Re: Vremeplov

Post by Ray »

ladyblue18 wrote:
Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
Ne, nikada, ni zbog koga.

Da je trebalo da opstane opstalo bi.
Ja jednostavno vjerujem da se sve u zivotu desava s nekim razlogom, i da postoji razlog zasto neka osoba vise nije dio mog zivota.
A ako nakon nekog izvjesnog perioda opet ta osoba postane dio tvog zivota,kao i ti dio zivota te osobe,vjerujes li da za to postoji razlog i da je tako trebalo? 8-)
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#16 Re: Vremeplov

Post by Ray »

plain vanilla wrote:
Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
ufff,kakav izazov

ali ko kaze da bih znala pametnije, mozda bih jos gore napravila
pa se opet vrati...pa opet... :mrgreen:
Ako ista,imas vremeplov,pa se mozes vracati ahahaha salim se :D

a mozda bi i bolje napravila,i onda nema potrebe za vracanjem,pa i da ne bude boje,bar si ucinila sve moguce opcije? :mrgreen:
User avatar
cat lover
Posts: 10806
Joined: 23/01/2010 00:27
Location: rotirajuća zemaljska kugla

#17 Re: Vremeplov

Post by cat lover »

normalno da bih se vratio zbog propuštenih šaMsi :-) ,imAo sam jednu nezaboravnu priliku i danas mi krene bala :-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#18 Re: Vremeplov

Post by MedenoSrce »

plain vanilla wrote:
Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
ufff,kakav izazov

ali ko kaze da bih znala pametnije, mozda bih jos gore napravila
pa se opet vrati...pa opet... :mrgreen:
i opet, pa opet, ma odoh jos jednom, i opet ... mene ovo asocira na kakav zahtjevan fizicki posao :mrgreen:
User avatar
trippy_
Posts: 90
Joined: 23/10/2012 02:19

#19 Re: Vremeplov

Post by trippy_ »

Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
Šta je bilo, bilo je. Na greškama se uči i treba samo imati na umu da bolje tek dolazi i nastaviti dalje. Ko zna, možda je tako i bolje, jer da je valjalo potrajalo bi. Life goes on.
Rafaeloo
Posts: 9
Joined: 23/10/2012 03:27

#20 Re: Vremeplov

Post by Rafaeloo »

Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:


Hmm zavisi od raspoloženja evo kad su mi dani kao ovaj danas vratila bih se u vrijeme kad sam bila najsretnija to je prije dvije godine ...ali to je samo kad sam tužna i neraspoložena i sjetna .. kad razmišljam hladne glave onda znam da nije vrijedno vraćanja u prošlost i da nema smisla .. nema logike čitati dvaput istu knjigu ..
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#21 Re: Vremeplov

Post by LightRain »

Ja ne bih ništa promijenila. Ovo što mi se sad dešava nije lako, ali svašta sam naučila iz toga :)
I da, izabarala bih vjerovatno iste osobe, iste ljude...
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#22 Re: Vremeplov

Post by ludacha »

s ovom ili onom pameti? 8-)

ne bih se vraćala...nema žaljenja "nešto što nisam učinila", ima žaljenja "nešto što jesam učinila, zašto sam baš morala
mijenjala ne bih. šta je tu je...ne stidim se (više :D ) , ali nisam ponosna.
User avatar
duplanula
Posts: 1643
Joined: 05/09/2011 12:18
Location: Close but yet so far away

#23 Re: Vremeplov

Post by duplanula »

ludacha wrote:s ovom ili onom pameti? 8-)

ne bih se vraćala...nema žaljenja "nešto što nisam učinila", ima žaljenja "nešto što jesam učinila, zašto sam baš morala
mijenjala ne bih. šta je tu je...ne stidim se (više :D ) , ali nisam ponosna.

:thumbup: :thumbup:
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#24 Re: Vremeplov

Post by malsal »

dupli post
a i malo sam se predomislio
Last edited by malsal on 31/10/2012 15:18, edited 1 time in total.
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#25 Re: Vremeplov

Post by malsal »

malsal wrote:
Ray wrote:Da li bi se vratili u prošlost; da ponovo prozivite isto s nekom osobom,ili mozda pokusate na drugi nacin? Ili nije vrijedno toga,pa bi samo nastavili danasnjim zivotom? :mrgreen:
----------
Nema ga ko nije zazalio neke odluke i ko ne bi volio neke stvari drugacije uradit.

Ali vremeplova nema tako da sve ostane pri nekoj kratkotrajnoj melankoniji i onda samog sebe udaris nogom u guzicu (figurativno) i ides dalje...
Post Reply